Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-10, 13:21   #2251
olszae
Raczkowanie
 
Avatar olszae
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 149
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Przede wszystkim jeżeli pielęgnacja to stricte na kręciołków i średnio/wysokoporowatych włosów powinna być :< Polecam anwen irys emolientową i raz na jakiś czas orchideę do wysokichporów.
olszae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 18:36   #2252
LazyMarcepan
Raczkowanie
 
Avatar LazyMarcepan
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Kupiona odżywka emolientowa! Dodatkowo kupiłam jakieś serum wygładzające Selfie Project - Be strong do stylizacji gdy susze i prostuję, ładny zapach Przetestuję go sobie.
A co myślicie o masłach do włosów? Chciałam popatrzeć w Rossmanie za nimi jeszcze.
__________________
Miało być LadyMarcepan... Widocznie moje przeznaczenie jest inne niż bym chciała


LazyMarcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 10:36   #2253
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LazyMarcepan Pokaż wiadomość
Wiem że prostych nie będę mieć ale chce zniwelować puszystość ich i odciążyć tak by skręt ich był łagodny. A lanolina to wciera się w końcówki tak?Wcierka a nie że zmywam ją pozniej?
Na moje wlosy super dziala kremowa, nawilzajaca odzywka z Cantu. Ona jest w zasadzie na bazie samego masla shea + na koncu pantentol, czyli to ejst cos co uwielbiaja moje wlosy. Wlasnie odzywka ta delikatnie podkresla skret oraz dociaza i wygladza. WIec ja bym ci to polecila, ale wiadomo tw zakresie pielegnajci wlosow to po prostu musisz doczytac bo tego jest ogromna ilosc i trzeba tez trafic w ptorzeby wlosow, dlatego testowanie najlepiej zaczac od jednego nowego produktu i leciec.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 16:05   #2254
LazyMarcepan
Raczkowanie
 
Avatar LazyMarcepan
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Na moje wlosy super dziala kremowa, nawilzajaca odzywka z Cantu. Ona jest w zasadzie na bazie samego masla shea + na koncu pantentol, czyli to ejst cos co uwielbiaja moje wlosy. Wlasnie odzywka ta delikatnie podkresla skret oraz dociaza i wygladza. WIec ja bym ci to polecila, ale wiadomo tw zakresie pielegnajci wlosow to po prostu musisz doczytac bo tego jest ogromna ilosc i trzeba tez trafic w ptorzeby wlosow, dlatego testowanie najlepiej zaczac od jednego nowego produktu i leciec.
Super! Dzięki za polecenie- oczywiście poczytam, kupie i przetestuj
__________________
Miało być LadyMarcepan... Widocznie moje przeznaczenie jest inne niż bym chciała


LazyMarcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 17:44   #2255
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Witam się z urlopu
Wzięłam że sobą tylko dwa szampony i krem goodbye damage

Widziałyście nowe odżywki bez splukiwania od Anwen? Jak wrócę do domu to zamawiam gruszkową i pozostałe dwie chyba też
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 18:35   #2256
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Tez mnie bardzo Ciekawią te odżywki ale niestety zanim kupię muszę zużyć trochę zapasów

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 19:18   #2257
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Tez mnie bardzo Ciekawią te odżywki ale niestety zanim kupię muszę zużyć trochę zapasów

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No ja też właśnie musze pokończyć co mam... a chciałabym tą morelową i cool bananas (ciekawi mnie efekt na ciemnych włosach, a końcówki mam takie zrudziałe lekko). Bee my baby jest świetna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-15, 11:47   #2258
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88855814]Witam się z urlopu
Wzięłam że sobą tylko dwa szampony i krem goodbye damage

Widziałyście nowe odżywki bez splukiwania od Anwen? Jak wrócę do domu to zamawiam gruszkową i pozostałe dwie chyba też [/QUOTE]

I jak włosy po urlopie?
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 09:28   #2259
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88855814]Witam się z urlopu
Wzięłam że sobą tylko dwa szampony i krem goodbye damage

Widziałyście nowe odżywki bez splukiwania od Anwen? Jak wrócę do domu to zamawiam gruszkową i pozostałe dwie chyba też [/QUOTE]

Widzialam te premierowe odzywki anwen, a jako co bedziesz je uzywac? Normalnie czy jakos bs? Bo widze, ze wlasnie ostatnio dziewczyny kombinuja z tymi bsami i tez fajne efekty to daje i tak sie zastanawiam.... Ostatnie premiery Anwen sa takie, ze uu. Wszystko mi sie sprawdzilo. Tez takie typowe emolientowki mi sie sprawdzaja, szczeoglnie, gdy na pierwszy rzut uzywam humektantow.

