Trądzik - cz. 2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 08:42   #4561
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
oj nie pamietam z kilka miesiecy ale nie uzywalam niczego co mogloby zluszczyc to a co polecasz jaki preparat ?
Ja akurat używam brevoxylu
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:31   #4562
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Trądzik - cz. 2

kaszka podalas puder z allegro ale to jest jeden kolor tylko czy po prostu akurat taki jest wystawiony, jest to do nabycia w sklepie jakims aby przed zakuem zobaczy to na oczy?
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:42   #4563
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez paulinka1919 Pokaż wiadomość
kaszka podalas puder z allegro ale to jest jeden kolor tylko czy po prostu akurat taki jest wystawiony, jest to do nabycia w sklepie jakims aby przed zakuem zobaczy to na oczy?
Jest to jeden kolor, niby transparentny. Jeżeli ma się opaloną skórę, to niestety zostawi troszkę bielszą poświatę. Wtedy można by zastosować takie cosik: kremik, podkład w płynie (jeśli ktoś używa), ten puder do zmatowienia i na to jeszcze coś w kamieniu do wyrównania kolorytu. Troszkę dużo tego... Ja jak nałożę podkład w płynie to tylko leciutko nim przejadę i skóra matowa Nie kryje jak podaje producent, ale dla mnie super mat. Możesz poczytać jeszcze tutaj http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16882
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:59   #4564
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Trądzik - cz. 2

mnie puder musi kryc, bo mam caly nos w zaskornikach ktore widac nie zastosuje naprawde porzadnego pudru, ja tez stosuje i podklad i puder, niestety...
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 16:02   #4565
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

to dziewczynki mialam wam napisac jak tam po basenie
przed wejsciem mialam tylko troszke korektora na twarzy nic mi nie bylo zero podraznien szczypania po wyjsciu umylam sobie twarz zelem i wklepalam kremik nawilzajacy bo jednak ten chlor wysusza skore a potem troche korektora i bylo ok wiec jak od czasu do czasu pojdziecie nic sie nie stanie

a jeszcze wam powiem jedno stosuje od jakis 6 dni codziennie maseczke z drozdzy i o dziwo nie mam zadnego nowego pryszcza
nie wiem czy to bedzie trwalo dluzej ale sie ciesze
mojej cerze duzo prakuje do doskonalosci pelno przebarwien zaskornikow ale jestem bardzo zadowolona z tego efektu jak narazie
kostke drozdzy dziele na 5 czesci i ta maseczke robie z jednej czesci dolewam troche mleka i nakladam na twarz trzymam 15 minut albo troche dluzej opakowanie drozdzy kosztuje 1 zl wiec jest wart heh
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 18:33   #4566
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny,któraś z Was potrzebuje może żel Epiduo lub Differin? Mam,nie używam,pełne tubki...
Nej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:58   #4567
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

ehhhh a u mnie znowu wysyp normalnie az plakac sie chce(( moja twraz wyglada jak ksiezyc pelen kraterow(((
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 12:20   #4568
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
ehhhh a u mnie znowu wysyp normalnie az plakac sie chce(( moja twraz wyglada jak ksiezyc pelen kraterow(((
oj kochana a moze sprubowalabys ta maseczke z drozdzy? kazdy wysyp mija nie przejmuj sie tak
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 13:53   #4569
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
oj kochana a moze sprubowalabys ta maseczke z drozdzy? kazdy wysyp mija nie przejmuj sie tak
nie mam nadzieje ze szybko minie..... ale juz nie moge..
a co do drozdzy kiedys przez jakis miesiac stosowalam i mialam taka masakre na twarzy ze za drozdze sie juz raczej nie chyce(
a powidzcie mi ile trzymcaice maseczke z glinki na twarzy?? i jakiej firmy kupujecie i ile kosztuje??? bo ja kupilam jedna saszetke ztarczajaca na gora dwa uzycia za prawie 5 zl!!
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 14:46   #4570
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 2

