Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-01, 12:03   #1531
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Bry
Też nie mogę uwierzyć, że to już maj.
W wiecznym niedoczasie jestem. I chciałabym, żeby dzieci wróciły już do szkoły.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 13:11   #1532
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

U mnie pranie obiad a potem to nie wiem.
Jutro do pracy wiec dziś odpoczywam.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 14:08   #1533
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

U mnie pogoda się zrobiła piękna. Aż dziwne bo rano tak padało...A teraz słońce na całego. Grillujemy
Sałatkę zrobiłam, ciacho. Szaszłyki, karkówka, kaszanka. I jest odpoczynek na całego. Majówka czas start

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 14:20   #1534
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Spacerek zaliczony, pogoda wypiękniała... Zjemy pomidorówkę i trochę potarassuję.

Ale tak mi dzis cały czas chodzą po głowie myśli, kiedy będzie można normalnie i bezpiecznie korzystać z usług medycznych. Chyba nic o tym się nie mowi... Ehhh... Gdyby nie te moje problemy, życie byłoby piękne...IMG_20200501_151648.jpgIMG_20200501_151611.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 14:38   #1535
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
U mnie pogoda się zrobiła piękna. Aż dziwne bo rano tak padało...A teraz słońce na całego. Grillujemy
Sałatkę zrobiłam, ciacho. Szaszłyki, karkówka, kaszanka. I jest odpoczynek na całego. Majówka czas start

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajny plan u nas pada, dobrze, bo wszystko podleje,ale przez to jakaś strasznie senna jestem....

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Spacerek zaliczony, pogoda wypiękniała... Zjemy pomidorówkę i trochę potarassuję.

Ale tak mi dzis cały czas chodzą po głowie myśli, kiedy będzie można normalnie i bezpiecznie korzystać z usług medycznych. Chyba nic o tym się nie mowi... Ehhh... Gdyby nie te moje problemy, życie byłoby piękne...Załącznik 7714810Załącznik 7714811
faktycznie pogoda piękna u Ciebie i koniki też
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen


Edytowane przez brzydula_81
Czas edycji: 2020-05-01 o 14:39
brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 14:58   #1536
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ale tak mi dzis cały czas chodzą po głowie myśli, kiedy będzie można normalnie i bezpiecznie korzystać z usług medycznych. Chyba nic o tym się nie mowi... Ehhh... Gdyby nie te moje problemy, życie byłoby piękne...
To zależy tylko od danej placówki. One nigdy nie zostały oficjalnie zamknięte. Poza oczywiście szpitalami, które zostały przekształcone w szpitale jednoimienne. Reszta placówek, jeżeli jest zamknięta, to tylko dlatego, że dostali wytyczne o środkach ochronny, a nie zakaz pracy. A że odpowiedniej ilości środków ochrony nie ma, pieniędzy na to tym bardziej takie placówki nie mają, to woleli ograniczyć usługi.

Dlatego się o tym nie mówi, bo rząd ich oficjalnie nie zakmnął.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 15:13   #1537
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Huśtawka gotowa, obiad zjedzony, parapety oczyszczone ale mocno zaczęło słońce świecić to źle je malować. Może jutro. Osłony prawie gotowe ale nie zamontowane. Podpory pod żagiel nie zrobione ale już odpoczywamy, może zaraz na rowerki wyskoczymy.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 15:23   #1538
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Mag, pięknie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 15:33   #1539
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;87809833]To zależy tylko od danej placówki. One nigdy nie zostały oficjalnie zamknięte. Poza oczywiście szpitalami, które zostały przekształcone w szpitale jednoimienne. Reszta placówek, jeżeli jest zamknięta, to tylko dlatego, że dostali wytyczne o środkach ochronny, a nie zakaz pracy. A że odpowiedniej ilości środków ochrony nie ma, pieniędzy na to tym bardziej takie placówki nie mają, to woleli ograniczyć usługi.



