Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 10:54   #1291
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale to było tylko jednorazowe przedsięwzięcie. ostatnio sprzątałam tam chyba rok temu i to na dodatek tylko powierzchownie ;D. bałagan to moje drugie imię, ale nie miałam wyjścia, bo podczas malowania sypialni mojej mamy i czekania na nowe meble, wszystkie jej rzeczy lądowały u mnie, co skutkowało całkowitym zagraceniem mojego pokoju. ale dzięki temu naprawdę nie mogę się napatrzeć ile jedno porządkowanie może zmienić.

co do biurka, to moje jest zawsze puste, bo wszystkie rzeczy kładę na podłodze. jak się uczę, to siedzę na podłodze, jak jem, to też siadam na podłogę. jednym słowem moje życie toczy się na podłodze ;P

yasha, a co do sposobu na zdobycie jakiś funduszy, to może masz coś, co można sprzedać na allegro? czasem można niezłą kasę zarobić.
Jedynie chyba kolczyk w pępku ewentualnie jakbym sama biżu robiła. Bo mam młodszą siostrę więc wszystkie ubrania i biżuteria do niej wędruje
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:21   #1292
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

moja motywacja padła i aż mi wstyd jest udzielać się na wątku...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:25   #1293
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
moja motywacja padła i aż mi wstyd jest udzielać się na wątku...
A może udzielanie się pomoże Ci ją reanimować?
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:01   #1294
Zuza229
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza229
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 178
GG do Zuza229
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

wiecie cooo pamietacie tą fote co Wam wklejałam zdjecie dziecka które pilnowałam..
noo to dziś sasiadka do mamy że ona nie wiedziała, że ja mam dziecko

Ohh jaka ze mnie wyrodna matka 3 lata ukrywam swoje dziecko przed swiatem

Brechta niesamowita.. Tym bardziej że mała jest córką znajomej a ja ja pare dni pilnowałam
__________________
Studentka



Mój Kochany

10 luty 2010 rok "Bo mam Ciebie.."
Zuza229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:11   #1295
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Zuza229 Pokaż wiadomość
wiecie cooo pamietacie tą fote co Wam wklejałam zdjecie dziecka które pilnowałam..
noo to dziś sasiadka do mamy że ona nie wiedziała, że ja mam dziecko

Ohh jaka ze mnie wyrodna matka 3 lata ukrywam swoje dziecko przed swiatem

Brechta niesamowita.. Tym bardziej że mała jest córką znajomej a ja ja pare dni pilnowałam
Sąsiadki to największe plotkary jakie moga być, wyczuły nosem sensacje

Ej, laski... Wiecie co robie od rana? Utrudniam sobie na siłę życie. Przeszukuję ogłoszenia i szukam sobie stażu, czy to normalne? Jeszcze nie skończyłam praktyk, ba - nawet ich nie zaczęłam, a już myślę o tym co będzie po wrzesniu (ogłoszenia na koniec września/października już się pojawiają) normalnie mam siebie dość, nie potrafię usiedzieć w miejscu
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:25   #1296
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Trafiłam wczoraj wieczorkiem na wasz wątek i muszę szczerze przyznać, że mnie wciągneło.Zmierzam dzisiaj przeczytać cały!

U mnie bywa różnie. Uważam się za osobę bardzo ambitną, ale często jest tak, że plany zmieniają mi się z dni na dzień i ich nie realizuję, apotem złoszczę się na siebie. Od pewnego czasu zdecydowałam się to zmienić i realizować to co sobie zaplanuję. Wydaję mi się, że wątek ten będzie dla mnie niesmowitą motywacją.
Nie od zawsze jestem osobą ambitną. Jako dziecko byłam leniuszkiem. Wszystko zmieniło się odkąd poszłam na studia.

Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Witaj czym się zajmujesz? Jeszcze studiujesz, czy już skończyłaś edukację ?




a ja szykuję się do podróży dzisiaj wymieniałam euro.nie mogę się doczekać. tylko że przed tym wyjazdem ciągle się sprzeczamy z tż ;/ jeszcze tego brakuje, żebyśmy rezygnowali z wycieczki...
wypożyczyłam sobie dwie książki :
Szklany Klosz Sylvii Plath
Pasja Życia Irvinga Stone'a
i nie wiem od której zacząć

