Wieczny bałagan w domu część 4 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-15, 16:37   #571
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Ja jakoś toleruję składanie, siadam sobie z laptopem na podłodze czy łóżku, włączam serial i powolutku wszystko składam. Z drugiej strony nie mam tego dużo, to tylko dwie osoby. Na 5 byłoby dużo gorzej.
No i ja nic nie prasuję, w zasadzie w ogóle nie mam żelazka
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 18:16   #572
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Kiedy mieszkałam z rodzicami to prasowałam, bo mama kazała ale odkąd mieszkam sama to ściągając suche pranie tylko składam (najczęściej byle jak) i wrzucam do szafy. A prasuję dopiero kiedy chcę coś założyć. Poza tym nawet jak uprasuję to w szafie się pogniecie, więc nie chce mi się tego robić 2 razy Co innego gdybym miała taką szafę, że wszystkie ubrania wisiałyby na wieszakach, wtedy pewnie bym prasowała. Albo by się tak nie gniotło.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 18:24   #573
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Czego używacie do ścierania kurzu z mebli na szybko? Zwykłej ściereczki z wodą, czy tych specjalnych chusteczek do mebli?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja specjalnych ściereczek.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kiedy mieszkałam z rodzicami to prasowałam, bo mama kazała ale odkąd mieszkam sama to ściągając suche pranie tylko składam (najczęściej byle jak) i wrzucam do szafy. A prasuję dopiero kiedy chcę coś założyć. Poza tym nawet jak uprasuję to w szafie się pogniecie, więc nie chce mi się tego robić 2 razy Co innego gdybym miała taką szafę, że wszystkie ubrania wisiałyby na wieszakach, wtedy pewnie bym prasowała. Albo by się tak nie gniotło.
Ja prasuję wszystko. Jakoś już mi weszło w nawyk, że zanim do szafy to muszę przejechać żelazkiem. No, ale czasami kupka ciuchów do prasowania za szybko rośnie....
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 18:32   #574
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ja prasuję wszystko. Jakoś już mi weszło w nawyk, że zanim do szafy to muszę przejechać żelazkiem. No, ale czasami kupka ciuchów do prasowania za szybko rośnie....
Moja mama tak samo. Nawet ręczniki i pościel prasuje, ja nigdy.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:05   #575
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Przestałam prasować wieki temu wszystko, jak leci, teraz tylko koszule do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:06   #576
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
W weekend ogarnięte wszystkie okna porządek w butach, wypastowane wszystkie buty na jesień i zimę



Ale o powstał inny problem. Zrobiłam kilka pralek prania , pranie sobie poschło i teraz nie ma komu tego zebrać i poskładać... jakieś rady jak się za to zabrać z przyjemnością i żeby nie trwało to wieczności
bony czeka mnie w tym roku kupienie butów zimowych żeby zimy nie było

u mnie też znowu rośnie sterta prania..
Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ja jakoś toleruję składanie, siadam sobie z laptopem na podłodze czy łóżku, włączam serial i powolutku wszystko składam. Z drugiej strony nie mam tego dużo, to tylko dwie osoby. Na 5 byłoby dużo gorzej.
No i ja nic nie prasuję, w zasadzie w ogóle nie mam żelazka
u mnie też się to sprawdzało, ale ostatnio coś mi laptop nie ładuje i nie chce mi się latać jeszcze z kablem.


Znowu mi wszystko zarasta brudem. W kuchni to już kiła i mogiła
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 07:42   #577
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Ja sie zmusilam i wysprzatalam wczoraj lazienke - tytan daje rade ze wszystkim dzisiaj mam taki sam plan na kuchnie, bo tez zarasta wszystkim, co mozliwe, a wczorajsze efekty mega mnie zmotywowaly - prysznic w takiej czysciutkiej i pachnacej lazience...

Co do skladania prania - nie mam tego gdzie skladowac, wiec regularnie sciagam z suszarki (ktora na czas suszenia mam rozstawiona na srodku duzego pokoju) i wkladam od razu do szafy. Prasuje dopiero przed ubraniem i tylko wtedy, gdy ciuch tego wymaga. Kupilam sobie nawet parownice w nadziei, ze mi to ulatwi pracę, ale troche slabe urządzenie, zaluje, ze nie wzielam wtedy po prostu lepszego zelazka.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 07:52   #578
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Tez raczej nie prasuje swoich ubrań. W praniu najbardziej nie lubię momentu rozwieszania.
Chciałabym wyrzucić połowę rzeczy z tego domu ... tonę w bałaganie przez zwierzęta i brak szaf lub nadmiar rzeczy inaczej nazywając.
Problem jest taki ze te rzeczy nie są moje tylko tz, nie chce podejmować decyzji za niego a ciężko mi go zmotywować do takich generalnych porządków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 08:53   #579
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Nie pamietam, kiedy ostatnio mialam w rekach zelazko.
Pranie wyciagniete z suszarki wieszam na wieszakach i potem zazwyczaj nadaje sie do zalozenia.
A jak sie nie nadaje, to na szybko uzywam parownicy, prasowac zelazkiem nie znosze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 21:56   #580
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Też nie prasuję i dobrze mi z tym
Mi udało się odkurzyć, sprzątnąć toaletę, mąż wczoraj sprzątnął łazienkę, jeszcze tylko reszta mieszkania. Okna znów brudne po miesiącu - no super.



