Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 09:54   #3361
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

To może jednak przerzuć się na prezerwatywy z powrotem, skoro tak boisz się o ciążę przy tabletkach?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 10:00   #3362
wecandoit
Raczkowanie
 
Avatar wecandoit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ja chyba w ogóle zakończe swoje życie seksualne na jakiś czas
wecandoit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 10:03   #3363
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez wecandoit Pokaż wiadomość
ja chyba w ogóle zakończe swoje życie seksualne na jakiś czas
Wtedy na pewno unikniesz takich nerwów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 10:16   #3364
wecandoit
Raczkowanie
 
Avatar wecandoit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie wiem jak będę myśleć jak się okazę że na 100pr nie jestem w ciąży, bo teraz seks to ostatnia rzecz na jaką bym miała ochote
aktualnie propaguje wstrzemięźliwość seksualną hahahah ;p
wecandoit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 12:32   #3365
ewelcia sroczka
Przyczajenie
 
Avatar ewelcia sroczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mmz
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Zrobiłam dziś test....nie rano, tylko ze 2godz temu i pokazały sie 2 kreseczki ta kontrolna mocna i wyraźna, a ta druga słaba. Nie mam okresu, pojawiły mi się żyły na piersiach, a "tam" wszystko jest sine. Myślicie, że to ciąża?
ewelcia sroczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 12:41   #3366
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ewelcia sroczka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test....nie rano, tylko ze 2godz temu i pokazały sie 2 kreseczki ta kontrolna mocna i wyraźna, a ta druga słaba. Nie mam okresu, pojawiły mi się żyły na piersiach, a "tam" wszystko jest sine. Myślicie, że to ciąża?
Jeżeli masz 2 kreski, to prawodpodobnie tak. One nie muszą być tak samo wyraźne.
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 14:53   #3367
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ewelcia sroczka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test....nie rano, tylko ze 2godz temu i pokazały sie 2 kreseczki ta kontrolna mocna i wyraźna, a ta druga słaba. Nie mam okresu, pojawiły mi się żyły na piersiach, a "tam" wszystko jest sine. Myślicie, że to ciąża?
Dobrze w takim wypadku byłoby skonsultować się z ginem.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 18:50   #3368
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Kasiuulka1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Mam nie lada problem...

mam nadzieje ze wyrazicie swoje opinie na ten temat, bardzo tego potrzebuje.. Kochałam się z chłopakiem w niedziele rano, bez zabezpieczenia. Był wytrysk ale na zewnątrz. NIewiem, jakie jest prawdopodobienswto ze mogłam zajść w ciąze? Dodam, ze ostatni okres miałam od 17 maja i twał on 6 dni. Cykl moj trwa przewaznie 35 dni, i jest ten okres bardzo nie regularny. Strasznie się boje, prosze o pomoc.
__________________
Ale KIEDY było współżycie? Tzn. którego dnia cyklu (pierwszy dzień cyklu = pierwszy dzień miesiączki)?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:05   #3369
tubosski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jeśli moja dziewczyna od kilku dni ma bóle brzucha i krwawi kilka minut dziennie (z pochwy) to oznacza to ciążę? I jeszcze jedno, jeśli nie było wytrysku, ale mógł być płyn ejakulacyjny (czy coś takiego) to może oznaczać ciążę? Jeśli był płyn to na pewno nie w pochwie, ale na jej zewnątrz, że tak to nazwę, taki "wytrysk ejakulatu na pochwę"
tubosski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 00:06   #3370
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Płyn ejakulacyjny może zawierać plemniki. Pytanie - kiedy i gdzie był ten płyn i kiedy przed wystąpieniem tego płynu był ostatni wytrysk.
Krwawienie nie oznacza ciąży - jeśli boli ją brzuch i krwawi, to może ma miesiączkę. Wszystko zależy od cyklu.
Pewność co do zaistnienia ciąży da test - najlepiej wykonany rano (pierwszy poranny mocz).
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 00:26   #3371
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

płyn ejakulacyjny, ejakulat to po prostu sperma..
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 07:50   #3372
Kasiuulka1
Raczkowanie
 