A uzywalas ktoras z Was tego szamponu w kostce? Bo ja jakos nie mam przekonania do tych szmponow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 15:50   #2260
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widzialam te premierowe odzywki anwen, a jako co bedziesz je uzywac? Normalnie czy jakos bs? Bo widze, ze wlasnie ostatnio dziewczyny kombinuja z tymi bsami i tez fajne efekty to daje i tak sie zastanawiam.... Ostatnie premiery Anwen sa takie, ze uu. Wszystko mi sie sprawdzilo. Tez takie typowe emolientowki mi sie sprawdzaja, szczeoglnie, gdy na pierwszy rzut uzywam humektantow.

A uzywalas ktoras z Was tego szamponu w kostce? Bo ja jakos nie mam przekonania do tych szmponow.
Do szamponów w kostce jakoś też nie umiem się przekonać.Mała kosta a podobno to 1 lub nawet dwa opakowania szamponu, na dodatek nie wiem czy będzie się wystarczająco pienić, bo ja lubie takie szampony.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 16:36   #2261
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Do szamponów w kostce jakoś też nie umiem się przekonać.Mała kosta a podobno to 1 lub nawet dwa opakowania szamponu, na dodatek nie wiem czy będzie się wystarczająco pienić, bo ja lubie takie szampony.

O ile do mycia ciała praktycznie już całkiem wróciłam do mydeł w kostkach, tak do mycia włosów taką formą chyba nigdy się nie przekonam


Po kilku olejowaniach Amlą Gold stwierdzam, że chcę kontynuować znajomość z olejami indyjskimi. Nawet jeśli ich zapach jest mocno specyficzny
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-17, 18:23   #2262
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
O ile do mycia ciała praktycznie już całkiem wróciłam do mydeł w kostkach, tak do mycia włosów taką formą chyba nigdy się nie przekonam


Po kilku olejowaniach Amlą Gold stwierdzam, że chcę kontynuować znajomość z olejami indyjskimi. Nawet jeśli ich zapach jest mocno specyficzny
Ja już też odpuściłam żele do kąpieli i używam jedynie kostek dove
Ja co jakiś czas wracam do klasycznej amli. A i Sesa mniej mi się sprawdzała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-18, 07:53   #2263
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
O ile do mycia ciała praktycznie już całkiem wróciłam do mydeł w kostkach, tak do mycia włosów taką formą chyba nigdy się nie przekonam


Po kilku olejowaniach Amlą Gold stwierdzam, że chcę kontynuować znajomość z olejami indyjskimi. Nawet jeśli ich zapach jest mocno specyficzny
Żelu do kąpieli już od dawna nie uzywam, myje sie specjalnym mydłem dla skóry wrazliwej, atopowej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-18, 09:22   #2264
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Do szamponów w kostce jakoś też nie umiem się przekonać.Mała kosta a podobno to 1 lub nawet dwa opakowania szamponu, na dodatek nie wiem czy będzie się wystarczająco pienić, bo ja lubie takie szampony.
Ja mialam z Shauski i z miodowej Mydlarni zarowno ten miodowy jak i z trawa cytrynowa. Dla mnie te szampony w kostce sa jakby takimii odzywkami, mialam po nich przyklap wlosow i nie moglam uzyc np. maski cyz odzywki, bo wlosy byly obciazone. Moim zdaniem one sa dobre dla wlosow naturalnych, bezproblematycznych, przynajniej z tych firm, ktore ja uzywalam. Znowu jak uuzywalam z Shauski tych z glinka, to wlosy, ktore mialam rozjasniane byly bardzo tepe i suche, za to naturalny odrost super.

