Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 12:01   #301
karolina19901990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witam , mam problem mianowicie nie mam miesiączki od 3 tyg od spodziewanej , w dni płodne kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia z " zakończeniem" w środku. Cykle mam regularne co 35 dni. Nigdy az tak długo się nie spóźniał ;/ zrobiłam juz trzy testy ciążowe co tydzień każdy jednak z wynikiem negatywnym ;/ Objawów jako takich nie mam, pobolewa mnie brzuch ale to juz od 2 tygodni, temperaturę w pochwie mam powyżej 37 , gorączki brak, piersi może troszkę większe abo mi się wydaje Lekarza mam dopiero w poniedziałek;/ myślicie ze mogę być w ciąży mimo ze testy są negatywne ??
karolina19901990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 12:45   #302
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez karolina19901990 Pokaż wiadomość
Witam , mam problem mianowicie nie mam miesiączki od 3 tyg od spodziewanej , w dni płodne kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia z " zakończeniem" w środku. Cykle mam regularne co 35 dni. Nigdy az tak długo się nie spóźniał ;/ zrobiłam juz trzy testy ciążowe co tydzień każdy jednak z wynikiem negatywnym ;/ Objawów jako takich nie mam, pobolewa mnie brzuch ale to juz od 2 tygodni, temperaturę w pochwie mam powyżej 37 , gorączki brak, piersi może troszkę większe abo mi się wydaje Lekarza mam dopiero w poniedziałek;/ myślicie ze mogę być w ciąży mimo ze testy są negatywne ??
Zamiast trzech testów wolałabym zrobić test z krwi i jest jakaś pewność. Nie było nawet bladych kresek? Dziwne to, moim zdaniem któryś powinien pokazać. A te testy różnych firm?

Cytat:
Napisane przez anika2316 Pokaż wiadomość
Witam mam taki dylemat spoznia mi sie okres juz 11 dni mam cykle 33 34 dniowe ostatni raz mialam w grudniu robilam test negatywny ale tydzien przed terminem miesiaczki mialam bole w dole brzycha jak przed miesiaczka w tym czasie kochalismy sie z mezem.Potem bole przeszly i po tygodniu wrocily bole brzucha i piersi jak przed okresem czy mozliwe ze owulacja tak sie przesunela ze termin miesiaczki byla owulacja a teraz ma byc okres?a ja moglam zajsc w ciaze jak tak to test jeszcze mogl nie pokazac ciazy, dodam ze juz jestem mama i w pierwszej ciazy test dopiero pokazal ciaze w 4 tygodniu na badanie krwi nie moge isc bo jestem w uk a tu to bardziej skaplikowane
Gdybyś miała wykres temperatur, to widać co się dzieje w danym cyklu, a tak to można tylko zgadywać. Owulacja może się przesunąć, może nastąpić cykl bezowulacyjny, może krwawienie nie przyjść i trzeba wywołać.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 12:49   #303
anika2316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez karolina19901990 Pokaż wiadomość
Witam , mam problem mianowicie nie mam miesiączki od 3 tyg od spodziewanej , w dni płodne kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia z " zakończeniem" w środku. Cykle mam regularne co 35 dni. Nigdy az tak długo się nie spóźniał ;/ zrobiłam juz trzy testy ciążowe co tydzień każdy jednak z wynikiem negatywnym ;/ Objawów jako takich nie mam, pobolewa mnie brzuch ale to juz od 2 tygodni, temperaturę w pochwie mam powyżej 37 , gorączki brak, piersi może troszkę większe abo mi się wydaje Lekarza mam dopiero w poniedziałek;/ myślicie ze mogę być w ciąży mimo ze testy są negatywne ??
Ja tak mialam w pierwszej ciazy zrobilam test byl negatywny to mnie uspokoilo potem dostalam krwawienie trwalo nieco krocej niz normalnie wykluczylam juz ciaze po 2 tygodniach kolezanka z pracy powiedziala ze kiepsko wygladam powtorzylam test i juz byl wyrazny ciaza
anika2316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 13:11   #304
karolina19901990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

tak testy były różnych firm, nie wiem co jest grane bo badam sie dwa razy w roku i lekarz nie stwierdził policystycznych jajników, żadnych chorób, cytologia 1, trochę się martwię że mogę być na coś chora ;/ nigdy się nie spóźniał, zawsze był co 35 dni, nie wiem co o tym myśleć ;/

