Zawsze marzylam o metamorfozie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-22, 12:12   #1
martusiaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 24
Wink

Zawsze marzylam o metamorfozie..


Dziewczyny zawsze marzylam o tym zeby ktos mi pomogl.. doradzil jak prawidlowo sie ubierac.. malowac.. uczesac.. tzn. co do mnie pasuje jaki styl .. jaki makijaz fryzura.. )
W obecnym stylu ubierania nie czuje sie zle lecz fantastycznie.. lubie szersze spodnie ktore zakrywaja moje niedoskonalosci zwlaszcza przykurcze w kolankach ktore mnie strasznie denerwuja .. dlatego tez nie chodze po ulicy w spodniczkach czy krotkich spodenkach..

preferuje styl sportowy tzn. bardziej dolna czesc jakies szersze spodnie ale u gory lubie bluzeczki takie w miare dopasowane i z dekoldzikiem
napisze jeszcze ze mam 155cm wzrostu.. i nie naleze do szczuplych kobietek ;P;P


Bede baardzo wdzieczna za wasze wszysciuskie wskazowki..
dotyczace tego jak powinnam sie malowac.. co zmienic w swoim ubierze zeby bylo lepiej.. i fryzurka chociaz czuje sie w niej swietnie

zdjatka moze nie najlepsze ale nie mam innych raczej zeby bylo bardziej widac cala mnie
nie lubie jak ktos fotografuje moja dolna czesc ciala;P

Dziekuje za pomoc z gory
busiaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1061.JPG (84,3 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1581.JPG (92,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1582.JPG (107,7 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pulpit 032.jpg (91,2 KB, 111 załadowań)
martusiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:21   #2
zahara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

czy na oststnim zdjeciu jest aktualna fryzurka?? jesli tak to ja bym zlikwidiwala te rozowe pasemka, jakos mi do Ciebie nie pasuja i z grzyweczka na skos bardziej Ci do twarzy, nie wiem moze to wina zdjecia, moze troszke przyciemnic wloski?? Na MM znajdziesz duzo wskazowek jak sie malowac, a styl ubierania zalezy wylacznie od Ciebie, ty masz sie dobrze czuc w tym co na siebie wkladasz i skoro tak jest teraz to nie widze powodu zeby to zmieniac,a eksperymentowac mozesz do woli
zahara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:29   #3
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

w twoim profilu wyczytalam, ze masz 21 lat. wybacz, ale w tym wieku te rozowe pasemka wygladaja strasznie (w ogole takie szalenstwa na wlosach nie podobaja mi sie). wygladasz przez to nienaturalnie.. masz piekne oczy, postaraj sie to jakos podkreslic. mysle, ze fajnie wygladalabys w jakims brazie (wydobylabys wtedy swoj piekny kolor oczu), ewentualnie pozostan przy blondzie, ale zlikwiduj te pasemka
sama piszesz, ze nie jestes chuderlakiem. nie jest az tak tragicznie z twoja figura, natomiast teraz kilka rad odnosnie ubioru:
- nos ubrania zaslaniajace brzuch (goly brzuch nie jest modny) - zatuszuje to mankamenty twojej figury;
- unikaj ubran bardzo obcislych - w takich ubraniach odznaczaja sie faldki itp.;
- dekolty w ksztalcie V wydluza szyje, a co za tym idzie - sylwetke;
- unikaj podwijania spodni! masz 155 cm wzrostu (sama jestem niecale 10 cm wyzsza), wiec przydaloby sie cos, co wyciagnie twoja sylwetke w gore (i automatycznie ja przez to wyszczupli). podwijane spodnie bardzo skracaja sylwetke. postaw na delikatnie rozszerzane spodnie, dopasowane (ale nie obcisle!) na gorze; jesli ma byc modnie - to spodnie z prostymi nogawkami; nie biodrowki.
- czasem adidasy mozesz zamienic na jakis obcasik, co tez doda ci troche centymetrow.

na poczatek to chyba tyle. jak cos sobie przypomne to dopisze
pozdrawiam.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 05:50   #4
martusiaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 24
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

Dziekuje wielkie za rady!
co do rozowych pasemek to one sa zrobione tylko tak na wakcje teraz sa juz one bladsze i sie splukuja co mycie takze spoczko.. na zawsze sama bym nie chciala ich miec;P
grzywke na skos mialam juz tyle razy ze łłoo znudzila mi sie dlatego zrobilam teraz sobie taka fryzurke takie pasemka taka grzywka itd. zawsze mam tylko jasne pasemka blond..