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

a co do sprzątania pokoju - przez całe wakacje to odwlekam tłumaczę sobie, że porządek sam się zrobi jak będę się wyprowadzać nienawidzę siebie za to bałaganiarstwo. i obiecuję, że mój dom będzie lśnił czystością akurat!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:13   #1297
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
poza tym możecie być ze mnie dumne. wczoraj od 8 rano do 9 wieczorem sprzątałam. mój pokój znowu lśni, wyrzuciłam masę niepotrzebnych pierdół, znalazłam milion dupereli, o których zdążyłam już zapomnieć i mam kilkanaście siniaków, bo wpadłam kilka razy na stół i łóżko . ale jak mi się mój pokój teraz podoba . nawet dzisiaj chce mi się dalej porządki robić, więc zaraz się do nich zabiorę
Ja dzisiaj się za to zabrałam Od rana wyrzucam masę niepotrzebnych mi rzeczy z biurka. Troszkę potrwa zanim to wszystko ogarnę.

Dresden doll - w tym roku obroniłam licencjat z Pedagogiki o specjalizacji Doradztwo Psychospołeczne, a dalej idę na magisterkę na Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Zuza229 - co studiuje to już napisałam powyżej. Uwielbiam jeździć na rowerze (niestety nie mam z kim). W ogóle kocham aktywność fizyczną. Jak zdarza się, że nie mam czasu na ćwiczenia to zaraz czuję się źle. Niedawno kupiłam sobie profesjonalny aparat i zamierzam zagłebiać tajniki fotografii. Jak więkoszość kobiet kocham dbać o siebie i wydawać pieniążki hehe. oza tym od tego tygodnia mam dopiero wolne, bo na okres wakacji pracowałam w biurze nieruchomości. Zdecydowałam się jednak na studia zaoczne i w związku z tym szukam pracy Coś jeszcze chciałabyś wiedzieć, to pytaj

Say-hello - jak wyżej gdzie się wybieracie?

Ja właśnie zrobiłam sobie przerwę na obiadek i wizaż oczywiście
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 14:23   #1298
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Airish, jedziemy do Włoch.Będziemy wypoczywać w miejscowości pomiędzy Wenecją a Triestem. Oba te miasta mamy też zamiar zwiedzić
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:37   #1299
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
A może udzielanie się pomoże Ci ją reanimować?
mam taką nadzieję
w końcu zbliża się wrzesień...

say-hello
super
udanego wypoczynku i zwiedzania
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:25   #1300
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

dzięki Soph najbardziej mnie przeraża tyle godzin jazdy samochodem ;/

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Soph!! a Ty widzę też byłaś na wakacjach! czemu się nie chwaliłaś ? jak było?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:38   #1301
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dzięki Soph najbardziej mnie przeraża tyle godzin jazdy samochodem ;/

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Soph!! a Ty widzę też byłaś na wakacjach! czemu się nie chwaliłaś ? jak było?
jeżeli samochodem to trochę się pomęczycie ...

tak, byłam
świetnie było
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 16:10   #1302
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
bardziej jednak odpowiada mi tryb dzienny. Jednak wolę po pracy 2-3 razy w tygodniu się 'pomęczyć' niż odpuścić odwiedziny w domu tak..
tylko miałam nadzieję na coś bezpłatnego a jak patrzę w sieci to albo bezpłatne w weekendy albo płatne w tygodniu
patrzyłaś tutaj? http://www.teb.pl/oferta (bo z tego co widzę do Wrocka się wybierasz). Ja miałam plan iść na technika rachunkowości właśnie tam w razie, jakbym do września nie znalazła pracy, no ale że mam tą robotę do końca września to jednak rezygnuję.
Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Trafiłam wczoraj wieczorkiem na wasz wątek i muszę szczerze przyznać, że mnie wciągneło.Zmierzam dzisiaj przeczytać cały!

U mnie bywa różnie. Uważam się za osobę bardzo ambitną, ale często jest tak, że plany zmieniają mi się z dni na dzień i ich nie realizuję, apotem złoszczę się na siebie. Od pewnego czasu zdecydowałam się to zmienić i realizować to co sobie zaplanuję. Wydaję mi się, że wątek ten będzie dla mnie niesmowitą motywacją.
Nie od zawsze jestem osobą ambitną. Jako dziecko byłam leniuszkiem. Wszystko zmieniło się odkąd poszłam na studia.

Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Cześć, widzę że masz tak samo jak ja

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
moja motywacja padła i aż mi wstyd jest udzielać się na wątku...
Cytat:
Napisane przez Zuza229 Pokaż wiadomość
wiecie cooo pamietacie tą fote co Wam wklejałam zdjecie dziecka które pilnowałam..
noo to dziś sasiadka do mamy że ona nie wiedziała, że ja mam dziecko

Ohh jaka ze mnie wyrodna matka 3 lata ukrywam swoje dziecko przed swiatem

Brechta niesamowita.. Tym bardziej że mała jest córką znajomej a ja ja pare dni pilnowałam
ja przez jakiś czas zajmowałam się córką kuzyna, bo akurat z Irlandii przylecieli na urlop i chcieli pozałatwiać wszystkie swoje sprawy, a z dzieckiem trochę niewygodnie po urzędach latać itp. No to łaziłam z małą i później wszyscy byli przekonani, że to moja córka ba, jak spotkałam byłą wychowawczynię na mieście to stwierdziła że "córka" jest do mnie podobna Za to moje sąsiadki uparcie plotkują, że mam silikony

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Ej, laski... Wiecie co robie od rana? Utrudniam sobie na siłę życie. Przeszukuję ogłoszenia i szukam sobie stażu, czy to normalne? Jeszcze nie skończyłam praktyk, ba - nawet ich nie zaczęłam, a już myślę o tym co będzie po wrzesniu (ogłoszenia na koniec września/października już się pojawiają) normalnie mam siebie dość, nie potrafię usiedzieć w miejscu
tak, w Twoim przypadku to normalne



A ja dostałam dziś propozycję i nie wiem czy się zdecyduję
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 16:38   #1303
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
A ja dostałam dziś propozycję i nie wiem czy się zdecyduję
A jaką, a jaką?
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 17:44   #1304
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez dresden doll Pokaż wiadomość
o tej kancelarii napiszę coś jak zacznę we wrześniu, a dotąd robiłam jeszcze w 2 innych to faktycznie dużo może pomóc, jak się w CV wpisze, a i nauczyć się można przydatnych rzeczy, co oczywiście czasem ciężko wyłowić w morzu teorii na studiach zwykle pomagałam tam pracownikom szukać informacji, pisać różne pisma, umowy. biegałam do sądu i notariusza z papierkami. czasem jakieś prace biurowe typu uporządkować akta.
a gdzie studiuje Twój TŻ? jak tylko ma możliwość, to polecam naprawdę takie praktyki
A mogłabyś napisać na którym jesteś roku? Ja jestem po 3, teraz mam pierwsze praktyki i powiem szczerze, że jestem z lekka przerażona Mogę zapytać jakki masz pomysł na siebie po studiach?

Przeżywam teraz kryzys "zawodowy" dlatego zbieram opinie skąd tylko się da
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:03   #1305
dresden doll
Raczkowanie
 
Avatar dresden doll
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 99
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Sąsiadki to największe plotkary jakie moga być, wyczuły nosem sensacje

Ej, laski... Wiecie co robie od rana? Utrudniam sobie na siłę życie. Przeszukuję ogłoszenia i szukam sobie stażu, czy to normalne? Jeszcze nie skończyłam praktyk, ba - nawet ich nie zaczęłam, a już myślę o tym co będzie po wrzesniu (ogłoszenia na koniec września/października już się pojawiają) normalnie mam siebie dość, nie potrafię usiedzieć w miejscu
hm ja też szukam teraz czegoś na listopad, bo na wrzesień i październik już mam zaklepane praktyki - także mam nadzieję, że to normalne


Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać na którym jesteś roku? Ja jestem po 3, teraz mam pierwsze praktyki i powiem szczerze, że jestem z lekka przerażona Mogę zapytać jakki masz pomysł na siebie po studiach?

Przeżywam teraz kryzys "zawodowy" dlatego zbieram opinie skąd tylko się da
jestem teraz po 4. roku. gdzie to te przerażające praktyki masz? po studiach chciałabym iść na aplikację radcowską, dlatego już teraz szukam jakiejś pracy (najpierw praktyk/stażu), żeby się gdzieś zaczepić
__________________
Cause it's my problem if I wanna pack up and run away, it's my business if I feel the need to smoke and drink and swear, it's my problem, it's my problem if I feel the need to hide it's my problem if I have no friends and feel I want to die.
dresden doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:31   #1306
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Dobry wieczór wszystkim ja dzisiaj miałam kolejny zaganiany dzień bez żadnych ambitnych działań jutro jadę z siostrą do Krakowa trochę pozwiedzać i rozeznać się w mieście. Wracam w sobotę - mam nadzieję, że zdążycie się za mną stęsknić
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 19:19   #1307
dresden doll
Raczkowanie
 