kalaaga a powiedz mi bierzesz jakie tabsy czy antybiotyk?? jesteś pod kontrola dermatologa??
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:31   #4571
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
nie mam nadzieje ze szybko minie..... ale juz nie moge..
a co do drozdzy kiedys przez jakis miesiac stosowalam i mialam taka masakre na twarzy ze za drozdze sie juz raczej nie chyce(
a powidzcie mi ile trzymcaice maseczke z glinki na twarzy?? i jakiej firmy kupujecie i ile kosztuje??? bo ja kupilam jedna saszetke ztarczajaca na gora dwa uzycia za prawie 5 zl!!
ja uzywam od czasu do czasu maseczki lerosset z glinki wulkanicznej i moim zdaniem jest bardzo dobra ale droga ok 50 zl kosztuje ma bardzo dobre opinie na KWC wczesniej uzywalam ja codziennie
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 15:38   #4572
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
kalaaga a powiedz mi bierzesz jakie tabsy czy antybiotyk?? jesteś pod kontrola dermatologa??
treaz chwilowo nie moge nic brac zadnych antybiotykow( bo musze miec odstep conajmniej 5 miesiecy zeby moje wyniki na borelioze byly wiarygodne( a ogolnie to chdoze do dermatologa ale co tego jak ciagle daja mi te same mascie( a od wewnatrz tylko moga mi zaporponowac roacutan albo izotek a ja t bralam i efektow nie bylo( tak wiec teraz aktualnie biore tylko biotyne od paru dni no i ta wierzbownice bylo dobrze teraz zas wysp ja juz nie wiem co z soba robic( jak przejde badania uzbieram sobie kaske i pojde do tej mojej dobrej dermtolog prywatnie) zrobie znow wymaz bo moze zas sie zarazilam jakims gronkowcem czy pacirkowcem((i wezme antybiotyki pod tym kontem ) bo ja juz nie wiem poprostu masakraaa(

a ta glinka droga gogelo starcza na ile??
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:51   #4573
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

hmm trudno mi powiedziec zalezy ile bedziesz jej stosowac ja na poczatku jak pisalam stosowalam raz dziennie to mi wystarczyla na poltora miesiaca (?) wydaje mi sie ze tak potem sobie kupilan na allegro za 50 zl tubke 70ml ( przedtem mialam mniejsza) i mam ja juz dlugo z 3 miesiace ale teraz zadko jej uzywam ona bardzo sciaga skore nawet nie mozna sie umiechnac ale matowi wygladza i wysusza wypryski wiec ja ja polecam niestety ja duzo maseczek z glinka nie uzywalam wiec nie mam takiego rozeznania

i nie zalamuj sie bedzie dobrze wiesz ze my tu wszystkie jestesmy z Toba
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:58   #4574
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
hmm trudno mi powiedziec zalezy ile bedziesz jej stosowac ja na poczatku jak pisalam stosowalam raz dziennie to mi wystarczyla na poltora miesiaca (?) wydaje mi sie ze tak potem sobie kupilan na allegro za 50 zl tubke 70ml ( przedtem mialam mniejsza) i mam ja juz dlugo z 3 miesiace ale teraz zadko jej uzywam ona bardzo sciaga skore nawet nie mozna sie umiechnac ale matowi wygladza i wysusza wypryski wiec ja ja polecam niestety ja duzo maseczek z glinka nie uzywalam wiec nie mam takiego rozeznania

i nie zalamuj sie bedzie dobrze wiesz ze my tu wszystkie jestesmy z Toba
yhy czyli loooz nie az tak droga bo za te pakowane saszetki za 2 tyg wydalabym 50 zl moglabys mi dac linka zebym zobaczyla opakowanie??
pocieszajace jest to ze wy mnie rozumiecie bo niestety nikt w otoczeniu nie potrafii((((((((((((((( (((((((((wszysyscy udaja ze o nic takiego bo sami nie maja( ciekawe co by powiedziala jedna z druga(( na moim miejscu( jak ostatnio kolzance wyskoczyl jeden pryszcz pierwszy jaki u niej wdzialam a zniam ja 3 lata( to byla zalamka mowila ze nie pokaze sie ludziom( ale ehh ona chyba nie wie jak mnie to boli(((

