Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-24, 13:29   #3001
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tak

Dziękuję. Zdziwiła mnie spora różnica w cenie, musiałam zapytać
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 15:00   #3002
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie znam, ale rozśmieszyło mnie to, że Miraculum na swojej oficjalnej stronie nie potrafią odmienić imienia Maja
Majo, majo a bzdury gadajo
Podbijam bo mi Absoluta sie chce po nutach patrzac
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 08:07   #3003
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Majo, majo a bzdury gadajo
Podbijam bo mi Absoluta sie chce po nutach patrzac
To te z czarną porzeczką i maliną? Widzę że w grupach perf na fb ludzie już zaczynają nas pytać o zapachy na wiosnę /lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:05   #3004
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Mnie tam jeszcze nie w głowie zapachy na lato.
Dzisiaj pada śnieg
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:37   #3005
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mnie tam jeszcze nie w głowie zapachy na lato.
Dzisiaj pada śnieg
U mnie też dzisiaj śnieg, dlatego Botrytis Ginestet idealnie mi tu pasuje. Nie powiem, chce mi się już wiosny i powoli nos od czasu do czasu sięga po wiosenne zapachy.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:49   #3006
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mnie tam jeszcze nie w głowie zapachy na lato.
Dzisiaj pada śnieg
Zazdro. W UK popadał w tamtym tyg, utrzymał sie maks 3 dni i ni ma. Dobrze ze cora zdążyła ulepic bałwana.

Ja już tesknie za wiosną/latem nie dość ze do Polski polecę na 2-3 miesiące to i pewnie lata zaznam nie to co tu w UK.
Dziewczyny a jakie są wasze ulubione perfumy na wczesną wiosne i lato?
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:59   #3007
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Zazdro. W UK popadał w tamtym tyg, utrzymał sie maks 3 dni i ni ma. Dobrze ze cora zdążyła ulepic bałwana.

Ja już tesknie za wiosną/latem nie dość ze do Polski polecę na 2-3 miesiące to i pewnie lata zaznam nie to co tu w UK.
Dziewczyny a jakie są wasze ulubione perfumy na wczesną wiosne i lato?
Tak na szybko co mi się nasuwa i co nos podpowiada:
- Delina Parfums de Marly
- Illusione Bottega Venetta
- Panienka Intense Chanel
- Flowerbomba La Vie en Rose i Flowerbomb edt
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 12:19   #3008
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Zazdro. W UK popadał w tamtym tyg, utrzymał sie maks 3 dni i ni ma. Dobrze ze cora zdążyła ulepic bałwana.

Ja już tesknie za wiosną/latem nie dość ze do Polski polecę na 2-3 miesiące to i pewnie lata zaznam nie to co tu w UK.
Dziewczyny a jakie są wasze ulubione perfumy na wczesną wiosne i lato?
No u was to ostatnio też niezły śnieg był, samochody nie jeździły (nie ma to jak cały rok na letnich oponach, Anglia się nigdy nie nauczy, a śnieg macie od kilku lat). A u nas wtedy ani grama.

Na lato lubię Pamplelunę, In Love Again i różne Malonki.

Delina jest przecudna, całoroczna. Czym się różni wersja Exclusif od klasyka?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 12:38   #3009
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No u was to ostatnio też niezły śnieg był, samochody nie jeździły (nie ma to jak cały rok na letnich oponach, Anglia się nigdy nie nauczy, a śnieg macie od kilku lat). A u nas wtedy ani grama.

Na lato lubię Pamplelunę, In Love Again i różne Malonki.

Delina jest przecudna, całoroczna. Czym się różni wersja Exclusif od klasyka?
Czasami są gorsze zimy, a czasami snieg sypnie i po kilku godz juz go nie ma. Jeszcze zalezy od regionu bo u mnie np nie było sniegu a znajomi w innych czesciach Anglii mieli. Wczoraj widzialam kolega na FB dodawał relacje i patrze a u niego snieg. W miastach nizej położonych były podtopienia bo przez kilka dobrych dni ciągle padało. Takie to zycie w Anglii.