Avatar dresden doll
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 99
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

to miłego zwiedzania Krakowa btw jutro też tam jadę spotkać się ze znajomymi ze studiów, ale wracam w czwartek.
__________________
Cause it's my problem if I wanna pack up and run away, it's my business if I feel the need to smoke and drink and swear, it's my problem, it's my problem if I feel the need to hide it's my problem if I have no friends and feel I want to die.
dresden doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:20   #1308
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
A jaką, a jaką?
praca na umowę o dzieło
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:27   #1309
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
praca na umowę o dzieło
a dokładnie?


dzisiaj zaliczyłam wtopkę byłam w zimę na snowboardzie we Włoszech z rodzicami i przywiozłam tżtowi wino włoskie. zadowolona z siebie, że super prezent kupiłam, oryginalny i regionalny . swoją drogą , dopiero z miesiąc temu je skonsumowaliśmy (nie było za dobre - wytrawne ;P ). a dzisiaj podczas zakupów w biedronce widziałam takie samo ! tutaj w Polsce ;/ no kurczę!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 21:33   #1310
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dzisiaj zaliczyłam wtopkę byłam w zimę na snowboardzie we Włoszech z rodzicami i przywiozłam tżtowi wino włoskie. zadowolona z siebie, że super prezent kupiłam, oryginalny i regionalny . swoją drogą , dopiero z miesiąc temu je skonsumowaliśmy (nie było za dobre - wytrawne ;P ). a dzisiaj podczas zakupów w biedronce widziałam takie samo ! tutaj w Polsce ;/ no kurczę!
haha, ale nie martw się. my z mamą zawsze przywozimy z każdego kraju jakieś alkohole, i powiem ci, że sporą część też widzę w polsce. czasem się zastanawiam po co to taszczyć przez tysiące kilometrów, lżej jest kupić u nas . notabene naliczyłam podczas porządków około 50 różnych (pełnych!) butelek, za cholerę tego do końca życia nie wypijemy, więc jakby któraś z was była chętna, mogę odsprzedać część kolekcji po okazyjnych cenach . bo mnie wkurzają te butelki, kiedy muszę barek kilka razy w miesiącu odkurzać . a tak jakąś ładna kieckę bym sobie kupiła
trats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:35   #1311
anabsolutescandal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 41
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cześć, przypadkiem zajrzałam na wątek, blogi i tak się rozczytałam, że przerobiłam praktycznie całość

Przyjmiecie jeszcze kolejną ambitną ?
anabsolutescandal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:38   #1312
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

dziewczyny brac sie do roboty
ja juz 3 noc prawie nie spie- wyrabiam tygodniowy limit z tego tygodnia
takze nie opierdzielac sie
spinac dupki i pracowac pracowac pracowac

a tak powaznie to zyczej dobrej nocy
postaram sie jutro was nadrobic, posylam
i do jutra
jestem w manii pracoholikowej i nie moge sie oderwac od pracy
takze zamiast grzac tylki w poscieli bierzcie sie za angol. natychmiast!
a ja spadam kontynuowac zaczeta prace
baj baj maszkarony
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:45   #1313
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
a dokładnie?
dokładnie to się pochwalę, jak podejmę decyzję
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:47   #1314
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
haha, ale nie martw się. my z mamą zawsze przywozimy z każdego kraju jakieś alkohole, i powiem ci, że sporą część też widzę w polsce. czasem się zastanawiam po co to taszczyć przez tysiące kilometrów, lżej jest kupić u nas . notabene naliczyłam podczas porządków około 50 różnych (pełnych!) butelek, za cholerę tego do końca życia nie wypijemy, więc jakby któraś z was była chętna, mogę odsprzedać część kolekcji po okazyjnych cenach . bo mnie wkurzają te butelki, kiedy muszę barek kilka razy w miesiącu odkurzać . a tak jakąś ładna kieckę bym sobie kupiła
to napisz mi co masz ciekawego

Cytat:
Napisane przez anabsolutescandal Pokaż wiadomość
Cześć, przypadkiem zajrzałam na wątek, blogi i tak się rozczytałam, że przerobiłam praktycznie całość

Przyjmiecie jeszcze kolejną ambitną ?
witamy czym się zajmujesz? ile masz lat? masz tżta ? napisz coś o sobie