Edytowane przez kalaaga
Czas edycji: 2009-09-19 o 16:00
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:07   #4575
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja znowu zaczełam kuracje światłolecznictwa, naświetlając twarz lampą BIOPTRON mam nadzieje ze pomoże

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
Załamka. Ja już nie mogę. Tyle jest dziewczyn z pięknymi cerami. Dlaczego akurat mi się musiała taka trafić?! Nie wiem o co chodzi... Zdrowo się odżywiam (tylko od czasu do czasu mam kilka dni, kiedy jem słodycze i łączę produkty), a tak na ogół to nie łączę białek z węglowodanami, jem dużo owoców, nieco mniej warzyw, nie jem mięsa, słodyczy. Zażywam capivit a+e (na razie ponad pół opakowania), b compositum (oprócz tego piję drożdże od czasu do czasu), piję herbatę z bratka, z pokrzywy, herbatę zieloną, kilka dni temu skończyłam opakowanie cynku (trzy tabl. dziennie - po każdym posiłku). Gdzieś w poł. sierpnia zaczęłam kurację cebulową (trwającą dwa tygodnie), piłam zioła, tak jak zaleciła Gornicka (cholesol, nervosol, wywar z nagietka) dwa razy dziennie) i oczywiście maseczki z cebuli; oprócz tego używałam kremu bambino - ochronnego i nie stosowałam żadnego makijażu. Jeszcze przed tym przez dwa tygodnie co kilka dni robiłam maseczki z zielonej glinki. Teraz od dwóch tygodni smaruję twarz moczem i nic. Wyobraźcie sobie - NIC nie pomogło. Twarz robi mi się coraz gorsza, pryszcze wyskakują na policzkach (które wyglądaja teraz okropnie), chociaż wcześniej się tam nie pojawiały. I wiecie co, nie mam już siły, ale jestem zdeterminowana - COŚ musi pomóc..., nie zamierzam pogodzić się z tym wrednym trądzikiem. Jestem maksymalnie zdeterminowana. Od jutra zaczynam pić mocz (mam nadzieję, że słyszałyście o urynoterapii). Jak to nie pomoże, zastosuję głodówkę leczniczą, a jak to już nie pomoże - znajdę jakąś zielarkę, uzdrowicielkę, no nie wiem. Wiem tylko, że teraz jestem w stanie zrobić wszystko.
ojaa podziwiam cię, ja bym nie dała rady
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:22   #4576
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

kalaga tutaj masz linka na KWC:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczajaca.html

tutaj jest na allegro ciekawa oferta 56 zl ale 100 ml

http://www.allegro.pl/item737035660_...dzik_stop.html
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:25   #4577
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
treaz chwilowo nie moge nic brac zadnych antybiotykow( bo musze miec odstep conajmniej 5 miesiecy zeby moje wyniki na borelioze byly wiarygodne( a ogolnie to chdoze do dermatologa ale co tego jak ciagle daja mi te same mascie( a od wewnatrz tylko moga mi zaporponowac roacutan albo izotek a ja t bralam i efektow nie bylo( tak wiec teraz aktualnie biore tylko biotyne od paru dni no i ta wierzbownice bylo dobrze teraz zas wysp ja juz nie wiem co z soba robic( jak przejde badania uzbieram sobie kaske i pojde do tej mojej dobrej dermtolog prywatnie) zrobie znow wymaz bo moze zas sie zarazilam jakims gronkowcem czy pacirkowcem((i wezme antybiotyki pod tym kontem ) bo ja juz nie wiem poprostu masakraaa(

a ta glinka droga gogelo starcza na ile??

oh rozumiem wiesz tak pytam, bo ja przez wlasna glupote nie chodzilam, i zaluje... moze juz bym byla wylaczona...teraz jest u mnie ok, dziekie dianie i tetralysalu, ale co bedzie jak odstawie... zyje nadzieja
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:45   #4578
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dzisiaj się najadłam snickersów ;p Już się po prostu nie mogłam oprzeć ;p Ale jest lepiej.. Wiecie zaczęłam smarować twarz takim preparatem (kupionym na wypróbowanie przez mamę) i widzę poprawę. Mam nadzieję, że nie zapeszę. A tak ogólnie to nie mam siły, bo kolejny raz dziś miałam migrenę... chyba muszę się z tym wybrać do lekarza, bo coś za często je miewam.

