SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 01:09   #3211
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
TAAAK! jak zwykle wizazanki niezawodne. LOVE!

kojarzy ktoś może 1 z poszukiwanych filmów? ^^

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
szukam filmu:
1) małżeństwo wynajmuje surogatkę, która na początku jest ok, ale z czasem dziwnie się zachowuje, bzyka się z przypadkowymi kolesiami, maluje smutną buźkę na swoim brzuchu.
up, podbijam
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:02   #3212
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Czytałam kiedyś książkę, teraz nie pamiętam ani tytułu ani autora :/

Autor jest chyba pół anglikiem pół irlandczykiem i jeździ po Irlandii. Pamiętam, że wspominał tam o tym, że odległości są podawane w milach i kilometrach, ale czasem nie wiadomo, czy mile czy km i trzeba wnioskować po wieku tablic Chyba też raz się przez to zgubił.
Było też coś o amerykanach kupujących wielkie posiłki, a do tego colę light w nadziei, że schudną
I przez całą książkę przewijały się rady z jego kodeksu podróżnika (rzeczy typu "Nie jedz w knajpie, w której mają zalaminowane menu" itp.)
Ktoś coś?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 17:31   #3213
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś książkę, teraz nie pamiętam ani tytułu ani autora :/

Autor jest chyba pół anglikiem pół irlandczykiem i jeździ po Irlandii. Pamiętam, że wspominał tam o tym, że odległości są podawane w milach i kilometrach, ale czasem nie wiadomo, czy mile czy km i trzeba wnioskować po wieku tablic Chyba też raz się przez to zgubił.
Było też coś o amerykanach kupujących wielkie posiłki, a do tego colę light w nadziei, że schudną
I przez całą książkę przewijały się rady z jego kodeksu podróżnika (rzeczy typu "Nie jedz w knajpie, w której mają zalaminowane menu" itp.)
Ktoś coś?
Nie czytałam, ale podejrzewam, że to może być "Bar McCarthy`ego" - Pete McCarthy
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 21:19   #3214
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
Nie czytałam, ale podejrzewam, że to może być "Bar McCarthy`ego" - Pete McCarthy
Tak! Dziękuję!
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 22:00   #3215
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Tak! Dziękuję!
o masz! jak przeczytalam Twoj opis to od razu mi sie z tym skojarzylo (choc sama jeszcze nie czytalam), ale wydalo mi sie za latwe
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 01:01   #3216
BorowkaxD
Przyczajenie
 
Avatar BorowkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam filmu o nastoletniej ciąży. Nastoletnia para dowiaduje się że dziewczyna jest w ciąży, z tego co pamiętam rozważają aborcje, dziewczyna nie chce jej wykonać, wynika z tego wielka awantura bo rodzice dziewczyny są raczej zamożni i uważają że to wstyd, Koniec końców dziewczyna (chłopak możliwe że też?) popełnia samobójstwo.

Z tego filmu zapadła mi jeszcze w pamięć scena jak jakiś policjant/urzędnik/mężczyzna w garniturze rozmawia z chłopakiem i mówi mu że 'jego ojciec dawał sobie w żyle w łazience, nic nie jest tym czym się wydaje'. Oprócz tego były tam jakieś sceny na karuzeli na sto procent.

Przypuszczam że film był nakręcony mniej więcej między 2000-2004 ale równie dobrze mógłby to być 1995-2005.

Wiem że to nie wiele ale jeśli ktoś coś kojarzy to byłabym wdzięczna.
__________________

BorowkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:45   #3217
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

A kojarzy ktoś może książkę której akcja dzieje się w Anglii i Francji, kilkadziesiąt lat temu. Główna bohaterka jako dziecko po śmierci matki została oddana do domu publicznego we francji, później stamtąd odeszła i została kelnerką... Uratowała pewnego mężczyznę przed Apaszami. Tam znalazł ją pewien mężczyzna, który chciał ją na guwernantkę swoich dzieci. Była cała intryga przez to. Ta dziewczyna miała znamię w kształcie motyla, jej przyjaciel Irlandczyk Toby namalował portret który nazwał "dziewczyna z motylkiem".
Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a kiedyś bardzo mi se podobała.

