Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 09:59   #4711
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Jeśli tabletki przyjmowałaś prawidłowo, nie zażywałaś czegoś co może zmniejszyc ich skuteczność, nie miałaś biegunki i wymiotów to byłaś zabezpieczona przez cały czas. Odczekaj jeszcze trochę a okres na pewno się pojawi lada dzień
właśnie nic takiego się nie wydarzyło. Niby było ok. Wczoraj wieczór pojawiło się trochę krwi. Dosłownie ciut już się cieszyłam ale dziś znów nic.
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:33   #4712
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć Dziewczyny mam takie pytanie . Mam 18 lat. Kochamy sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Chłopak we mnie nie skonczyl. Ale od kiedy skonczyla mi sie miesiaczka (dosyc dziwna ) Krótka i bezbolesna dziwnie sie czuje . Jestem osłabiona, chce mi sie spac, Mam kłucia raz lewego jajnika raz prawego oraz takie jakby skurcze ogólnie ból wydaje sie jak na okres ale okres mam dostac za ponad 2 tyg . Strasznie zaczely wypadac mi włosy. Brzuch mam taki jakby opuchniety;| Na test za wczesnie błagam pomożcie .. Czy to może być ciąza ? aha mocz tez czesto oddaje. Pozdrawiam. Czekam na szybka odp.
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:08   #4713
zuzagarnier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam,
wiem, że tych postów jest pełno, ale niepokoi mnie jeden fakt. Kochałam się z moim partnerem w 24 dniu cyklu (miesiączkuję regularnie co 28dni) z zabezpieczeniem, jednak prezerwatywa pękła (prawdopodobnie, gdy wyciągał penisa, podczas mojego narzekania na dyskomfort spowodowany suchością pochwy). Na szczęście nie doszło do ejakulacji wewnątrz mnie. Jaka może być szansa "wpadki"? Dodam, iż mam ewidentne objawy PMS ( ból podbrzusza, nabrzmiałe piersi, wypryski na twarzy etc.) Pozdrawiam i liczę na wartościowe odpowiedzi.
Zuza
zuzagarnier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:16   #4714
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny mam takie pytanie . Mam 18 lat. Kochamy sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Chłopak we mnie nie skonczyl. Ale od kiedy skonczyla mi sie miesiaczka (dosyc dziwna ) Krótka i bezbolesna dziwnie sie czuje . Jestem osłabiona, chce mi sie spac, Mam kłucia raz lewego jajnika raz prawego oraz takie jakby skurcze ogólnie ból wydaje sie jak na okres ale okres mam dostac za ponad 2 tyg . Strasznie zaczely wypadac mi włosy. Brzuch mam taki jakby opuchniety;| Na test za wczesnie błagam pomożcie .. Czy to może być ciąza ? aha mocz tez czesto oddaje. Pozdrawiam. Czekam na szybka odp.

Przed wytryskiem pojawia się płyn ejakulacyjny, który może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.
Polecam czekanie 14 dni od stosunku i wizyte u ginekologa.


Cytat:
Napisane przez zuzagarnier Pokaż wiadomość
Witam,
wiem, że tych postów jest pełno, ale niepokoi mnie jeden fakt. Kochałam się z moim partnerem w 24 dniu cyklu (miesiączkuję regularnie co 28dni) z zabezpieczeniem, jednak prezerwatywa pękła (prawdopodobnie, gdy wyciągał penisa, podczas mojego narzekania na dyskomfort spowodowany suchością pochwy). Na szczęście nie doszło do ejakulacji wewnątrz mnie. Jaka może być szansa "wpadki"? Dodam, iż mam ewidentne objawy PMS ( ból podbrzusza, nabrzmiałe piersi, wypryski na twarzy etc.) Pozdrawiam i liczę na wartościowe odpowiedzi.
Zuza

Nikt nie wyliczy jaka jest szansa wpadki.
Jakaś jest biorąc pod uwagę ejakulat co się pojawia przed wytryskiem. Ale jak wytrysk nie był wewnątrz Ciebie to sądzę że wpadki nie będzie.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:20   #4715
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

domis3008, prawdopodobieństwo jest zawsze, więc ja też na Twoim miejscu bym odczekała i zrobiła test dla pewności. Koniecznie wybierz się do ginekologa, może coś Ci doradzi w kwestii antykoncepcji...
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2011-11-24 o 22:22
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:32   #4716
zuzagarnier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[QUOTE=keira2008;30713879]Przed wytryskiem pojawia się płyn ejakulacyjny, który może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.
Polecam czekanie 14 dni od stosunku i wizyte u ginekologa.


