Styczniowe mamusie 07 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 11:40   #1
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Smile

Styczniowe mamusie 07


Styczniowe mamusie łączmy się!
Zapraszam wszystkie dziewczyny z terminem porodu na styczeń i nie tylko - równie cenne będą odwiedziny innych mamuś
Jeśli chodzi o mnie to termin porodu obliczyłam sobie na 4 stycznia. Obecnie jestem w 5tc. Z racji tego,że planowany poród wypada prawie na przełomie grudnia i stycznia odwiedzam też często miłe mamusie grudniowe 06.
Czekam na odzew.
Gorące buziaki dla Wszystkich Mamuś
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 08:31   #2
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Chyba sama jedna mam termin na styczeń...
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 08:59   #3
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Fibian super ,że założyłaś ten wątek,będę go śledziła wnikliwie póki będę w domku z małą. Spoko nie jesteś sama , ja w tamty roku założyłam wątek pod koniec sierpnia czyli jak byłam 3,5 miesiącu ciąży. Ty założyłaś znacznie wcześniej,niektóre mamusie pewnie nie są jeszcze pewne swoich zmiennych stanów,jak to potwierdzą na pewno do Ciebie dołączą.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 09:42   #4
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Nel70
Fibian super ,że założyłaś ten wątek,będę go śledziła wnikliwie póki będę w domku z małą. Spoko nie jesteś sama , ja w tamty roku założyłam wątek pod koniec sierpnia czyli jak byłam 3,5 miesiącu ciąży. Ty założyłaś znacznie wcześniej,niektóre mamusie pewnie nie są jeszcze pewne swoich zmiennych stanów,jak to potwierdzą na pewno do Ciebie dołączą.
Pieknie dziękuję za odwiedziny
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 14:23   #5
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Fajnie ze powstał ten wątek!Ja jestem tegoroczną styczniową mamusia,moja Wika urodziła sie 22 stycznia
Fibian zobaczysz jak czas Ci szybko zleci do rozwiązania,niby 9 miesięcy,ale minie zanim sie spostrzeżesz Pamiętam jak to było ze mną,tak sobie pomyślałam,że jak Ty urodzisz to moja Wikunia bedzie miała niespełna roczek
Będe tu zagladać i obserwować jak rozwinie sie wątek styczniowych mamuś 2007,mnie jak wciągną wątek mam styczniowych to moja córcia była jeszcze w brzuszku,a tu prosze juz powstaje następny.
Pozdrawiam!

http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers4591.gif
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:18   #6
Anka?
Przyczajenie
 
Avatar Anka?
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Hej, dziewczyny!
Ja też jestem styczniowa mamusia .Termin obliczyłam na mniej-więcej 15 stycznia. Fajnie wiedzieć, że ktoś będzie to przeżywał prawie równo ze mną
Jak na razie mam mało objawów(tak mi się wydaje)
-ból piersi
-brak apetytu
-ból podbrzusza

Jutro idę na pierwsze usg. Jestem na początku 6 tygodnia. Potem wam napisze jak było.

Miło mi dołączyć do waszego gronaPozdrawiam!
Anka? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:22   #7
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Styczniowe mamusie 07

hej! Jak już pisałam na innym wątku, też w styczniu 2007 zostanę mamą, ok.10-14 stycznia! Poza bólem piersi zaczynam mieć coraz dokuczliwsze nudności, a dziś rano po raz pierwszy zwracałam- a myslałam, że mnie to ominie;-( Pozdrawiam wszystkie mamy przyszłe, fajnie, że będziemy mogły się wspierać!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 20:30   #8
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Kasia jeżeli urodzisz 14 stycznia to w dniu moich urodzin,ale to było dawno temu. A dzieciątko będzie koziorożcem,bardzo dobry znak.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:38   #9
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Fabin kochanie jeszcze dzisiaj rano martwiłaś się,że jesteś odosobniona, atu proszę dziewczynki się zgłaszają. A będzie Was coraz więcej.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 05:39   #10
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Witam. Ja też będę styczniową mamusią - termin 19. 01 . Byłam już na pierwszej wizycie u ginekologa. Na razie czuję się dobrze, żadnych mdłości, za to bardzo bolą mnie piersi i co chwilę latam siusiu. Może jestem przewrażliwiona ale wydaje mi się że troszkę już powiększył mi się brzuszek .Fibian, na jakie badania dostałaś skierowanie bo ja tylko na mocz, morfologię i glukozę.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy . W tym miesiącu po raz pierwszy w życiu będziemy obchodziły Dzień Matki
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 07:05   #11
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Wspaniała inauguracja roku 2007
Gratulacje dla mam styczniowych
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 07:44   #12
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Nel70
Kasia jeżeli urodzisz 14 stycznia to w dniu moich urodzin,ale to było dawno temu. A dzieciątko będzie koziorożcem,bardzo dobry znak.