Chociaz mam w planach wrocic do tych szamponow z Miodowej Mydlarni i z Shauski, bo moje rozjasniane wlosy maja sie juz coraz lepiej, wiec jest szansa. Zlozylam zamowienie w pigmencie i ten szampon w kostce od Anwen tez kupilam. Jakos mam zaufanie do jej marki i mysle, ze bedzie dobrze. a te jej ostatnie premiery to dla mnie jakis sztos. Nawrt spray Be my baby, gdzie moje wlosy nie znosza protein, super sie sprawdzil. Dla mnie te kosmetyki sa warte kazdej ceny.

I jeszcze w osiedlowej drogerii odkrylam taka maske, ze zrobila mi taki GHD, ze juz dawno nie mialam takich wlosow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 13:25   #2265
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
I jak włosy po urlopie?
Jeszcze jestem w trakcie
Póki co wszystko z nikim dobrze. Przestały wypadać i mam mnóstwo bejbików

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widzialam te premierowe odzywki anwen, a jako co bedziesz je uzywac? Normalnie czy jakos bs? Bo widze, ze wlasnie ostatnio dziewczyny kombinuja z tymi bsami i tez fajne efekty to daje i tak sie zastanawiam.... Ostatnie premiery Anwen sa takie, ze uu. Wszystko mi sie sprawdzilo. Tez takie typowe emolientowki mi sie sprawdzaja, szczeoglnie, gdy na pierwszy rzut uzywam humektantow.

A uzywalas ktoras z Was tego szamponu w kostce? Bo ja jakos nie mam przekonania do tych szmponow.
Jak już kupię to pewnie jako bs i tyle
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 20:08   #2266
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
I jeszcze w osiedlowej drogerii odkrylam taka maske, ze zrobila mi taki GHD, ze juz dawno nie mialam takich wlosow

Jaka, jaka?


U mnie ostry projekt denko, ostatnio odkryłam, że włosowe zapasy zajmują mi całą skrzynkę I to same odżywki oraz maski, bo udało mi się w końcu zejść z ilości posiadanych szamponów.



Ja za tydzień umówiona do fryzjera

Niestety zaczęły mi wypadać, najgorsze jest to, że to przez stres który u mnie może potrwać

A tak się cieszyłam z zarośniętych zakoli, serio-od wielu lat nie miałam ich całkowicie zarośniętych, teraz jestem dumna z tej burzy bejbików



I ostatnio znowu pojawiła się myśl o zapuszczaniu, ale tylko z tego powodu, że do ślubu marzy mi się fryzura z długich fal
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 18:56   #2267
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88862588]Jeszcze jestem w trakcie
Póki co wszystko z nikim dobrze. Przestały wypadać i mam mnóstwo bejbików



Jak już kupię to pewnie jako bs i tyle [/QUOTE]

Oki to dalej wypoczywaj

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

I jeszcze w osiedlowej drogerii odkrylam taka maske, ze zrobila mi taki GHD, ze juz dawno nie mialam takich wlosow [/QUOTE]

Musze zobaczyc te nowości od Anven i dołączam sie do pytania.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 09:23   #2268
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88862588


Jak już kupię to pewnie jako bs i tyle [/QUOTE]


To daj znac w watku jak Ci sie sprawdzily Bo chce kupic, mam kod rabatowy z Pigmentu

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Jaka, jaka?


U mnie ostry projekt denko, ostatnio odkryłam, że włosowe zapasy zajmują mi całą skrzynkę I to same odżywki oraz maski, bo udało mi się w końcu zejść z ilości posiadanych szamponów.



Ja za tydzień umówiona do fryzjera

Niestety zaczęły mi wypadać, najgorsze jest to, że to przez stres który u mnie może potrwać

A tak się cieszyłam z zarośniętych zakoli, serio-od wielu lat nie miałam ich całkowicie zarośniętych, teraz jestem dumna z tej burzy bejbików



I ostatnio znowu pojawiła się myśl o zapuszczaniu, ale tylko z tego powodu, że do ślubu marzy mi się fryzura z długich fal

Maska to pierapoli ekos z hydrolizowanymi proteinami moringa (jakos tak). Jak czyjes wlosy lubia maslo shea, to tam jest wysoko w skladzie, dot ego pantenol jest na koncu i chyba sama maska jest dosc fajnie zrownowazona, bo mimo obecnosci nawilzaczy to nie mialam puchu, ani nci sie nie dzialo jak bylo suche powietrze. Wlosy sa wygladzone, miesiste , lejace i wszystko co najlepsze. Ja mialam po niej takie wlosy Ale przy odzywce Cantu uswiadomilam sobie, ze moje wlosy kochaja wlasnie maslo shea, wic jak widze, ze jest wysoko w skladzie to biore i wszystko mi sie sprawdza.

