Panny Młode 2021 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-23, 20:28   #4951
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Dobrze czasami wyjść na jakieś paznokcie i dzięki temu posłuchać plotek z miasta ponoć w okolicy lokalne cichaczem działają. Może nie są imprezy na 100 osób, ale co się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 21:30   #4952
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
U nas jest informacja w umowach, że w wypadku dalszej pandemii usługodawcy zwracają nam zaliczki.
Fryzjerkę mam od lat koło domu rodzinnego, a makijażystka 10 minut autem ode mnie.
Byliśmy wczoraj u księdza w parafii pod którą podlega nasz zakon od ślubu. Dostaliśmy kartki na zapowiedzi, w mojej dawnej parafii=bo mnie tam znają i w obecnej wspólnej parafii, i protokół do oddania w zakonie, i kartki do spowiedzi. Wpisał nas w księdze, bardzo miły , bezpośredni proboszcz Teraz musimy iść do zakonu z tym co dostaliśmy.
I koniec kursu przedmałżeńskiego, wczoraj ksiądz mówił nam o cyklu kobiecym i pieszczotach, znów byłam zażenowana,że dorosłym ludziom tłumaczy się czym jest miesiączka i kiedy nadchodzi. Głównie takie stereotypy, że kobieta przed okresem ma zły humor i nie powinna podejmować poważnych decyzji.
To Wy mieliście poradnię z księdzem?
My jesteśmy po drugim spotkaniu w poradni. Mamy te spotkania z młodą kobietą. Dzisiaj np. interpretowaliśmy wykresy temperatury, śluzu itd. całego cyklu. Także nic takiego żenującego w sumie, ot do odbębnienia. Muszę tylko jeden swój cykl ogarnąć na takiej karcie. Zaczynam mierzenie temperatury od pierwszego dnia okresu, na który właśnie czekam.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 21:33   #4953
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
To Wy mieliście poradnię z księdzem?

My jesteśmy po drugim spotkaniu w poradni. Mamy te spotkania z młodą kobietą. Dzisiaj np. interpretowaliśmy wykresy temperatury, śluzu itd. całego cyklu. Także nic takiego żenującego w sumie, ot do odbębnienia. Muszę tylko jeden swój cykl ogarnąć na takiej karcie. Zaczynam mierzenie temperatury od pierwszego dnia okresu, na który właśnie czekam.
Ja z neta przepisywałem

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 22:41   #4954
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
To Wy mieliście poradnię z księdzem?
My jesteśmy po drugim spotkaniu w poradni. Mamy te spotkania z młodą kobietą. Dzisiaj np. interpretowaliśmy wykresy temperatury, śluzu itd. całego cyklu. Także nic takiego żenującego w sumie, ot do odbębnienia. Muszę tylko jeden swój cykl ogarnąć na takiej karcie. Zaczynam mierzenie temperatury od pierwszego dnia okresu, na który właśnie czekam.
O matko, takie rzeczy tam trzeba robić? Szok... A ja na tabsach, ciekawe co by mi powiedzieli
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 05:36   #4955
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Ja już po poradni. Wnioski z przeprowadzonego badania? Późno wstaje w weekendy co burzy mój wykres wyższymi temperaturami. I jakby mi się chciało to on poleca wstać dwie godziny wcześniej, zmierzyć temperaturę, iść spać na dwie godziny i zmierzyć sobie ponownie. Kilka wykresów kazał nam przerabiać kiedy jest największa płodność, kiedy jest się niepłodnym. Że tak powiem... Mój wykres olał, bo miałam za wysokie tam, gdzie powinno być niżej. No bo o 9 wstałam w weekend. Zbrodnia. Co dało mi to spotkanie? Nic. Wiem, kiedy mam dni płodne nawet bez jego wykresu i wskazówek. Ale odbębnić było trzeba... Dobrze, że to już za nami. Zostało nam donieść zaświadczenie o poradni życia rodzinnego do kancelarii i odnieść kartkę na zapowiedzi, którą dostał mój narzeczony. No i potem spowiedź, ale żadnej kartki nie dostaliśmy jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 07:27   #4956
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
O matko, takie rzeczy tam trzeba robić? Szok... A ja na tabsach, ciekawe co by mi powiedzieli
Mi się wydaje że na tabsach nie ma sensu tego robić i albo się mówi, że się tabsy bierze, albo się oszukuje i z neta jakiś wykres ściąga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 07:51   #4957
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że na tabsach nie ma sensu tego robić i albo się mówi, że się tabsy bierze, albo się oszukuje i z neta jakiś wykres ściąga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie. I jeszcze przygotować się na wykład jakie to tabsy są złe
Uff, po przeczytaniu waszych historii, bardzo się cieszę, że ksiądz zaakceptował te nauki online i ominęły mnie te żenujące chwile...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-24, 09:29   #4958
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie. I jeszcze przygotować się na wykład jakie to tabsy są złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo niestety. Ciekawe jak to będzie u nas. Może odpuszcza tę część poradni po naukach. Akurat w tę sobotę będą tematy nprowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 10:34   #4959
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mówię cały czas o naukach online, poradnia przede mną. Ale jak mam sobie robić jakieś wykresy.... O mamo! Któż to wymyślił?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 11:03   #4960
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Powiem Wam, że u nas ta poradnia wyglądała inaczej. 1 spotkanie trwało z 20 min max. I Pani sie nas pytała o czym chcemy porozmawiać no ona nie wiedziała chyba co ma mówić 🤷☠♀️ odnośnie planowania rodziny u tego kalendarzyka stwierdziła, że jak kolejne spotkanie mamy za 3 tyg to za mało czasu na kalendarzyk a poza tym przecież na naukach mowili o tym także na szczęście nie musiałam nic takiego robic. Te spotkania w poradni to była poprostu strata czasu 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 11:09   #4961
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja mówię cały czas o naukach online, poradnia przede mną. Ale jak mam sobie robić jakieś wykresy.... O mamo! Któż to wymyślił?
Aa to u nas nauki były akurat bardzo fajne. Prowadzilo je małżeństwo. Nie było żadnych średniowiecznych tekstów, a wręcz przeciwnie. Mówili o problemach w związku, jak sobie z nimi radzić, jak radzić sobie jeśli teściowa się wtrąca że to mąż i żona są najważniejsi itd. nie było żadnych tematów nt. Seksu, zabezpieczania się itd. .
No ale właśnie poradnia to inna bajka. Zajęcia prowadziła starsza Pani, która jest psychologiem. Też była bardzo sympatyczna, no ale wiedza i sposób jej przekazywania to załamka.

