Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 22:39   #4951
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez catherinekay Pokaż wiadomość
hej. strasznie sie niepokoje dziewczyny, powinnam miec w niedziele okres a tu zadnych objaawow, a zawsze 4-3- dni przed mam taka wydzieline brunatna. teraz nic. myslicie ze beta mogla sie mylic jesli byla robiona przed terminem miesiaczki?bo juz niedlugo osiwiejez tych nerowow,
Dla swojej "spokojności" możesz zrobic test sikany. 2 różne testy o wyniku ujemnym powinny cię uspokoić
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:36   #4952
pam_zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin/Zielona Góra
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wiem ze pytanie moze glupie ale mnie meczy.
podejrzewam ze partner przeniosl preejakulat na palcach do mojej pochwy, jaka jest szansa ze moge byc w ciazy jesli mam teraz teoretycznie dni niepłodne??
pam_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:43   #4953
milordi
Przyczajenie
 
Avatar milordi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny... tak wiem moje pytanie jest tak głupie że nawet ustawa nie przewiduje tego, ale...
no więc, biorę tabletki anty lecz dodatkowo z tż zabezpieczamy się prezerwatywą(!), no i podczas ostatniego stosunku, znaczy po, gdy już wyszedł ze mnie zauważyliśmy że przy trzonku, tuż przy końcu kondona, wyleciała sperma! nie wiem jak to się stało.. tż mówi że napewno nic się do środka nie dostało, bo... (tak nawet w prezerwatywie nie chcę aby dochodził we mnie !) no właśnie.
tak więc powiedzcie mi że jestem głupia i w ogóle bo nie ma szans na coś!! i że napeno nic nie będzie z tego... heeelp!!
milordi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:47   #4954
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez milordi Pokaż wiadomość
dziewczyny... tak wiem moje pytanie jest tak głupie że nawet ustawa nie przewiduje tego, ale...
no więc, biorę tabletki anty lecz dodatkowo z tż zabezpieczamy się prezerwatywą(!), no i podczas ostatniego stosunku, znaczy po, gdy już wyszedł ze mnie zauważyliśmy że przy trzonku, tuż przy końcu kondona, wyleciała sperma! nie wiem jak to się stało.. tż mówi że napewno nic się do środka nie dostało, bo... (tak nawet w prezerwatywie nie chcę aby dochodził we mnie !) no właśnie.
tak więc powiedzcie mi że jestem głupia i w ogóle bo nie ma szans na coś!! i że napeno nic nie będzie z tego... heeelp!!
Jak chcesz-jesteś głupia! Pigułki, prezerwatywa, czego się obawiać? Nawet jeżeli zawiedzie czasami prezerwatywa to cały czas chronią cię tabletki, dające prawie 100% skuteczności. Nie, nie jesteś w ciąży, nie masz o co się obawiać.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:50   #4955
milordi
Przyczajenie
 
Avatar milordi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dzięki...
milordi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:55   #4956
pam_zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin/Zielona Góra
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez pam_zg Pokaż wiadomość
wiem ze pytanie moze glupie ale mnie meczy.
podejrzewam ze partner przeniosl preejakulat na palcach do mojej pochwy, jaka jest szansa ze moge byc w ciazy jesli mam teraz teoretycznie dni niepłodne??
pliss niech mi ktos odpisze bo mam schize ciazowa :/
pam_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:58   #4957
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez pam_zg Pokaż wiadomość
wiem ze pytanie moze glupie ale mnie meczy.
podejrzewam ze partner przeniosl preejakulat na palcach do mojej pochwy, jaka jest szansa ze moge byc w ciazy jesli mam teraz teoretycznie dni niepłodne??
Cytat:
Napisane przez pam_zg Pokaż wiadomość
pliss niech mi ktos odpisze bo mam schize ciazowa :/
Od pieszczot nie zajdziesz w ciążę, spokojnie
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 20:01   #4958
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez pam_zg Pokaż wiadomość
wiem ze pytanie moze glupie ale mnie meczy.
podejrzewam ze partner przeniosl preejakulat na palcach do mojej pochwy, jaka jest szansa ze moge byc w ciazy jesli mam teraz teoretycznie dni niepłodne??
Nie ma. Mimo że według badan z 2011 preejakulat zawiera śladowe ilości plemników zdolnych do zapłodnienia to hm, nie jest on "wystrzeliwany", a plemnik nie rambo-nie pofrunie wprost do jajeczka. Palce też myślę tak daleko nie sięgają. Nie masz się o co obawiać
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:05   #4959
pam_zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin/Zielona Góra
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;31124119]Od pieszczot nie zajdziesz w ciążę, spokojnie [/QUOTE]
naczytalam sie na internecie ze w preejakulacie jest wystarczajaca ilosc plemnikow do zapłodnienia ale mowisz ze szans nie ma?

