Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-04, 02:41   #4141
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

netka pamiętam jak mojej Adzie wychodziły 4 też był istny krzyk potrafiła się w nocy obudzić z krzykiem i przez 2 godziny płakać z bólu też nic nie pomagało tylko moje przytulanie coś dawało że się uspokajała , ale twojej małej bardzo szybko 4 wychodzą , pamiętam że Ada była starsza aż jutro muszę sprawdzić ile miała , bo każdego zęba mam zapisanego w albumie niemowlaka kiedy wyszedł Musicie przetrwać te 4 , one najgorzej bolą jak wychodzą , trzymam kciuki żeby malutka jak najmniej cierpiała.
Jest 3:30 i Ada do nas przydreptała i oczywiście tata nie może ją zaprowadzić do jej pokoju tylko zawsze mama bo inaczej jest płacz , na szczęście nie obudziła Oliwci . Czekam aż zaśnie i wracam do siebie na łóżko , ale słyszę jak mój mąż coraz głośniej chrapie , jak mi obudzi małą to nie wiem co mu zrobię )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:41 ---------- Poprzedni post napisano o 03:38 ----------

Dziewczyny jak byście chciały zamówić jakieś ciuszki na olx to wysyłka do paczkomatu jest za 1 zł, nie wiem czy tylko do dziś ta promka ( bo tak mi Pani od której kupiłam świątecznego pajaca mówiła) ale mimo wszystko opłaca się coś kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 06:11   #4142
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

No to szybko poszlo. 3 dni adaptacji i dzis gile z nosa polecicie cos? To jej pierwszy w zyciu katar 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 06:54   #4143
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
netka pamiętam jak mojej Adzie wychodziły 4 też był istny krzyk potrafiła się w nocy obudzić z krzykiem i przez 2 godziny płakać z bólu też nic nie pomagało tylko moje przytulanie coś dawało że się uspokajała , ale twojej małej bardzo szybko 4 wychodzą , pamiętam że Ada była starsza aż jutro muszę sprawdzić ile miała , bo każdego zęba mam zapisanego w albumie niemowlaka kiedy wyszedł Musicie przetrwać te 4 , one najgorzej bolą jak wychodzą , trzymam kciuki żeby malutka jak najmniej cierpiała.
Jest 3:30 i Ada do nas przydreptała i oczywiście tata nie może ją zaprowadzić do jej pokoju tylko zawsze mama bo inaczej jest płacz , na szczęście nie obudziła Oliwci . Czekam aż zaśnie i wracam do siebie na łóżko , ale słyszę jak mój mąż coraz głośniej chrapie , jak mi obudzi małą to nie wiem co mu zrobię )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:41 ---------- Poprzedni post napisano o 03:38 ----------

Dziewczyny jak byście chciały zamówić jakieś ciuszki na olx to wysyłka do paczkomatu jest za 1 zł, nie wiem czy tylko do dziś ta promka ( bo tak mi Pani od której kupiłam świątecznego pajaca mówiła) ale mimo wszystko opłaca się coś kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam nadzieje ze szybko wyjdą noc to jakiś horror. U nas generalnie szybko żeby chyba, mamy 8.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No to szybko poszlo. 3 dni adaptacji i dzis gile z nosa polecicie cos? To jej pierwszy w zyciu katar 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej....
Tego właśnie się tez obawiam ze jak oddam ja na koniec stycznia do żłobka to będzie zaraz chora zwłaszcza, ze to taki okres ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:03   #4144
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas na katar sprawdziły się plastry Aromactiv.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:37   #4145
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My na katar odciąganie noska, a przed spaniem neosine dostawała przez 3 dni bo inaczej nie spala, no i inhalacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 13:34   #4146
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A polecicie jakis inhalator?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 14:10   #4147
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
A polecicie jakis inhalator?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mamy vitammy aura, jak dla mnie jest spoko ale używałam tylko na sobie, dla małej nie bylo potrzeby ale ma maseczke dla dziecka i nie za miliony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 14:27   #4148
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
A polecicie jakis inhalator?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam Sanity kupiłam w pierwszym sklepie wracając od lekarza więc nie wybierałam, porównania też nie mam ale narzekać nie mogę.
Tak jak dziewczyny piszą inhalacje i oczyszczanie. Plasterków jeszcze nie używałam ale mam kupione na zaś bo dużo osób poleca. Mi lekarka mówiła że 2x dziennie mogę robić inhalacje z ektodose( poza solą) Do nosa jeszcze krople nasivin ale to było po konsultacji z lekarzem.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 10:15   #4149
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Jak tam dziewczyny, byłyście grzeczne? ja chyba niezbyt, bo nic nie dostałam. Za to malutka dostała zestaw książeczek z akademi mądrego dziecka i był pisk szczęścia jak rano zobaczyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 10:22   #4150
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny, byłyście grzeczne? ja chyba niezbyt, bo nic nie dostałam. Za to malutka dostała zestaw książeczek z akademi mądrego dziecka i był pisk szczęścia jak rano zobaczyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja dostałam bo sama sobie kupilam
U nas też dostał te książeczki do kolekcji, on je uwielbia był zachwycony