Avatar Kasiuulka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
GG do Kasiuulka1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Okres miałam 17 maja i trwał 6 dni. a stosunek uprawialiśmy 29 maja rano ;( strasznie się boje a wiem ze do testu musze czekac tydzien zeby wyszedł wiarygodny... ( niewiem, czy może dojść do zapłodnienia jezeli jest wytrysk na zewnątrz - wypowiedzi są różne...
__________________
K.
Kasiuulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:58   #3373
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Kasiuulka1 Pokaż wiadomość
Okres miałam 17 maja i trwał 6 dni. a stosunek uprawialiśmy 29 maja rano ;( strasznie się boje a wiem ze do testu musze czekac tydzien zeby wyszedł wiarygodny... ( niewiem, czy może dojść do zapłodnienia jezeli jest wytrysk na zewnątrz - wypowiedzi są różne...
jak się nie zabezpieczaliście to możesz być w ciaży.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:32   #3374
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Kasiuulka1 Pokaż wiadomość
Okres miałam 17 maja i trwał 6 dni. a stosunek uprawialiśmy 29 maja rano ;( strasznie się boje a wiem ze do testu musze czekac tydzien zeby wyszedł wiarygodny... ( niewiem, czy może dojść do zapłodnienia jezeli jest wytrysk na zewnątrz - wypowiedzi są różne...

Rozumiem, że był to stosunek przerywany.
W tej 'metodzie antykoncepcyjnej', o ile w ogóle można ją tak nazwać, panuje zasada 'masz szczęście albo go nie masz '.
Powiem jeszcze inaczej...
Osobiście stosunek przerywany uprawiam z narzeczonym od prawie 3 lat i jak dotąd nic mi się nie 'przytrafiło' choć wiem, że igram z ogniem.
Różny może więc być wynik Twojego 'przytulanka', ale nie ma co się załamywać
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 07:41   #3375
Kasiuulka1
Raczkowanie
 
Avatar Kasiuulka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
GG do Kasiuulka1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wiem niestety. Płodne dni mi się zaczeły dopiero we wtorek więc chyba nie mialam ich jak się kochałam z facetem. ale różnie to bywa bo plemniki mogą przezyc do 72h i poczekać sobie na dni płodne... Czekam jeszcze tydzien i robie test. A jak jest z badaniem krwi, kiedy robić ?
__________________
K.
Kasiuulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 08:02   #3376
wecandoit
Raczkowanie
 
Avatar wecandoit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a skąd wiesz kiedy masz dni płodne? ja mam podobną sytuacje trochę bo okres miałam 18 maja ( i wtedy też zaczęłam brać tabletki anty), stosunek był 27 maja ale w ogóle bez wytrysku nawet poza bo wieczór nieudany, i teoretycznie owulacje powinnam mieć 2 czerwca.... oczywiście teoretycznie gdyby tabletki nie zadziałały bo to moje PIERWSZE opakowanie w ogóle.... ale czy ta owulacja była 2 czerwca to też przeciez nie mogę być pewna
byłam w czwaartek u ginekologa (3 czerwca)i robiłam usg... i moja ginekolog po to żeby mnie uspokoić że te tabletki naprawdę działają pokazała mi że wszystko jest zmniejszone tak jak przy terapii hormonalnej i nawet nie miałby możliwości mi się plemnik zagnieździć
co nie zmienia faktu, zę ona niestety nie może mi powiedzieć jak to wyglądało podczas stosunku... no ale jestem dobrej myśli, że dzidziusia nie ma, choć za tydzień zrobie i tak test
wecandoit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:43   #3377
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez wecandoit Pokaż wiadomość
a skąd wiesz kiedy masz dni płodne? ja mam podobną sytuacje trochę bo okres miałam 18 maja ( i wtedy też zaczęłam brać tabletki anty), stosunek był 27 maja ale w ogóle bez wytrysku nawet poza bo wieczór nieudany, i teoretycznie owulacje powinnam mieć 2 czerwca.... oczywiście teoretycznie gdyby tabletki nie zadziałały bo to moje PIERWSZE opakowanie w ogóle.... ale czy ta owulacja była 2 czerwca to też przeciez nie mogę być pewna
byłam w czwaartek u ginekologa (3 czerwca)i robiłam usg... i moja ginekolog po to żeby mnie uspokoić że te tabletki naprawdę działają pokazała mi że wszystko jest zmniejszone tak jak przy terapii hormonalnej i nawet nie miałby możliwości mi się plemnik zagnieździć
co nie zmienia faktu, zę ona niestety nie może mi powiedzieć jak to wyglądało podczas stosunku... no ale jestem dobrej myśli, że dzidziusia nie ma, choć za tydzień zrobie i tak test
1) wiesz jak dzialaja tabletki?
2) nie ma dni plodnych i owulacji - a nawet jesli bys ja sobie wymyslila to skad wiesz ze to akurat ten dzien? tylko monitoring moze powiedziec co i jak
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 15:50   #3378
wecandoit
Raczkowanie
 