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie ma. Mimo że według badan z 2011 preejakulat zawiera śladowe ilości plemników zdolnych do zapłodnienia to hm, nie jest on "wystrzeliwany", a plemnik nie rambo-nie pofrunie wprost do jajeczka. Palce też myślę tak daleko nie sięgają. Nie masz się o co obawiać
dzieki za odpowiedz. stara ja i glupia ale i tak pewnie bede najblizszy tydz czyli do okresu sie stresowac.
pam_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:11   #4960
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

pam_zg, stresuj się jak najmniej, bo to może opóźnić okres co będzie Cię wpędzało w obłęd. Wiedz tylko, że ciąża jest po prostu nierealna, niemożliwa definitywnie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:19   #4961
miska1226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam problem.
Współżyłam z chłopakiem tydzien temu bez zabezpieczenia. Jednak był to stosunek przerywany i jakos w 5 dniu okresu. Boje się strasznie. Mam 17 lat i jeszcze nie jestem gotowa aby byc mama. Moge byc w ciazy?
miska1226 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 20:20   #4962
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez miska1226 Pokaż wiadomość
Mam problem.
Współżyłam z chłopakiem tydzien temu bez zabezpieczenia. Jednak był to stosunek przerywany i jakos w 5 dniu okresu. Boje się strasznie. Mam 17 lat i jeszcze nie jestem gotowa aby byc mama. Moge byc w ciazy?
Tak, możesz być w ciąży.
Zrób test 14 dni po stosunku. Gdyby miesiączka nie pojawiła się o czasie, zrób kolejny test.

I następnym razem po prostu kupcie w chłopakiem prezerwatywy. Są tańsze niż utrzymanie dziecka.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:55   #4963
patiiaa
Raczkowanie
 
Avatar patiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej.
czy kochając się 6 dni przed okresem, mogłam zajść w ciąże?
po stosunku miałam normalny okres, ale boje się że jestem w ciąży, mogę być?
patiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:57   #4964
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
hej.
czy kochając się 6 dni przed okresem, mogłam zajść w ciąże?
po stosunku miałam normalny okres, ale boje się że jestem w ciąży, mogę być?
Mimo okresu jakieś prawdopodobieństwo zawsze jest, więc możesz być. Zrób test a później:
a) zabezpieczaj się
b) dni płodne/niepłodne określaj za pomocą NPR
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:09   #4965
patiiaa
Raczkowanie
 
Avatar patiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

test po 3 tyg wyszedł negatywny
patiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:17   #4966
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
test po 3 tyg wyszedł negatywny
Miałaś okres, test negatywny - czyli nie jesteś w ciąży. Skąd w ogóle taki pomysł?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:18   #4967
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

