no to czas teraz na mnie .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-25, 21:17   #1
Rostkowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 12

no to czas teraz na mnie ....


witam wszystkich
... parę wyjaśnień WAŻNYCH:
ZŁO:
- Tomaszek i MEDIKON nie mają ze sobą nic wspólnego o czym mógłbyś pomyśleć. Pomyłka powstała prawdopodobnie przy
okazji czytania mojego forum dyskusyjnego ( na http://www.masaze.pl ). Poprostu zbieg okoliczności - takie same imię.
- "Wyżej, wyżej" ...a kiedyś ja byłem guru hehe. A tak serio Piotr Szczotka to prawdziwy fachowiec nad fachowcami więc się tym razem z Tobą Zło zgadzam [img]icons/icon7.gif[/img]

BODYWORKER:
- Piotrze wspaniała nazwa BODYWORKER [img]icons/icon7.gif[/img] trzeba to rozpropagować.
- dzieki o info o tym temacie
- no i mam nadzieję że niedługo znów będziemy mogli się spotkać [img]icons/icon7.gif[/img]

TOMASZEK
- chiba tym razem coś nie tak Ci wyszło... liczę na poprawę. I niestety zgadzam się z opiniami Piotra, Zło i PANA Dr. Musisz zmienić MOCNO nastawienie do klientów/pacjentów tak poprostu nie można. Wypowiadając się na tym forum jak i innych (również moim) powinny obowiązywać jakieś reguły. Pozatym wypowiadasz się jako MASAŻYSTA a to zobowiązuje.
- no i na koniec... apropo gimnastyki na nóżki to brakowało mi tylko rysunków ale spoko są "również" ! dostępne (o dziwo) pod adresem : http://www.☠☠☠☠☠☠☠/smukle_nogi.htm bez komentarza...

... i bez urazy POZDRAWIAM
Piotrek Rostkowski http://www.masaze.pl
Rostkowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 21:28   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: no to czas teraz na mnie ....

Rostkowski napisał(a):
> - "Wyżej, wyżej" ...a kiedyś ja byłem guru hehe. A tak serio Piotr Szczotka to prawdziwy fachowiec nad fachowcami więc się tym razem z Tobą Zło zgadzam [img]icons/icon7.gif[/img]

Piter!
Rany Boskie, popiołem paluszki posypuję, qpa latek [img]icons/icon7.gif[/img]
Miło widzieć, pomimo okoliczności [img]icons/icon7.gif[/img]

A byłeś guru, ale się zmyłeś robić te szare stronki o masażach [img]icons/icon12.gif[/img] Zaglądasz do nasz dopiero jak ktoś narozrabia. Ładnie to tak?

A my po cichutku, powolutku gwizdnęliśmy najlepsiejszego speca od masażu [img]icons/icon12.gif[/img] Piotra Szczotka. Gwizdnęliśmy bez wielkiego szumu, jak to tajniaki [img]icons/icon10.gif[/img] W przyszłym tygodniu siampanskoje i takie tam, otwieramy Piotrowi forum u nas [img]icons/icon7.gif[/img] Na szczuplosc udek kobiecych i gibkosc talii [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
Zło
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 21:38   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: no to czas teraz na mnie ....

Bardzo się cieszę ,że Piotr Szczotka będzie miał swoje własne forum. Sama mam juz chyba ze 100 pytań.
A tak na marginesie...ja się lekko przyczyniłam do zwerbowania p.Piotra na www.wizaz.pl - P.Rostkowski nie chciał dzielić się z nami swoją wiedzą więc niech teraz nie ma żalu ,że już nie jest guru. Jednak każdy nowy tekst mile widziany i na nowe forum też zapraszamy!
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 23:38   #4
Rostkowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 12
Re: no to czas teraz na mnie ....

...sie nie zmyłem tyko praca mnie troszke bardzo pochłania ... [img]icons/icon9.gif[/img] ale przynajmniej jest a to w tych czasach duży sukces [img]icons/icon7.gif[/img] . A zaglądam do Was nadal Bardzo regularnie (czyt.często)i staram sie byc na bierzaco. tylko chat wam ostatnio cuśp rzycichł... [img]icons/icon9.gif[/img]
Rostkowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 23:42   #5
Rostkowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 12
Re: no to czas teraz na mnie ....

czesc Beatko [img]icons/icon7.gif[/img]

chiba mnie troszke żle zrozumiałaś nie mam do nikogo żalu !!!
wprost przeciwnie cieszę się bardzo ze wszystkiego co ma związek z propagowaniem masażu a szczególnie jeżeli jest to NASZ BODYWORKER [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam Piotrek
Rostkowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.