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

jedna czerwona krecha nie bylo nawet zarysu drugiej i nie mam zadnych plamień
karolina19901990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 13:19   #305
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wiem że mój przypadek bedzie dość skrajny, więc z góry poproszę o nie obrzucanie mnie błotem
Sytuacja wygląda tak: Pod koniec grudnia się przeprowadzałam i pomimo brania tabletek dostałam okres (ok. 15 tabletki). Podejrzewam, że to z wysiłku i stresu. Dobrałam je do końca, później zrobiłam przerwę, podczas której nie było już krwawienia. Przerwa przeciągnęła mi się do 11 dni... Później brałam je normalnie.
Jak myslicie, czy prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest duże? Szczerze mówiąc często zdarzało mi się ze brałam dwie, nawet trzy tabletki na raz, nie zaszłam przez to w ciąże. Od kilku dni mam zawroty głowy i dzisiaj z ciekawości sprawdzając czym to może być spowodowane, przeczytałam że ciążą. Od razu też zaznaczę, że nie chodzę do gimnazjum, nie jestem bardzo młoda i dziecko nie zrujnuje mi życia (mam już sześciolatka )
Co o tym myslicie?
Wiesz co, zmień metodę antykoncepcji. Serio, tabletki nie są dla Ciebie przy takim stosowaniu. Prawda jest taka, że stosując je w ten sposób to naprawdę masz szczęście, że nigdy w ciążę nie zaszłaś.
Z Twojego postu nie wynika kiedy miałaś stosunek i w sumie absolutnie nie umiem odpowiedzieć czy jesteś w ciąży.
Jeśli stosunek miałaś minimum 14 dni temu to zrób test, powinien już coś wykazać


Cytat:
Napisane przez anika2316 Pokaż wiadomość
Witam mam taki dylemat spoznia mi sie okres juz 11 dni mam cykle 33 34 dniowe ostatni raz mialam w grudniu robilam test negatywny ale tydzien przed terminem miesiaczki mialam bole w dole brzycha jak przed miesiaczka w tym czasie kochalismy sie z mezem.Potem bole przeszly i po tygodniu wrocily bole brzucha i piersi jak przed okresem czy mozliwe ze owulacja tak sie przesunela ze termin miesiaczki byla owulacja a teraz ma byc okres?a ja moglam zajsc w ciaze jak tak to test jeszcze mogl nie pokazac ciazy, dodam ze juz jestem mama i w pierwszej ciazy test dopiero pokazal ciaze w 4 tygodniu na badanie krwi nie moge isc bo jestem w uk a tu to bardziej skaplikowane
Ja odpowiem tylko nt.możliwości przesunięcia- tak jest taka możliwość. Ja tak miałam. Zaszłam w ciążę i miałam owulację dokładnie w dniach spodziewanej miesiączki.

Cytat:
Napisane przez karolina19901990 Pokaż wiadomość
Witam , mam problem mianowicie nie mam miesiączki od 3 tyg od spodziewanej , w dni płodne kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia z " zakończeniem" w środku. Cykle mam regularne co 35 dni. Nigdy az tak długo się nie spóźniał ;/ zrobiłam juz trzy testy ciążowe co tydzień każdy jednak z wynikiem negatywnym ;/ Objawów jako takich nie mam, pobolewa mnie brzuch ale to juz od 2 tygodni, temperaturę w pochwie mam powyżej 37 , gorączki brak, piersi może troszkę większe abo mi się wydaje Lekarza mam dopiero w poniedziałek;/ myślicie ze mogę być w ciąży mimo ze testy są negatywne ??
Zdecydowanie poszłabym na betę i do ginekologa...bo spóźniający się okres i sprzyjające warunki do zapłodnienia ( dni płodne) były, ale powiem Ci, że przychodzi mi do głowy, że np. może być to ciąża pozamaciczna. Wtedy poziom hcg w moczu rośnie wolniej i może dlatego nic nie wskazywać.
Oczywiście nie życzę Ci tego, ale sprawdzić trzeba, więc dobrze, że do ginekologa się wybierasz.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 13:27   #306
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: Palcówka, pomocy :(