hmmmm, ja mam mieszane uczucia, prawdę mówiąc. Moja mama jest Koziorożcem, ja Strzelcem ( grudzień) i całe życie byłyśmy mocno skonfliktowane- jak osoby z TOTALNIE innych planet. Mój mąż to Wodnik ( koniec stycznia) , więc jeszcze inny trygon. Wesoło będzie;-))))
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:05   #13
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Kochane Mamusie, okazuje się ,że powoli zbiera się nas coraz więcej - bardzo się cieszę!
Mamusie styczniowe 06' - bardzo dziekuję za serdeczność z Waszej strony. Na pewno nieraz będę się do Was zwracac z pytaniami i prosić o wsparcie w trudnych momentach.
Cieszę się,że mogę z Wami pogadać , bo tak na prawdę to nie bardzo mam się do kogo zwrócić.
Buziaczki dla Wszystkich !!
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:14   #14
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Ehhhh musiałyśmy ustąpić wam miejsca mamusie styczniowe 07,ale coż taka kolej rzeczy,nasze szkraby już na świecie wasze jeszcze w brzuszkach wiec na prośbe Mariqi założyłam wątek,styczniowych dzieciaczków 06,wkońcu to o nich juz piszemy i to ich zdjęcia umieszczamy na forum
Zapraszam i pozdrawiam

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post1860944
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:28   #15
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś!!!!
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 18:14   #16
Anka?
Przyczajenie
 
Avatar Anka?
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Dziewczyny, a ile z was ma juz mdłości? Ja mam termin na około 15 i póki co jest mi tylko niedobrze,ale nic poza tym. Bolą mnie piersi.Ale to na razie nie jest uciążliwe. Chyba nawet chciałabym mieć więcej objawów, żeby mi było łatwiej uwierzyć, że tam w brzusiu zaczęło się nowe życie
Wczoraj byłam na pierwszym usg, ale na razie widać tylko pęcherzyk, w którym jest dziecko. Ma na razie 1 cm, a dziecko jak ziarenko maku. 1 czerwca ide na kolejne usg (specjalnie wybrama data przez panią doktor).Podobno będzie już widać bicie serduszka! Nie mogę się doczekać. jeszcze nie powiedziałam rodzicom i się zastanawiam czy powiedziec im teraz czy dać im uroczyście pierwsze zdjęcie w nuka w ramce, ale dopiero w czerwcu. Jak myślicie?

pozdrowienia dla wszytskich styczniówek!
Anka? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 19:32   #17
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Termin mam na 14 stycznia, mdłości od prawie dwóch tygodni. Kilka razy rano miałam , niestety, odruch wymiotny, odruch, bo żołądek pusty po nocy. Okropne uczucie. Poza tym obolałe piersi i troszkę większa senność - ale jeśli na tym się dolegliwości zakończą, to będę szczęśliwa. Moje pierwsze USG w połowie czerwca, bo w Holandii wcześniej się nie wykonuje z racji 'niewielkiej widoczności';-)) I na razie nikt poza mężem i Wami nie wie. Ogłosimy, jak będzie po USG najprawdopodobniej.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:42   #18
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Witam wszystkie przyszle mamusie i te juz roczne
Pozwolilam sobie napisac komentarz poniewaz... czekam na informacje!
Pekniecie prezerwatywy + 14 dzien cyklu... 5 dni po stosunku robilam test - wynik negatywny, ale wszyscy mi pozniej mowili, ze duzo za wczas robilam ten test, ze powinnam zrobic ok 2tyg od stosunku najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki...

Jutro lub w niedziele (20-21 maj) powinnam dostac okresu, takze na dniach bede robila drugi test. Ale...

Ostatnio czesto nie mam apetytu albo jak patrze na moje ulubione pysznosci to mnie muli... Moje zmiany nastrojow sa poprostu kolosalne hehe (az mi sie od faceta dostalo ze 'dziwnie' sie zachowuje ), siusiu robie tak co 30min co 1h... No i od wczoraj czuje bol piersi... (co albo ciaza albo poprostu przed okresem?)...

Tylko teraz nie wiem czy moze psychicznie (przez to czekanie) te objawy mi sie uwydatniaja? Sama juz nie wiem... (dzis jest 12 dzien od stosunku).

Powiedzcie mi Dziewczyny - po jakim czasie od stosunku dowiedzialyscie sie o ciazy? i kiedy mialyscie pierwsze objawy?
Pozdrawiam Was goraco! Dam znac co i jak
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:45   #19
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Ach zapomnialam dodac, ze jesli test pokaze dwie kreseczki to mniej wiecej 27-29 styczen bedzie Dzidzius
Oczywiscie obliczone tak 'komputerowo'
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 08:27   #20
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Kakusia, musisz odczekać 1-2 dni po spodziewaym okresie i zrobić test. Co prawda na opakowaniach testów napisane jest,że wykrtywają już ciążę 6 dni po zapłodnieniu, ale z tym bywa b. różnie. Mi na przykład 2 dni po spodziewanym okresie wyszedł wynik negatywny (robiłam 4 rózne testy) . Ponieważ "czułam",że jestem w ciązy , odczekałam jeszcze parę dni , zrobiłam test i wyszło jak byk - 2 kreseczki!!!.
Wiem, że trudno Ci czekac bo jestes bardzo podekscytowana
Mnie też przed okresem bardzo bolałay piersi, miałam podwyższoną temp. 37,3, nie miałam ochoty na seks i byłam bardzo zmęczona.
Daj koniecznie znać jaki wynik Mam nadzieję,że dołączysz do styczniowych mamuś!
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:21   #21
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Mnie też przed okresem bardzo bolałay piersi, miałam podwyższoną temp. 37,3, nie miałam ochoty na seks i byłam bardzo zmęczona.