Uwaga bedzie recenzja szamponu w kostce Anwen i innych jej kosmetykow

W weekend uzylam szamponu w kostce od Anwen. Wiec Wam zrecenzuje po pierwszym wrazeniu. Szampon fajnie sie pieni i bardzo dobrze oczyszcza wlosy, wlosy po umyciu byly "trzeszczace", wiec szampon na pewno dobrze ooczyszcza.

Efekty sa zroznicowane w zaleznosci od wlosow:

1. Odrost - naturalne srdniopory _ w kierunku niskoporow - tutaj wlosy bardzo fajnie odbijaly sie od nasady, byly oczyszczone, miesiste, wygladzone.

2. Rozjasniana wysokoporowata czesc - niestety koncowki wydelikacone, przesuszone, nisforne, wyginajace sie, wlosy sa troche sztywne i matowe.

To co jest wspolne dla obu czesci wlosow to to , ze niesamowicie blyszcza, ale podejrzewam, ze to za sprawa oleju Pracaxi.

Szampon na pewno jest takim polrypaczem , oczyszcza bardziej niz lagodne szampony , ale nie masakruje ich jak typowy szampon z slsem.

Gdybym miala tylko naturalne wlosy to bylabym zadowolona, a przez to,ze troche masakruje mi te rozjasniana czesc i niezbyt na nia wplywa, to mam plan olejowac prze dmyciem nim. Chociaz wiem, ze to dla moich wlosow na pewno nie bedzie codzienniaczek, ale szampon fajnie dziala.

Wiec Dziewzyny, jak nie macie problematycznych wlosow zalezy Wam na odbiciu od naady, miesistosci i podbicia gestosci to szampon Anwen Wam to da

Przetstowalam tez Darling Klemetine o ile na skore glowy super dziala, tak zapach - sztuczny mandarynkowy, chemiczny wrecz kompletnie mi nie podszedl.

No ijestem zachwycona wcierka Grow me Tender - nie wiem jak n a przyrost, no wlosy rosna , ale sie faluja wiec ciezko mi stwierdzic jak z tym przyrostem, ale chyba jest ok. Niesamowicie koji skore glowy , wiec po prostu czesto po nia siegam


A ktos z Was bedzie testowal nowosci Agnieszki Niedzialek? Bo ja juz kompletnie dalam sobie spokoj z ta marka.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 09:33   #2269
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Nope, ja nie mam zamiaru kupować nic Agi. Maski średnio mi się sprawdzały, i o ile Bianę w końcu zyżyłam, to końcówka Oatme nadal zalega. Po za tym... drogie...
Za to w przyszłym miesiącu kupię jakiegoś bsa i jakąś wcierkę od Anwen, i może ten szampon... zaciekawiłaś mnie, a mam wiecznie przyklapnięte naturalne, to mógłby się sprawdzić. Anwen kupuję w ciemno i nawet nie chce mi się niczego innego szukać w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-23, 09:51   #2270
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Nope, ja nie mam zamiaru kupować nic Agi. Maski średnio mi się sprawdzały, i o ile Bianę w końcu zyżyłam, to końcówka Oatme nadal zalega. Po za tym... drogie...
Za to w przyszłym miesiącu kupię jakiegoś bsa i jakąś wcierkę od Anwen, i może ten szampon... zaciekawiłaś mnie, a mam wiecznie przyklapnięte naturalne, to mógłby się sprawdzić. Anwen kupuję w ciemno i nawet nie chce mi się niczego innego szukać w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To witaj w klubie. Dla mnie Aga to przrost formy nad trescia. A Anwen to moja ulubiona marka wlosomaniacza i z nia juz zostane Szampon mozesz wziac w ciemno

Dziewczyny, a slyszalyscie, ze maska laminujaca z Ecolabu jest wycofana?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-08-23 o 09:53
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 10:02   #2271
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a slyszalyscie, ze maska laminujaca z Ecolabu jest wycofana?
A ja ją miałam na chciejliście... aj

Próbował ktoś może keratyny od Anwen? Tej w fiolkach?
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 11:01   #2272
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88867386]A ja ją miałam na chciejliście... aj