co do tych podwijanych spodni to bylo taaak goraco ze masakra nie dalo sie a ze w krotkich spodenkach nie chodze a spodni 3/4 nie mam bo jak kupuje dla siebie 3/4 spodnie to wygladam w nich jakbym sobie kupila spodnie dlugie tylko ze za krotkie(
wogole mam problem z kupnem spodni gdziekolwiek..
od dluzszego czasu wlasnie poszukuje jakis szerszych spodni ku dolowi ale nie moge nigdzie znalesc wszystkie sa teraz taaaakie obcisle i te rurki ( SaMa moze poradzisz cos??
martusiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 07:02   #5
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

Coś mi sie wydaje ze powinnaś unikać niskich biodrówek i szukać spodni z troszkę wyższym stanem i rozszerzanych od uda tak lekko.To co szerokie nie zawsze znaczy ze wyglądasz w tym atrakcyjnie i ze to tuszuje. Czasami troszkę bardziej dopasowane ciuchy ukazują piękno, tylko należy je starannie dobrać
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 08:29   #6
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

nie ma za co dziękować
jeśli dobrze czujesz się w takiej fryzurze (nie mówię tu o pasemkach, ale o samym cięciu) - to w takiej zostań. tylko wtedy nie będzie "takiej" metamorfozy. podetnij troszkę grzywkę - sama mam długą i prostą i z własnych obserwacji zauważyłam, że taka grzywka do brwi/leciuteńko za brwi jest lepsza niż całkowicie je zasłaniająca. odsłonisz wtedy troszkę buźkę i od razu będziesz bardziej promienna . poza tym przy okrągłej buzi prosta grzywka nie jest polecana. ale moim zdaniem ta twoja nie wygląda źle.
spodnie z delikatnie rozszerzanymi nogawkami na pewno kupisz we wranglerze, big starze; jeśli coś tańszego - ciekawe modele znajdziesz nawet na bazarku czy allegro. zresztą u mnie w mniejszych sklepikach wciąż królują dzwony teraz problem powinien być coraz mniejszy, bo rurki są wypierane przez szwedy ale szwedów także staraj się unikać... podobna sytuacja jest z mlecznymi, dużymi przetarciami. bardzo fajnie wyglądają ciemne spodnie, jednolitego koloru. sylwetka wygląda w nich na szczuplejszą, smuklejszą.
zazwyczaj mam za długie spodnie, ale może mogłabyś skrócić je u krawcowej?
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:26   #7
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

moje zdanie:
po pierwsze- mamy lato! zatem zrezygnuj z jeansow i adiadasow na rzecz np.zwiewnych materialow i sportowych japonek

spodnie(a): dlugie, 'lejace' , miekkie np. lniane oraz takie ktore lekko zachodza na buty, o prostych nogawkach na calej dlugosci, dosyc szerokie. spodnie 3/4 (tym bardziej zwiniete w rulonik pod kolanem) pogrubiaja i skracja nogi. powinny byc rowniez w ciemniejszym kolorze niz bluzka.

bluzka: zaslaniaj brzuszek i nie nos obcislych i przykrotkich bluzek ;> tylko lekko dopasowane. proponuje tuniki- obecnie jest tak duzy wybor w sklepach, ze spokojnie znajdziesz rowniez takie o sportowym kroju. nie przesadzaj rowniez z dekoltami, zeby nie wygladac wulgarnie. masz ladne ramiona, wiec spokojnie mozesz nosic zwiewne tuniki na ramiaczka. rezygnuj z poprzecznych paskow.

fyzura: ta z rozowymi pasemkami jest... paskudna. zarowno ciecie jak i kolor. ladniej wygladalas we fryzurce na 1-szym zdj. kolor? moze zimny, czekoladowy braz? grzywka zaslania zbyt duzo twarzy. proponuje rowniez kucyk- wyglada sportowo a zarazem dziewczeco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (21,7 KB, 12 załadowań)
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 15:31   #8
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

ja powiem tak:

wloski przefarbowalabym na braz,czekoladowy nasycony-jestes opalona,ladnie Ci bedzie mysle,i zlikwidowalabym ta grzywke!slicznie Ci w rozpuszczonych lekko falowanych wloskach

masz piekne oczy,wydobacz z nich kolor makijazem-jest wiele propozycji na wizazu do niebieskich oczat podrasuj tez troche rzeski tuszem-nada t twojemu spojrzeniu zalotnosci

co do ubran to polecam tak jak poprzedniczki spodnie z wyzszym stanem i w miare prosta nogawka i do tego tunike taka "zwiewna" kolorowa-to takie kobiece,i jakies japonki,torebka i voila!
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:42   #9
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zawsze marzylam o metamorfozie..

zalaczam zdjecia,mysle ze dobrym rozwianiem bylaby takze sukienka odcinana pod biustem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1603mini[1].jpg (56,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 224_mid[1].jpg (4,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb4502d1e85cc72[1].jpg (20,7 KB, 12 załadowań)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.