Co myślicie o oczyszczaczu powietrza? Bo kurz nas wykańcza i niedługo smog wraca/wrócił? Liczę że to działa
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 23:16   #581
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Też nie prasuję i dobrze mi z tym
Mi udało się odkurzyć, sprzątnąć toaletę, mąż wczoraj sprzątnął łazienkę, jeszcze tylko reszta mieszkania. Okna znów brudne po miesiącu - no super.



Co myślicie o oczyszczaczu powietrza? Bo kurz nas wykańcza i niedługo smog wraca/wrócił? Liczę że to działa
Też zastanawiałam się nad oczyszczaczem powietrza, więc chętnie poznam opinie. HELP!
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 07:19   #582
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Mówicie ze wypada umyć okna ? Coś jest na rzeczy ....

Ja wczoraj tylko odkurzylam i puściłam pranie. Mam dwa różne płyny do podłóg i oba zostawiaja na moim ciemnym parkiecie straszne smugi ...chyba nie umiem myć podłogi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 08:41   #583
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Jak zostają Ci smugi to spróbuj dodać troche płynu do szyb - podobno działa

W poniedziałek mój kochany Tż wrócił z pracy, poodkurzał po czym stwierdził, że koniec tego i kupujemy robota sprzątającego. Nosiliśmy sie z tym zamiarem od jakiegoś czasu ale ciągle to odkładaliśmy. Teraz nie wiem jak mogliśmy być tacy głupi
Tak więc od wczoraj mamy już w domu tego robota!!!! puściliśmy go od razu i jestem nim zachwycona!! jak my mogliśmy bez niego żyć?! pojeżdził i zebrał mnóstwo kurzu, wjechał pod łóżko i narożnik, no mega!! Od wczoraj nasze życie sie zmieniło, nic mnie tak dawno nie cieszyło

Co do prasowania to też nie robie tego zbytnio.. dla mnie strata czasu prasuje tylko koszule Tż ale to chwile przed założeniem Co do reszty prania to ja stosuje myk ze strzepywaniem i wieszaniem na równo a składam ciuchy podczas oglądania tv (u nas suszarka niestety z racji metrażu stoi w "dużym" pokoju). Żałuje, ze nie mamy suszarki bębnowej - wtedy to byłabym już spełniona w zupełności

Wczoraj też poszło pranie - pościel. Dziś reszta. No i łazienka ogarnięta, ale znowu musze mocniej powalczyć z tymi fugami-no ale to następnym razem.
Ostatnio wzięło mnie też i posprzątałam szuflade ze sztućcami. I półki w lodówce
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 08:59   #584
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Nie obija wam sie ten odkurzacz o sciany? Wlasnie nad takim myslimy ale jestesmy na wynajmie gdzie wszystko wlacznie z listwami jest biale i boje sie ze zostana duze slady od obijania sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 09:26   #585
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie obija wam sie ten odkurzacz o sciany? Wlasnie nad takim myslimy ale jestesmy na wynajmie gdzie wszystko wlacznie z listwami jest biale i boje sie ze zostana duze slady od obijania sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się tego bałam, bo mamy właśnie białe listwy - w miare nowe bo mieszkanie remontowane rok temu, ale nie obija ich! naprawde delikatnie podjeżdza do ścian i jakichkolwiek przeszkód nie zauważyłam, żeby jakoś mocno coś staranował jedynie co to troche zatrzęsły się liście na fikusie jak do niego podjechał
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 09:36   #586
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Też nie prasuję i dobrze mi z tym
Mi udało się odkurzyć, sprzątnąć toaletę, mąż wczoraj sprzątnął łazienkę, jeszcze tylko reszta mieszkania. Okna znów brudne po miesiącu - no super.