Ja nie musiałam mierzyć temperatury (uff) chociaż na temat kalendarzyka nie miałam aż takiej wiedzy, więc z tej części jestem zadowolona, że czegoś się dowiedziałam. Na pewno nie zamierzamy go stosować żeby zapobiec ciąży, ale przy planowaniu czasami ta wiedza jest przydatna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-24, 17:15   #4962
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki Bogu że robiłam on line nieraz ciężko mi było czytać niektóre rzeczy a co dopiero jakby ktoś miał mi mówić o śluzach i dniach płodnych gdzie jestem już mama i wiem co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 17:23   #4963
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
O matko, takie rzeczy tam trzeba robić? Szok... A ja na tabsach, ciekawe co by mi powiedzieli
Tak.

Ja nie biorę tabletek, więc w sumie jestem ciekawa jak ten wykres wyjdzie. Ogólnie to no nie mam potrzeby tego notować, ale odbębnić trzeba. W sumie wolę takie coś niż bełkotanie księdza albo historie o latających plemnikach z łapkami

Podoba mi się też to, że babeczka pokazuje te wykresy, coś mówi na ich temat, ale nie narzuca swoich racji i przekonań.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 18:46   #4964
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja nie musiałam mierzyć temperatury (uff) chociaż na temat kalendarzyka nie miałam aż takiej wiedzy, więc z tej części jestem zadowolona, że czegoś się dowiedziałam. Na pewno nie zamierzamy go stosować żeby zapobiec ciąży, ale przy planowaniu czasami ta wiedza jest przydatna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również mam podobne podejście. Jeśli będzie to omawiane z sensem to spoko, wiadomo, że nie jest to nic czego bym się sama z neta nie nauczyła. Nie zamierzam tego stosować na co dzień, ale jakieś podstawy warto znać jeśli zamierzam mieć dziecko, a nie wiadomo jak nam pójdzie w tym temacie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 10:06   #4965
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny co myślicie o zrobieniu zdjęcia do nowego dowodu w makijażu próbnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 10:11   #4966
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o zrobieniu zdjęcia do nowego dowodu w makijażu próbnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no makijaż chyba nie przeszkadza więc czemu nie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 10:21   #4967
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no makijaż chyba nie przeszkadza więc czemu nie
Zastanawiam się czy konturowanie nie przeszkadza, normalnie bardzo delikatnie się maluję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 10:25   #4968
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy konturowanie nie przeszkadza, normalnie bardzo delikatnie się maluję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dopóki nie robi Ci makijażem całkiem innych rysów, to nie przeszkadza.

w wytycznych nic nie ma odnośnie makijażu
https://www.gov.pl/web/gov/zdjecie-d...-lub-paszportu

ja bym robiła moje zdjęcia do dowodu są zwykle tak tragiczne, że może mocniejszy makijaż by je uratował
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 10:42   #4969
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ooo w sumie całkiem fajny pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-25, 10:43   #4970
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dopóki nie robi Ci makijażem całkiem innych rysów, to nie przeszkadza.