Ja też lubie serie AA na lato albo Jo Malone(sporo moich limitek sprzedalam głupia). Mysle ze jeszcze z Penhaligons Bewitche Yasmine moze być albo Coromandel. Musze popatrzec w swoje zbiory co mam. Napewno Angel croisiere z 2019.
Deliny się rożnią ale nie dużo w exclusif czegoś jest chyba więcej. Ja np wole bardziej klasyka ale rzadko uzywam. Ostatnio zwariowalam na punkcie Xerjoff Cavour a jeszcze mam do wyprobowania Guerlain Iris Torrefie.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2021-01-26 o 12:39
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 12:44   #3010
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Deliny się rożnią ale nie dużo w exclusif czegoś jest chyba więcej. Ja np wole bardziej klasyka ale rzadko uzywam.
Ja wprost uwielbiam Delinę. Zapach jest świetny, flakonik piękny, oszczędnie używam, bo drogie I chyba mnie bierze na Exclusif... Muszę poczytać o tej wersji.

A zna ktoś Boucheron Rose d'Isparta?

Dotarła do mnie dzisiaj moja własna osobista flaszka Le Participe Passe Lutka Perfumy tak trwałe, że nawet po kąpieli nie zlazły.
(rozbieram, jakby co )
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 13:00   #3011
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja wprost uwielbiam Delinę. Zapach jest świetny, flakonik piękny, oszczędnie używam, bo drogie I chyba mnie bierze na Exclusif... Muszę poczytać o tej wersji.

A zna ktoś Boucheron Rose d'Isparta?

Dotarła do mnie dzisiaj moja własna osobista flaszka Le Participe Passe Lutka Perfumy tak trwałe, że nawet po kąpieli nie zlazły.
(rozbieram, jakby co )
Fakt flakon piękny miałam dwie flaszki Deliny i jedna poszła w swiat a druga zostaje ze mną. Miałam odlewki klasyka i exclusif i jakiejś wielkiej rożnicy to ja nie zauważyłam, można porównać po nutach. Ja żadnego zapachu Boucherona nie znam chyba że ktoś mi w gratisie dał sampla a ja nie zauważyłam ale wątpie. Ten Lutek to jak pachnie? Może bym i wziela kilka ml ale zgubiłam swoją karte kodów do konta bankowego.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 13:14   #3012
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Fakt flakon piękny miałam dwie flaszki Deliny i jedna poszła w swiat a druga zostaje ze mną. Miałam odlewki klasyka i exclusif i jakiejś wielkiej rożnicy to ja nie zauważyłam, można porównać po nutach. Ja żadnego zapachu Boucherona nie znam chyba że ktoś mi w gratisie dał sampla a ja nie zauważyłam ale wątpie. Ten Lutek to jak pachnie? Może bym i wziela kilka ml ale zgubiłam swoją karte kodów do konta bankowego.
A to jeszcze są karty kodów? Myślałam, że już wszyscy mają kody na telefon lub potwierdzanie w aplikacji.
W Anglii bardzo mi się podoba ilość terenów zielonych, parki z każdą ławką z tabliczką (w sensie, że są nazwane). I szare wiewiórki I moja ulubiona kawa Beanies I te knajpki na stary styl I sushi w Yorku, palce lizać! Ogólnie bardzo ładnie tam macie i czysto. Przynajmniej tam gdzie byłam. Ale wciąż mnie dziwi wychodzenie na dwór w szlafroku i zawożenie dzieci do szkoły w kapciach

Participe to taki zapach żywiczno-dymny. Dla fana Lutensów i tego stylu. Tak o nim pisałam:

Wrócił stary dobry Lutens! Genialny zapach, na miarę Szpileczek. Jest trochę korzenny, czuć mocno żywice, trochę skórę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 14:43   #3013
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja wprost uwielbiam Delinę. Zapach jest świetny, flakonik piękny, oszczędnie używam, bo drogie I chyba mnie bierze na Exclusif... Muszę poczytać o tej wersji.

