Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-08, 18:18   #3241
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Otworzyłam rozbiórkę szampańskich Pink Molecule w świetnej cenie, jakby ktoś był chętny
Ostatnio w ogóle rozbiórki stoją, widzę że małe zainteresowanie. Myślałam, że może Ombre Rubis się rozdzieli ale od kilku dni jak po grudzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 18:24   #3242
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ostatnio w ogóle rozbiórki stoją, widzę że małe zainteresowanie. Myślałam, że może Ombre Rubis się rozdzieli ale od kilku dni jak po grudzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z kolei widzę duże zainteresowanie i masę rozbiórek. Liczyłam, że Pink Molecule rozbierze się równie szybko, a tu cisza Może już jest przesyt, nie wiem.
Ale cena prawie o złotówkę (na mililitrze) poszła w dół to może jednak ktoś się namyśli

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-03-08 o 18:29
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 19:47   #3243
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja z kolei widzę duże zainteresowanie i masę rozbiórek. Liczyłam, że Pink Molecule rozbierze się równie szybko, a tu cisza Może już jest przesyt, nie wiem.
Ale cena prawie o złotówkę (na mililitrze) poszła w dół to może jednak ktoś się namyśli
Gdybym lubiła szampan w perfumach to na pewno cena teraz jest zacna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 04:14   #3244
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ja juz sie nie zapisuję na rozbiorki, bo ceny przesyłek mnie wkurzają - dla mnie 14 zł za kazda małą paczkę to jest duzo i jak sie doliczy to do kosztu ml, to juz wcale sie nie opłaca. W dodatku wszyscy sie teraz znowu zafiksowali na paczkomatach i nie biorą pod uwagę innych, tańszych opcji wysyłki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 09:22   #3245
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Ja juz sie nie zapisuję na rozbiorki, bo ceny przesyłek mnie wkurzają - dla mnie 14 zł za kazda małą paczkę to jest duzo i jak sie doliczy to do kosztu ml, to juz wcale sie nie opłaca. W dodatku wszyscy sie teraz znowu zafiksowali na paczkomatach i nie biorą pod uwagę innych, tańszych opcji wysyłki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak z ciekawości to jakie są inne tańsze opcje? Wiem że jest kiosk Ruchu i Żabka? Nie orientuje się w cenach ale chyba przez Ruch długo idzie a jak z Żabką to nie wiem. Mi paczkomat najbardziej pasuje bo blisko domu i mogę nadać kiedy chcę co przy dzieciach jest wygodną opcją.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 10:15   #3246
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Ja juz sie nie zapisuję na rozbiorki, bo ceny przesyłek mnie wkurzają - dla mnie 14 zł za kazda małą paczkę to jest duzo i jak sie doliczy to do kosztu ml, to juz wcale sie nie opłaca. W dodatku wszyscy sie teraz znowu zafiksowali na paczkomatach i nie biorą pod uwagę innych, tańszych opcji wysyłki.
Zazwyczaj 13zł i paczkomaty to najszybsza i najlepsza opcja. Zwykle paczka jest do odbioru na następny dzień i można odebrać kiedy ma się czas, nie trzeba czekać cały dzień w domu na kuriera.
Często dana osoba ma kilka rozbiórek w jednym czasie, można łączyć, wtedy wysyłka opłaca się bardziej.
Jeśli chodzi od strony osoby rozbierającej flaszkę to łatwiej jest nadać raz wszystkie paczki, a nie z jedną iść do paczkomatu, z drugą do kiosku, z trzecią na pocztę itd.
Dodatkowo przy 5 paczkach odbiór przez kuriera przesyłek paczkomatowych jest gratis, więc tutaj to już w ogóle nie trzeba się nigdzie tarabanić.

Ostatnio czytałam, że paczki w Ruchu są okradane i żeby sprawdzać przy odbiorze

A obecnych kosztów wysyłki też nie lubię, ale niestety poczta bardzo podrożała i nie opłaca się nią w ogóle wysyłać.