Otóż to było praktycznie na samym początku stosunku. Prawdopodobnie, partner wyciągając prezerwatywe ją rozerwał, ale nic ( mam na myśli preejakulat) z niej nie wyleciało. Jutro mam mieć planową @. Schiza goni.
zuzagarnier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:45   #4717
zuzagarnier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

keira2008 - dzięki, mam nadzieję, że @ przyjdzie ejakulatu prawdopodobnie nie było, bo był to kolejny stosunek w ciągu dnia. Gdy mój partner skończył po tym wszystkim "wyszło " z niego zaledwie kilka kropel. mam nadzieję, że do niczego nie doszło. w szczególności że miesiączkuję regularnie
zuzagarnier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 07:24   #4718
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny mam takie pytanie . Mam 18 lat. Kochamy sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Chłopak we mnie nie skonczyl. Ale od kiedy skonczyla mi sie miesiaczka (dosyc dziwna ) Krótka i bezbolesna dziwnie sie czuje . Jestem osłabiona, chce mi sie spac, Mam kłucia raz lewego jajnika raz prawego oraz takie jakby skurcze ogólnie ból wydaje sie jak na okres ale okres mam dostac za ponad 2 tyg . Strasznie zaczely wypadac mi włosy. Brzuch mam taki jakby opuchniety;| Na test za wczesnie błagam pomożcie .. Czy to może być ciąza ? aha mocz tez czesto oddaje. Pozdrawiam. Czekam na szybka odp.
Skoro kochacie się bez zabezpieczenia, to oczywiście,że mogą być to objawy ciąży. Ja właśnie takie miałam.
Poczekaj jeszcze i zrób test, nic więcej Ci tu nie doradzimy - no może więcej rozwagi i odpowiedzialności, skoro nie chcecie dziecka.
Einode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:40   #4719
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Biorę tabletki anty i kocham się z chłopakiem bez dodatkowych zabezpieczeń. W zeszłym miesiącu nie zapomniałam ani jednej, ani też nie przypominam sobie żadnej biegunki lub wymiotów; okres wystąpił jak zwykle, jednak chyba zaczynam schizować. Z braku innego określenia powiem, że "leci ze mnie" jak w dni płodne, a przecież nie powinno ich być, a już na pewno nie zaraz po zakończeniu okresu. A drugim niepokojącym objawem są ciągłe skurcze podbrzusza. Zdarza mi się do pierwszy raz odkąd zażywam tabletki, a trwa to już 7-8 miesięcy. Mam powody do obaw?
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:46   #4720
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez moonlight20 Pokaż wiadomość
Biorę tabletki anty i kocham się z chłopakiem bez dodatkowych zabezpieczeń. W zeszłym miesiącu nie zapomniałam ani jednej, ani też nie przypominam sobie żadnej biegunki lub wymiotów; okres wystąpił jak zwykle, jednak chyba zaczynam schizować. Z braku innego określenia powiem, że "leci ze mnie" jak w dni płodne, a przecież nie powinno ich być, a już na pewno nie zaraz po zakończeniu okresu. A drugim niepokojącym objawem są ciągłe skurcze podbrzusza. Zdarza mi się do pierwszy raz odkąd zażywam tabletki, a trwa to już 7-8 miesięcy. Mam powody do obaw?
Nie powinnaś się martwić, w ciąży nie jesteś na pewno a że leci, to też raczej normalne ;p też miewam takie momenty, biorąc tabletki. Hormony nie dopuszczają do owulacji, więc ciąża tym bardziej odpada.
Jak wyglądają te skurcze?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:01   #4721
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie powinnaś się martwić, w ciąży nie jesteś na pewno a że leci, to też raczej normalne ;p też miewam takie momenty, biorąc tabletki. Hormony nie dopuszczają do owulacji, więc ciąża tym bardziej odpada.
Jak wyglądają te skurcze?
Skurcze są podobne to tych odczuwanych podczas okresu. Dopadają mnie ot tak, kiedy powiedzmy siedzę i oglądam telewizję. Nie wykonuję żadnych męczących zajęć, czy czegoś w tym rodzaju.
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 19:08   #4722
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Na Twoim miejscu poszłabym chociażby do lekarza rodzinnego, a jeśli nie to do ginekologa, na pewno zbada i coś zaradzi.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:55   #4723
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu poszłabym chociażby do lekarza rodzinnego, a jeśli nie to do ginekologa, na pewno zbada i coś zaradzi.
Niedawno miałam robioną cytologię i wyniki były dobre, więc nie wiem, co by to mogło być.. Mam jeszcze zlecone badania krwi, ale chyba to nie ma związku No cóż, poczekam, jeżeli w przyszłym miesiącu to się powtórzy, wtedy przejdę się znów do ginekologa. Dzięki wielkie za odpowiedzi.
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:11   #4724
wiola_lola
Raczkowanie
 
