Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-08, 15:57   #61
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Witam sie w nowym wątku tu rodzę

Taedio ja będę myła ciepłą kranówką z mydłem dziecięcym, tak też robiłam z Miśkiem. Na wyjścia wiadomo chusteczki ale jak mi się trafi takie wrażliwe dupsko jak Miśkowe to się chyba pokroję do dziś mam w pogotowiu maść pośladkową w lodówce bo ciagle jakieś odparzenia ma.

Martwię się o Myszowatą Wczoraj miała mieć cc i się nie odzywa
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:03   #62
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli super oby się udało utrzymać dobre karmienie. Mi w SR też mówili, żeby przystawiac dziecko do piersi, a nie pierś do dziecka

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Tez się zastanawiam co u Myszowatej
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:04   #63
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mi w szpitalu nie kazali kremow do tylka używać tylko przemywac tylek wodą z mydłem. Krem dopiero jak będą odparzenia.

A kiedy kąpiecie swoje maleństwa. Bo ja chce czekac na położną bo w szpitalu kąpiel byla tylko nie pokazywali szkoda.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:12   #64
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli
Jak faktycznie czasami dasz mm, to przecież nie.koniec.świata świetnie sobie radzisz z kp a będzie co raz lepiej- zobaczysz. Jak.masz.nawał to.dla ulgi trochę odciagaj, i.ciagle próbuj go.przystawiać, nie odpiszczaj mu, w końcu skuma że musi też sie postarać
Ja też się pamicznie boję tego etapu, bo jestem.nastawiona na kp tylko.i wyłącznie. Z Tymonem nawet nie.kupowałam mm, chyba ani razu.nie dawałam, ale na 100 %'nie pamietam, teraz kupie w razie W... gdyby np miał płakać z głodu :/ Trzymaj się i nie poddawaj, wszystko jest w głowie pamietaj. Ucaluj Wicka, jest taki rozkoszny

Nie byłam dziś na spacerze, caly dzień w domu... i mi się nie chce... lenia mam, mąż na koszu, Tymon odpoczywa po basenie... pogoda w kratkę i chyba znów zaczyna kropić... nudy i stres...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-07-08 o 16:15
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:15   #65
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Witam sie w nowym watku!

Devileek kciuki dla Was!

Chilli spoko polozna Ci sie trafila obyscie mieli dobra nocke Morelle dla Was tez kciuki za spokojną noc fajnie ze spacer sie udal 😊

Electric mowisz że juz zaczynasz maratony do porodu. 😁 tez mam wizyte we wtorek! Ciekawe jak tam u mnie bo ostatnio żadnego rozwarcia nie było 😢 ale mam strasznie brudne okna w domu i chyba w srode sie wezme za mycie 😎
Brzuszek masz super taki ciazowy nie oszukany😛


Placki ziemniaczane

Nie wiem co chcialam jeszcze napisac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:19   #66
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli super że położna tak pomaga! No.i dobrze gada, nie musisz być perfekcyjna a i tak wspaniale sobie radzisz, mega Cię podziwiam!

Też się zastanawiam jak tam myszowata

U mnie popadało a teraz jest śliczna pogoda, siedzę i patrzę jak mąż sprząta samochód
1499527142627.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:25   #67
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Silli dobrze ze piszesz o tym wsparciu cdl i o walce o kp. Czasami takie akcje jak u Morelle czy Chilli moga sie ciagnac przez 2-3 tyg. Z kp nie jest od poczatku kolorowo o cdl moze pomoc naprawde. Moja siostra miala straszne problemy z kp ale nie chciala dokarmiac mm i wywalczya. Nie wiem ile to trwalo ale sporo i karmila 12 miesiecy wiec da sie.