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 15:30   #4151
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Te książeczki są super, my mamy na razie jedną, ale na liście są kolejne. W ogóle jest tyle świetnych książek dla dzieci, że nie nadążam z kupowaniem i dodawaniem kolejnych do listy marzeń Dobrze, że mam ograniczony budżet bo bym zbankrutowała jakby was interesowało to w Rossmanie jest promocja duplo i pudło kosztuje 64 złote i od tego nalicza się jeszcze rabat Rossnę. Mały wczoraj dostał i nawet był chwilę zainteresowany, chociaż wiadomo że jest oczywiście za mały
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-06, 18:54   #4152
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja chyba byłam niegrzeczna, bo dostałam tylko żel do mycia ciała

Mała dostała cymbałki fisher price i nawet trochę dziś na nich grała, laleczkę mała która śpiewa jej ulubiona piosenkę ta Dorotka

Co do książek to mała tez uwielbia, zwłaszcza takie ze zwierzątkami z gospodarstwa. Z waszego polecenia kupiłam tez tez z serii uwaga rekin, ostatnio w biedronce pogłaszcz zwierzątko. Co jeszcze polecacie dla takiego malucha?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 20:17   #4153
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja jeszcze lubi takie z serii idealnie dopasowane, lubi je sobie macać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 22:43   #4154
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Skarpeciara super, nie znałam tego dopiszę do listy U nas serią która się bardzo sprawdza jest mały chłopiec i te wszystkie koparki, śmieciarki itp a poza tym wybieram z różnych serii różne książeczki i testuję. Ostatnio bardzo lubi Misia pracusia. Tekst mnie bardzo denerwuje, ale mały uwielbia, a książka jest bardzo dobrze wykonana i ma bardzo ładne obrazki. Poza tym kupiłam "kto się bawi w chowanego" i też bardzo go to interesuje. Hitem ostatnich dni jest świat dźwięków wydawnictwa Greg, ale ja osobiście nie znoszę tych okropnych obrazków. Staram się kupować książki z ciekawymi fakturami czy wysuwanymi obrazkami i jak na razie naprawdę bardzo wciągają małego. Czytamy po kilka, kilkanaście książeczek dziennie. Fajne są też serie dotykamy kolorów, dotykamy bajeczek.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 23:11   #4155
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Skarpeciara super, nie znałam tego dopiszę do listy U nas serią która się bardzo sprawdza jest mały chłopiec i te wszystkie koparki, śmieciarki itp a poza tym wybieram z różnych serii różne książeczki i testuję. Ostatnio bardzo lubi Misia pracusia. Tekst mnie bardzo denerwuje, ale mały uwielbia, a książka jest bardzo dobrze wykonana i ma bardzo ładne obrazki. Poza tym kupiłam "kto się bawi w chowanego" i też bardzo go to interesuje. Hitem ostatnich dni jest świat dźwięków wydawnictwa Greg, ale ja osobiście nie znoszę tych okropnych obrazków. Staram się kupować książki z ciekawymi fakturami czy wysuwanymi obrazkami i jak na razie naprawdę bardzo wciągają małego. Czytamy po kilka, kilkanaście książeczek dziennie. Fajne są też serie dotykamy kolorów, dotykamy bajeczek.