Avatar wecandoit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wiem jak działają i napisałam o tym wyżej, mam nadzieję, że czytasz ze zrozumieniem. Ja schizuje przez to, żę to moje pierwsze tabletki więc napisałam TEORETYCZNIE, GDYBY coś mi nie zadziałało
wecandoit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 16:36   #3379
teetyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez teetyy Pokaż wiadomość
Witajcie , mam problem, tzn dwoję się i troję w myślach bo boję się że zaszłam w ciążę..
Trochę bezmyślnie postąpiłam bo sama zaproponowałam zdjęcie "gumki" a po wszystkim on starał się zareagować , aczkolwiek wiadomo jak to jest.. czułam że jednak coś we mnie było , ale przecież nie do końca tak mogło być, z stąd też możliwość przedwczesnym wytryskiem który jest przed tym właściwym..
3 Maja ostatni raz wzięłam tabletki,z konieczności zrobienia przerwy a brałam je 2 miesiące, także na dzień wczorajszy przypadła owulacja..
słyszałam opinię że po odstawieniu tabletek szybko zachodzi się w ciążę, jak i w czasie owulacji..
możecie mi powiedziec [ waszym zdaniem ] czy szanse sa spore czy znikome ?
zrobię test, później udam się do lekarza, niestety to 1 dzień a jeszcze 5 długich przede mną ...

Cytat:
Napisane przez teetyy Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam krwotoku, miesiączka przyszła 8 dni wcześniej, czyli mogę uznać tą sytuacje za szczęśliwie zakończoną ?
Byłam u gin, i ona mi powiedziała że to nie jest miesiączka i ciąża jest bardzo możliwa, jestem na diecie 6 dzień aczkolwiek jem normalnie z tym że gotowane rzeczy,pije dużo wody, strasznie kręci mi się w głowie od tygodnia :/ i spać mi się ciągle chce..

powinnam dostać miesiączkę [ tą odpowiednią ]
2 czerwca .. robić test? jak uważacie..
teetyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 17:00   #3380
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez teetyy Pokaż wiadomość
Byłam u gin, i ona mi powiedziała że to nie jest miesiączka i ciąża jest bardzo możliwa, jestem na diecie 6 dzień aczkolwiek jem normalnie z tym że gotowane rzeczy,pije dużo wody, strasznie kręci mi się w głowie od tygodnia :/ i spać mi się ciągle chce..

powinnam dostać miesiączkę [ tą odpowiednią ]
2 czerwca .. robić test? jak uważacie..
Ja bym zrobiła- moze się coś wyjaśni.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 09:13   #3381
Kasiuulka1
Raczkowanie
 
Avatar Kasiuulka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
GG do Kasiuulka1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ja też bym zrobiła test jeżeli okres miałaś miec 2 czerwca a się nie pojawił, wynik powinien być w miare wiarygodny.. ja też będe robić test ale, tak we czwartek bo minąl dopiero tydzien...
__________________
K.
Kasiuulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:49   #3382
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Kasiuulka1-jesli chcesz byc na 100% pewna to poczekaj trochu dłużej i zrób sobie badanie krwi bo z doswiadczenia wiem ze robiac test sikany uspokoisz sie na chwilę aaaa potem znów bd miala wątpliwości czy wszystko dobrze zrobiłąs itp;p powodzenia

ps. test z krwi wykryje najwczesniej ciążę .... tak ok 16 dni po stosunku powinno cos pokazac... bo liczac ok 10 dni do zagnieżdżenia sie (jesli ma co) to od tego dnia ..... stężenie rośnie piszę wszystko mniej więcej .. ale czasem lepiej poczekać dłużej ... zeby mieć pewność

Edytowane przez pfkanna
Czas edycji: 2011-06-06 o 11:52
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:18   #3383
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

WItam Was.
27 maja powinnam dostac okres, nie dostałam.
Przewaznie dostawałam okres 2-3 dni wczesniej niz poprzedni.
Robilam dwa testy, oba wyszly pozytywnie.
Czuje mdłosci ,piersi mnie bolą.
Słyszałam, ze torbiele moga powodowac fałyszywy pozytywny wynik. Jednak nie wiem czy mam torbiele.