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
dziewczyny brac sie do roboty
ja juz 3 noc prawie nie spie- wyrabiam tygodniowy limit z tego tygodnia
takze nie opierdzielac sie
spinac dupki i pracowac pracowac pracowac

a tak powaznie to zyczej dobrej nocy
postaram sie jutro was nadrobic, posylam
i do jutra
jestem w manii pracoholikowej i nie moge sie oderwac od pracy
takze zamiast grzac tylki w poscieli bierzcie sie za angol. natychmiast!
a ja spadam kontynuowac zaczeta prace
baj baj maszkarony
a ja się właśnie zastanawiałam ,gdzie ta pokrzywka moja się obija. a tu się okazuje, że ona ambitnie pracuje miłego wieczorku




dziewczyny..
czy macie jakiś taki film, który was bardzo poruszył? zmienił wasz światopogląd? który był tak dobry, jak żaden inny? dla mnie taki był Lektor, Angielski Pacjent, Malowany Welon, Casablanca. Podajcie kilka tytułów, chętnie obejrzałabym jakiś ambitny film.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:11   #1315
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

jakieś whisky, pamiętam tylko jacka danielsa, kilka win, martini w kilku odsłonach, jakieś wódki, sheridan's razy kilka i tylko tyle zdołałam zapamiętać ;D. nie piję, to się nie znam. ;p. ale podwójne egzemplarze tanio sprzedam. a szampany oddam za darmo, bo mnie sam zapach odrzuca. nie wiem jak to można pić. bleh

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anabsolutescandal Pokaż wiadomość
Cześć, przypadkiem zajrzałam na wątek, blogi i tak się rozczytałam, że przerobiłam praktycznie całość

Przyjmiecie jeszcze kolejną ambitną ?
tak się wcisnęłaś z tym postem, że cię nie zauważyłam
standardowa formuła: napisz coś więcej o sobie
trats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:23   #1316
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Dziękuję Wam dziewczynki za miłe przyjęcie

Bardzo tu u Was sympatycznie.

Ja jutro z rana lecę na rozmowę o pracę. 3majcie kciuki w okolicach 9:00.
A od piątku mam 5 dniowe zlecenie, także na brak pracy nie mam co narzekać
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:30   #1317
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
jakieś whisky, pamiętam tylko jacka danielsa, kilka win, martini w kilku odsłonach, jakieś wódki, sheridan's razy kilka i tylko tyle zdołałam zapamiętać ;D. nie piję, to się nie znam. ;p. ale podwójne egzemplarze tanio sprzedam. a szampany oddam za darmo, bo mnie sam zapach odrzuca. nie wiem jak to można pić. bleh

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------


tak się wcisnęłaś z tym postem, że cię nie zauważyłam
standardowa formuła: napisz coś więcej o sobie
zawsze możesz porozdawać je w prezentach na jakieś urodziny i imieniny
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:33   #1318
Zuza229
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza229
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 178
GG do Zuza229
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Sąsiadki to największe plotkary jakie moga być, wyczuły nosem sensacje
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość




ja przez jakiś czas zajmowałam się córką kuzyna, bo akurat z Irlandii przylecieli na urlop i chcieli pozałatwiać wszystkie swoje sprawy, a z dzieckiem trochę niewygodnie po urzędach latać itp. No to łaziłam z małą i później wszyscy byli przekonani, że to moja córka ba, jak spotkałam byłą wychowawczynię na mieście to stwierdziła że "córka" jest do mnie podobna Za to moje sąsiadki uparcie plotkują, że mam silikony


tak, w Twoim przypadku to normalne



A ja dostałam dziś propozycję i nie wiem czy się zdecyduję

dla mnie to było piękne przez trzy lata ukrywałam córkę w piwnicy
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to napisz mi co masz ciekawego


witamy czym się zajmujesz? ile masz lat? masz tżta ? napisz coś o sobie


a ja się właśnie zastanawiałam ,gdzie ta pokrzywka moja się obija. a tu się okazuje, że ona ambitnie pracuje miłego wieczorku




dziewczyny..
czy macie jakiś taki film, który was bardzo poruszył? zmienił wasz światopogląd? który był tak dobry, jak żaden inny? dla mnie taki był Lektor, Angielski Pacjent, Malowany Welon, Casablanca. Podajcie kilka tytułów, chętnie obejrzałabym jakiś ambitny film.

aa mnie poruszyło "Wszyscy maja się dobrze"
__________________
Studentka



Mój Kochany

10 luty 2010 rok "Bo mam Ciebie.."
Zuza229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:54   #1319
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez anabsolutescandal Pokaż wiadomość
Cześć, przypadkiem zajrzałam na wątek, blogi i tak się rozczytałam, że przerobiłam praktycznie całość