A zna ktoś Boucheron Rose d'Isparta?

Dotarła do mnie dzisiaj moja własna osobista flaszka Le Participe Passe Lutka Perfumy tak trwałe, że nawet po kąpieli nie zlazły.
(rozbieram, jakby co )
Boucheron podobno korzenna róża, kadzidlana. W tej kategorii moje numero uno były i będą Paestum Rose

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 17:43   #3014
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Boucheron podobno korzenna róża, kadzidlana. W tej kategorii moje numero uno były i będą Paestum Rose
Brzmi świetnie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 18:46   #3015
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A to jeszcze są karty kodów? Myślałam, że już wszyscy mają kody na telefon lub potwierdzanie w aplikacji.
W Anglii bardzo mi się podoba ilość terenów zielonych, parki z każdą ławką z tabliczką (w sensie, że są nazwane). I szare wiewiórki I moja ulubiona kawa Beanies I te knajpki na stary styl I sushi w Yorku, palce lizać! Ogólnie bardzo ładnie tam macie i czysto. Przynajmniej tam gdzie byłam. Ale wciąż mnie dziwi wychodzenie na dwór w szlafroku i zawożenie dzieci do szkoły w kapciach

Participe to taki zapach żywiczno-dymny. Dla fana Lutensów i tego stylu. Tak o nim pisałam:

Wrócił stary dobry Lutens! Genialny zapach, na miarę Szpileczek. Jest trochę korzenny, czuć mocno żywice, trochę skórę.
Haha mnie już nic nie zdziwi w Anglii wychodzenie w szlaforku i kapciach to nawet w sklepach widziałam dorośli, dzieci. W lato w czapach a w zimie w krótkich spodenkach ba nawet w urzedzie pan ubrany jak kobieta spodnica plus szpilki. Tyle lat w UK a nie wiedzialam o takiej kawie, mi sie o wiele bardziej podobają knajpki w Szkocji, tu gdzie ja mieszkam jest duzo take away z Azji i wokół brud, wszystko sie wala na plus ze centrum zadbane. York śliczny byłam kilka razy i jestem oczarowana ale u mnie to kuchnia włoska. Kiedys słyszałam śmieszną anegdote czemu w UK są tylko szare wiewórki ale zapomniałam. Żeby nie ta pogoda to byłoby lepiej.
Lutek jeśli pachnie kadzidłem to nie dla mnie, zraziłam się po Saharze Noir tak sie nimi zaciągnełam że myślałam ze mi mózg wyparuje.

Tak tak są jeszcze karty koďow u mnie ang numer no i nie mam aplikacji ale jezeli da sie zmienic to przy najblizszej wizycie w PL zmienie bo przeszukalam cały dom i nie moge nigdzie znalezc.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 18:48   #3016
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