Co myślicie o oczyszczaczu powietrza? Bo kurz nas wykańcza i niedługo smog wraca/wrócił? Liczę że to działa
Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Też zastanawiałam się nad oczyszczaczem powietrza, więc chętnie poznam opinie. HELP!
Mamy trzy (zeby nie przenosic z jednego pomieszczenia do drugiego, jeden w sypialni, jeden w salonie i jeden w biurze meza) i wlaczamy, jak sobie ktores z nas przypomni, jak dla mnie efektow powalajacych nie ma
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 11:50   #587
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

wyrzuciłam kilka zabawek niekompletnych, np. fajny,ale bezręki robot- ciągle odpada ta ręka i nie wiem gdzie jest w którym pudle odkurzyłam pudła z zabawkami-aż kociaki kurzowe były na dnie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 15:35   #588
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie obija wam sie ten odkurzacz o sciany? Wlasnie nad takim myslimy ale jestesmy na wynajmie gdzie wszystko wlacznie z listwami jest biale i boje sie ze zostana duze slady od obijania sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roboty widzą przeszkody i się o nie nie obijają ( chociaż nie wiem czy każdy model każdej firmy ;p ). Nie widzą za to kompletnie luster, myślą że to przestrzeń do odkurzania. Więc jak się ma szafę z lustrem do ziemi, to będzie uparcie w to wjeżdżał. Ale po którejś próbie się poddaje i jedzie dalej więc luz ;d

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 17:12   #589
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Jak zostają Ci smugi to spróbuj dodać troche płynu do szyb - podobno działa

W poniedziałek mój kochany Tż wrócił z pracy, poodkurzał po czym stwierdził, że koniec tego i kupujemy robota sprzątającego. Nosiliśmy sie z tym zamiarem od jakiegoś czasu ale ciągle to odkładaliśmy. Teraz nie wiem jak mogliśmy być tacy głupi
Tak więc od wczoraj mamy już w domu tego robota!!!! puściliśmy go od razu i jestem nim zachwycona!! jak my mogliśmy bez niego żyć?! pojeżdził i zebrał mnóstwo kurzu, wjechał pod łóżko i narożnik, no mega!! Od wczoraj nasze życie sie zmieniło, nic mnie tak dawno nie cieszyło

Co do prasowania to też nie robie tego zbytnio.. dla mnie strata czasu prasuje tylko koszule Tż ale to chwile przed założeniem Co do reszty prania to ja stosuje myk ze strzepywaniem i wieszaniem na równo a składam ciuchy podczas oglądania tv (u nas suszarka niestety z racji metrażu stoi w "dużym" pokoju). Żałuje, ze nie mamy suszarki bębnowej - wtedy to byłabym już spełniona w zupełności

Wczoraj też poszło pranie - pościel. Dziś reszta. No i łazienka ogarnięta, ale znowu musze mocniej powalczyć z tymi fugami-no ale to następnym razem.
Ostatnio wzięło mnie też i posprzątałam szuflade ze sztućcami. I półki w lodówce
Jakiego kupiliście i po ile? Też nad takim myślę.
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 18:46   #590
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Jakiego kupiliście i po ile? Też nad takim myślę.
Skromnie bo jednego z tańszych jakie są na rynku
ilife v7s plus za 900zł
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 19:16   #591
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

U mnie dzisiaj totalny spadek formy. Zero prania, sprzątania.


W ogóle zamówiłam w piątek zasłony przed 10.. I do dzisiaj cisza. Wysyłka 2 dni robocze. A akurat mi zależy żeby w piątek muszę je mieć.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 19:33   #592
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Też mam robota ale nie zastąpi on zwykłego odkurzania ... coś tam zbierze ale to nie to samo. Dodatkowo denerwuje mnie bo jest głośny i nawet jakbym mu chciała dać czas żeby pojeździł po mieszkaniu to tracę nerwy.

Nie mam weny dziś do sprzątania chyba łapie mnie jakieś choróbsko.
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 20:38   #593
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Skromnie bo jednego z tańszych jakie są na rynku
ilife v7s plus za 900zł
O jeżu! On jest różowy??
Pozwolę sobie dopytać za jakiś czas czy nadal jesteś zadowolona
Właśnie, a jak z jego głośnością?

MOgrama, a Ty jakiego masz?

Szkoda, że nie można wypożyczać takich sprzętów, wypróbować i wtedy decydować czy kupić czy nie.
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 22:21   #594
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Też mam robota ale nie zastąpi on zwykłego odkurzania ... coś tam zbierze ale to nie to samo. Dodatkowo denerwuje mnie bo jest głośny i nawet jakbym mu chciała dać czas żeby pojeździł po mieszkaniu to tracę nerwy.