Avatar wiola_lola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie myslalam ze bede tutaj też pisać, a jednak, byłam u lekarki z bólem w okolicach trzustki, wymiotami brakiem apetytu osłabieniem, a lekarka sie mnie pyta czy w ciazy nie jestem?
ja ze nie bo okres mam regularnie a ona na to ze u niej była ostatnio dziewczyna co była w 3m.ciaży i miała okres, na koniec powidziała ze moge spać spokojnie narazie, wiec moje pytanie czy jest szansa mimo tego okresu i stosowania prezerwatyw ze moge byc w ciaży...?
__________________
____
dwie kreski szczęścia

wiola_lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:30   #4725
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Prezerwatywy czasami zawodzą, a nawet tego można nie zauważyć.
A okres w ciąży to nie okres. Ale jeśli biorąc pod uwagę że prezerwatywa mogła być dziurawa lub/i zawiodła to tak, jest taka szansa.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 07:51   #4726
wiola_lola
Raczkowanie
 
Avatar wiola_lola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Prezerwatywy czasami zawodzą, a nawet tego można nie zauważyć.
A okres w ciąży to nie okres. Ale jeśli biorąc pod uwagę że prezerwatywa mogła być dziurawa lub/i zawiodła to tak, jest taka szansa.
to ide po test...
__________________
____
dwie kreski szczęścia

wiola_lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:58   #4727
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zuzagarnier Pokaż wiadomość
Witam,
wiem, że tych postów jest pełno, ale niepokoi mnie jeden fakt. Kochałam się z moim partnerem w 24 dniu cyklu (miesiączkuję regularnie co 28dni) z zabezpieczeniem, jednak prezerwatywa pękła (prawdopodobnie, gdy wyciągał penisa, podczas mojego narzekania na dyskomfort spowodowany suchością pochwy). Na szczęście nie doszło do ejakulacji wewnątrz mnie. Jaka może być szansa "wpadki"? Dodam, iż mam ewidentne objawy PMS ( ból podbrzusza, nabrzmiałe piersi, wypryski na twarzy etc.) Pozdrawiam i liczę na wartościowe odpowiedzi.
Zuza
Jeśli faktycznie masz cykle regularne to w 24 dniu cyklu prawdopodobieństwo ciąży (przy cyklu 28 dniowym) jest małe (żeby nie napisać nikłe). Odczekaj te 4 dni do @ i wtedy się okaże. Na pewno bym nie panikowała, aczkolwiek pewność co do dni niepłodnych uzyskuje sie nie na podstawie wyliczeń, ale na podstawie obserwacji śluzu i temperatury.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 07:41   #4728
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie masz cykle regularne to w 24 dniu cyklu prawdopodobieństwo ciąży (przy cyklu 28 dniowym) jest małe (żeby nie napisać nikłe). Odczekaj te 4 dni do @ i wtedy się okaże. Na pewno bym nie panikowała, aczkolwiek pewność co do dni niepłodnych uzyskuje sie nie na podstawie wyliczeń, ale na podstawie obserwacji śluzu i temperatury.
Powiedzmy,że mam identyczna sytuację.
(w sumie nie spodziewałam się,że będę tu kiedykolwiek pisać)
Kiedy więc zrobić test ciążowy Bo to,że to niby były dni niepłodne, a okres dostanę (teoretycznie) za 4 dni mnie tak do końca nie uspokaja. Więc mimo okresu chciałabym jeszcze test wykonać, tylko nie wiem kiedy najlepiej.
No i betę kiedy już można w razie czego zorbić??