PS. U mnie na poczcie to przynajmniej godzina stania w kolejce, więc paczkomat to wybawienie.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-03-11 o 10:19
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 13:16   #3247
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Paczkomaty są w moim odczuciu i wygodniejsze i dużo mniej zawodne niż np. PP. Już pomijam fakt, że szybsze.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-11, 14:32   #3248
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Czasem biorę z odbiorem w punkcie, bo na mojej poczcie pusto.
Będę niedługo miała próbki Essenzy Blossom, bo zamówiłam, to napiszę jak pachnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 19:18   #3249
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dla mnie paczkomaty to przede wszystkim wygoda, mimo ceny, ale to jednak uważam, że i tak jest niezła i do przełknięcia. Wiem gdzie jest moja paczka, mogę odebrać gdzie chcę i kiedy chcę. A nadawanie przesyłek to sama przyjemnośc. Fakt, cena jest wyższa, ale naprawdę wolę tą cenę w zamian za mój spokój ducha
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 12:45   #3250
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

O, ja tez uwielbiam najbardziej paczkomaty Bez nich juz nie wyobrazam sobie wysylek, chociaz nie tylko z nich korzystam, ale jednak je preferuje.

Ufff, nie ma wtopy z Ouarzazate Generalnie nigdy bym nie wpadła na to, że połączenie kadzidła z gałka muszkatołową da taki interesująco - intrygujący mnie efekt, a jednak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 13:47   #3251
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Zamówiłam też próbki Today i Tomorrow po reformulacji, dam znać jak przyjdą co zmienili.
Z tej serii CdG mam dużą odlewke Avignonu i na mnie to kadzidło robi się jakieś cytrusowe, kwaśne a nawet jakby czuję w nich metal, kamień. Nie jest to taki przytulak kadzidlany, ciepły, faktycznie dobrze oddają chłód katedry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-03-12 o 13:50
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-12, 14:22   #3252
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Na mnie Avignon jest typowym kadzidlem kościelnym, zero cytrusów i innych dodatków, jest zimny, co mi sie bardzo podoba. Niestety nie jest az tak trwały jak Casbah. Jednak po reformulacji Casbah to już nie to, więc z żalem odpuścilam.
Jedyne co mnie w serii Incense wkurza to to, że trwałość nie jest najlepsza, są bardziej takie bliskoskórne, gdyby nie to, to byłby absolutny sztos, ale i tak uwielbiam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 11:13   #3253
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Zamówiłam też próbki Today i Tomorrow po reformulacji, dam znać jak przyjdą co zmienili.
Z tej serii CdG mam dużą odlewke Avignonu i na mnie to kadzidło robi się jakieś cytrusowe, kwaśne a nawet jakby czuję w nich metal, kamień. Nie jest to taki przytulak kadzidlany, ciepły, faktycznie dobrze oddają chłód katedry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to pewne info, że będzie grzebane przy formule Today i Tomorrow? Może zmienią flakon jak przy Rare Pearl, a zapach pozostanie ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 11:26   #3254
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
A to pewne info, że będzie grzebane przy formule Today i Tomorrow? Może zmienią flakon jak przy Rare Pearl, a zapach pozostanie ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie widziałam po nutach nowych wersji, że kompozycję (chyba) też jak dostanę próbki niedługo, tych nowych, to będzie wiadomo na 100% co zrobili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 11:43   #3255
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Żeby Avon przeprowadzał reformulację to już koniec świata
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 11:48   #3256
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Żeby Avon przeprowadzał reformulację to już koniec świata
Ich reformulacja polega na osłabieniu mocy kompozycji, tak zniszczyli piękne Rare Gold czy Passion Dance, kiedyś killery i bardzo doceniane zapachy, a teraz to kwiatki jakich wiele w perfumeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 13:33   #3257
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zazwyczaj 13zł i paczkomaty to najszybsza i najlepsza opcja. Zwykle paczka jest do odbioru na następny dzień i można odebrać kiedy ma się czas, nie trzeba czekać cały dzień w domu na kuriera.
Często dana osoba ma kilka rozbiórek w jednym czasie, można łączyć, wtedy wysyłka opłaca się bardziej.
Jeśli chodzi od strony osoby rozbierającej flaszkę to łatwiej jest nadać raz wszystkie paczki, a nie z jedną iść do paczkomatu, z drugą do kiosku, z trzecią na pocztę itd.
Dodatkowo przy 5 paczkach odbiór przez kuriera przesyłek paczkomatowych jest gratis, więc tutaj to już w ogóle nie trzeba się nigdzie tarabanić.

Ostatnio czytałam, że paczki w Ruchu są okradane i żeby sprawdzać przy odbiorze

A obecnych kosztów wysyłki też nie lubię, ale niestety poczta bardzo podrożała i nie opłaca się nią w ogóle wysyłać.

PS. U mnie na poczcie to przynajmniej godzina stania w kolejce, więc paczkomat to wybawienie.