Druga książka była dla dzieci, pamiętam ją z podstawówki. Bohaterami były lalki, które żyły jak ludzie... właściwie niewiele z niej pamiętam prócz tego, że dziewczyna zakochała się w ludzkim chłopaku i powiedziała coś w stylu "Wiem, że nigdy nie będę miała chłopaka, chyba, że babcia mi go kiedyś uszyje".
Dziwne to było, ale co jakiś czas mi się przypomina i chciałabym wiedzieć co to.
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 20:23   #3218
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

poszukuje filmu o zamianie miejsc Chciałam go zobaczyć na podstawie opisu w gazecie i zapomniałam o nim a dziś jakoś przypadkiem przyszedł mi do głowy, szkoda że nie tytuł Na pewno był to thriller, raczej psychologiczny. Kobieta stopniowo gubiła swoją tożsamość, chyba obudziła się w ciele sąsiadki ale nikt nie robił z tego problemu, tak jakby ta kobieta dosłownie przejęła jej życie. Może ktoś coś kojarzy?
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 20:56   #3219
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Poszukuję remixu tej piosenki z dodatkowym damskim vocalem w refrenie
Ocean's Four Feat Adam Clay - Beautiful Life

https://www.youtube.com/watch?v=tVOUvSaYBmM
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 09:15   #3220
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez BorowkaxD Pokaż wiadomość
Szukam filmu o nastoletniej ciąży. Nastoletnia para dowiaduje się że dziewczyna jest w ciąży, z tego co pamiętam rozważają aborcje, dziewczyna nie chce jej wykonać, wynika z tego wielka awantura bo rodzice dziewczyny są raczej zamożni i uważają że to wstyd, Koniec końców dziewczyna (chłopak możliwe że też?) popełnia samobójstwo.

Z tego filmu zapadła mi jeszcze w pamięć scena jak jakiś policjant/urzędnik/mężczyzna w garniturze rozmawia z chłopakiem i mówi mu że 'jego ojciec dawał sobie w żyle w łazience, nic nie jest tym czym się wydaje'. Oprócz tego były tam jakieś sceny na karuzeli na sto procent.

Przypuszczam że film był nakręcony mniej więcej między 2000-2004 ale równie dobrze mógłby to być 1995-2005.

Wiem że to nie wiele ale jeśli ktoś coś kojarzy to byłabym wdzięczna.
Trochę przypomina mi to "W imię miłości" http://www.filmweb.pl/film/W+imi%C4%...02-99290/descs
ale to chyba jednak nie to

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość

Druga książka była dla dzieci, pamiętam ją z podstawówki. Bohaterami były lalki, które żyły jak ludzie... właściwie niewiele z niej pamiętam prócz tego, że dziewczyna zakochała się w ludzkim chłopaku i powiedziała coś w stylu "Wiem, że nigdy nie będę miała chłopaka, chyba, że babcia mi go kiedyś uszyje".
Dziwne to było, ale co jakiś czas mi się przypomina i chciałabym wiedzieć co to.
Czytałam kiedyś o Mennymsach i skojarzyło mi się to z Twoim opisem http://lubimyczytac.pl/ksiazka/57251/mennymsowie
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 14:40   #3221
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez asi1989 Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś o Mennymsach i skojarzyło mi się to z Twoim opisem http://lubimyczytac.pl/ksiazka/57251/mennymsowie
To chyba to
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 22:22   #3222
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Poszukuję tytułu piosenki, która wydaje mi się, że była na topie parę miesięcy temu. W każdym razie śpiewa ją kobieta, po angielsku, jej głos jest dosyć zmodyfikowany, ale raczej delikatny, a muzyka raczej pop, trochę elektroniki może...Zapamiętałam tylko "Never coming back for...(...) you just going right" i często powtarzane "oh"...
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 11:32   #3223
cheri_magda
Rozeznanie
 
