SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-15, 08:49   #3871
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
szukam tytułów 2 książek
1. kobieta ucieka od męża policjanta który się nad nią znęcał, zamieszkuje razem z innymi kobietami które chyba też uciekały od mężów, pewnego dnia kupuje obraz przez który może przejść do innego świata, jej mąż ją odnajduje. nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba chciał ją zabić i zabił kobietę/kobiety które mieszkały w tym domu co ona
2. tutaj to przyznam że pamiętam niewiele bo czytałam kilka lat temu i w sumie nie jestem pewna czy przypadkiem nie pomieszałam dwóch książek na początku rodzina jest poszukiwana przez wojsko, znajdują ich chyba u jakiejś lekarki/szamanki, była tam dwójka małych dzieci, nie jestem pewna czy to nie były noworodki. ta szamanka zdążyła ukryć dziewczynkę a chłopca i rodziców zabiera wojsko. ta kobieta ją wychowuje a ona chyba po latach szuka informacji na temat swojego pochodzenia. gdzieś pod koniec poznaje mężczyznę z przybranym, chyba trochę niepełnosprawnym synem. nie jestem pewna ale wychodziło na to że to jest jej brat ale chyba nie było to wprost powiedziane

Pierwsza "Rose Madder" S. Kinga na 99%
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/213091/rose-madder
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2016-05-15 o 10:08
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 10:35   #3872
Misery_Machine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 34
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A nie po francusku? W jakim radiu? Kobieta spiewala?
Na pewno po niemiecku, śpiewał mężczyzna, radio chyba eska
Misery_Machine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 10:39   #3873
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Pierwsza "Rose Madder" S. Kinga na 99%
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/213091/rose-madder
dzięki o to mi chodziło
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 10:55   #3874
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
dzięki o to mi chodziło
Super
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 16:52   #3875
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Smile Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

cześć
Bardzo potrzebuję dostępu do kilku odcinków serialu Przyjaciele (Friends) w wersji z polskim dubbingiem do pracy licencjackiej.
Jeśli ktoś ma jakiś link, bądź kilka odcinków w tej wersji na dysku byłabym bardzo wdzięczna.

Póki co znalazłam tylko odcinek 4 z sezonu 4, podobno w tej wersji jest aż 6 sezonów więc wierzę, że ktoś z was ma dostęp chociaż do kilku z nich

pozdrawiam!
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 23:03   #3876
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Wiindy Pokaż wiadomość
cześć
Bardzo potrzebuję dostępu do kilku odcinków serialu Przyjaciele (Friends) w wersji z polskim dubbingiem do pracy licencjackiej.
Jeśli ktoś ma jakiś link, bądź kilka odcinków w tej wersji na dysku byłabym bardzo wdzięczna.

Póki co znalazłam tylko odcinek 4 z sezonu 4, podobno w tej wersji jest aż 6 sezonów więc wierzę, że ktoś z was ma dostęp chociaż do kilku z nich

pozdrawiam!
Tu masz na chomiku odcinek http://chomikuj. pl/wiciu2009/Kabare...iowy+-+dubbing (przed pl usuń spację)

Edytowane przez anna_wawa
Czas edycji: 2016-05-19 o 23:05
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 12:54   #3877
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

super, pięknie działa, dzięki wielkie!
jakby ktoś jeszcze miał coś poza 1 odcinkiem 1 sezonu i 4 odcinkiem 4 sezonu to też chętnie przyjmę
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 20:42   #3878
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 220
Szukam tytułu piosenki

Dużo nie mogę o niej powiedzieć, tylko tyle ile wiem, ale może ktoś mi jakoś pomoże znaleźć tytuł. To w sumie bardziej utwór operowy, ale nie taki smętny, bardziej rozrywkowy, w miarę szybki. Raczej każdy zna tą melodię z refrenu. Wydaje mi się, że jest w języku angielskim ale mogę się mylić. W refrenie chyba jest "my, my, my...." (w każdym razie ja tak to kiedyś słyszałam).
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:03   #3879
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytulu

A) serialu. Argentynski (albo cos w tym stylu) gdzie matka i cirka sa w tym samym czasie w ciazy,obie rodza mniej wiecej w tym samym czasie,ale corce przy porodzie umiera dziecko..ona o tym sie nie dowiadujr,bo matka oddaje jej swohe dziecko mowiac ze to jej umarlo.. Corka wychowywuje wiec dxiecko swojej matki.. Po latach sie o tym dowiaduje.. Ogladalam ten serial w 1999 r lub 2000...