A jeszcze mam takie pytanko, a raczej prośbę. Mogłybyście polecić jakiś żel, tonik i krem (najlepiej z jednej serii), które mogłabym stosować, bo mi się wszystko pokończyło (jakiś czas temu) i wybieram się na zakupy. Szukałam wśród kwc, ale tyle tam tego, że w końcu nie wiem.. Tak ogólnie nie chcę nic bardzo drogiego... No tak, żeby za wszystko zapłacić około 40-45 zł...
__________________
CEL:
>> 54 kg <<

Edytowane przez merila
Czas edycji: 2009-09-19 o 19:54
merila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:09   #4579
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
Dzisiaj się najadłam snickersów ;p Już się po prostu nie mogłam oprzeć ;p Ale jest lepiej.. Wiecie zaczęłam smarować twarz takim preparatem (kupionym na wypróbowanie przez mamę) i widzę poprawę. Mam nadzieję, że nie zapeszę. A tak ogólnie to nie mam siły, bo kolejny raz dziś miałam migrenę... chyba muszę się z tym wybrać do lekarza, bo coś za często je miewam.

A jeszcze mam takie pytanko, a raczej prośbę. Mogłybyście polecić jakiś żel, tonik i krem (najlepiej z jednej serii), które mogłabym stosować, bo mi się wszystko pokończyło (jakiś czas temu) i wybieram się na zakupy. Szukałam wśród kwc, ale tyle tam tego, że w końcu nie wiem.. Tak ogólnie nie chcę nic bardzo drogiego... No tak, żeby za wszystko zapłacić około 40-45 zł...
fakt duzo jest tych kosmetykow
ja uzywam z a.t.w tonik i zel do mycia twarzy acne blocker z aktywnym srebrem sa swietne podaje linki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...m-srebrem.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...m-srebrem.html
jednak z tej serii nie polecam kremu bo nie nawilza
polecam tez serie antysress:
http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=1237
http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=1202
hmm a co do kremu to sie zabardzo w nich nie orientuje zawsze jak jakis kupie to badziewale fitoregulatory z tej firmy tez sa dobre
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 21:13   #4580
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
Załamka. Ja już nie mogę. Tyle jest dziewczyn z pięknymi cerami. Dlaczego akurat mi się musiała taka trafić?! Nie wiem o co chodzi... Zdrowo się odżywiam (tylko od czasu do czasu mam kilka dni, kiedy jem słodycze i łączę produkty), a tak na ogół to nie łączę białek z węglowodanami, jem dużo owoców, nieco mniej warzyw, nie jem mięsa, słodyczy. Zażywam capivit a+e (na razie ponad pół opakowania), b compositum (oprócz tego piję drożdże od czasu do czasu), piję herbatę z bratka, z pokrzywy, herbatę zieloną, kilka dni temu skończyłam opakowanie cynku (trzy tabl. dziennie - po każdym posiłku). Gdzieś w poł. sierpnia zaczęłam kurację cebulową (trwającą dwa tygodnie), piłam zioła, tak jak zaleciła Gornicka (cholesol, nervosol, wywar z nagietka) dwa razy dziennie) i oczywiście maseczki z cebuli; oprócz tego używałam kremu bambino - ochronnego i nie stosowałam żadnego makijażu. Jeszcze przed tym przez dwa tygodnie co kilka dni robiłam maseczki z zielonej glinki. Teraz od dwóch tygodni smaruję twarz moczem i nic. Wyobraźcie sobie - NIC nie pomogło. Twarz robi mi się coraz gorsza, pryszcze wyskakują na policzkach (które wyglądaja teraz okropnie), chociaż wcześniej się tam nie pojawiały. I wiecie co, nie mam już siły, ale jestem zdeterminowana - COŚ musi pomóc..., nie zamierzam pogodzić się z tym wrednym trądzikiem. Jestem maksymalnie zdeterminowana. Od jutra zaczynam pić mocz (mam nadzieję, że słyszałyście o urynoterapii). Jak to nie pomoże, zastosuję głodówkę leczniczą, a jak to już nie pomoże - znajdę jakąś zielarkę, uzdrowicielkę, no nie wiem. Wiem tylko, że teraz jestem w stanie zrobić wszystko.