To skąd pytanie o ciążę? Jest po prostu niemożliwa.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:40   #4968
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Do penetracji nie doszło. Po seksie oralnym kiedy partner doszedł, zamiast iść się umyć to zwyczajnie zasnęliśmy w pozycji na łyżeczki. Penis mógł mieć kontakt z moimi miejscami intymnymi, ale to że tak powiem niezbyt dogłębnie, po prostu mogło się zdarzyć tak że mnie dotknął tam kilka razy, otarł się kiedy resztki nasienia znajdowały się na penisie.
Po kilku godzinach sytuacja się powtórzyła.
Jestem w 14 dniu cyklu, nie stosuję żadnej antykoncepcji. Czy zapłodnienie jest możliwe?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:00   #4969
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Do penetracji nie doszło. Po seksie oralnym kiedy partner doszedł, zamiast iść się umyć to zwyczajnie zasnęliśmy w pozycji na łyżeczki. Penis mógł mieć kontakt z moimi miejscami intymnymi, ale to że tak powiem niezbyt dogłębnie, po prostu mogło się zdarzyć tak że mnie dotknął tam kilka razy, otarł się kiedy resztki nasienia znajdowały się na penisie.
Po kilku godzinach sytuacja się powtórzyła.
Jestem w 14 dniu cyklu, nie stosuję żadnej antykoncepcji. Czy zapłodnienie jest możliwe?
Również radzę Ci przeczytać to co napisałaś i samej sobie odpowiedzieć na pytanie
Nie, to jest niemożliwe
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 13:09   #4970
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Również radzę Ci przeczytać to co napisałaś i samej sobie odpowiedzieć na pytanie
Nie, to jest niemożliwe
Frutti, wiesz jak to jest jak człowiek sam się nakręca. Szczególnie męczy mnie że to 14 dzień cyklu, a cykle mam około 30 dniowe.
Penis był mokry, właściwie nie dotykał mnie nim tam specjalnie, no ale mógł się taki mokry otrzeć.
Sama się dziwię że tak panikuję, przez 5 lat stosowałam pigułki i było ok, a od kiedy je odstawiłam to jakaś fobia ciążowa mnie dopadła.

Jeszcze jedno pytanie, jeśli nasienie wyschło to już jest kompletnie nieszkodliwe, tru? Nawet gdyby po wyschięciu jakimś sposobem zostało przetransportowane do pochwy?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:12   #4971
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Frutti, wiesz jak to jest jak człowiek sam się nakręca. Szczególnie męczy mnie że to 14 dzień cyklu, a cykle mam około 30 dniowe.
Penis był mokry, właściwie nie dotykał mnie nim tam specjalnie, no ale mógł się taki mokry otrzeć.
Sama się dziwię że tak panikuję, przez 5 lat stosowałam pigułki i było ok, a od kiedy je odstawiłam to jakaś fobia ciążowa mnie dopadła.

Jeszcze jedno pytanie, jeśli nasienie wyschło to już jest kompletnie nieszkodliwe, tru? Nawet gdyby po wyschięciu jakimś sposobem zostało przetransportowane do pochwy?
Plemniki na "widok" damskich narządów intymnych nie dostają nóżek i nie wbiegają do jajeczka

Tak, w środowisku niesprzyjającym dość szybko giną. Woda je zabija, a raczej chlor w niej zawarty. Wytarcie się o chusteczkę też gwarantuje pozbycie się ich
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:18   #4972
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Frutti, chodziło mi że był mokry od nasienia.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:52   #4973
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