a dlaczego uważacie , że ciąża jest niemożliwa ? nie wiadomo czy chłopak po stosunku wziął prysznic np czy tego nie zrobił i po 20 minutach znów zaczęli się dotykac . Dziewczyna mogła dotykając jego i siebie wprowadzić sobie spermę do pochwy
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 13:30   #307
anika2316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Dziekuje za odpowiedzpo prostu trzeba czekac , fajnie byloby miec znowu takiego maluszka
anika2316 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 14:27   #308
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Wiesz co, zmień metodę antykoncepcji. Serio, tabletki nie są dla Ciebie przy takim stosowaniu. Prawda jest taka, że stosując je w ten sposób to naprawdę masz szczęście, że nigdy w ciążę nie zaszłaś.
Z Twojego postu nie wynika kiedy miałaś stosunek i w sumie absolutnie nie umiem odpowiedzieć czy jesteś w ciąży.
Jeśli stosunek miałaś minimum 14 dni temu to zrób test, powinien już coś wykazać
Stosunki miałam prawie codziennie przez ten czas. Test będzie wiarygodny już teraz czy powinnam poczekać do planowego krwawienia? (tabletki brałam od 11 stycznia)
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 14:40   #309
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Stosunki miałam prawie codziennie przez ten czas. Test będzie wiarygodny już teraz czy powinnam poczekać do planowego krwawienia? (tabletki brałam od 11 stycznia)
Ja bym poczekala do planowanego krwawienia a nawet z 2-3dni po

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 14:56   #310
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Ja bym poczekala do planowanego krwawienia a nawet z 2-3dni po
Dzięki za pomoc
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 15:02   #311
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Palcówka, pomocy :(

Cytat:
Napisane przez vaness886 Pokaż wiadomość
a dlaczego uważacie , że ciąża jest niemożliwa ? nie wiadomo czy chłopak po stosunku wziął prysznic np czy tego nie zrobił i po 20 minutach znów zaczęli się dotykac . Dziewczyna mogła dotykając jego i siebie wprowadzić sobie spermę do pochwy
Mogla tez usiasc na sedesie na ktorym byla sperma, mogla podetrzec sie papierem zahaczajac o wargi sromowe palcem ktorym dotykala penisa, mogla tez sperme polknąc a jak wiadomo z przelyku to juz latwo o zaplodnienie




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 22:33   #312
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez justinemarie Pokaż wiadomość
ulotka ulotka a zycie zyciem. biore tabletki na tarczyce a w ulotce nie ma opisanych mlodsci a je mam , wiec ulotka nie pokrywa sie z prawdziwym zyciem.
dla mnie to okres.
Tak właściwie to nie nazywa się okresem (bo nie ma owulacji, dni płodnych itd.) ale krwawieniem z odstawienia. Chociaż sama też mówię na to okres. Poza tym, chyba jeśli rozmawiamy z kimś (z chłopakiem chociażby) nie mówimy "Mam krwawienie z odstawienia", tylko raczej "Mam okres", prawda? Tak więc nie róbmy szumu o byle co
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:10   #313
klaudusiaklak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 26
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Ok wiec jest 41 dc. @ jak nie bylo tak nie ma. Bola mnie piersi brzuch mnie pobolewa I jajniki raz prawy jak lewy. Boli mnie glowa. I mam biala wydzieline. Test negatywny. Juz sama nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klaudusiaklak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:22   #314
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez klaudusiaklak Pokaż wiadomość
Ok wiec jest 41 dc. @ jak nie bylo tak nie ma. Bola mnie piersi brzuch mnie pobolewa I jajniki raz prawy jak lewy. Boli mnie glowa. I mam biala wydzieline. Test negatywny. Juz sama nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Symbol @ w tych kwestiach drażni mnie okropnie.
A w temacie to nie tylko ciąża zatrzymuje miesiączkę, bez wizyty u lekarza możesz tak czekać do wiosny.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:27   #315
klaudusiaklak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 26
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Ide di lekarza w poniedzialek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klaudusiaklak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:44   #316
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: seks a okres