Avatar cheri_magda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 592
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam filmu
Akcja toczy się w NY (chyba), prawnik z dużej korporacji powoduje wypadek. Ucieka z miejsca wypadku, gubiąc ważne dokumenty (akt własności czy coś takiego). Pozostawia poszkodowanego na środku drogi, mężczyzna nie zdąża na sprawę sądową w sprawie dzieci i wini za to prawnika. Kojarzy ktoś? Było to ostatnio w TV.
cheri_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 14:10   #3224
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez cheri_magda Pokaż wiadomość
Szukam filmu
Akcja toczy się w NY (chyba), prawnik z dużej korporacji powoduje wypadek. Ucieka z miejsca wypadku, gubiąc ważne dokumenty (akt własności czy coś takiego). Pozostawia poszkodowanego na środku drogi, mężczyzna nie zdąża na sprawę sądową w sprawie dzieci i wini za to prawnika. Kojarzy ktoś? Było to ostatnio w TV.
Do głowy przychodzi mi tylko to
http://www.filmweb.pl/film/Zmiana+pasa-2002-32367
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 14:20   #3225
cheri_magda
Rozeznanie
 
Avatar cheri_magda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 592
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Do głowy przychodzi mi tylko to
http://www.filmweb.pl/film/Zmiana+pasa-2002-32367
Dzięki, to jest to!
cheri_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:38   #3226
s elene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: jaki to film?

witam, nie chce zakładać nowego wątku żeby nie robić z forum śmietnika, więc się podłączam i bardzo proszę o odpowiedź jaki to film: https://www.youtube.com/watch?v=iUtR...utu.be&t=1m51s
s elene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:37   #3227
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułu książki [może nawet serii książek] dla młodszych nastolatek. Czytałam ją pewnie u schyłku lat '90 lub ciut później. Pamiętam, że bohaterkami była grupa dziewcząt, która postanowiła zacząć zarabiać poprzez urządzanie przyjęć urodzinowych dla dzieci. Niestety, jedyny wątek jaki kojarzę jest taki, że kiedy urządzały pierwszą imprezę, ich 'głównidowodząca' zapomniała doliczyć zarobek za 'robociznę', więc tak naprawdę miały nic nie zarobić, ale mama jubilata sama pomyślała nad dopłaceniem im.
Coś Wam świta?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 22:32   #3228
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

A ja szukam książki dla dzieci. Chyba coś z czarownicą w tytule. Bala okladka z dziewczynką? Bardzo mgliscie ją pamietam, wlasciwie wcale, ale pamietam to dziwne wrażenie jak ja czytalam i chcialabym ją sobie odswieżyć. Kojarzę bohaterkę, dziewczynkę, jakis tajemniczy pokój na poddaszu, ktos tam chyba zamieszkał ? Nie potrafię nic więcej powiedzieć, bardziej pamietam wrażenie jakie na mnie wywarla, niż fabułe. ksiązka czytana jakieś kilkanascie lat temu. Nie daje mi spokoju
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:46   #3229
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam filmu, nie pamiętam go dobrze, w głowie świta mi tylko, że akcja rozgrywała się w przyszłości, małżeństwo nie mogło mieć dzieci więc kupili/adoptowali sobie dziecko-robota, gdy kobieta urodziła własne, tamte postanowili wyrzucić. Robot trafił na jakieś wysypisko gdzie były inne takie same wyrzutki ( i chyba później postanowili się zbuntować)
__________________
"Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym"
Charlie Chaplin

karspetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 09:09   #3230
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Szukam tytułu książki [może nawet serii książek] dla młodszych nastolatek. Czytałam ją pewnie u schyłku lat '90 lub ciut później. Pamiętam, że bohaterkami była grupa dziewcząt, która postanowiła zacząć zarabiać poprzez urządzanie przyjęć urodzinowych dla dzieci. Niestety, jedyny wątek jaki kojarzę jest taki, że kiedy urządzały pierwszą imprezę, ich 'głównidowodząca' zapomniała doliczyć zarobek za 'robociznę', więc tak naprawdę miały nic nie zarobić, ale mama jubilata sama pomyślała nad dopłaceniem im.
Coś Wam świta?
Wydaje mi się ze może chodzić Ci o tę serię książek: http://pl.wikipedia.org/wiki/Baw_si%C4%99_z_nami