Za 2 godziny ide do ginekologa. Jednak chciałam jeszcze nie forum napisać, co o tym myslicie.

Czy jestem w ciazy? Wszystko na to jednak wskazuje jak widac.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:30   #3384
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość

Czy jestem w ciazy? Wszystko na to jednak wskazuje jak widac.
Jw.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:17   #3385
EIena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

W sobotę kochałam się z moim lubym - niestety zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie i zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, aczkolwiek miał on już wcześniej orgazm (wysikał się po nim, więc plemniki powinny "wylecieć" z cewki moczowej) i zastosowaliśmy stosunek przerywany. Nie doszedł we mnie, ale jedni piszą, ze plemniki w preejakulacie mają zdolność zapłodnienia takiego samego jak te w "normalnej spermie", a inni, że są znowu jakby upośledzone i występuje małe prawdopodobieństwo.
Dodam, że do stosunku doszło 2-3 dni mniej więcej po sześcio/siedmiodniowym okresie. Tego dnia mój śluz był jeszcze biały (wyglądał jak ten w dni niepłodne), ale następnego dnia już stał się przezroczysty i ciągnący się. Czy apetyt występujący na przemian z niechęcią do jedzenia i nudności mogą być spowodowane jedynie stresem związanym z możliwą ciążą, czy to jej objawy? Jak duże jest jej prawdopodobieństwo? Dwa tygodnie oczekiwania na test to strasznie długo, nie mam możliwości zakupu tabletki "PO" i strasznie się stresuje - czy ktoś byłby w stanie mi odpowiedzieć?
EIena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:34   #3386
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez EIena Pokaż wiadomość
W sobotę kochałam się z moim lubym - niestety zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie i zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, aczkolwiek miał on już wcześniej orgazm (wysikał się po nim, więc plemniki powinny "wylecieć" z cewki moczowej) i zastosowaliśmy stosunek przerywany. Nie doszedł we mnie, ale jedni piszą, ze plemniki w preejakulacie mają zdolność zapłodnienia takiego samego jak te w "normalnej spermie", a inni, że są znowu jakby upośledzone i występuje małe prawdopodobieństwo.
Dodam, że do stosunku doszło 2-3 dni mniej więcej po sześcio/siedmiodniowym okresie. Tego dnia mój śluz był jeszcze biały (wyglądał jak ten w dni niepłodne), ale następnego dnia już stał się przezroczysty i ciągnący się. Czy apetyt występujący na przemian z niechęcią do jedzenia i nudności mogą być spowodowane jedynie stresem związanym z możliwą ciążą, czy to jej objawy? Jak duże jest jej prawdopodobieństwo? Dwa tygodnie oczekiwania na test to strasznie długo, nie mam możliwości zakupu tabletki "PO" i strasznie się stresuje - czy ktoś byłby w stanie mi odpowiedzieć?
Tylko test/ginekolog (ale jeszcze nie teraz!) Ci odpowie.
Seks bez zabezpieczenia = możliwość ciąży.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:47   #3387
nati20nati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam mam do Was pytanie.
ostatnie miesiaczka miala miejsce 4 maj,2011 okres wystepuje u Mnie co 28.. dni
okres nastepny powinnam dostac 31maj (dnia 31 zrobilam test ktory wyszedl negatywny)
okres pojawil sie 5tego ale na poczatku slabszy w nocy zas bardziej obfity i na rano znow slabszy i tak na zmiane.
przed przewidzianym terminem(31) jak i po wspolzylam z moim partnerem gdzie wytrysk byl w pochwie.
powiedzcie mi czy moglam zajsc w ciaze? jakie jest prawdopodobienstwo,czy to raczej niemozliwe.
zasmucilo mnie pojawienie sie miesiaczki,dodam tez ze cycuszki mam bolace i bol brzucha utrzymuje sie dluzej niz zwykle.
pozdrwaiam i czekam na odpowiedz
nati20nati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:55   #3388
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nati20nati Pokaż wiadomość
Witam mam do Was pytanie.
ostatnie miesiaczka miala miejsce 4 maj,2011 okres wystepuje u Mnie co 28.. dni
okres nastepny powinnam dostac 31maj (dnia 31 zrobilam test ktory wyszedl negatywny)
okres pojawil sie 5tego ale na poczatku slabszy w nocy zas bardziej obfity i na rano znow slabszy i tak na zmiane.
przed przewidzianym terminem(31) jak i po wspolzylam z moim partnerem gdzie wytrysk byl w pochwie.
powiedzcie mi czy moglam zajsc w ciaze? jakie jest prawdopodobienstwo,czy to raczej niemozliwe.
zasmucilo mnie pojawienie sie miesiaczki,dodam tez ze cycuszki mam bolace i bol brzucha utrzymuje sie dluzej niz zwykle.
pozdrwaiam i czekam na odpowiedz
Prawdopodobieństwo zawsze jest, ale w Twoim wypadku małe, bo nie miałaś dni płodnych (teoretycznie).
No i okres był - nieważne, czy obfity czy nie. Jeśli był to okres, a nie plamienie, to nie jesteś w ciąży.