Aha, tylko koleżanko jesteś zabezpieczona przez 7 dni przerwy pod warunkiem, że po tych siedmiu dniach rozpoczniesz nowe opakowanie, bo o tym nikt nie wspomniał.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 07:23   #317
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez klaudusiaklak Pokaż wiadomość
Ide di lekarza w poniedzialek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To dobrze. Daj znac po. Powodzenia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 08:49   #318
selena08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Amabelia


Jestes w ciąży czy nie, mialas dac znac...Bo nie wiem czy gratulowac czy pocieszać...?
selena08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:34   #319
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Plamienie, krwawienie a ciaza ?

Cytat:
Napisane przez etacarinae2 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim !
Znalazlam sie tutaj, poniewaz mam nurtujacy problem. Otoż 1 stycznia kochałam sie z chłopakiem, niefortunnie bo zsunela mu sie prezerwatywa i zostala we mnie. wytrysku jednak nie bylo, tak twierdzi. 4 stycznia pojawilo sie u mnie brazowe plamienie, z niteczkami krwi zamiast wlasciwego okresu. Trwalo ok 3 dni. Musze tez powiedziec ze cykle mam nieregularne jednak poprzednia miesiaczke mialam 3-7 grudzien.Teraz 30 stycznia pojawio sie u mnie krwawienie, identyczne jak miesiaczka tyle ze skape. Nie wiem co o tym myslec 22 zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywny.
a kiedy pojawiło się krwawienie w listopadzie?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 13:14   #320
niebanalna12345
Raczkowanie
 
Avatar niebanalna12345
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 49
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

hej!
okresów nigdy nie miałam chyba regularnych - dokładnie nie wiem, nie liczę tego, bo nie jestem aktywna seksualnie. wydaje mi się też, że to wszystko sobie wmawiam, ale nie daje mi to spokoju, stresuję się, mimo iż wiem, że to jeszcze bardziej opóźni okres.
do rzeczy - mniej więcej pod koniec stycznia/początek lutego powinnam mieć okres. na razie nie zauważyłam bolesności piersi, jedynie ich niewielkie powiększenie. nie wydaje mi się, żebym miała stosunek - jedyną możliwością była impreza 11 stycznia, ale też nie wydaje mi się, żebym pomimo upojenia alkoholowego nie pamiętała z tego zupełnie nic(zwłaszcza, że pamiętam co się działo, pamiętam moment pójścia spać). 15 i 16 stycznia było mi bardzo słabo przez cały dzień - akurat wtedy przypadał pierwszy i drugi dzień płodny wg. kalendarzyka. jednak to minęło. obecnie czuję nabrzmiałe podbrzusze - czy możliwe, że to po prostu skutek stresu?
mam nadzieję, że wyolbrzymiam, ale sama nie wiem co o tym myśleć. miałam trochę stresów w styczniu, wyjeżdżałam także za granicę, mimo to stresuję się, że to nie o to chodzi... proszę, napiszcie co o tym myślicie, czy moje obawy są w ogóle uzasadnione, bo stres mnie zżera, myślę o tym cały czas i czekam tylko na okres...
niebanalna12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:12   #321
AnLipread
Raczkowanie
 
Avatar AnLipread
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 138
Dot.: Palcówka, pomocy :(