w wytycznych nic nie ma odnośnie makijażu
https://www.gov.pl/web/gov/zdjecie-d...-lub-paszportu

ja bym robiła moje zdjęcia do dowodu są zwykle tak tragiczne, że może mocniejszy makijaż by je uratował
Oooo to jest genialny pomysł, ja zawsze tragicznie wyglądam na zdjęciach do dokumentów. Może to jest szansa dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 12:14   #4971
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Aa to u nas nauki były akurat bardzo fajne. Prowadzilo je małżeństwo. Nie było żadnych średniowiecznych tekstów, a wręcz przeciwnie. Mówili o problemach w związku, jak sobie z nimi radzić, jak radzić sobie jeśli teściowa się wtrąca że to mąż i żona są najważniejsi itd. nie było żadnych tematów nt. Seksu, zabezpieczania się itd. .
No ale właśnie poradnia to inna bajka. Zajęcia prowadziła starsza Pani, która jest psychologiem. Też była bardzo sympatyczna, no ale wiedza i sposób jej przekazywania to załamka.

Ja nie musiałam mierzyć temperatury (uff) chociaż na temat kalendarzyka nie miałam aż takiej wiedzy, więc z tej części jestem zadowolona, że czegoś się dowiedziałam. Na pewno nie zamierzamy go stosować żeby zapobiec ciąży, ale przy planowaniu czasami ta wiedza jest przydatna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy planowaniu jak najbardziej korzystałam z kalendarzyka. Ale normalnie nie ukrywam, że chyba nie miałabym cierpliwości żeby pilnować tego i analizowac. Tak naprawdę ta wiedza nie była mi obca i generalnie szłam tam żeby to odpekac i tyle. Dlatego też ten wykres przepisałam z neta

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 18:58   #4972
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Jestem po lekarzu i moje przeczucia się sprawdziły. Tarczyca jak ta lala

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 19:16   #4973
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Lady, dostałaś leki?

Że ślubnych spraw - zaklepałam ciasta, wcześniej słodki stół, czekamy na zaproszenia, które poszły do druku, udało mi się też umówić na kwiecień z krawcową, która skróci sukienkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2021-03-25 o 19:17
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 20:35   #4974
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Lady, dostałaś leki?

Że ślubnych spraw - zaklepałam ciasta, wcześniej słodki stół, czekamy na zaproszenia, które poszły do druku, udało mi się też umówić na kwiecień z krawcową, która skróci sukienkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dostałam leki i suplementy. Za 2 msc do kontroli.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 21:05   #4975
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Jestem po lekarzu i moje przeczucia się sprawdziły. Tarczyca jak ta lala

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
To widzisz, dobrze że poszłaś do lekarza, mam nadzieję że po lekach będzie Ci lepiej
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 07:22   #4976
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Ja wczoraj zamówiłam ciasta, umówiłam nas na wtorek do księdza gdzie bierzemy ślub, umówiłam nas do poradni rodzinnej, tego to się boję! Pani przez telefon widzę mocno, mocno religijna, ale cóż, trzeba to przeżyć.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:01   #4977
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Mam wrażenie, że z tych kościelnych spraw nie miałam tak dużo do ogarniania tylko nauki/poradnia i ten protokół spisać. Mamy iść z tydzień przed ślubem organizacyjnie i po karteczkę na spowiedź.

BTW mam w ten weekend panieński cały czas myślę o tym weselu a raczej już o jego braku i tym sie stresuje, że zapomniałam i nie myślałam w ogóle o tym panieńskim. Nie mogę uwierzyć, że to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:22   #4978
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że z tych kościelnych spraw nie miałam tak dużo do ogarniania tylko nauki/poradnia i ten protokół spisać. Mamy iść z tydzień przed ślubem organizacyjnie i po karteczkę na spowiedź.

BTW mam w ten weekend panieński cały czas myślę o tym weselu a raczej już o jego braku i tym sie stresuje, że zapomniałam i nie myślałam w ogóle o tym panieńskim. Nie mogę uwierzyć, że to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie dziwię Ci się, jeszcze niby chwila do ślubu, ale tak naprawdę to CHWILA. To przerażające jak ten czas leci i tak organizacyjnie nie miałabym nic przeciwko żeby slub żeby ślub przełożyć o te 2 miesiące, ale jednak się przywiązałam do tego maja i mam wizję na majowy ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:46   #4979
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

22 dni do ślubu. Patrząc Co się dzieje na ołtarzu będę czuć już tylko ulgę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 10:05   #4980
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że z tych kościelnych spraw nie miałam tak dużo do ogarniania tylko nauki/poradnia i ten protokół spisać. Mamy iść z tydzień przed ślubem organizacyjnie i po karteczkę na spowiedź.

BTW mam w ten weekend panieński cały czas myślę o tym weselu a raczej już o jego braku i tym sie stresuje, że zapomniałam i nie myślałam w ogóle o tym panieńskim. Nie mogę uwierzyć, że to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czas zleciał 🤩🤩🤩 super weekend przed tobą !! Udanego wieczoru no i koniecznie relacja po 🤩🤩🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.