no, ale przecież do niczego między Wami nie doszło, tj. nie skończył w Tobie. Od takiego dotknięcia się, które jeszcze jak piszesz mogło nastąpić a nie musiało ("no ale mógł się taki mokry otrzeć.") nie zajdziesz w ciążę.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:04   #4974
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Frutti, chodziło mi że był mokry od nasienia.
Wiem po prostu więcej wyjaśniłam
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:15   #4975
zdziwiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Kobietki pomóżcie !!!
Witam może któraś z was będzie mogła mi pomóc.Otóż staramy się o dzidziusia... Miesiączki ostatnio mam raczej nie regularne ale coś około 28-30 dni.Ostatnia zaczeła się 22 listopada .Kochaliśmy sie 4 i 6 grudnia-najprawdopodobniej dzien owulacji. W tym miesiacu mialam nawet te krwawienie owulacyjne(tak powiedziała pani doktor)co sama tez zaobserwowałam. Oczywiście brzuszek bolał jak przed @ wczoraj myślalam że mi piersi wybuchną.Wieczorem zrobilam test-negatywny.A dziś miałam lekkie brązowe plamienia (podobno tak jest w ciąży) Więc teraz moje pytania :czy te plamienia moga wskazywać na ciąże?Czytałam że tak,więc dlaczego test miał by wyjść negatywny?Czyzby dlatego ,że te plamienie jest zwiazane z zagnieżdżeniem i dopiero wtedy test może wyjśc pozytywny ,gdy jajeczko się zagnieźci? Jesli tak to jak długo trwa zagnieżdżenie? Od 6 grudnia minelo juz 15 dni !
Czy jest jakaś nadzieja ze jestem w ciaży? Pomóżcie kochane! ***
zdziwiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:20   #4976
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zdziwiona Pokaż wiadomość
Kobietki pomóżcie !!!
Witam może któraś z was będzie mogła mi pomóc.Otóż staramy się o dzidziusia... Miesiączki ostatnio mam raczej nie regularne ale coś około 28-30 dni.Ostatnia zaczeła się 22 listopada .Kochaliśmy sie 4 i 6 grudnia-najprawdopodobniej dzien owulacji. W tym miesiacu mialam nawet te krwawienie owulacyjne(tak powiedziała pani doktor)co sama tez zaobserwowałam. Oczywiście brzuszek bolał jak przed @ wczoraj myślalam że mi piersi wybuchną.Wieczorem zrobilam test-negatywny.A dziś miałam lekkie brązowe plamienia (podobno tak jest w ciąży) Więc teraz moje pytania :czy te plamienia moga wskazywać na ciąże?Czytałam że tak,więc dlaczego test miał by wyjść negatywny?Czyzby dlatego ,że te plamienie jest zwiazane z zagnieżdżeniem i dopiero wtedy test może wyjśc pozytywny ,gdy jajeczko się zagnieźci? Jesli tak to jak długo trwa zagnieżdżenie? Od 6 grudnia minelo juz 15 dni !
Czy jest jakaś nadzieja ze jestem w ciaży? Pomóżcie kochane! ***
Testy wykrywają w moczu obecnosć hormonu hcg-jest on produkowany w momencie zapłodnienia. Test zrobiłaś ponad 2 tygodnie od stosunku, w dniu spodziewanej miesiączki więc powinien być jak najbardziej wiarygodny jeśli nie pojawi się okres zrób betę, wszystko się wyjaśni
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 21:48   #4977
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Frutti dziękuję bardzo, widać to brak hormonów mi się na mózg rzucił i przestałam jasno myśleć.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 00:56   #4978
stycho0987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam takie pytanie, uprawiałem z dziewczyną seks oralny ale nie doszło do wytrysku. Następnie za jakiś czas ocieraliśmy się o siebie wiadomo jak ale oboje byliśmy w majtkach. Nie czułem wytrysku więc możliwe, że jedynie kropelkowanie albo prejaukulat. Czy jest jakieś ryzyko ciąży?? Pozdrawiam i proszę o poważną odpowiedź.
stycho0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 07:10   #4979
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez stycho0987 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, uprawiałem z dziewczyną seks oralny ale nie doszło do wytrysku. Następnie za jakiś czas ocieraliśmy się o siebie wiadomo jak ale oboje byliśmy w majtkach. Nie czułem wytrysku więc możliwe, że jedynie kropelkowanie albo prejaukulat. Czy jest jakieś ryzyko ciąży?? Pozdrawiam i proszę o poważną odpowiedź.
Czyżby kolega założył sobie nowe konto?
Tyle razy pisałam, napiszę jeszcze raz: skoro macie ciążowe schizy zainwestujcie w antykoncepcję.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 07:24   #4980
stycho0987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nastepnym razem bedziemy, a teraz chcialbym uzyskac odpowiedz na moje pyt.
stycho0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.