To fajnie, że Lutek znowu wskoczył na wyżyny
Kucyku, czy używasz Coromandel latem? Dobrze zrozumiałam? Kocham te perfumy, ale raczej jesienią i zimą
Fenris tak fajnie opisujesz Wielką Brytanię, że zachciało mi się tam jechać.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 18:55   #3017
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
To fajnie, że Lutek znowu wskoczył na wyżyny
Kucyku, czy używasz Coromandel latem? Dobrze zrozumiałam? Kocham te perfumy, ale raczej jesienią i zimą
Fenris tak fajnie opisujesz Wielką Brytanię, że zachciało mi się tam jechać.
Mam dwie wersje edt i edp. Edt próbowałam jesienią i niestety nie podszedł mi wieć dwie flaszki sprzedałam zostawiłam sobie tylko jedną 200ml. Pewna mila osoba napisala zebym sprobowala je na wiosne, bardziej mi się podoba wersja edp.
UK ma piękne miejsca polecam Walie albo np Harrogate(moje ukochane miasto ale i bardzo drogie). Jak juz chcesz sie wybrac to tylko latem zdarzają sie sloneczne dni ale absolutnie nie na jesien gdzie ciągle pada.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 19:00   #3018
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A jaka jest różnica między wersją edt a edp? Moja wersja to edp
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 19:15   #3019
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
A jaka jest różnica między wersją edt a edp? Moja wersja to edp
Ciężko mo teraz napisać bo daaawno się nimi nie psikałam ale różnica jest z tym że ja miałam edt z roku wydania i 1 poźniejszą ale czy one się różnia to nie wiem. W wersji edt wybija na mnie jakaś nuta która mi się bardzo nie podoba i gryzie w nos w edp tego nie czuje dlatego wolę tą wersje. Teraz u mnie na tapecie wszystko co ma irysa w składzie, doszly do mnie dwa sample Gucci z lini The Alchemist's Garden.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 19:49   #3020
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Haha mnie już nic nie zdziwi w Anglii wychodzenie w szlaforku i kapciach to nawet w sklepach widziałam dorośli, dzieci. W lato w czapach a w zimie w krótkich spodenkach ba nawet w urzedzie pan ubrany jak kobieta spodnica plus szpilki. Tyle lat w UK a nie wiedzialam o takiej kawie, mi sie o wiele bardziej podobają knajpki w Szkocji, tu gdzie ja mieszkam jest duzo take away z Azji i wokół brud, wszystko sie wala na plus ze centrum zadbane. York śliczny byłam kilka razy i jestem oczarowana ale u mnie to kuchnia włoska. Kiedys słyszałam śmieszną anegdote czemu w UK są tylko szare wiewórki ale zapomniałam. Żeby nie ta pogoda to byłoby lepiej.
Lutek jeśli pachnie kadzidłem to nie dla mnie, zraziłam się po Saharze Noir tak sie nimi zaciągnełam że myślałam ze mi mózg wyparuje.

Tak tak są jeszcze karty koďow u mnie ang numer no i nie mam aplikacji ale jezeli da sie zmienic to przy najblizszej wizycie w PL zmienie bo przeszukalam cały dom i nie moge nigdzie znalezc.
Anglia jest spoko z "wyglądu" tylko ludzie troszkę dziwni Ja też bardziej kuchnia włoska, ale jednak sushi w Yorku, gdzie jeździło na wodzie dookoła i mogłam brać miseczkę, która mi się podoba - kozackie i przepyszne, lepszego nie jadłam. Ale kosztuje majątek. Każdy kolor miseczki jest w innej cenie. Jak się najesz to przychodzi "kelner" i sprawdza jakie masz kolory miseczek na stole i tak oblicza rachunek Jest tam też świetne muzeum wikingów - Jorvik.

Byłam raz w Szkocji nad morzem i też było fajnie.

Lutek to bardziej żywica

A jeśli masz polskie konto to jestem pewna, że będziesz mogła zmienić autoryzację, karty kodów już raczej przestarzałe są.
Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Fenris tak fajnie opisujesz Wielką Brytanię, że zachciało mi się tam jechać.
W wielu miejscach nie byłam, ale najbardziej podobało mi się w Saltburn by the Sea Cudowne klify nad morzem, klimatyczna knajpka z pysznym jedzeniem i piwem (jestem fanką piw pszenicznych, kwaśnych i cydrów, właśnie w tej knajpce pierwszy raz piłam Strongbowa ). Mogłabym tam mieszkać. Załączam kilka zdjęć i wiewióra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12017506_945887538816563_8111710037807311770_o.jpg (108,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12017653_945887675483216_6252438823310088616_o.jpg (74,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0060_1.jpg (96,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12032843_945887642149886_8618923007459641683_o.jpg (125,1 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-26 o 19:51
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 22:05   #3021
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cudowne widoki, a wiewiór bardzo dostojny, kitę ma porządną
Nie dziwię się, że jesteś zauroczona. Mnie się podoba, że tam można wyjść ubranym na luzie i nikt Cię nie ocenia negatywnie, u nas jest to nie do pomyślenia niestety.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 22:19   #3022
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Cudowne widoki, a wiewiór bardzo dostojny, kitę ma porządną
Nie dziwię się, że jesteś zauroczona. Mnie się podoba, że tam można wyjść ubranym na luzie i nikt Cię nie ocenia negatywnie, u nas jest to nie do pomyślenia niestety.
Z ubrań to mają świetne mundurki szkolne
Ja niestety z tych co bez umytych włosów i na dresie z domu nie wyjdą