Taedio zdolny Twój tż 😁

Jeju dziewczyny strasznie mnie boli brzuch tak okresowo 😰



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 16:26   #68
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku
Dzisiaj zaczynam 39tc, także witam się z moim ogromnym brzuchem Liczę, że w ciągu tygodnia urodzę, trzeba wdrożyć procedurę schody i spacery Sąsiadka wchodziła od 37tc po schodach na 4p i urodziła 2 tygodnie wcześniej

We wtorek wizyta z ktg, mam nadzieję, że rozwarcie będzie większe niż ostatnio (opuszek palca), a na ktg będzie dużo skurczów

A, dziewczyny, które łykają wiesiołka - ile dziennie go bierzecie?

Na razie piję tylko herbatkę z liści malin raz dziennie (2 łyżeczki) i się zastanawiam czy nie zwiększyć ilości

Wszyscy się mnie pytają czy rodzę albo kiedy rodzę Nawet sąsiedzi i ekspedientki w sklepie Rodzice codziennie dzwonią czy przypadkiem w szpitalu już nie jestem Chyba nie wytrzymam tej presji psychicznie


Super, że spacer się udał! Jak sprawuje się wózek?
Super brzuszek! Z wiesiołkiem dziewczyny pisały, a co donherbaty z liści malin to 5lyzeczek na 1 litr wody.
Ta presja na poród niestety potrafi byc bardzo drażniąca. U mnie póki co odpukać żadnego telefonu od mam dzisiaj.
Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Zaraz Was nadrobię. Zrobiłam z bratem rundke po wszystkich hurtowniach dziecięcych u mnie, odebralismy wózek a on jeszcze kupił spacerowke dla swojej córeczki. Jestem padnieta..
Super, ze wózek odebrany.

Siilmariien - dzięki za linka, w razie czego będę szukać pomocy. Mój TZ jakoś nie rozumie, ze z laktacją są problemy. Mowię mu, ze początki są ciężkie, dziecko sie nie najada, ale jakoś do niego nie dociera ze to może tyczyć także mnie i Klaudię.

Darietta - współczuje ciężkiej nocy. Wasza sypialnia to nowe otoczenie dla Wiktorii, wiec pewnie stad ten stres u małej.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:30   #69
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dzięki dziewczyny, w takim razie kranowa

Myszowata wzywamy Cie

Nam tez mowili, żeby najpierw usadowić sie wygodnie, potem dziecko dostawić do piersi

Darietta na yt masz filmiki jak kapać dziecko

Chilli super położna! oby tak dalej

Zamówiliśmy plakaty do pokoju młodego, szkoda, że beda do odbioru 14.07. Jeszcze zamocować ramki i wszystko bedzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Carolles No taki zdolniacha mi sie trafił

Uu może cos sie święci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:32   #70
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Silli dobrze ze piszesz o tym wsparciu cdl i o walce o kp. Czasami takie akcje jak u Morelle czy Chilli moga sie ciagnac przez 2-3 tyg. Z kp nie jest od poczatku kolorowo o cdl moze pomoc naprawde. Moja siostra miala straszne problemy z kp ale nie chciala dokarmiac mm i wywalczya. Nie wiem ile to trwalo ale sporo i karmila 12 miesiecy wiec da sie.

Taedio zdolny Twój tż 😁

Jeju dziewczyny strasznie mnie boli brzuch tak okresowo 😰



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten ból jak na okres to chyba typowa przedporodowa dolegliwosc. Ja miałam go właściwie codziennie przez 3tygodnie, a teraz cisza. Jakby moje ciało sie rozmyśliło i zdecydowało nie rodzic.
Wołanie Klaudii nie działa, mówiłam jej ze czekamy, ze wszystko przygotowane dla niej. Teraz mam strategie budzenia w niej zazdrości i mowię ze skoro nie chce wyjsć to oddamy łóżeczko pieskowi, Bielinek będzie spał w wózku a Czarnus w foteliku.


Chilli - cieszę sie, ze wizyta położnej owocna.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:39   #71
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ja też mam wrażenie, że do mojego tż nie dociera, że z kp nie jest tak prosto. Obserwując nasze dziewczyny, które już urodziły to jest to sprawa, która na tę chwilę chyba najbardziej mnie stresuje.