B) film. Kobieta podejmuje prace w burdu lub klubie ze striptizem i zarabia na zycie robiac loda (chyba) favetom.. Siedzi za sciana a faceci przez dziurke wkladaja penisa i ona jedzie z koksem xD
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:34   #3880
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Khloe, ten drugi to Irina Palm, to byly ręczne roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:39   #3881
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez olina_ Pokaż wiadomość
Khloe, ten drugi to Irina Palm, to byly ręczne roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak,tak cos mi sie kojarzylo ze film ma imie w tytule
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 20:55   #3882
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Poszukuję piosenki najprawdopodobniej zespołu Coldplay. Elektroniczna, prawdopodobnie jedna z ostatnich płyt. Leciała w kinie Helios w Białymstoku w Alfie przed reklamami w maju. W refrenie albo gdzieś obok miała śpiewane łuchu, łuchu, łuchu (woo-hoo woohoo, WOO HOO WOO HOO?).
Ktoś, coś?
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:02   #3883
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Poszukuję piosenki najprawdopodobniej zespołu Coldplay. Elektroniczna, prawdopodobnie jedna z ostatnich płyt. Leciała w kinie Helios w Białymstoku w Alfie przed reklamami w maju. W refrenie albo gdzieś obok miała śpiewane łuchu, łuchu, łuchu (woo-hoo woohoo, WOO HOO WOO HOO?).
Ktoś, coś?
O to chodzi?
https://www.youtube.com/watch?v=htWLW_2Aahw
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:04   #3884
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Poszukuję piosenki najprawdopodobniej zespołu Coldplay. Elektroniczna, prawdopodobnie jedna z ostatnich płyt. Leciała w kinie Helios w Białymstoku w Alfie przed reklamami w maju. W refrenie albo gdzieś obok miała śpiewane łuchu, łuchu, łuchu (woo-hoo woohoo, WOO HOO WOO HOO?).
Ktoś, coś?
Odpisałam również w wątku "Szukam piosenki (...)", napiszę jeszcze tu.. mi od razu na myśl przychodzi Adventure Of A Lifetime, piosenka jest wydaje mi się z najnowszej płyty.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:12   #3885
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Odpisałam również w wątku "Szukam piosenki (...)", napiszę jeszcze tu.. mi od razu na myśl przychodzi Adventure Of A Lifetime, piosenka jest wydaje mi się z najnowszej płyty.
To to! Wielkie dzięki
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:14   #3886
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
To to! Wielkie dzięki
Nie ma za co.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:08   #3887
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam książek podobnych do ,,Dziewczyna w czerwonej pelerynie". Tak aby występował wątek z popularnych bajek ale pokazany w nowej, ciekawszej, bardziej dorosłej odsłonie?
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:15   #3888
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez green1993 Pokaż wiadomość
Szukam książek podobnych do ,,Dziewczyna w czerwonej pelerynie". Tak aby występował wątek z popularnych bajek ale pokazany w nowej, ciekawszej, bardziej dorosłej odsłonie?
marissa mayer- cinder

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:45   #3889
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o film. Ameryka wiek XVIII. Grupa przestępców ucieka przed policją (?)po drodze z pola kukurydzy wybiega postać trochę jak człowiek troche kosmita a trochę ptak. Zabijaja go i ukrywaja się na noc w opuszczonym domu. Panuje atmosfera strachu jak w horrorze gina jeden po drugim. Przeżywa kobieta i wybiega z domu wtedy ja zabijaja i okazuje się że zmieniła się ona w taką samą dziwna postać jak zabito na początku.
Film amerykański z lat 80 moze 90 dziesiątych.
Ponawiam
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 03:16   #3890
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ponawiam


Nie jestem pewna, ale kojarzy mi sie ze Smakoszem i Jeepers Creepers, sprawdź te dwa filmy :tak:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:48   #3891
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, ale kojarzy mi sie ze Smakoszem i Jeepers Creepers, sprawdź te dwa filmy :tak:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tyle, że Smakosz i Jeepers creepers to ten sam film
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:27   #3892
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Niestety to nie to. Tamten był kostiumowy

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

MAM!!!