Cytat:
Napisane przez vens Pokaż wiadomość
Witam, to mój pierwszy post na forum, postanowiłam go napisać gdyż mam problem.
Ostatnio bawiłam się z chłopakiem, na początku palcował mnie chwilę a poźniej postanowiliśmy się kochać.
Zaznaczam że był to mój pierwszy raz, oczywiście gumki i pełna kontrola.
Po seksie, poszedł gdzieś i wrócił po chwili.
20 min później znowu mnie palcował, a ja dotykałam jego członka i swojej pochwy.
Możliwe jest zapołodnienie w taki sposób ?
Prosze o pomoc, jestem okropnie zestresowana ((
Skoro dotykałaś jego członka i swojej pochwy, to zapłodnienie chyba jest możliwe?
AnLipread jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:29   #322
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez niebanalna12345 Pokaż wiadomość
hej!
okresów nigdy nie miałam chyba regularnych - dokładnie nie wiem, nie liczę tego, bo nie jestem aktywna seksualnie. wydaje mi się też, że to wszystko sobie wmawiam, ale nie daje mi to spokoju, stresuję się, mimo iż wiem, że to jeszcze bardziej opóźni okres.
do rzeczy - mniej więcej pod koniec stycznia/początek lutego powinnam mieć okres. na razie nie zauważyłam bolesności piersi, jedynie ich niewielkie powiększenie. nie wydaje mi się, żebym miała stosunek - jedyną możliwością była impreza 11 stycznia, ale też nie wydaje mi się, żebym pomimo upojenia alkoholowego nie pamiętała z tego zupełnie nic(zwłaszcza, że pamiętam co się działo, pamiętam moment pójścia spać). 15 i 16 stycznia było mi bardzo słabo przez cały dzień - akurat wtedy przypadał pierwszy i drugi dzień płodny wg. kalendarzyka. jednak to minęło. obecnie czuję nabrzmiałe podbrzusze - czy możliwe, że to po prostu skutek stresu?
mam nadzieję, że wyolbrzymiam, ale sama nie wiem co o tym myśleć. miałam trochę stresów w styczniu, wyjeżdżałam także za granicę, mimo to stresuję się, że to nie o to chodzi... proszę, napiszcie co o tym myślicie, czy moje obawy są w ogóle uzasadnione, bo stres mnie zżera, myślę o tym cały czas i czekam tylko na okres...
Boshe...i co? Z czarodziejskiej kuli mamy wyczytac?
Przepraszam cie bardzo ale twoj post jest pierwszym od wielu dni gdzie nic nie wiqdomo a prosisz o odpowiedz.
Nie masz cykli regularnych i nie wiesz czy uprawialaw sex. Wydaje xi sie ze nie ale moze sie tak napisal na imprezie ze jednal.
I do tego na podstawie kalendarzyka wiesz se masa dni plodne jakiwgos dnia. Jakiego kalendarzyka? Jak go prowadzisz skoro masz nieregularne okresy? Mierzysz temp? Bo ja nie wiem.
Nie umiem ci absolutnie nic odpowiedziec albo inaczej.
Jesli sexu nie uprawialas nie mozesz byc w ciazy. Jesli uprawialas to mozesz tylko zrobic test ciazowy bo przy nieregularnych cyklach to nie wiem czy w ciaze zaszlas czy nie. W kazdym razie test na pewno juz pokaze wynik bo od 11.01 minelo spokojnie 14 dni.
Polecam wiwc test. Jesli bedzie negatywny to jest spora szansa ze stres opoznia okres, ale nie tylko. Dlatego jesli mimo negat.testu nadal przez kolejny tydz.okres nie nadejdzie to lepiej sprawdzic u ginekologa co sie dzieje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:45   #323
etacarinae2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Plamienie, krwawienie a ciaza ?

w listopadzie nie mialam, bylo w pazdzierniku 27-30
etacarinae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:21   #324
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez niebanalna12345 Pokaż wiadomość
hej!
okresów nigdy nie miałam chyba regularnych - dokładnie nie wiem, nie liczę tego, bo nie jestem aktywna seksualnie. wydaje mi się też, że to wszystko sobie wmawiam, ale nie daje mi to spokoju, stresuję się, mimo iż wiem, że to jeszcze bardziej opóźni okres.
do rzeczy - mniej więcej pod koniec stycznia/początek lutego powinnam mieć okres. na razie nie zauważyłam bolesności piersi, jedynie ich niewielkie powiększenie. nie wydaje mi się, żebym miała stosunek - jedyną możliwością była impreza 11 stycznia, ale też nie wydaje mi się, żebym pomimo upojenia alkoholowego nie pamiętała z tego zupełnie nic(zwłaszcza, że pamiętam co się działo, pamiętam moment pójścia spać). 15 i 16 stycznia było mi bardzo słabo przez cały dzień - akurat wtedy przypadał pierwszy i drugi dzień płodny wg. kalendarzyka. jednak to minęło. obecnie czuję nabrzmiałe podbrzusze - czy możliwe, że to po prostu skutek stresu?
mam nadzieję, że wyolbrzymiam, ale sama nie wiem co o tym myśleć. miałam trochę stresów w styczniu, wyjeżdżałam także za granicę, mimo to stresuję się, że to nie o to chodzi... proszę, napiszcie co o tym myślicie, czy moje obawy są w ogóle uzasadnione, bo stres mnie zżera, myślę o tym cały czas i czekam tylko na okres...
Jak można nie mieć pewności, czy był stosunek czy nie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 20:17   #325
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Plamienie, krwawienie a ciaza ?