A ta książka o której konkretnie piszesz to chyba "Niespodziewane szczęście Allie (Allie's Wild Surprise)"




(btw. uwielbiałam tę serię w dzieciństwie, tam wszystko było takie "amerykańskie", w sklepach było tyle rzeczy których u nas nie było , czytałam to gdzieś w wieku ok 8 lat, więc na początku lat 90)
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2014-08-25 o 09:10
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 09:16   #3231
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez karspetka Pokaż wiadomość
Szukam filmu, nie pamiętam go dobrze, w głowie świta mi tylko, że akcja rozgrywała się w przyszłości, małżeństwo nie mogło mieć dzieci więc kupili/adoptowali sobie dziecko-robota, gdy kobieta urodziła własne, tamte postanowili wyrzucić. Robot trafił na jakieś wysypisko gdzie były inne takie same wyrzutki ( i chyba później postanowili się zbuntować)
http://www.filmweb.pl/film/A.I.+Sztu...ncja-2001-3673
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 09:41   #3232
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

może tu znajdę odpowiedź....

w jakim serialu w pierwszym odcinku kolejnego sezonu główni bohaterowie streszczali wydarzenia z poprzedniego sezonu? Myślałam,że w przyjaciołach, ale się myliłam...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 09:43   #3233
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze może chodzić Ci o tę serię książek: http://pl.wikipedia.org/wiki/Baw_si%C4%99_z_nami

A ta książka o której konkretnie piszesz to chyba "Niespodziewane szczęście Allie (Allie's Wild Surprise)"




(btw. uwielbiałam tę serię w dzieciństwie, tam wszystko było takie "amerykańskie", w sklepach było tyle rzeczy których u nas nie było , czytałam to gdzieś w wieku ok 8 lat, więc na początku lat 90)
Łał, cieszę się, że ktoś skojarzył! Bardzo Ci dziękuję Również czytałam ją za dzieciaka i pamiętam, że cudownie się przy niej bawiłam.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 11:20   #3234
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
może tu znajdę odpowiedź....

w jakim serialu w pierwszym odcinku kolejnego sezonu główni bohaterowie streszczali wydarzenia z poprzedniego sezonu? Myślałam,że w przyjaciołach, ale się myliłam...
W Scrubs? Tak mi się kojarzy że JD opowiadał co się działo wcześniej.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 11:47   #3235
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
W Scrubs? Tak mi się kojarzy że JD opowiadał co się działo wcześniej.
nie oglądałam tego serialu, ale wydaje mi się, ze to jakiś serial komediowy :/
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 22:04   #3236
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Co to za piosenka?

Jeśli jest wątek zbiorczy to przenieście, ja go nie znalazłam.

https://www.youtube.com/watch?v=BTNqp5rKA5Y

W filmiku powyżej dziewczyna użyła bardzo fajnej piosenki, czy ktoś z was wie jaki ma tytuł i kto ją wykonuje?
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 06:27   #3237
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Co to za piosenka?

Nie wiem.Zapytaj w komentarzach pod filmikiem,tam ci prędzej odpowiedzą,Ja tak czasami robię
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 10:35   #3238
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Może wizażanki pomogą... szukam książki, nie znam niestety ani autora ani tutulu. Książka ma już kilka lat z tego co kojarze chyba były 2 cześci/ 2 tomy ( niezbyt grube). Biała okładka a na niej coś z wieża Eiffla. Książka o uczuciach, milości. Chciałabym ją przeczytac, bo wiele lat temu słyszałam o niej mnóstwo dobrych opinii, niestety tylko tyle pamiętam
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:11   #3239
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam piosenki,którą usłyszałam kilka dni temu w McDonaldzie. Zapisałam w telefonie tylko kilka zwrotów,bo wydawało mi się,że bez problemu ją znajdę,a jednak nie.. Piosenka śpiewana przez dziewczynę,w tekście :"just one chance (...) can't get away (...) missing you,I'm missing you,I'm missing you.... I jeszcze kilka razy missing you. Może któraś z Was kojarzy tę piosenkę?
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 13:47   #3240
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Co to za piosenka?

wg komentarza:

Martin Felix Kaczmarski - We Got Young Love
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.