Zaczęło u mnie lać i zrobiłam się śpiąca. Jutro mam gości, dobrze, że wczoraj wysprzątałam porządnie.

Też jestem ciekawa jak z rozmiarami ubranek u dziewczyn.

Myszowata daj znać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 16:39   #72
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ten ból jak na okres to chyba typowa przedporodowa dolegliwosc. Ja miałam go właściwie codziennie przez 3tygodnie, a teraz cisza. Jakby moje ciało sie rozmyśliło i zdecydowało nie rodzic.
Wołanie Klaudii nie działa, mówiłam jej ze czekamy, ze wszystko przygotowane dla niej. Teraz mam strategie budzenia w niej zazdrości i mowię ze skoro nie chce wyjsć to oddamy łóżeczko pieskowi, Bielinek będzie spał w wózku a Czarnus w foteliku.


Chilli - cieszę sie, ze wizyta położnej owocna.
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, w takim razie kranowa

Myszowata wzywamy Cie

Nam tez mowili, żeby najpierw usadowić sie wygodnie, potem dziecko dostawić do piersi

Darietta na yt masz filmiki jak kapać dziecko

Chilli super położna! oby tak dalej

Zamówiliśmy plakaty do pokoju młodego, szkoda, że beda do odbioru 14.07. Jeszcze zamocować ramki i wszystko bedzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Carolles No taki zdolniacha mi sie trafił
Uu może cos sie święci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny ustapie Wam w kolejce bo ja torbe mam jeszcze nie zamknieta 😛 mam nadzieje ze mi to przejdzie zaraz.

Próbowałas xzora mycia podłóg na kolanach? Podobno dobrze wypiera dziecia 😂

Aaaa Karolina super ze wyszlyscie juz do domku! Daj znac co u Was 😉

Myszowata



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:43   #73
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ja tez mam niezamknięta torbę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:46   #74
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Carolles - sporo czasu spędzam w pozycji łokciowo - kolanowej i nic nie daje. Akurat dzisiaj podłóg nie myłam, ale trochę jogi było i tez przez moment jakoś gorzej mi sie oddychało i przyjęłam ta pozycje.

Przyjmę ten ból okresowy od ciebie,niech sie rozkręci do skurczy.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:48   #75
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Ja tez mam niezamknięta torbę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja też niedomknięta, a w niej skierowanko do szpitala, i co mam mysleć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 16:49   #76
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Carolles - sporo czasu spędzam w pozycji łokciowo - kolanowej i nic nie daje. Akurat dzisiaj podłóg nie myłam, ale trochę jogi było i tez przez moment jakoś gorzej mi sie oddychało i przyjęłam ta pozycje.

Przyjmę ten ból okresowy od ciebie,niech sie rozkręci do skurczy.
A no tak Ty joginka to dla Ciebie te pozycje to norma 😉 oddaje moj ból idź rodzić już!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:06   #77
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Etusiaaa no to mamy podobnie z tą wagą dzieci, oby za duże nie urosły

Electric blue cześć, fajnie, że wróciłaś!

My Sweet Little Precious gratuluję córeczki!!! Wszystkiego dobrego dla Was!
10h na ip to jakaś masakra, nie wyobrażam sobie tego!

Adriannaa88 kciuki ogromne!

Jon_Snow ja też dzisiaj spojrzałam w lustro, a tam cały brzuch od pępka w dół w czerwonych rozstępach Po prostu super
W poprzedniej ciąży wyskoczyło mi kilka malutkich na tydzień przed porodem...
Ciekawe czy te znikną czy zostaną już ze mną
Jak Twoje są świeże to możliwe, że znikną z czasem, moich po pierwszej ciąży jakoś po pół roku nie było już widać zupełnie.

Devileek trzymam kciuki bardzo mocno!!!