Edytowane przez Einode
Czas edycji: 2011-11-27 o 07:42
Einode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:06   #4729
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Einode Pokaż wiadomość
Powiedzmy,że mam identyczna sytuację.
(w sumie nie spodziewałam się,że będę tu kiedykolwiek pisać)
Kiedy więc zrobić test ciążowy Bo to,że to niby były dni niepłodne, a okres dostanę (teoretycznie) za 4 dni mnie tak do końca nie uspokaja. Więc mimo okresu chciałabym jeszcze test wykonać, tylko nie wiem kiedy najlepiej.
No i betę kiedy już można w razie czego zorbić??

Test wykonać dwa tyg od stosunku. Betę można mniej więcej też po takim czasie.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 10:32   #4730
wiola_lola
Raczkowanie
 
Avatar wiola_lola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

negatywny)
__________________
____
dwie kreski szczęścia

wiola_lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:02   #4731
katrina17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam
mam problem - szukam POMOCY !!!!!!!!!!!
mianowicie brałam kilka już opakowań MICROGYNON przepisowo 21 + 7 dni przerwy(w której była miesiączka) teraz zaczęłam kolejne opakowanie, po miesiączce - dokładnie 3 tabletka, i niespodziewany błąd w stosunku pękła prezerwatywa, wszystko zostało we mnie - co mam teraz zrobić? zażywać dalej tabletki? może być prawdopodobieństwo ciąży?
katrina17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:19   #4732
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