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-26 o 23:03
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 08:41   #3023
Akacja123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 87
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dziewczyny, ale kusicie...
Od kilku lat chce jechac do Anglii, a teraz kiedy wreszcie rok temu skonczylam studia i wreszcie mam kase, to dupablada... Mam nadzieje, ze w 2022 sie uda.
Fenris, co polecasz jako pierwsza destynacje w UK?

Mieszkam w Szwajcarii, wiec jakby sie ktoras wybierala to tez chetnie cos doradze, ba zaoferuje nawet niewygodna mala kanape


Ps. co do Muzeum Wikingow. Jesli bedziecie kiedys w Oslo to bardzo serdecznie polecam takie muzeum odwiedzic
Akacja123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 09:29   #3024
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Z ubrań to mają świetne mundurki szkolne
Ja niestety z tych co bez umytych włosów i na dresie z domu nie wyjdą
Ooo tak każde dziecko w mundurkach z nazwą szkoły bardzo mi się to podoba.
Miejscowości nadmorskie dą cudowne piękne klify, knajpki, plaże. Od siebie polecam Blackpool. Ja piłam cydry jak szalona ale juz ponad 3 lata nic bo ciąza pozniej karmienie pozniej znow ciaza i teraz też karmienie a czasami się chce. Dobre mają piwa ale w takich małych knajpkach.
Można wejsc na FB i jest coś takiego jak piękna strona Wielkiej Brytanii i tam ludzie zamieszczają zdjęcia i czasami takie widoki. Tylko zeby pogoda dopisała.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 10:00   #3025
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Wyciągnęłam na zimę żele do dezynfekcji rąk kupione w tym roku latem w ichnim butiku w Mediolanie, pachną jak perfumowane kremy do rąk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MerchantOfVenice.jpg (109,4 KB, 31 załadowań)
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 10:13   #3026
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Akacja123456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale kusicie...
Od kilku lat chce jechac do Anglii, a teraz kiedy wreszcie rok temu skonczylam studia i wreszcie mam kase, to dupablada... Mam nadzieje, ze w 2022 sie uda.
Fenris, co polecasz jako pierwsza destynacje w UK?

Mieszkam w Szwajcarii, wiec jakby sie ktoras wybierala to tez chetnie cos doradze, ba zaoferuje nawet niewygodna mala kanape


Ps. co do Muzeum Wikingow. Jesli bedziecie kiedys w Oslo to bardzo serdecznie polecam takie muzeum odwiedzic
Ja niestety nie wiem co polecać, bo w wielu miejscach nie byłam, raczej tam gdzie rodzina mnie zabrała Z tego co byłam to mogę polecić Saltburn by the Sea i "park" Peak District.