Przyjmiecie jeszcze kolejną ambitną ?
Witaj przyjmiemy każdego, kto z nami wytrzyma
napisz coś o sobie, o swoich planach i ambicjach

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
dokładnie to się pochwalę, jak podejmę decyzję
3mam za słowo

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość

dziewczyny..
czy macie jakiś taki film, który was bardzo poruszył? zmienił wasz światopogląd? który był tak dobry, jak żaden inny? dla mnie taki był Lektor, Angielski Pacjent, Malowany Welon, Casablanca. Podajcie kilka tytułów, chętnie obejrzałabym jakiś ambitny film.
Kłopotliwy człowiek, Lęk Pierwotny, Truman Show, Niebo, Tajemnica Brokeback Mountain, Fałszerze (Die Fälscher), Życie jest piękne, Lista Schindlera, Kolory Raju, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Człowiek Słoń, Samotni (Samotari)

Ojj... uwielbiam "ambitne filmy" niestety mój TŻ ich nie lubi i preferuje te łatwe, przyjemne, kolorowe i chłamowate więc przy nim się trochę uwsteczniłam....
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:45   #1320
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Ambicja to ja! Wątek dla tych ambitnych za bardzo (ale pozytywnie:)

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
gdzie się podziały panie ambitne? wszystkie się uczą?

mam dylemat i potrzebuję rady zanim dorwałam robotę zaczęłam robić z nudów kurs na nbportal i w chwili obecnej zostały mi tylko 2 rozdziały do przerobienia i koniec. Tylko wtedy miałam czas, teraz czasu jak na lekarstwo (przez pracę oczywiście) i nie wiem czy kończyć czy nie. Z jednej strony i tak ten kurs mi nic nie daje, z drugiej - głupio tak rzucić w kąt. I co ja mam zrobić
ja też zaczęłam robić ale mam takie same wątpliwości-czasu mi troszkę brakuje, a wiem że do CV sobie nie wpisze. no i w 2module juz widze że nie dowiem się więcej niż już wiem, więc już tak chętnie tam nie zaglądam-tylko siła woli mnie motywuje

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Myślicie że da się pogodzić szkołę policealną ze studiami zaocznymi ?
a po co Ci szkoła policealna??????
całkowicie nie rozumiem po co chcesz ją zaczynać

Cytat:
Napisane przez dresden doll Pokaż wiadomość
o tej kancelarii napiszę coś jak zacznę we wrześniu, a dotąd robiłam jeszcze w 2 innych to faktycznie dużo może pomóc, jak się w CV wpisze, a i nauczyć się można przydatnych rzeczy, co oczywiście czasem ciężko wyłowić w morzu teorii na studiach zwykle pomagałam tam pracownikom szukać informacji, pisać różne pisma, umowy. biegałam do sądu i notariusza z papierkami. czasem jakieś prace biurowe typu uporządkować akta.
a gdzie studiuje Twój TŻ? jak tylko ma możliwość, to polecam naprawdę takie praktyki
mój Tż studiuje w Krakowie. no i w tym roku będzie musiał jakąś odbyć, ale nie wiem jak to pogodzi z pracą. Zresztą dostać się na praktykę do kancelarii to tez nie jest chyba za łatwo. Tobie było ciężko się dostać?


Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
moja motywacja padła i aż mi wstyd jest udzielać się na wątku...
ehhh niestety ja tez tak mam

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Airish, jedziemy do Włoch.Będziemy wypoczywać w miejscowości pomiędzy Wenecją a Triestem. Oba te miasta mamy też zamiar zwiedzić
say-hello wspaniale!!! zazdroszczę i życzę Wam wspaniałego wypoczynku! sama się zastanawiam czy z końcem września tam się nie wybrać więc jak wrócisz zmolestuję Cię pytaniami

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim ja dzisiaj miałam kolejny zaganiany dzień bez żadnych ambitnych działań jutro jadę z siostrą do Krakowa trochę pozwiedzać i rozeznać się w mieście. Wracam w sobotę - mam nadzieję, że zdążycie się za mną stęsknić
oooo szkoda że nie powiedziałaś to bym Cię pooprowadzała

Airish88 i anabsolutescandal witajcie

a ja mam spadek motywacji...właściwie to spadek wszystkiego nic nierobie, nic mi się nie chce i co najgorsze mam to w
wiem, że dam rade, ale musze przeczekać.
a po weekendzie ide na tydzień urlopu i zaszyje sięchyba na końcu świata

nie demotywuję. 3majcie się Dziewczyny i nie dajcie się spadkowi
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.