Na przyszłość zadbajcie o jakieś zabezpieczenie
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:16   #3389
nati20nati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
Prawdopodobieństwo zawsze jest, ale w Twoim wypadku małe, bo nie miałaś dni płodnych (teoretycznie).
No i okres był - nieważne, czy obfity czy nie. Jeśli był to okres, a nie plamienie, to nie jesteś w ciąży.

Na przyszłość zadbajcie o jakieś zabezpieczenie

Dziekuje za odpowiedz.
ale My chcemy miec dziecko,pozdrawiam
nati20nati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:59   #3390
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ewelcia sroczka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test....nie rano, tylko ze 2godz temu i pokazały sie 2 kreseczki ta kontrolna mocna i wyraźna, a ta druga słaba. Nie mam okresu, pojawiły mi się żyły na piersiach, a "tam" wszystko jest sine. Myślicie, że to ciąża?
Tak, jeśli 2 testy wyszły pozytywne to jesteś w ciąży
Cytat:
Napisane przez Agnes1990 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że był to stosunek przerywany.
W tej 'metodzie antykoncepcyjnej', o ile w ogóle można ją tak nazwać, panuje zasada 'masz szczęście albo go nie masz '.
Powiem jeszcze inaczej...
Osobiście stosunek przerywany uprawiam z narzeczonym od prawie 3 lat i jak dotąd nic mi się nie 'przytrafiło' choć wiem, że igram z ogniem.
Różny może więc być wynik Twojego 'przytulanka', ale nie ma co się załamywać
My daliśmy radę ok 9 lat na tej metodzie pojechac po ślubie już nie uważaliśmy i zybko zaskoczyło
Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
1) wiesz jak dzialaja tabletki?
2) nie ma dni plodnych i owulacji - a nawet jesli bys ja sobie wymyslila to skad wiesz ze to akurat ten dzien? tylko monitoring moze powiedziec co i jak
przecież jeśli ktoś obserwuje swoje ciało to wie bez problemu kiedy ma dni płodne a kiedy nie

Cytat:
Napisane przez teetyy Pokaż wiadomość
Byłam u gin, i ona mi powiedziała że to nie jest miesiączka i ciąża jest bardzo możliwa, jestem na diecie 6 dzień aczkolwiek jem normalnie z tym że gotowane rzeczy,pije dużo wody, strasznie kręci mi się w głowie od tygodnia :/ i spać mi się ciągle chce..

powinnam dostać miesiączkę [ tą odpowiednią ]
2 czerwca .. robić test? jak uważacie..
Ja bym powiedziała że to złe samopoczucie powoduje dieta. To normalne

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
WItam Was.
27 maja powinnam dostac okres, nie dostałam.
Przewaznie dostawałam okres 2-3 dni wczesniej niz poprzedni.
Robilam dwa testy, oba wyszly pozytywnie.
Czuje mdłosci ,piersi mnie bolą.
Słyszałam, ze torbiele moga powodowac fałyszywy pozytywny wynik. Jednak nie wiem czy mam torbiele.

Za 2 godziny ide do ginekologa. Jednak chciałam jeszcze nie forum napisać, co o tym myslicie.

Czy jestem w ciazy? Wszystko na to jednak wskazuje jak widac.
Skoro testy wyszły pozytywne to raczej logiczne że jesteś w ciaży i nie ma co wyszukiwać torbieli

DZIEWCZYNY! OZNAKI CIĄŻY NIE POJAWIAJĄ SIĘ OD RAZU PO ZAPŁODNIENIU!!!!!! POJAWIAJĄ SIĘ DOPIERO OK 2-3 MIESIACA! Ewentualne mdłości, bóle, senność jest spowodowana JEDYNIE stresem
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.