Dlatego się o tym nie mówi, bo rząd ich oficjalnie nie zakmnął.[/QUOTE]

Hania, ja wiem, że przychodnie działają na telefon, to jest akurat najlepsza opcja jak ktoś tylko potrzebuje receptę, czy zwolnienie. Wizyta w razie W wymaga już więcej wysiłku.
Ciekawa jestem, kiedy będzie można normalnie wkroczyć do przychodni, lekarza rodzinnego, czy specjalisty...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 18:29   #1540
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Wróciliśmy. Pojechaliśmy nad rzekę nad którą przejeżdżam gdy jadę do rodziców. Przyjeżdżałam tamtędy nieraz kilka razy dziennie ale nigdy nie postawiłam nogi na tej plaży. Nadszedł w końcu dzień który to zmienił IMG_20200501_191816_583.jpg20200501_174044.jpg20200501_174127.jpg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 20:28   #1541
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Hania, ja wiem, że przychodnie działają na telefon, to jest akurat najlepsza opcja jak ktoś tylko potrzebuje receptę, czy zwolnienie. Wizyta w razie W wymaga już więcej wysiłku.
Ciekawa jestem, kiedy będzie można normalnie wkroczyć do przychodni, lekarza rodzinnego, czy specjalisty...
Mi bardziej chodziło o to, że to jest decyzja każdego lekarza, placówki, przychodni, kiedy będą przyjmować pacjentów, bo oni się sami pozamykali, to nie jest żadne zarządzenie rządu.. Nawet jak się jeden otworzy, to inny niekoniecznie.
Niektórzy lekarze już normalnie zaczynają przyjmować od przyszłego tygodnia.
Nie miałam na myśli przekazywania informacji o konsultacjach telefonicznych, bo zdaję sobie sprawę, że o tym już wszyscy wiemy .
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 20:36   #1542
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Wróciliśmy. Pojechaliśmy nad rzekę nad którą przejeżdżam gdy jadę do rodziców. Przyjeżdżałam tamtędy nieraz kilka razy dziennie ale nigdy nie postawiłam nogi na tej plaży. Nadszedł w końcu dzień który to zmienił Załącznik 7714834Załącznik 7714835Załącznik 7714836

No pieknie tam masz, to aż grzech nie skorzystać.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 07:21   #1543
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Wróciliśmy. Pojechaliśmy nad rzekę nad którą przejeżdżam gdy jadę do rodziców. Przyjeżdżałam tamtędy nieraz kilka razy dziennie ale nigdy nie postawiłam nogi na tej plaży. Nadszedł w końcu dzień który to zmienił Załącznik 7714834Załącznik 7714835Załącznik 7714836
Ale ładne tereny. Fajne miejsce na piknik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Dzień dobry pogoda robi psikusy. Zapowiadają deszcze a słońce świeci dzień drugi tak myślę czy dziś nie ruszymy gdzieś nad wodę pomoczyć kije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 08:06   #1544
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Bry
Dzień jak co dzień... Ktoś musi pracować, ktoś musi siedzieć w domu. Od rana w Biedronce tłumy, ale chociaż lodówka nie świeci pustkami.

Wstałam wcześnie, mam sporo do roboty, to dzień szybko zleci. Tylko wiosna przyniosła mi w tym roku ból pleców + odnowiony ból ramienia - będzie wesoło...

Strasznie mi żal, że mało czytam, no... czas mi dosłownie ucieka... Za to zaczytałam się w kosmetykach i składach, już nawet kilka z nich od razu rozpoznaję. Za 2-3 lata będę miszczynią
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 09:44   #1545
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Bry!
Pogoda średnia, ale wyskoczylismy nad jezioro na ryby. Sami jestesmy, wiec nas chyba nikt nie bedzie scigal.

Magu a te bóle to nie od pracy? Moze jednak troche poodpoczywaj?