już trochę popiłas
jak tam Twoja cera się mniewa?


myslicie ze drozdze do picia niszcza watrobe (no bo mam kiepskie wyniki prob watrobowych, juz jest troche zniszczona)
bo kiedys pilam (ohyda ;p) i mialam taka bialutka skore i wogole wygladzona, tetaz mi o takie cos chodzi, co z tego ze nie mam pryszczy jak mam jakies plamy czerowne, a nos to wogole caly czerowny i pelno blizn i przebarwien


a za to mam jakies chrosty na dekoldzie no ale odstawilam tabsy kilka miesiecy temu wiec pewnie dlatego, ale moze na to tez by te drozdze pomogly..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-09-19 o 21:18
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:14   #4581
oOLaylaOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja wyleczylam tradzik przypaskiem... bo gdy ostatnio chorrowalam lekarz przepisal mi antybiotyk ,,duomox" i jakis cudem tradzik zszedł z twarzy i w ogole happy end
oOLaylaOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:02   #4582
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez oOLaylaOo Pokaż wiadomość
ja wyleczylam tradzik przypaskiem... bo gdy ostatnio chorrowalam lekarz przepisal mi antybiotyk ,,duomox" i jakis cudem tradzik zszedł z twarzy i w ogole happy end


hehe to masz szczescie;p ja dumox czesto bralam i biore jak tlyko zalpie jakies mocne rpzeziebienie , gardlo ale nigdy nie widzialm jego wyplywu na tradzik

mnie tak ostatnio takie na myslenie zbiera, jak nie swego czasu narzekalam na tragiczan skore, to teraz siedze i rozmyslam o tym co bedzie jak odstawei ajj glupi jestem nie umiem sie cieszyc chwila i tym co jest teraz, tlyko wybiegam w przyszlosc
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:19   #4583
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
hehe to masz szczescie;p ja dumox czesto bralam i biore jak tlyko zalpie jakies mocne rpzeziebienie , gardlo ale nigdy nie widzialm jego wyplywu na tradzik

mnie tak ostatnio takie na myslenie zbiera, jak nie swego czasu narzekalam na tragiczan skore, to teraz siedze i rozmyslam o tym co bedzie jak odstawei ajj glupi jestem nie umiem sie cieszyc chwila i tym co jest teraz, tlyko wybiegam w przyszlosc