Karolinuuusia brawo za wyjście do domu! A kojarzysz może na czym polegały te badania na toksoplazmoze? To było tylko badanie krwi czy np. okulistyczne?

Agg_s dzięki za dodanie linka Brawa dla Ciebie za pierwszą stronę! Opisy porodu to super sprawa

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Sili, zapisuje! Ja miałam zajęcia z cdl na szkole rodzenia ale myślę że w razie problemów to zadzwonienie do takowej będzie pierwszym co zrobie.
Mam dobre doświadczenie więc polecam, moim zdaniem warto

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Sill dziękujemy za link


Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
A, dziewczyny, które łykają wiesiołka - ile dziennie go bierzecie?
Ja tylko 1x2 bo zapominam więcej
Ostatnio w ogóle mam jakąś sklerozę totalną.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Siil dzięki za linka, właśnie do jednej z tej listy dzwoniłam wczoraj, ale wraca z urlopu w sierpniu, w poniedziałek skontaktuje się informacyjnie z inną


Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny byla ta moja kochana polozna w wolna sobote i dostawila mlodego do piersi kazala mi karmic klasycznie albo spod pachy z poducha w nocy tez bo moze na lezaco mu nie pasuje ogolnie musze mocno przytrzymywac glowke i go jak ona to nazywa nadziewac na piers czyli jego glowe przystawiac a nie cyca jak do tej pory nie znosic sprzeciwu i nie doprowadzac zeby byl mega glodny tez sie z nim pomeczyla troche oprocz tego mam troche rozmasowywac otoczke i brodawke przed dostawieniem.jak poszla to ja poszlam na kawe i lody z bratowa troche pogadalysmy i sie wyluzowalam.Polozna mowila ze jestem strasznie perfekcyjna i za ambitna i nerwowa i ze bym chciala wszystko naraz sprzatac gotowac miec czas i dziecko karmic a na poczatku trzeba duzo cierpliwosci mam pic 2x melisse i nie odpuszczac gowniarzowi😉po spacerze go dostawilam do dwoch piersi ale ulga najadl sie jak bak i juz ponad godzine spi ale nocy nadal sie boje.Tz sie kajal powiedzial ze jak bede chciala to wyjdzie do drugiego pokoju i ze nie bedzie gadac bzdur...tak mi zalezy na tym karmieniu a tu tak pod gore ale stwierdzilam ze nic na sile mam pelno mleka no ale glowa muru nie przebije jeszcze kilka dni i jak bedzie problem to bede myslec co dalej ale nie bede meczyc siebie i dziecka bo nie moze tyle godzin plakac i nie jesc...Morelle mam dwie butle odciagniete w lodowce dawaj na psiaka 😋
Chilli to prawda, na początku trzeba trochę odpuścić, nie udowadniać niczego sobie ani innym, tylko dać sobie czas na poleżenie z maluszkiem w łóżku w ciągu dnia itd. Zwolnić po prostu i nie winić się za nic Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Silli dobrze ze piszesz o tym wsparciu cdl i o walce o kp. Czasami takie akcje jak u Morelle czy Chilli moga sie ciagnac przez 2-3 tyg. Z kp nie jest od poczatku kolorowo o cdl moze pomoc naprawde. Moja siostra miala straszne problemy z kp ale nie chciala dokarmiac mm i wywalczya. Nie wiem ile to trwalo ale sporo i karmila 12 miesiecy wiec da sie.
Ja na pewno nie karmiłabym piersią gdyby nie cdl.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Siilmariien - dzięki za linka, w razie czego będę szukać pomocy. Mój TZ jakoś nie rozumie, ze z laktacją są problemy. Mowię mu, ze początki są ciężkie, dziecko sie nie najada, ale jakoś do niego nie dociera ze to może tyczyć także mnie i Klaudię.
Może Was to nie będzie dotyczyło
W ogóle gdyby była lepsza i bardziej fachowa pomoc w szpitalach, to pewnie z 90% dziewczyn nie miałoby większych problemów z kp...
A o Klaudię się nie martw, pewnie lada dzień zdecyduje się na wyjście

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

No właśnie, ciekawe co z Myszowatą...
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:08   #78
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Jestem najedzona a zjadłabym fast fooda. Ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:13   #79
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jestem najedzona a zjadłabym fast fooda. Ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie pomyślałam o kebabie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 17:14   #80
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Spory, bo wielkoluda hoduję
To faktycznie uciażliwe Może poradziłaby coś taka poduszeczka antywstrząsowa - motylek?