Najbardziej sie teraz oplaca kurierem Dpd - odbior w punkcie kosztuje 9 zl bodajze. I nie trzeba „w domu czekać na kuriera”. Ja przy robieniu rozbiorek zwracam uwage nie tylko na wlasną wygodę, ale i na innych - to przecież oni płacą za tę wyslke, a nie ja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 14:44   #3258
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Najbardziej sie teraz oplaca kurierem Dpd - odbior w punkcie kosztuje 9 zl bodajze. I nie trzeba „w domu czekać na kuriera”. Ja przy robieniu rozbiorek zwracam uwage nie tylko na wlasną wygodę, ale i na innych - to przecież oni płacą za tę wyslke, a nie ja
Ale pamiętasz, że Organizatorki nie są sklepem, nie zarabiają na tym i wykonują całą robotę, a obowiązkiem uczestnika jest tylko podanie adresu i zrobienie przelewu? Jednak wygoda Organizatorki jest dość ważna, bo i tak spędza na tym sporo czasu.

Sprawdzę opcję kuriera DPD, ale nie sądzę, żeby przyjeżdżał do domu za darmo odebrać jedną przesyłkę za 9zł. Jeżeli jednak się mylę to oczywiście wprowadzę taką opcję do swoich rozbiórek.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 19:20   #3259
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ale te 8,99 zł to akurat jakaś promocja w DPD z limitem ilościowym (50000 kodów) i czasowym, więc ciężko mówić, że to najtańsza opcja. Mało kto robiąc rozbiórkę szuka kodów na przesyłki.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-13, 19:50   #3260
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Też sprawdziłam i te 9zł to jest nadanie w punkcie DPD i odbiór w punkcie. Niestety ja ruszam się tylko do paczkomatu, do punktu nie mam po drodze, więc dla mnie odpada. Jeśli komuś by zależało na DPD to oczywiście mogłabym tak nadać, za 20zł z tego co widzę na ich stronce, z odbiorem paczki przez kuriera.

Ogólnie myślę, że 3zł różnicy na przesyłce raczej da się przeżyć, jeśli komuś zależy na zapachu. Inpost też czasem robi promocje i wysyłka jest wtedy po 10zł. Ta promocja DPD też jest czasowa.

Dla mnie to, że przesyłki w ostatnich latach podrożały nie jest powodem, żeby rezygnować z brania udziału w rozbiórkach. Tym bardziej, że często można capnąć kilka odlewek naraz.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-03-13 o 19:52
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 18:46   #3261
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości to jakie są inne tańsze opcje? Wiem że jest kiosk Ruchu i Żabka? Nie orientuje się w cenach ale chyba przez Ruch długo idzie a jak z Żabką to nie wiem. Mi paczkomat najbardziej pasuje bo blisko domu i mogę nadać kiedy chcę co przy dzieciach jest wygodną opcją.
Żabką dosyć szybko , jeden dzień dłużej niz paczkomat a koszt chyba 6 zł . Zamawiałam z tą opcją coś z allegro .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 19:27   #3262
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Żabką dosyć szybko , jeden dzień dłużej niz paczkomat a koszt chyba 6 zł . Zamawiałam z tą opcją coś z allegro .
Ale Allegro ma swoje własne ceny dla sprzedawców, więc Kowalski takich cen nie ma.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 19:30   #3263
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale Allegro ma swoje własne ceny dla sprzedawców, więc Kowalski takich cen nie ma.
Być może , jak będę w Żabce to się dopytam .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 19:48   #3264
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Być może , jak będę w Żabce to się dopytam .
Na bank Inpost dla Allegro też ma najtańszą opcję 8,99 zł.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 21:35   #3265
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Przesyłka nadana w Żabce do Żabki kosztuje 16zł.
Nadana na Poczcie Polskiej do Żabki około 10-11zł - strona poczty nie działa, więc nie sprawdzę.