U nas wszelkie książeczki z jakimiś przesuwankami, wystającymi kartonikowymi elementami odpadają, bo raz kupiłam takie dwie i mała wszystko wyrywa. Ogólnie nie może tez być za dużo tekstu na stronie, bo mała się denerwuje i przerzuca sama strony na kolejne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 07:35   #4156
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My teraz najczęściej oglądamy Jano i Wito, mamy dwie części i już myślę o kolejnych 🙈 moja bardzo lubi jak nasladujemy dźwięki, "na wsi" jest fajna, bo to głównie zwierzątka.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 07:50   #4157
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja tez lubi akademie madrego dziecka ale wiekszosc juz uszkodzila. Kura oderwana, uszy krolika tez.
Jano i Wito mamy w trawie i ta swiateczna.
Jednak najbardziej lubi caly czas Pucio uczy sie mowic.
Kicia kocia i nunus na razie nie podeszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 14:43   #4158
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Pucio uczy się mówić dzień dobry u nas podeszła super. Mały myje im żeby, wyciera buzię Puciowi, ale dobranoc go nudzi na drugiej stronie. Jano I Wito jeszcze nie kupiłam bo jakoś mnie te ilustracje nie zachęcają, ale wiem że dzieci uwielbiają..
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 16:01   #4159
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Pucio uczy się mówić dzień dobry u nas podeszła super. Mały myje im żeby, wyciera buzię Puciowi, ale dobranoc go nudzi na drugiej stronie. Jano I Wito jeszcze nie kupiłam bo jakoś mnie te ilustracje nie zachęcają, ale wiem że dzieci uwielbiają..
A widzisz my dostalismy najpierw ta duza uczy sie mowic i codziennie jest w stanie wysiedziec zeby jej czytac i pokazywac. Dokupilam pozniej te male dzien dobry i dobranoc i zero zainteresowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 09:49   #4160
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Zmieniając temat na bardziej kulinarny, to mam do Was 2 pytania - pomóżcie
1-co zamierzacie podać na roczek prócz tortu dla gości?
2- co chcecie przygotować dla dzieciaków na wigilię? U moich teściów jest karp, kapusta z grzybami i grzybowa i to właściwie tyle, plus ciasta więc nic z tego nie chce podawać malutkiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 10:25   #4161
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat na bardziej kulinarny, to mam do Was 2 pytania - pomóżcie
1-co zamierzacie podać na roczek prócz tortu dla gości?
2- co chcecie przygotować dla dzieciaków na wigilię? U moich teściów jest karp, kapusta z grzybami i grzybowa i to właściwie tyle, plus ciasta więc nic z tego nie chce podawać malutkiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Owoce. Myślę że też zrobię rogaliki albo muffinki albo coś. Zobaczymy. U nas będą tylko dziadkowie, prababcia i moja przyjaciółka z mężem i dziećmi. Zależy czy ci ostatni wpadną tylko na torta czy na większość dnia, żeby nasze dzieci się razem pobawiły.

Na wigilię raczej nic nie przygotuję. Mała dostanie rybę, kaszę, pierogi, chleb I tak pewnie nic nie zje 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 11:10   #4162
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat na bardziej kulinarny, to mam do Was 2 pytania - pomóżcie
1-co zamierzacie podać na roczek prócz tortu dla gości?
2- co chcecie przygotować dla dzieciaków na wigilię? U moich teściów jest karp, kapusta z grzybami i grzybowa i to właściwie tyle, plus ciasta więc nic z tego nie chce podawać malutkiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas jesli beda goscie to tylko dziadkowie wiec moze jeszcze jakies babeczki zrobie.

Na wigilie nic specjalnego nie planuje. Jak bedzie chciala to dostanie cos do sprobowania ze stolu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 15:27   #4163
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Co do roczku to ja planuje tort i ciasta i myslalam o jakiejś kolacji na gorąco. Nic na razie konkretnego
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 17:12   #4164
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dzisiaj wlasnie rozmawialismy o Wigilii i pewnie Mlody dostanie barszczyk i moze rybe po grecku. No i oplatek i chlebek. Zobaczymy co jeszcze sie nada, bo Wigilia chyba bedzie u rodziny TŻ a oni tam maja jakieś dziwne potrawy, zupelnie inne niz w moim domu rodzinnym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Owoce. Myślę że też zrobię rogaliki albo muffinki albo coś. Zobaczymy. U nas będą tylko dziadkowie, prababcia i moja przyjaciółka z mężem i dziećmi. Zależy czy ci ostatni wpadną tylko na torta czy na większość dnia, żeby nasze dzieci się razem pobawiły.