Dzięki Mama na szydełku robiła
To jest chyba dla ciut większych dzieci. Teraz musi leżeć na płasko.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Haha dzięki, laski przekaże Tz słowa uznania ja doceniam oczywiście!

Electric fajny brzusio! pokaz kącik dziecięcy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Dziewczyny jak chce młodemu w domu tyłek wacikami i woda przemywać to zwykła (ciepła) kranówa czy przegotowana? Wydaje mi sie, że kranówa wystarczy No ale ja sie nie znam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wszystko przegotowaną.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Electric blue, Jakby chodzenie na 4p powodowalo poród to już bym pewnie urodziła:p

Morelle, a możesz mi na priv napisać która to niefajna tą położna żebym do niej nie dzwoniła przypadkiem? U nas w środę była p. iwona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecasz? Napisz coś więcej. To jest doradca laktacyjny czy położna?

Dorota Fortunko

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Tez słyszałam o tym że witamine k podaja w szpitalu i w domu nie trzeba a ja mam do 3 miesiąca jesli karmie piersia.
U mnie na wypisie jest zaznaczone, że karmię jedynie piersią, a mam nie podawać wit K. Także chyba u ciebie nie dali.


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Siil dzięki za linka, właśnie do jednej z tej listy dzwoniłam wczoraj, ale wraca z urlopu w sierpniu, w poniedziałek skontaktuje się informacyjnie z inną

Morelle zazdroszczę spacerku z aniołkiem w wózku

Electric ładny masz brzuszek

U mnie też leje, nie mogę uwierzyć, że już ta godzina, przecież ja się dopiero ogarniam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Taedio ja ciepłą kranówką będę myła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny byla ta moja kochana polozna w wolna sobote i dostawila mlodego do piersi kazala mi karmic klasycznie albo spod pachy z poducha w nocy tez bo moze na lezaco mu nie pasuje ogolnie musze mocno przytrzymywac glowke i go jak ona to nazywa nadziewac na piers czyli jego glowe przystawiac a nie cyca jak do tej pory nie znosic sprzeciwu i nie doprowadzac zeby byl mega glodny tez sie z nim pomeczyla troche oprocz tego mam troche rozmasowywac otoczke i brodawke przed dostawieniem.jak poszla to ja poszlam na kawe i lody z bratowa troche pogadalysmy i sie wyluzowalam.Polozna mowila ze jestem strasznie perfekcyjna i za ambitna i nerwowa i ze bym chciala wszystko naraz sprzatac gotowac miec czas i dziecko karmic a na poczatku trzeba duzo cierpliwosci mam pic 2x melisse i nie odpuszczac gowniarzowi😉po spacerze go dostawilam do dwoch piersi ale ulga najadl sie jak bak i juz ponad godzine spi ale nocy nadal sie boje.Tz sie kajal powiedzial ze jak bede chciala to wyjdzie do drugiego pokoju i ze nie bedzie gadac bzdur...tak mi zalezy na tym karmieniu a tu tak pod gore ale stwierdzilam ze nic na sile mam pelno mleka no ale glowa muru nie przebije jeszcze kilka dni i jak bedzie problem to bede myslec co dalej ale nie bede meczyc siebie i dziecka bo nie moze tyle godzin plakac i nie jesc...Morelle mam dwie butle odciagniete w lodowce dawaj na psiaka 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też spod pachy i z przodu, ale coś marudzi w tej pozycji.