Koszt przesyłek Allegro to całkowicie inna bajka.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 08:29   #3266
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Przecież Żabka nie ma swoich przesyłek, w Żabkach są tylko punkty odbioru i nadania ewentualnie (DHL). Owszem promka w DPD jest czasowa, ale czy to znaczy, że nie warto z niej skorzystać? Dla mnie koszty wysyłki mają znaczenie, bo to nie jest tak, że bierze sie udzial w jednej rozbiorce raz na ruski rok, tylko ciągle coś sie wysyła albo odbiera. I za każdą taką przyjemnosc placi sie kilkanaście złotych, bo osoby wysyłające nie chcą isc na rękę kupującemu, tylko patrzą na własną wygodę. Więc ja już nie kupuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 08:34   #3267
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Chyba trochę mi przeszła perfupasja, bo od długiego czasu nic nie jest w stanie mnie zainteresować, i to nawet nie na flakon, ale i na odlewke. Na razie zużywam zapasy, zobaczymy jak to będzie za kilka miesięcy. Czy zainteresowanie nowościami kiedykolwiek wróci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 09:04   #3268
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Przecież Żabka nie ma swoich przesyłek, w Żabkach są tylko punkty odbioru i nadania ewentualnie (DHL). Owszem promka w DPD jest czasowa, ale czy to znaczy, że nie warto z niej skorzystać? Dla mnie koszty wysyłki mają znaczenie, bo to nie jest tak, że bierze sie udzial w jednej rozbiorce raz na ruski rok, tylko ciągle coś sie wysyła albo odbiera. I za każdą taką przyjemnosc placi sie kilkanaście złotych, bo osoby wysyłające nie chcą isc na rękę kupującemu, tylko patrzą na własną wygodę. Więc ja już nie kupuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hatko, jesteś troche niesprawiedliwa jak dla mnie wygoda jest to, że ktoś mi te odlewke robi jak sobie to wyobrażasz? Ze przy 10 odlewkach jeden sobie zyczy Zabke, drugi inpost, trzeci PP, czwarty DHL,... a ta bidna dziewczyna z kopertami lata przez dwie h żeby wszystko nadać. I to jeszcze często przy wymaganiach czasowych (jak to, drugi dzień a tu jeszcze niewyslane?).

A o tym, że promocja jest czasowa pisalam w kontekście tego, że za chwilę jej nie będzie. Może będzie gdzieś inna promocja, jeszcze lepsza, a może nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 10:04   #3269
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Przecież Żabka nie ma swoich przesyłek, w Żabkach są tylko punkty odbioru i nadania ewentualnie (DHL). Owszem promka w DPD jest czasowa, ale czy to znaczy, że nie warto z niej skorzystać? Dla mnie koszty wysyłki mają znaczenie, bo to nie jest tak, że bierze sie udzial w jednej rozbiorce raz na ruski rok, tylko ciągle coś sie wysyła albo odbiera. I za każdą taką przyjemnosc placi sie kilkanaście złotych, bo osoby wysyłające nie chcą isc na rękę kupującemu, tylko patrzą na własną wygodę. Więc ja już nie kupuję.
Sprawdziłam opcje i jeśli miałabym gdzieś ten punkt DPD w pobliżu i ktoś by mnie poprosił o taką wysyłkę to ok, dałoby radę, najwyżej czas wysyłki by się wydłużył. Niestety nie ma go na mojej dzielnicy, a wydawać min. 6,40zł na bilety, żeby ktoś zaoszczędził 3zł na paczce to niezbyt mi się widzi i chyba powinnaś to zrozumieć.

Widziałam na rozbiórkach, że ktoś oferował taką opcję dostawy, jaka Cię interesuje, więc jednak nie wszyscy wysyłają tylko paczkomatami.

Jeśli chodzi o Żabkę to na swojej stronie mają możliwość nadania paczki i wygenerowania etykiety (z Żabki do Żabki), operatorem logistycznym jest Poczta Polska, najniższy koszt tak jak pisałam to 16zł.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Chyba trochę mi przeszła perfupasja, bo od długiego czasu nic nie jest w stanie mnie zainteresować, i to nawet nie na flakon, ale i na odlewke. Na razie zużywam zapasy, zobaczymy jak to będzie za kilka miesięcy. Czy zainteresowanie nowościami kiedykolwiek wróci.
Mnie ostatnio zachwycił Dom Rosa Les Liquides Imaginaires To jest tak piękny, wytrawny zapach róży, niesłodkiego szampana, że mogłabym nim pachnieć codziennie. Ale mam tylko odlewkę 10ml i flaszka jest dla mnie zbyt droga, więc muszę oszczędzać

za powrót zainteresowania. Nie tylko nowościami, ale też fajnymi starociami
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 10:42   #3270
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Fenris, za szybko to napisałam - bo już skusił mnie Dianthus no właśnie jeszcze odlewki uznaję teraz, ale na całe flakony nie mam ochoty, bo i tak później nie mogę zużyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.