Masz juz jakies ulubione składniki w kosmetykach? Jak to Twoje podraznienie?
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 09:45   #1546
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;87810706]Mi bardziej chodziło o to, że to jest decyzja każdego lekarza, placówki, przychodni, kiedy będą przyjmować pacjentów, bo oni się sami pozamykali, to nie jest żadne zarządzenie rządu.. Nawet jak się jeden otworzy, to inny niekoniecznie.
Niektórzy lekarze już normalnie zaczynają przyjmować od przyszłego tygodnia.
Nie miałam na myśli przekazywania informacji o konsultacjach telefonicznych, bo zdaję sobie sprawę, że o tym już wszyscy wiemy .[/QUOTE]To nie jest do końca decyzja lekarza czy placówki. W mojej specjalizacji (bo bardzo dokładnych wytycznych z innych nie znam) dostaliśmy baaaardzo dokładną listę schorzeń z którymi pacjentów możemy przyjmować a co nie. Tak samo zabiegi - kolejna dokladna lista co możemy w czasie epidemii operować a kto ma czekać. Jest to lista z nfz i ministerstwa i nie można jej podważać. Więc to nie jest tak że ja albo szpital gdzie pracuję sami sobie to ustaliliśmy. Dziś rano dostaliśmy kolejne oficjalne pismo na temat "luzowania" - kilka stron, krok po kroku, włącznie z tym jakie badania możemy wykonywać a jakie jeszcze nie.
Ja w kwietniu zbadałam osobiście 129 osób (tak, musiałam policzyć i zraportowac w nfz).

A tak w ogóle to dzień dobry, przyznaje się że Was podczytuję i od jakiegoś czasu chciałam zacząć pisać ale zawsze coś mi przeszkadzało i odkładałam na później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:01   #1547
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
To nie jest do końca decyzja lekarza czy placówki. W mojej specjalizacji (bo bardzo dokładnych wytycznych z innych nie znam) dostaliśmy baaaardzo dokładną listę schorzeń z którymi pacjentów możemy przyjmować a co nie. Tak samo zabiegi - kolejna dokladna lista co możemy w czasie epidemii operować a kto ma czekać. Jest to lista z nfz i ministerstwa i nie można jej podważać. Więc to nie jest tak że ja albo szpital gdzie pracuję sami sobie to ustaliliśmy. Dziś rano dostaliśmy kolejne oficjalne pismo na temat "luzowania" - kilka stron, krok po kroku, włącznie z tym jakie badania możemy wykonywać a jakie jeszcze nie.
Ja w kwietniu zbadałam osobiście 129 osób (tak, musiałam policzyć i zraportowac w nfz).

A tak w ogóle to dzień dobry, przyznaje się że Was podczytuję i od jakiegoś czasu chciałam zacząć pisać ale zawsze coś mi przeszkadzało i odkładałam na później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to widzisz, może większe placówki medyczne takie jak szpitale czy kliniki miały inne zarządzenia od ministerstwa? Ewentualnie, te wytyczne o których ty mówisz, są już z późniejszego okresu niż te o których ja wiem? Na podstawie tego co piszesz może tak być, chociaż pewna nie jestem. Wiem tylko, że przychodnie dostały informacje z wytycznymi jakie mają spełniać warunki dotyczące ochrony siebie i pacjentów, tak samo małe gabinety stomatologiczne itp. Czego niestety, przynajmniej w początkowym okresie tego całego chaosu, większość nie mogła spełnić i osoby zarządzające same podjęły decyzje o zamknięciu.

A tak w ogóle to witaj na wątku .
Dobrze, że chęć sprostowania mojej wypowiedzi zmobilizowało Cię, żeby się odezwać .

Jasia nie ma zakazu łowienia ryb z tego co mi wiadomo, więc raczej spokojnie możecie to robić.

Ja właśnie skończyłam szorować szafki i podłogę w kuchni, poczekam aż wyschnie i znowu ruszam na działkę. Szkoda, że sklepy budowlane zamknięte, potrzebuję nowy zawór do wody, bo ten tymczasowy w domku niestety jest pęknięty i przecieka. Niby minimalnie, więc tragedii nie ma, podstawiłam tam coś pod niego, żeby nie kapało na wylewkę, ale wczoraj jak byłam, to pojemnik był pełen.

