Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 10:03   #1
aneczkal87
Raczkowanie
 
Avatar aneczkal87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 49

Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?


Witam wszystkie Wizażanki!
W najbliższym czasie wybieram się na wesele kuzynki. Sukienkę i buty już mam, a przy okazji wielki problem z doborem pozostałych dodatków
Niestety nie jestem modowym guru i raczej słabo orientuję się w tym co stylowe i modne, dlatego też proszę o pomoc.
Moja sukienka jest biała i wygląda podobnie do tej w linku, tylko ćwieki są srebrne i wczepione w sukienkę tworząc kołnierzyk, a nie w dodatkową partię materiału tworzącą kołnierzyk.
http://araz.pl/sukienki/sukienka-z-z...-cwiekami-p165
Dodam jeszcze, że sukienka ma z przodu dwa pionowe przeszycia czarną nitką, które są delikatne, ale modelują ładnie kształt sylwetki.

Do tej sukienki wybrałam czarne wysokie szpilki na platformie, bardzo podobne do tych:
http://nokautimg1.pl/p-0e-e5-0ee574b...e-czerwone.jpg

Moje pytanie brzmi, czy torebka i pozostałe dodatki (kolczyki i bransoletka, ewentualnie coś małego w włosy, bo wisiorek chyba!! jest zbędny ze względu na ten kołnierzyk?) powinny być czarne, żeby pasować do butów, czy mogę np. ożywić całość i torebkę+dodatki dobrać np. miętowe lub turkusowe? Czy to się nie będzie "gryzło"?
Może doradzicie jeszcze coś innego? Bardzo liczę na Waszą pomoc i życzę miłego dnia mimo marnej pogody
__________________
Waga 20.02.2017: 68,5 kg
Obecnie: 65,2 kg
Mój główny cel: 50 kg
Zobaczyć "5" z przodu
Małymi kroczkami aż na sam szczyt...
aneczkal87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 10:45   #2
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez aneczkal87 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki!
W najbliższym czasie wybieram się na wesele kuzynki. Sukienkę i buty już mam, a przy okazji wielki problem z doborem pozostałych dodatków
Niestety nie jestem modowym guru i raczej słabo orientuję się w tym co stylowe i modne, dlatego też proszę o pomoc.
Moja sukienka jest biała i wygląda podobnie do tej w linku, tylko ćwieki są srebrne i wczepione w sukienkę tworząc kołnierzyk, a nie w dodatkową partię materiału tworzącą kołnierzyk.
http://araz.pl/sukienki/sukienka-z-z...-cwiekami-p165
Dodam jeszcze, że sukienka ma z przodu dwa pionowe przeszycia czarną nitką, które są delikatne, ale modelują ładnie kształt sylwetki.

Do tej sukienki wybrałam czarne wysokie szpilki na platformie, bardzo podobne do tych:
http://nokautimg1.pl/p-0e-e5-0ee574b...e-czerwone.jpg

Moje pytanie brzmi, czy torebka i pozostałe dodatki (kolczyki i bransoletka, ewentualnie coś małego w włosy, bo wisiorek chyba!! jest zbędny ze względu na ten kołnierzyk?) powinny być czarne, żeby pasować do butów, czy mogę np. ożywić całość i torebkę+dodatki dobrać np. miętowe lub turkusowe? Czy to się nie będzie "gryzło"?
Może doradzicie jeszcze coś innego? Bardzo liczę na Waszą pomoc i życzę miłego dnia mimo marnej pogody
Skoro sukienka jest już zdobiona ćwiekami zrezygnowałabym z dodatków. Co najwyżej jakieś srebrne kolczyki wkręty, nie rzucjaące się w oczy

Torebkę bym wybrała pasującą do butów czyli czarną. Przez chwilę rpzeszła mi przez myśl torebka nude, ale to by było wszystko z innego świata Chociaż ja też modowym guru nie jestem Miłej zabawy na weselu!
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:51   #3
Maalwinaaa
Raczkowanie
 
Avatar Maalwinaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 93
Dot.: Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?

To może utrzymaj już kolorystkę czarno białą. I jeżeli masz czarną nitkę oraz buty to również torebka może być tego samego koloru. A żeby trochę zestaw ożywić to może kopertówka z delikatnymi ćwiekami lub zdobieniami? Z naszyjnika zrezygnuj ze względu na "kołnierz". Myślę, że z biżuterii to jakieś delikatne srebrne małe kolczyki i bardzo cienka, również srebrna bransoletka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopertowka-z-cwiekami-6,17001,max.jpg (19,9 KB, 9 załadowań)
Maalwinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 17:05   #4
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?

Kolorystyka czarno biała najlepsza a z dodatkami nie przesadzaj. Ćwieki wystarczą.
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 22:35   #5
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?

Czerń z bielą świetnie ze sobą współgrają
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 07:50   #6
aneczkal87
Raczkowanie
 
Avatar aneczkal87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 49
Dot.: Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?

Dziękuję bardzo za pomoc i wszystkie rady Wasze podpowiedzi utwierdziły mnie w tym, że moja pierwsza koncepcja "czarno-biała" była słuszna Czarną, delikatnie zdobioną kopertówkę już sobie upatrzyłam, teraz tylko dokupię coś z biżuterii i heeej wesele!!
__________________
Waga 20.02.2017: 68,5 kg
Obecnie: 65,2 kg
Mój główny cel: 50 kg
Zobaczyć "5" z przodu
Małymi kroczkami aż na sam szczyt...
aneczkal87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:17   #7
kromi
Raczkowanie
 
Avatar kromi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Biała sukienka z ćwiekami- jakie dodatki?

Dodam jeszcze, że połączenie bieli i czerni jest bardzo modne w tym sezonie.
kromi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.