Cytat:
Napisane przez etacarinae2 Pokaż wiadomość
w listopadzie nie mialam, bylo w pazdzierniku 27-30
Proszę takie pytania umieszczać w zbiorczym temacie, który jest podwieszony u góry strony. Łączę
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 21:51   #326
Padlinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Question Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Hej dziewczyny!
Biorę tabletki yasmin już od kilku miesięcy i zawsze dostawałam krwawienia już po 2-3 dniu po odstawieniu (opakowanie kończy mi się w środy)
Niestety z powodów chorobowych zwymiotowałam tabletkę 13 stycznia po kilku godzinach od wzięcia i to samo było kolejnego dnia..

W sobotę 15 stycznia przyszedł do mnie mój partner i mimo braku prezerwatyw pod wpływem przypływu emocji hormonów i innych doszło do współżycia lecz nie zdążył go wyciągnąć zanim się we mnie skończył.. Od tego czasu uprawialiśmy stosunek pare razy w tygodniu bez zabezpieczeń z dojściem ale nie do środka.
Od soboty 15 stycznia już spowrotem brałam tabletki regularnie aż do skończenia opakowania w środę 29 stycznia minęły już 3 dni a ja oprócz delikatnych brązowawych upływów dzisiaj nie mam żadnych objawów zbliżającego się krwawienia.. Dziewczyny, czy mogę być w ciąży?
Padlinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 22:06   #327
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Padlinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Biorę tabletki yasmin już od kilku miesięcy i zawsze dostawałam krwawienia już po 2-3 dniu po odstawieniu (opakowanie kończy mi się w środy)
Niestety z powodów chorobowych zwymiotowałam tabletkę 13 stycznia po kilku godzinach od wzięcia i to samo było kolejnego dnia..

W sobotę 15 stycznia przyszedł do mnie mój partner i mimo braku prezerwatyw pod wpływem przypływu emocji hormonów i innych doszło do współżycia lecz nie zdążył go wyciągnąć zanim się we mnie skończył.. Od tego czasu uprawialiśmy stosunek pare razy w tygodniu bez zabezpieczeń z dojściem ale nie do środka.
Od soboty 15 stycznia już spowrotem brałam tabletki regularnie aż do skończenia opakowania w środę 29 stycznia minęły już 3 dni a ja oprócz delikatnych brązowawych upływów dzisiaj nie mam żadnych objawów zbliżającego się krwawienia.. Dziewczyny, czy mogę być w ciąży?
Po jakim czasie były te wymioty? I w które tabletki to były w kolejności?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:39   #328
Padlinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Po jakim czasie były te wymioty? I w które tabletki to były w kolejności?
Wymioty byly mniej wiecej w polowie opakowania 13/14 dni przed koncem opakowania. Juz 4 dni od odstawienia i nic oprocz niewielkiej ilosci brazowawej substancji wczoraj..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Padlinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:36   #329
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Padlinaa Pokaż wiadomość
Wymioty byly mniej wiecej w polowie opakowania 13/14 dni przed koncem opakowania. Juz 4 dni od odstawienia i nic oprocz niewielkiej ilosci brazowawej substancji wczoraj..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale po jakim czasie od zazycia tabletki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:38   #330
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Padlinaa Pokaż wiadomość
Wymioty byly mniej wiecej w polowie opakowania 13/14 dni przed koncem opakowania. Juz 4 dni od odstawienia i nic oprocz niewielkiej ilosci brazowawej substancji wczoraj..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O mamo, ale ile czasu od połknięcia tabletki. Godzinę czy pięć?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.