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2020-05-02 o 10:05
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:20   #1548
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!
Pogoda średnia, ale wyskoczylismy nad jezioro na ryby. Sami jestesmy, wiec nas chyba nikt nie bedzie scigal.

Magu a te bóle to nie od pracy? Moze jednak troche poodpoczywaj?

Masz juz jakies ulubione składniki w kosmetykach? Jak to Twoje podraznienie?
Jasia, tylko ja nic nie robię. A ten rodzaj bólu u siebie znam, wiec wiem, że to na zmiany pogodowe.

Na razie skupiłam się na kiepskich składnikach, żeby umieć je rozpoznawać. Nie ma się czym w sumie chwalić, ale wywaliłam 2/3 moich kosmetyków
Nawet nie to, żebym się ich bała, ale jednak fajna jest świadomość, że mam w kosmetykach dobre składy.
I nie wierzę, że to powiem, ale ta moja zbuntowana skóra sprawiła, że ekspresowo wymienię swoją domową drogerię. Nie mogę się już doczekać nowych kosmetyków.
Do twarzy to ze starych mazidel mało co zostało, a to co dobre, ale drażniące do twarzy zostawiłam do szyi, dekoltu, ramion... Odstawiłam na razie wszystkie peelingi, kosmetyki z kwasami. Używam grubo kremu Allerco i kremu brzozowego, troszkę oleju z pestek malin. Wszystko ładnie się "goi". I znów skłaniam się do teorii takiej samej jak z nosem, za sucho! Za staro!? Tak jakby mi ta moje bariera na skórze się wyeksploatowała

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
To nie jest do końca decyzja lekarza czy placówki. W mojej specjalizacji (bo bardzo dokładnych wytycznych z innych nie znam) dostaliśmy baaaardzo dokładną listę schorzeń z którymi pacjentów możemy przyjmować a co nie. Tak samo zabiegi - kolejna dokladna lista co możemy w czasie epidemii operować a kto ma czekać. Jest to lista z nfz i ministerstwa i nie można jej podważać. Więc to nie jest tak że ja albo szpital gdzie pracuję sami sobie to ustaliliśmy. Dziś rano dostaliśmy kolejne oficjalne pismo na temat "luzowania" - kilka stron, krok po kroku, włącznie z tym jakie badania możemy wykonywać a jakie jeszcze nie.
Ja w kwietniu zbadałam osobiście 129 osób (tak, musiałam policzyć i zraportowac w nfz).

A tak w ogóle to dzień dobry, przyznaje się że Was podczytuję i od jakiegoś czasu chciałam zacząć pisać ale zawsze coś mi przeszkadzało i odkładałam na później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, hej... O! będziemy miały tu ekspertkę medyczną

Przyznam szczerze, że jakoś nie wnikałam w te wszystkie rozporządzenia, bo niestety patrzę na to z punktu zdezorientowanej i zaniepokojonej pacjentki
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:47   #1549
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Dzien dobry.

Spacerek zaliczony, teraz juz tylko odpoczywanko. Kwiatkow nie moglam dostac nigdzie

Witam nowa kolezanke

Mag, to bedziesz ekspertka od skladow kosmetycznych. Musialas naprawde sporo wyrzucic jak az 2/3 kosmetykow Ciekawa jestem ktore skladniki sa najgorsze?
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-02, 12:53   #1550
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Gwiazdka, do ekspertki to mi daleko
Wiedza ma swoje plusy i minusy niestety. Bo jak poczytałam składy Eveline, tak wszystko wywaliłam z Ziają też się pożegnałam. Do twarzy wywaliłam większość, żeby później mnie nie kusiły i nie drażniły.
O ile kosmetyk jest tani i cały skład do kitu, to się odhacza na czarną listę i już, ale niestety w dobrych kosmetykach znajdują się czasem takie perełki, że niszczą cały skład.
Na szczęście jest już dużo firm, które w dobrych cenach robią dobre kosmetyki jest w czym wybierać. Tylko trzeba na to poświęcić trochę czasu.