Mialas takie objawy przed okresem ktory jak co miesiac dostawalas? Czy mialas tez takie objawy przed spodziewanym okresem ktorego juz nie dostalas (ciaza ) ?
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 15:19   #22
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Kakusia
Mnie też przed okresem bardzo bolałay piersi, miałam podwyższoną temp. 37,3, nie miałam ochoty na seks i byłam bardzo zmęczona.

Mialas takie objawy przed okresem ktory jak co miesiac dostawalas? Czy mialas tez takie objawy przed spodziewanym okresem ktorego juz nie dostalas (ciaza ) ?
Piersi zawsze mnie bolały jakiś tydzień przed okresem. A wtdey bolały mnie do dnia oczekiwanego okresu (i bolą do tej pory) . Ogólnie czułam się tak, jakbym miała lada moment dostać @, ale nie dostałam. Zawsze miałam bardzo regularny.
Natomiast jeśli chodzi o temperaturę, to nigdy wcześniej tak nie miałam.

Kakusia, martwisz się czy się cieszysz??
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 20:04   #23
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Szczerze? Powiem tak: Jest to dla Nas trudna sytuacja bo no fakt faktem jest to 'wpadka' (ja mam 20 lat Chlopak 22) i oboje jestesmy na dziennych studiach... Ale...
Cieszylibysmy sie
Tzn Chlopak narazie sie martwi, ale raczej tym ze bedzie trzeba bylo przejsc na zaoczne i do pracy isc (martwi sie czy utrzymalby Nas).
Ja tez sie boje czy poradzilibysmy sobie, ale jakos od tygodnia czekam na ta informacje z cicha nadzieja, ze ujrze 2 kreseczki
Zapomnialam takze ze oprocz bolu piersi woda zatrzymala mi sie w organizmie (czyli znow tak jak przed okresem?)... A dzis mialam straszne zawroty glowy... Kupilam dzis test - Jutro rano chyba robie - nie wytrzymam dluzej
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:37   #24
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Kakusia
Szczerze? Powiem tak: Jest to dla Nas trudna sytuacja bo no fakt faktem jest to 'wpadka' (ja mam 20 lat Chlopak 22) i oboje jestesmy na dziennych studiach... Ale...
Cieszylibysmy sie
Tzn Chlopak narazie sie martwi, ale raczej tym ze bedzie trzeba bylo przejsc na zaoczne i do pracy isc (martwi sie czy utrzymalby Nas).
Ja tez sie boje czy poradzilibysmy sobie, ale jakos od tygodnia czekam na ta informacje z cicha nadzieja, ze ujrze 2 kreseczki
Zapomnialam takze ze oprocz bolu piersi woda zatrzymala mi sie w organizmie (czyli znow tak jak przed okresem?)... A dzis mialam straszne zawroty glowy... Kupilam dzis test - Jutro rano chyba robie - nie wytrzymam dluzej

Jak zrobisz to daj od razu znać
NIE MARTW SIĘ
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 23:01   #25
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Styczniowe mamusie 07

widze ze nie tylko ja jestem taka mlodziutkanie wiem czy moge sie z Wami identyfikowac a bardzo bym chciala dyskutowac z fibianjesli wszytsko u mnie prawidlowo to tez wypadam na styczen ale tego dowiem sie w nasteonym tygodniu
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 23:23   #26
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Thumbs up Dot.: Styczniowe mamusie 07

Dopisuję się do Was
wg moich wyliczeń, termin na 14 stycznia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 08:10   #27
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Rzabba
Dopisuję się do Was
wg moich wyliczeń, termin na 14 stycznia
Wiamy serdecznie, jest na coraz więcej
Jak się czujesz Rzabba, masz mdłości ?
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 09:52   #28
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Rzabba
Dopisuję się do Was
wg moich wyliczeń, termin na 14 stycznia
Rzabba to bedzie drugi dzidziuś, niunia bedzie miała rodzeństwo
Gratulacje
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:36   #29
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Gratulacje, Rzabba, to dopiero nowina
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:22   #30
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Styczniowe mamusie 07

Cytat:
Napisane przez Rzabba
Dopisuję się do Was
wg moich wyliczeń, termin na 14 stycznia
O matko ale super nowina gratuluje. Teraz my będziemy Ci kibicować.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.