to zle, pozytywne myslenie duzo daje
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 07:49   #4584
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez oOLaylaOo Pokaż wiadomość
ja wyleczylam tradzik przypaskiem... bo gdy ostatnio chorrowalam lekarz przepisal mi antybiotyk ,,duomox" i jakis cudem tradzik zszedł z twarzy i w ogole happy end
heh ja wogole nie choruje wiec nie biore zadnych antybiotykow moze trzeba zaczac hehe
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 08:09   #4585
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
już trochę popiłas
jak tam Twoja cera się mniewa?
Dostałam od tego moczu migreny i więcej go do ust nie wezmę, ale stosuję teraz preparat na trądzik i pomaga, a dzisiaj dokupię jeszcze liść oliwny i jak będą efekty, na pewno napiszę
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:17   #4586
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Hej dziewczynki Dawno mnie tu nie było, bo kompa miałam zepsutego, ale już jest ok
Od czasu ostatniego wysypu zaczęłam używać własnoręcznie robiony tonik z kwasem mlekowym. Po początkowym wysypie(kilkudniowym), moja cera wygląda naprawdę ładnie, mimo, że ostatnio wiele przeszła(m.in.baaardzo niezdrowa dieta). Jedyne co mnie martwi to zaskórniki, choć i tak jest ich coraz mniej. W makijażu(lekkim) wyglądam juz naprawdę w miarę normalnie. Od tygodnia lewy policzek mam idealnie gładki(bez ani jednej krostki), prawy dochodzi do siebie(po wysypie wielgachnym gul sprzed ponad tygodnia) , jest tam tylko kilka małych krostek, czolo ładne... Jestem bardzo szczęśliwa i tylko modlę się, aby ten stan utrzymał się jak najdlużej.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:35   #4587
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Dawno mnie tu nie było, bo kompa miałam zepsutego, ale już jest ok
Od czasu ostatniego wysypu zaczęłam używać własnoręcznie robiony tonik z kwasem mlekowym. Po początkowym wysypie(kilkudniowym), moja cera wygląda naprawdę ładnie, mimo, że ostatnio wiele przeszła(m.in.baaardzo niezdrowa dieta). Jedyne co mnie martwi to zaskórniki, choć i tak jest ich coraz mniej. W makijażu(lekkim) wyglądam juz naprawdę w miarę normalnie. Od tygodnia lewy policzek mam idealnie gładki(bez ani jednej krostki), prawy dochodzi do siebie(po wysypie wielgachnym gul sprzed ponad tygodnia) , jest tam tylko kilka małych krostek, czolo ładne... Jestem bardzo szczęśliwa i tylko modlę się, aby ten stan utrzymał się jak najdlużej.
masz ten kwas mlekowy z mazideł??? kiedyś pytałam Cię o niego i mówiłaś, że stosowałaś tylko na plecy, bo na buźkę się bałaŚ. Bardzo dobre są recenzje dot. tego tonicu i widzę, że i Tobie pomaga, super!!! A buźkę bardzo podraźnia??? Ja teraz zaczynam przygodę z lysanelem, jeżeli któraś też chce, to radzę się pośpieszyć, bo tą serię wycofali na rzecz lysalpha - ale to już nie to samo...
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:00   #4588
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
masz ten kwas mlekowy z mazideł??? kiedyś pytałam Cię o niego i mówiłaś, że stosowałaś tylko na plecy, bo na buźkę się bałaŚ. Bardzo dobre są recenzje dot. tego tonicu i widzę, że i Tobie pomaga, super!!! A buźkę bardzo podraźnia??? Ja teraz zaczynam przygodę z lysanelem, jeżeli któraś też chce, to radzę się pośpieszyć, bo tą serię wycofali na rzecz lysalpha - ale to już nie to samo...
czyli juz lysanel nie bedzie dostepny w sprzedazy? i jak twoja cera reaguje na ten lysanel ?czytalam opinie w KWC pol na pol jedni ze jest wspanialy a drudzy ze baaaardzo podrazil twarz
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:09   #4589
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
masz ten kwas mlekowy z mazideł??? kiedyś pytałam Cię o niego i mówiłaś, że stosowałaś tylko na plecy, bo na buźkę się bałaŚ. Bardzo dobre są recenzje dot. tego tonicu i widzę, że i Tobie pomaga, super!!! A buźkę bardzo podraźnia??? Ja teraz zaczynam przygodę z lysanelem, jeżeli któraś też chce, to radzę się pośpieszyć, bo tą serię wycofali na rzecz lysalpha - ale to już nie to samo...
Tak, z mazidel. Trochę się bałam , ale stężenia nie dałam wysokiego, więc wszystko w porządku. Skóra się wygładza, pryszcze znikają, wcale mnie nie podrażnia(ale trzeba mocno nawilżać, bo inaczej skóra się tak naciąga i nie wygląda to fajnie). Mam zamiar stosować go teraz jako alternatywę do peelingu migdałowego, na który nie mogę sobie pozwolić(szkoła).Poza tym plusem jest to , że nie widać łuszczenia skóry, jest mini mini minimalne
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:26   #4590
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mnie zaraz szlag trafi... Już było ok, łudziłam się, że może to już tak na stałe, a tu zonk. Ta okropna gula, która mi wyskoczyła w środku tygodnia tylko się rozrosła, a do tego wyrasta druga i mam na brodzie dwie wielkie latarnie. Dawno nie wyskakiwały mi tego typu okropieństwa... Mam nadzieję, że jakoś znikną, bo niedługo wyjeżdżam na studia. Cholera, no...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.