Robię dziś mielone, już mi ślinka cieknie.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

U mnie przelotne, ale obfite deszcze
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2020-05-02 o 13:23
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 13:28   #1551
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Hej
Witam nową koleżankę

U nas rano było pochmurnie i padał deszcz ale i tak pojechałam na giełdę po roślinki
Teraz jest słonecznie i bardzo ciepło. Wysprzątałam porządnie chałupę i teraz chwilę odpoczywam. Jutro jedziemy do moich rodziców - mama ma urodziny i powiedziała że jak nie przyjedziemy to się bardzo obrazi a moja mama obrażona to jest taki kataklizm przy którym wszystkie wirusy wymiękają
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 13:33   #1552
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

No to Mag, przetestujmy twoja wiedze
I chetnie Jasi opinie tez poznam.

Mam takie cudo, uzywam od kilku tygodni, dla mnie rewelacja! Uzywam na noc, pod krem nawilzajacy. Rano skora wyglada rzesko, jest rozswietlona i nawilzona.
IMG_4813.jpg

Druga zagadka... czy to bedzie kwiatek czy zielsko?? Bardzo sie podekscytowalam
IMG_4810.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 13:52   #1553
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Gwiazdka, skład wydaje się dobry, a nawet bardzo dobry
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 13:54   #1554
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Jasia, nie ma zakazu ryb. My też się wybraliśmy i moczymy kije biorą jak szalone.. Ale wszystkie spowrotem puszczamy do wody. Kukułka kuka od 15 minut cały czas pogoda ładna i dziwna. Słońce ale jakaś chmura w tle idzie.. oby nie padało.

Gwiazdka, ja myślę że to mieczyk ci rośnie..czy zgadłam?
IMG-20200501-WA0044.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Beellina
Czas edycji: 2020-05-02 o 14:28
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 14:09   #1555
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Bry
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 14:52   #1556
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Jasia, nie ma zakazu ryb. My też się wybraliśmy i moczymy kije biorą jak szalone.. Ale wszystkie spowrotem puszczamy do wody. Kukułka kuka od 15 minut cały czas pogoda ładna i dziwna. Słońce ale jakaś chmura w tle idzie.. oby nie padało.

Gwiazdka, ja myślę że to mieczyk ci rośnie..czy zgadłam?
Załącznik 7714903

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie wiem co to rosnie Beell
Posadzilam kiedys jakies stare cebulki, ktore znalazlam przypadkiem, wiec bedzie niespodzianka. Mam nadzieje, ze cos wiecej wyrosnie niz jeden listek

Ale wam dobrze na lonie natury.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Gwiazdka, skład wydaje się dobry, a nawet bardzo dobry

Super! Bardzo mnie to cieszy
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 15:58   #1557
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Był obiadek, jest deserek, będzie leżanko... Słonecznie i gradowo dziś. Pogoda w kratkę.IMG_20200502_141004.jpgIMG_20200502_165401.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:20   #1558
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Ale ciacho!!!
Moj czekoladowy sernik chowa sie przy takim!
Chociaz i tak wyglada lepiej niz smakuje
Adjustments.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:25   #1559
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Ale macie pyszności
U mnie tż się odchudza. Ćwiczy, biega. Ja się ostatnio zaniedbałam znów ćwiczeniowo (chociaż chodzę dużo w pracy ) ale znów zacznę systematyczne ćwiczenia i bieganie. Kupiliśmy sobie właśnie drążek do ćwiczeń. I intensywnie myślę nad smarwatchem. Screenshot_20200502_162138_com.ebay.mobile.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:25   #1560
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ku Nadziei i Wiośnie - idą, idą Ireny naprzód... dzielne, zdrowe i radosne - 46

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ale ciacho!!!
Moj czekoladowy sernik chowa sie przy takim!
Chociaz i tak wyglada lepiej niz smakuje
Załącznik 7714917
Wygląda idealnie, instagramowo
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-07 21:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.