Chilli, ale ja serio piszę, jak będziesz chciała oddać to mleko to daj znać. Mój mąż po to podjedzie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:15   #81
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Właśnie pomyślałam o kebabie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam w głowie Burger Kinga


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:18   #82
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Carolles no to może już to!

Mała trzymaj się tam!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:23   #83
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Carolles no to może już to!

Mała trzymaj się tam!
O nieeee Morelle ja mam dwa tyg jeszcze 😁 ale ostatnio bardzo czesto łapią mnie oprócz skurczg bóle z krzyża wiec moze faktycznie cos się kroi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:23   #84
meja_ml
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 421
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Witam w nowym wątku😀 mam nadzieję, że w nim urodze

Devileek tak się martwilas, a tu taka ładna waga😊

Chilli kciuki żeby to był chwilowy kryzys I wszystko wróciło do normy szybko. A tz należy się karą za głupie gadanie.

Karolinusia super, ze wychodzenie już do domu

Taedio brawa dla tz.

Morelle.będzie za.niedługo szczuplejsza niż przed. 😊 jeśli chodzi o brzuch to skóra i macica muszą się wciągnąć daj im troszkę czasu.

Electric super wyglądasz.

Emilia pokaż wózek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meja_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:30   #85
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy,o 19 kapiel i karmienie zobaczymy co dalej najgorzej fo tej pory ok 21 -22 troche mnie paralizuje ta mysl o dzisiejszej nocy ale musze byc dobrej mysli walne meliske i zobaczymy.Morelle spoko dam znac dzis oddalam butelke bratowej bo chciala dla chrzesniaka mu przemycic bo on z ta odpornoscia ma problem ale jak cos odciagne to Ci napisze jakbyn wczesniej wiedziala kurcze to bym Ci zostawila dzisiaj...

Baby a jaka ta masc na posladki?
Malemu zeszlo odparzenie dopiero po linomagu teraz polozna kazala zasypka allantan zasupywac pupe .Mlody ma w ogole wrazliwa skore codziennie kapie go w krochmalu poci sie mocno i paszki i szyjke maka ziemniaczana mu zasypuje.tylko buzke smaruje mu kremem hipp i to wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:33   #86
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez meja_ml Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku😀 mam nadzieję, że w nim urodze

Devileek tak się martwilas, a tu taka ładna waga😊

Chilli kciuki żeby to był chwilowy kryzys I wszystko wróciło do normy szybko. A tz należy się karą za głupie gadanie.

Karolinusia super, ze wychodzenie już do domu

Taedio brawa dla tz.

Morelle.będzie za.niedługo szczuplejsza niż przed. 😊 jeśli chodzi o brzuch to skóra i macica muszą się wciągnąć daj im troszkę czasu.

Electric super wyglądasz.

Emilia pokaż wózek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak złożę pokaże. Na razie odpoczywam
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:35   #87
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Melduję się w nowym wątku
U mnie na razie wszystko stoi w miejscu ... Zobaczymy kiedy coś mi zrobią


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:37   #88
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Aggs dzieki, że pytasz ja Was czytam tylko hmm jestem na pełnym wkur... na Przyszłego Pana Tatę co on odstawia nie będę opisywać bo sama nie wiem, jeszcze się okaże, że to czyta, ale m.in zapowiedział, że jak przyjedzie zobaczyć Małego to nie przyjedzie z pustymi rękami tata roku a do wyprawki dalej się nie dołożył. Boję się tego co będzie po porodzie a co do dolegliwości to czasem mam NIE DONIOSĘ jest tak nisko, że mam wrażenie, że zaraz wypadnie, mam często skurcze, ból jak na okres, ból w pachwinach, czasem z krzyża więc poprosze kciuki, żeby Młody siedział chociaż do wtorku bo chce jeszcze zrobić włosy i hybrydy do TP jeszcze daleko, ale jak się "zrobię" to mogę czekać
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:45   #89
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Super brzuszek! Z wiesiołkiem dziewczyny pisały, a co donherbaty z liści malin to 5lyzeczek na 1 litr wody.
Ta presja na poród niestety potrafi byc bardzo drażniąca. U mnie póki co odpukać żadnego telefonu od mam dzisiaj.