Próbował ktoś może keratyny od Anwen? Tej w fiolkach?[/QUOTE]

Ja nie probowalam, ale skladowo widzialam, ze fajne i te apsulki maja dobre opinie. Chcialam teraz kupic i wprowadzac je w ramach kuracji - ze na conajmniej 20 minut, podgrzewac, ale mam ten spray Be my Baby i nie chce znowu sobie zrobic skupisk z kosmetykami do wlosow, a mam tego mnostwo i boje sie, ze zaraz mi to wszystko potraci waznosc i cos sie porobi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 12:11   #2273
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja już trochę podenkowałam i zrobiłam miejsce na nowości

Właśnie do mnie przemawia to, że jest podana wielkość cząsteczki, zwłaszcza ta małocząsteczkowa proteina z pszenicy i cysteina mnie kuszą
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 12:57   #2274
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88867591]Ja już trochę podenkowałam i zrobiłam miejsce na nowości

Właśnie do mnie przemawia to, że jest podana wielkość cząsteczki, zwłaszcza ta małocząsteczkowa proteina z pszenicy i cysteina mnie kuszą [/QUOTE]

Ja bym po prostu zaufala Anwen. Jezeli Twoje wlosy lubia/toleruja proteiny to juz w ogole. Anwen ma naprawde przemyslane kosmetyki i wie co robi, nie wypuszcza dla wypuszczania.

Jezeli na moich wlosach, ktore naprawde nie lubia protein, spray Be My Baby super sie sprawdza i nie mam zadnych dramatow w postaci wysuszonych, matowych wlosow, to ja naprawde nie mam pytan. Nie wiem co Ania tam dodaje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-24, 14:35   #2275
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Mam Anven ale chce zdenkowac te kosmetyki co teraz używam ale powiem, że jestem zawiedzona niby eko ale do moich włosów się nie nadają.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 20:17   #2276
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88867386]A ja ją miałam na chciejliście... aj

[/QUOTE]

ja ją wykańczam,mam na myśli ta maskę ecolab ,fajna była,szkoda ze od niej odchodzą.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-27, 19:02   #2277
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja po fryzjerze i chyba mam najkrótsze włosy w moim dorosłym życiu-do brody. Bardzo lekko się zrobiło



Ja nie mam parcia na kosmetyki eko, dobrze mi służy drogeryjna pielęgnacja. Nawet oleje to lepiej mi służą te na bazie parafiny, przy tych czystych naturalnych nie widziałam większego efektu
W Biedronce na promocji włosowej kupiłam ich szampon aloesowy, jestem go bardzo ciekawa
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-30, 18:10   #2278
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja po fryzjerze i chyba mam najkrótsze włosy w moim dorosłym życiu-do brody. Bardzo lekko się zrobiło



Ja nie mam parcia na kosmetyki eko, dobrze mi służy drogeryjna pielęgnacja. Nawet oleje to lepiej mi służą te na bazie parafiny, przy tych czystych naturalnych nie widziałam większego efektu
W Biedronce na promocji włosowej kupiłam ich szampon aloesowy, jestem go bardzo ciekawa
Chciałam spróbować, na szczęście nie kupiłam tego dużo.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 10:17   #2279
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Nope, ja nie mam zamiaru kupować nic Agi. Maski średnio mi się sprawdzały, i o ile Bianę w końcu zyżyłam, to końcówka Oatme nadal zalega. Po za tym... drogie...
Za to w przyszłym miesiącu kupię jakiegoś bsa i jakąś wcierkę od Anwen, i może ten szampon... zaciekawiłaś mnie, a mam wiecznie przyklapnięte naturalne, to mógłby się sprawdzić. Anwen kupuję w ciemno i nawet nie chce mi się niczego innego szukać w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mialam oat me, myslalam o meerherze ale na razie mam hairfoody ( banana i aloes) i o szopiku ,ale jeszcze nie wiem,
na razie korzystam z tego co mam..i robie rózne kombinacje
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 11:14   #2280
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
ja mialam oat me, myslalam o meerherze ale na razie mam hairfoody ( banana i aloes) i o szopiku ,ale jeszcze nie wiem,
na razie korzystam z tego co mam..i robie rózne kombinacje
Ja mam Merhair i oblepia wlosy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.