Na wigilię raczej nic nie przygotuję. Mała dostanie rybę, kaszę, pierogi, chleb I tak pewnie nic nie zje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kaszę gryczaną? U mojej babci sie jadalo kasze gryczana z sosem grzybowym, babcia jest z zamojszczyzny, rzadko kto slyszal o takiej potrawie wigilijnej jak rozmawiam z ludzmi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 17:37   #4165
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Dzisiaj wlasnie rozmawialismy o Wigilii i pewnie Mlody dostanie barszczyk i moze rybe po grecku. No i oplatek i chlebek. Zobaczymy co jeszcze sie nada, bo Wigilia chyba bedzie u rodziny TŻ a oni tam maja jakieś dziwne potrawy, zupelnie inne niz w moim domu rodzinnym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------




Kaszę gryczaną? U mojej babci sie jadalo kasze gryczana z sosem grzybowym, babcia jest z zamojszczyzny, rzadko kto slyszal o takiej potrawie wigilijnej jak rozmawiam z ludzmi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kasza jest gotowana do zupy grzybowej.

Malutka nie dość że i tak mało je, to jeszcze ostatnie dni głównie na cycku. A miałam ją odstawiać w święta 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 17:41   #4166
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Owoce. Myślę że też zrobię rogaliki albo muffinki albo coś. Zobaczymy. U nas będą tylko dziadkowie, prababcia i moja przyjaciółka z mężem i dziećmi. Zależy czy ci ostatni wpadną tylko na torta czy na większość dnia, żeby nasze dzieci się razem pobawiły.

Na wigilię raczej nic nie przygotuję. Mała dostanie rybę, kaszę, pierogi, chleb I tak pewnie nic nie zje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z czym pierogi?
Bo właśnie zastanawiam się czy nie ususzyc sobie pieczarek i nie zrobic z kapusta i pieczarkami, no bo leśnych grzybów wiadomo nie podam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 18:28   #4167
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Kasza jest gotowana do zupy grzybowej.

Malutka nie dość że i tak mało je, to jeszcze ostatnie dni głównie na cycku. A miałam ją odstawiać w święta 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem czy to efekt zlobka ale cycek jest teraz non stop. Przedtem jak nie zaproponowalam to by sie nie upomniala a teraz sama mi ciagnie za bluzke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 18:56   #4168
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Z czym pierogi?
Bo właśnie zastanawiam się czy nie ususzyc sobie pieczarek i nie zrobic z kapusta i pieczarkami, no bo leśnych grzybów wiadomo nie podam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mała pewnie ruskie dostanie. U nas zawsze są ruskie i z kapustą i grzybami.
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy to efekt zlobka ale cycek jest teraz non stop. Przedtem jak nie zaproponowalam to by sie nie upomniala a teraz sama mi ciagnie za bluzke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My ciągle w domu. Moja po prostu jest niejadek do potęgi entej. I na pewno będzie problem z odstawieniem, bo ona jak jest głodna to musi być pierś. Absolutnie nie usiądzie w krzesełku. Już pominę to, że nawet jak ma dobry humor i jest w krzesełku to wstaje z niego po 2 minutach i tak wygląda jedzenie 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 19:05   #4169
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Mała pewnie ruskie dostanie. U nas zawsze są ruskie i z kapustą i grzybami.My ciągle w domu. Moja po prostu jest niejadek do potęgi entej. I na pewno będzie problem z odstawieniem, bo ona jak jest głodna to musi być pierś. Absolutnie nie usiądzie w krzesełku. Już pominę to, że nawet jak ma dobry humor i jest w krzesełku to wstaje z niego po 2 minutach i tak wygląda jedzenie 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To podobnie u nas. Jak zapne pasami to marudzi. Jak odpieta to wstaje. Czasem trzymam ja jedna reka a druga karmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 14:52   #4170
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Myslalam ze jestem sama z krzesełkowym problemem. Z tym ze u nas nie 2minuty tylko od razu wychodzi plus rzuca jedzeniem. Samodzielne jedzenie skonczylo sie dawno temu, niestety. Jak dostanie jedzenie to zaczyna sie od razu wyrzucanie i wychodzenie z krzeselka. Wiem ze jest glodna, bo jak ja puszcze na ziemie to wyjada z podlogi (tzn. ma taki schemat, dwoma kawalkami dalej rzuca, trzeci bierze di buzi &#128582 zupelnie juz nie wiem jak reagować, probowalam chyba wszystkiego. Jutro wjezdza nowe krzeselko 🤦 ale problem z rzucaniem zostanie.. a tu zlobek za miesiac. Jaki wstyd bedzie 😂
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.