Chętnie bym zwiedziła muzeum wikingów w Oslo, w ogóle do Norwegii chciałabym pojechać.
Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ooo tak każde dziecko w mundurkach z nazwą szkoły bardzo mi się to podoba.
Miejscowości nadmorskie dą cudowne piękne klify, knajpki, plaże. Od siebie polecam Blackpool. Ja piłam cydry jak szalona ale juz ponad 3 lata nic bo ciąza pozniej karmienie pozniej znow ciaza i teraz też karmienie a czasami się chce. Dobre mają piwa ale w takich małych knajpkach.
Można wejsc na FB i jest coś takiego jak piękna strona Wielkiej Brytanii i tam ludzie zamieszczają zdjęcia i czasami takie widoki. Tylko zeby pogoda dopisała.
W Blackpool jeszcze nie byłam Dzięki za info o stronce, sprawdzę
Próbowałaś tea cakes Tunnocksa? Najlepsze ciastka (z pianką w środku) W Polsce są podobne, ale niesmaczne.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Wyciągnęłam na zimę żele do dezynfekcji rąk kupione w tym roku latem w ichnim butiku w Mediolanie, pachną jak perfumowane kremy do rąk
U nas by się takie przydały, bo wszystkie te do dezynfekcji to śmierdziuchy.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-27 o 10:16
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 10:28   #3027
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ooo tak każde dziecko w mundurkach z nazwą szkoły bardzo mi się to podoba.
Miejscowości nadmorskie dą cudowne piękne klify, knajpki, plaże. Od siebie polecam Blackpool. Ja piłam cydry jak szalona ale juz ponad 3 lata nic bo ciąza pozniej karmienie pozniej znow ciaza i teraz też karmienie a czasami się chce. Dobre mają piwa ale w takich małych knajpkach.
Można wejsc na FB i jest coś takiego jak piękna strona Wielkiej Brytanii i tam ludzie zamieszczają zdjęcia i czasami takie widoki. Tylko zeby pogoda dopisała.
A dalej w Sainsbury's są takie małe pączusie z nadzieniem posypane cukrem? Ja tęsknie za UK czasem...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 10:31   #3028
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Nom jeszcze zawsze jak pogadam z nimi po włosku, czy to erboristeria czy Merchant of Venice czy cokolwiek innego, pakują mi masę próbek do zakupów, tutaj też tak było. Pani otworzyła szufladę a raczej skarbiec i powiedziała, żebym sobie wybrała próbek wg własnego uznania. Oprócz tych żeli kupiłam tylko set miniaturek, czyli niewiele. U nas w Douglasie przy zakupie perfum na prezent dają jedną próbkę albo i nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 15:07   #3029
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nom jeszcze zawsze jak pogadam z nimi po włosku, czy to erboristeria czy Merchant of Venice czy cokolwiek innego, pakują mi masę próbek do zakupów, tutaj też tak było. Pani otworzyła szufladę a raczej skarbiec i powiedziała, żebym sobie wybrała próbek wg własnego uznania. Oprócz tych żeli kupiłam tylko set miniaturek, czyli niewiele. U nas w Douglasie przy zakupie perfum na prezent dają jedną próbkę albo i nie.
O, to miło z ich strony. Kiedyś jak kupowałam stacjonarnie w Sephorze (już tam nie bywam) to panie zazwyczaj robiły próbki z wielką łaską. A człowiek się czuł, jakby przyszedł i żebrał, mimo że jedna się przecież należy przy zakupach.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 08:42   #3030
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
O, to miło z ich strony. Kiedyś jak kupowałam stacjonarnie w Sephorze (już tam nie bywam) to panie zazwyczaj robiły próbki z wielką łaską. A człowiek się czuł, jakby przyszedł i żebrał, mimo że jedna się przecież należy przy zakupach.
To jest porażka w Polsce szczerze, to w żadnej z drogerii, zaczynając od najbliższych niemieckich a już szczególnie we francuskich Marionnaud czy Nocibe, nie spotkałam się z czymś takim jak u nas. I teraz Douglas robi klapę, 500 sklepów do zamknięcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Pomijając że za granicą mają o wiele lepsze ceny kosmetyków, L' Occitane, Lutki czy Annick Goutal można kupić w cenach jak u nas mainstream.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.