Martwe ptaki.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:16   #3893
lost_
Raczkowanie
 
Avatar lost_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hejo, szukam filmów o tematyce pierwszej / nowej pracy, pierwszych dni w pracy itp. O wchodzeniu w nowe środowisko. Możecie coś polecić?
lost_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:29   #3894
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tyle, że Smakosz i Jeepers creepers to ten sam film


Sorry chodzilo mi o Jeepers Creepers 2, ale ta 2 mi jakos umknęła. Pisalam to w nocy, mozna mi wybaczyć xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 18:35   #3895
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Szukam tytulu

A) serialu. Argentynski (albo cos w tym stylu) gdzie matka i cirka sa w tym samym czasie w ciazy,obie rodza mniej wiecej w tym samym czasie,ale corce przy porodzie umiera dziecko..ona o tym sie nie dowiadujr,bo matka oddaje jej swohe dziecko mowiac ze to jej umarlo.. Corka wychowywuje wiec dxiecko swojej matki.. Po latach sie o tym dowiaduje.. Ogladalam ten serial w 1999 r lub 2000...
Po prostu miłość
http://www.filmweb.pl/serial/Po+pros...%87-1997-92547
oj oglądałam wszystkie odcinki

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lost_ Pokaż wiadomość
Hejo, szukam filmów o tematyce pierwszej / nowej pracy, pierwszych dni w pracy itp. O wchodzeniu w nowe środowisko. Możecie coś polecić?
Zaklęte rewiry - polski serial
Diabeł ubiera się u Prady
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 19:22   #3896
Natalinka93
Raczkowanie
 
Avatar Natalinka93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 232
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam powieści w których fabuła biegnie powoli, bądź akcja rozgrywa się w ciągu jednego dnia, jest mnóstwo niedopowiedzeń, tajemnic, z pozoru nic nie wnoszących wydarzeń. Powieści przy których ciężko jest odpowiedzieć na pytanie o czym one właściwie są.
Jako przykład mogę podać twórczość Patricka Modiano.
Znacie innych autorów o podobnym stylu?
Natalinka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 19:46   #3897
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Natalinka93 Pokaż wiadomość
Szukam powieści w których fabuła biegnie powoli, bądź akcja rozgrywa się w ciągu jednego dnia, jest mnóstwo niedopowiedzeń, tajemnic, z pozoru nic nie wnoszących wydarzeń. Powieści przy których ciężko jest odpowiedzieć na pytanie o czym one właściwie są.
Jako przykład mogę podać twórczość Patricka Modiano.
Znacie innych autorów o podobnym stylu?
Może Haruki Murakami? Fabuła książek powolna, dużo niedopowiedzeń, nie wiadomo o co chodzi i różne dziwne wydarzenia. Polecam np. "Kafkę nad morzem".
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:36   #3898
Natalinka93
Raczkowanie
 
Avatar Natalinka93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 232
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Może Haruki Murakami? Fabuła książek powolna, dużo niedopowiedzeń, nie wiadomo o co chodzi i różne dziwne wydarzenia. Polecam np. "Kafkę nad morzem".
Murakami to akurat jeden z moich ulubionych pisarzy, mogłam o nim wspomnieć ale właśnie o taką literaturę mi chodzi Murakami, Modiano znacie jeszcze inne nazwiska?

Edytowane przez Natalinka93
Czas edycji: 2016-07-12 o 08:46
Natalinka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:18   #3899
AsiaXY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułu książki...
mężczyzna rozbitek dryfuje na lodowcu, który z dnia na dzień się kurczy
AsiaXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:23   #3900
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez AsiaXY Pokaż wiadomość
Szukam tytułu książki...
mężczyzna rozbitek dryfuje na lodowcu, który z dnia na dzień się kurczy
Może chodzi o "siedemdziesiat szesc dni samotnie na morzu" ?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.