No i po co ci gumiaki, skoro stosujesz prawidłowo tabletki, które właściwie dają 100 % bezpieczeństwa jeśli są dobrze zazywane? Nie, nie jesteś w ciąży.
Masz tylko dodatkowy koszt kupując je, zaufaj microgynowi
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2011-11-27 o 12:27
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:23   #4733
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez katrina17 Pokaż wiadomość
witam
mam problem - szukam POMOCY !!!!!!!!!!!
mianowicie brałam kilka już opakowań MICROGYNON przepisowo 21 + 7 dni przerwy(w której była miesiączka) teraz zaczęłam kolejne opakowanie, po miesiączce - dokładnie 3 tabletka, i niespodziewany błąd w stosunku pękła prezerwatywa, wszystko zostało we mnie - co mam teraz zrobić? zażywać dalej tabletki? może być prawdopodobieństwo ciąży?
Zażywaj dalej tabletki. Jeśli bierzesz je jak należy, to Cię zabezpieczają i nic się nie stanie nawet jeśli prezerwatywa pękła.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 13:09   #4734
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Myślę że to coś dla Ciebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542107&page=94
Tabletki dają większe bezpieczeństwo niż gumki ;p
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:37   #4735
jestem wczorajsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. Zastanawiam się, czy jest możliwość a bym była w ciąży .. Mam duży apetyt, często oddaje mocz, mam nudności. Ostatni raz kochałam się ze swoim facetem w połowie października, potem się rozstaliśmy. Okres miałam 8go listopada ale był krótki - trwał 4 dni, a przeważnie trwa 7 i potem 8 i 9 dzień to plamienie. Zastanawiam się również, czy jakimś cudem mogłabym już być w ciąży od końca lipca? Pamiętam, że wtedy mieliśmy krytyczną sytuację bo pękła prezerwatywa ale w sierpniu dostała okres także wszystko wydawałoby się w porządku. Proszę o rade.
jestem wczorajsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:40   #4736
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez jestem wczorajsza Pokaż wiadomość
Witam. Zastanawiam się, czy jest możliwość a bym była w ciąży .. Mam duży apetyt, często oddaje mocz, mam nudności. Ostatni raz kochałam się ze swoim facetem w połowie października, potem się rozstaliśmy. Okres miałam 8go listopada ale był krótki - trwał 4 dni, a przeważnie trwa 7 i potem 8 i 9 dzień to plamienie. Zastanawiam się również, czy jakimś cudem mogłabym już być w ciąży od końca lipca? Pamiętam, że wtedy mieliśmy krytyczną sytuację bo pękła prezerwatywa ale w sierpniu dostała okres także wszystko wydawałoby się w porządku. Proszę o rade.
Zrób test. Na moje oko w ciąży nie jesteś, ale różnie bywa. Objawy mogą być spowodowane stresem.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:45   #4737
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez jestem wczorajsza Pokaż wiadomość
Witam. Zastanawiam się, czy jest możliwość a bym była w ciąży .. Mam duży apetyt, często oddaje mocz, mam nudności. Ostatni raz kochałam się ze swoim facetem w połowie października, potem się rozstaliśmy. Okres miałam 8go listopada ale był krótki - trwał 4 dni, a przeważnie trwa 7 i potem 8 i 9 dzień to plamienie. Zastanawiam się również, czy jakimś cudem mogłabym już być w ciąży od końca lipca? Pamiętam, że wtedy mieliśmy krytyczną sytuację bo pękła prezerwatywa ale w sierpniu dostała okres także wszystko wydawałoby się w porządku. Proszę o rade.
Krwawienia w ciąży się pojawiają, są często mylone z okresem. Nudności mogą wskazywać na ciąże, bo występują one mniej więcej od 1-miesiąca.
Jeśli częste oddawanie moczu i apetyt odbiegają od normy to również może to być wynik ciąży.

Zrób test ciążowy.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:51   #4738
jestem wczorajsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Krwawienia w ciąży się pojawiają, są często mylone z okresem. Nudności mogą wskazywać na ciąże, bo występują one mniej więcej od 1-miesiąca.
Jeśli częste oddawanie moczu i apetyt odbiegają od normy to również może to być wynik ciąży.

Zrób test ciążowy.
Dzięki za odpowiedź! Jutro to sprawdzę.
jestem wczorajsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:35   #4739
katePL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 99
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny!

Mam pytanię. Otóż zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i wyszła prawie niewidoczna, słaba kreska. Powtórzyłam dziś rano i wyszła jak na zdjęciu. Mam dziś takie brązowe słabe krwawienie i powiększone piersi. Przed okresem zawsze miałam bóle, przy których prawie mdlałam, a teraz tylko większe piersi, zero bólów. Jutro idę do ginekologa, ale chciałabym znać wasze opinie, czy już mogę przypuszczać, że jestem w ciąży. Proszę o opinię.

Dzięki.

http://images38.fotosik.pl/1225/682bd9c6d8fdd301.jpg
katePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:52   #4740
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez katePL Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Mam pytanię. Otóż zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i wyszła prawie niewidoczna, słaba kreska. Powtórzyłam dziś rano i wyszła jak na zdjęciu. Mam dziś takie brązowe słabe krwawienie i powiększone piersi. Przed okresem zawsze miałam bóle, przy których prawie mdlałam, a teraz tylko większe piersi, zero bólów. Jutro idę do ginekologa, ale chciałabym znać wasze opinie, czy już mogę przypuszczać, że jestem w ciąży. Proszę o opinię.

Dzięki.

http://images38.fotosik.pl/1225/682bd9c6d8fdd301.jpg
Kochałaś się z zabezpieczeniem czy bez? Ciężko powiedzieć, tym bardziej, że 2 razy wyszły jakieś dziwne kreski na teście. Plamienie, powiększone piersi i zanik bólów menstruacyjnych... jest możliwość, że jesteś w ciaży.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.