Super, ze wózek odebrany.

Siilmariien - dzięki za linka, w razie czego będę szukać pomocy. Mój TZ jakoś nie rozumie, ze z laktacją są problemy. Mowię mu, ze początki są ciężkie, dziecko sie nie najada, ale jakoś do niego nie dociera ze to może tyczyć także mnie i Klaudię.

Darietta - współczuje ciężkiej nocy. Wasza sypialnia to nowe otoczenie dla Wiktorii, wiec pewnie stad ten stres u małej.
Mój Tż ma w ogóle strasznie cukierkowy pogląd na to jak będzie wszystko wyglądać po porodzie. Mnie martwi że jak się pojawią kłopoty to on się będzie denerwował że z czymś tam nie możemy sobie poradzić, a wolałabym żeby chociaż on zachowywał spokój, bo ja panikara jestem
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Ja tez mam niezamknięta torbę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam zamkniętą i nic!
Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Etusiaaa no to mamy podobnie z tą wagą dzieci, oby za duże nie urosły

Electric blue cześć, fajnie, że wróciłaś!

My Sweet Little Precious gratuluję córeczki!!! Wszystkiego dobrego dla Was!
10h na ip to jakaś masakra, nie wyobrażam sobie tego!

Adriannaa88 kciuki ogromne!

Jon_Snow ja też dzisiaj spojrzałam w lustro, a tam cały brzuch od pępka w dół w czerwonych rozstępach Po prostu super
W poprzedniej ciąży wyskoczyło mi kilka malutkich na tydzień przed porodem...
Ciekawe czy te znikną czy zostaną już ze mną
Jak Twoje są świeże to możliwe, że znikną z czasem, moich po pierwszej ciąży jakoś po pół roku nie było już widać zupełnie.

Devileek trzymam kciuki bardzo mocno!!!

Karolinuuusia brawo za wyjście do domu! A kojarzysz może na czym polegały te badania na toksoplazmoze? To było tylko badanie krwi czy np. okulistyczne?

Agg_s dzięki za dodanie linka Brawa dla Ciebie za pierwszą stronę! Opisy porodu to super sprawa



Mam dobre doświadczenie więc polecam, moim zdaniem warto







Ja tylko 1x2 bo zapominam więcej
Ostatnio w ogóle mam jakąś sklerozę totalną.







Chilli to prawda, na początku trzeba trochę odpuścić, nie udowadniać niczego sobie ani innym, tylko dać sobie czas na poleżenie z maluszkiem w łóżku w ciągu dnia itd. Zwolnić po prostu i nie winić się za nic Powodzenia!



Ja na pewno nie karmiłabym piersią gdyby nie cdl.



Może Was to nie będzie dotyczyło
W ogóle gdyby była lepsza i bardziej fachowa pomoc w szpitalach, to pewnie z 90% dziewczyn nie miałoby większych problemów z kp...
A o Klaudię się nie martw, pewnie lada dzień zdecyduje się na wyjście

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

No właśnie, ciekawe co z Myszowatą...
Dajesz mi nadzieję na to że jednak chociaż trochę znikną ale i tak chyba sobie kupię ten bio oil, wypróbuję chociaż


Chilli gdzie kupiłaś krem z hipp? Ja nigdzie nie mogę znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Poprostu na pewno doniesiesz! ale kciuki mogę trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 17:45   #90
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Siostra stosowała ten bio oil po ciąży i zeszły jej rozstępy więc coś w tym musi być

Czyści mnie cały dzień. Niech coś się zacznie w końcu!!!
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.