Nie mam weny dziś do sprzątania chyba łapie mnie jakieś choróbsko.
A ten odkurzacz nie moze chodzić jak ciebie nie ma w domu?
Główna jest zaletą jest właśnie to że wracam do czystego mieszkania, a tego robota nie widzę i nie słyszę i wszystko ogarnia sam.
Mam nastawione że codziennie o 13 chodzi i tyle. Czasem tylko zerknę na telefonie czy wszystko odkurzył. ;P

Wg mnie on dokładniej odkurza ode mnie, więc mi zastąpił normalne odkurzanie.
No ale może jestem kijowa panią domu. Ale mam to gdzieś.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-10-17 o 22:24
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 06:50   #595
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

- ten odkurzaczyk pewnie wciąga klocki i akcesoria dziecięcych zabawek....u mnie nie zdałby egzaminu
- ja wczoraj trochę na mokro pod kanapą narożną w pokoju pozmywałam, kij+mokra szmata i jakoś poszło- kociaki wielkości dziecięcej pięści
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 07:46   #596
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Ktos pytal o oczyszczacz powietrza - my mamy, kupilismy pod koniec zimy. Kupilismy model Sharp KC-A40EU-W - nasze mieszkanie to niecale 40 mkw, wiec po prostu przesywamy go (ma kolka) z salonu (gdzie stoi przez dzien) do sypialni (na wieczory, noce). Dla nas to jest objawienie. Mieszkamy w dosc syfiatym miejscu, kurz tutaj jest czarny i osadza sie na meblach w ciagu paru godzin od posprzatania, mieszkamy tez w dzielnicy, gdzie w innych blokach wciaz pali sie weglem (albo co kto ma pod reka ) plus przy ruchliwej ulicy. Gdy wchodze zimą do domu, a oczyszczacz chodzil, to czuje sie, jakbym weszla do innego swiata. Powietrze jest swieze, mozna wziac gleboki oddech, co wiecej - gdy sie rano budze (a urzadzenie chodzilo w nocy) to nie czuje sie taka przymulona, jak to bylo wczesniej. Dla nas inwestycja zycia
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2018-10-18 o 07:48
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 09:19   #597
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
O jeżu! On jest różowy??
Pozwolę sobie dopytać za jakiś czas czy nadal jesteś zadowolona
Właśnie, a jak z jego głośnością?

MOgrama, a Ty jakiego masz?

Szkoda, że nie można wypożyczać takich sprzętów, wypróbować i wtedy decydować czy kupić czy nie.
Tak! on jest różowy
Słychać, że działa ale nie jest to uciążliwie głośne urządzenie

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86006215]A ten odkurzacz nie moze chodzić jak ciebie nie ma w domu?
Główna jest zaletą jest właśnie to że wracam do czystego mieszkania, a tego robota nie widzę i nie słyszę i wszystko ogarnia sam.
Mam nastawione że codziennie o 13 chodzi i tyle. Czasem tylko zerknę na telefonie czy wszystko odkurzył. ;P

Wg mnie on dokładniej odkurza ode mnie, więc mi zastąpił normalne odkurzanie.
No ale może jestem kijowa panią domu. Ale mam to gdzieś.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ehe dokładnie ja po dwóch dniach to stwierdzam wczoraj go też puściłam i znowu pełny pojemnik kurzu i paprochów, skąd? nie wiem bo nic nie widziałam na podłodze

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ktos pytal o oczyszczacz powietrza - my mamy, kupilismy pod koniec zimy. Kupilismy model Sharp KC-A40EU-W - nasze mieszkanie to niecale 40 mkw, wiec po prostu przesywamy go (ma kolka) z salonu (gdzie stoi przez dzien) do sypialni (na wieczory, noce). Dla nas to jest objawienie. Mieszkamy w dosc syfiatym miejscu, kurz tutaj jest czarny i osadza sie na meblach w ciagu paru godzin od posprzatania, mieszkamy tez w dzielnicy, gdzie w innych blokach wciaz pali sie weglem (albo co kto ma pod reka ) plus przy ruchliwej ulicy. Gdy wchodze zimą do domu, a oczyszczacz chodzil, to czuje sie, jakbym weszla do innego swiata. Powietrze jest swieze, mozna wziac gleboki oddech, co wiecej - gdy sie rano budze (a urzadzenie chodzilo w nocy) to nie czuje sie taka przymulona, jak to bylo wczesniej. Dla nas inwestycja zycia
Brzmi super Można pomyśleć o czymś takim
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 21:37   #598
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Zaczęłam gruntowne porządki

Kuchnia i salon błyszczą


Ciekawe na jak długo
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 08:56   #599
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Nam udalo sie ogarnac mieszkanie w weekend, jest pięknie
Ale szykuje sie jeszcze na okna (a moze nie... ) plus te wszystkie szuflady, ktore mam na liscie od długich miesięcy. No i musze wymienic garderobe z letniej na zimową, czyli poprzynosić wory z piwnicy.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 13:13   #600
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
Ja czasami sobie myślę, że kiedyś podpalę pranie do składania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To jest bardzo dobry pomysł

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Aktualnie czaje się z kijem na łazienkę Będzie to nierówna walka, ale chce się zmierzyć Już widze jak tona kosmetyków wyląduje w koszu

Następna w kolejce sypialnia
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-10 23:54:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.