Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 13:22   #1861
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez turbodymowomen Pokaż wiadomość
Czy niedowaga może być przyczyną spóźniania się okresu?
Za każdym razem dostaje miesiączkę coraz później, doprowadza mnie to do nadmiernego stresu chociaż współżyłam z moim chłopakiem ostatnio w wakacje. Uprawiamy jedynie petting i nie powinnam mieć żadnych podejrzeń, że jestem w ciąży ponieważ on rozpieszcza mnie zawsze pierwszą. Jednak się denerwuję. Więc czy to może niedowaga i nadmierny stres jest przyczyną spóźniania się okresu 2 dni?Wspomnę, że już wczoraj myślałam że dostałam bo zauważyłam bardzo małe krwawienie (bardzo małe) lecz dzisiaj go już nie ma.. Strasznie się boję, że z moim organizmem jest coś nie tak.

Przepraszam, ale nie wiedziałam do jakiego postu dodać moje pytanie..
jak najbardziej może tak być.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 19:40   #1862
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

test jest wazny przez 5 min tak pisze w ulotce...nie po godzinie...

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ddzasta87 Pokaż wiadomość
test jest wazny przez 5 min tak pisze w ulotce...nie po godzinie...
oj dziewczyny a ja to nie mma okresu juz 2 tyg i 3 dni... mam za soma 3 testy negatywne czyli brak ciazy i 2 wizyty u gin w tym dzisuiaj i nie jestem w ciazy..
a luteine bralam przez 5 dni i dzis juz 4 dz jak nie biore i ic i nic...
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 19:46   #1863
1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Kochałam się z chłopakiem 3 dni bez zabezpieczenia i spuszczał się we mnie, ale kilka dni przed okresem. Teraz powinnam dostać okres na dniach czy jest możliwość abym mogła zajść w ciążę? Prosze o odpowiedź.
1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 19:58   #1864
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 1717 Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem 3 dni bez zabezpieczenia i spuszczał się we mnie, ale kilka dni przed okresem. Teraz powinnam dostać okres na dniach czy jest możliwość abym mogła zajść w ciążę? Prosze o odpowiedź.
Każdy niezabezpieczony stosunek to możliwość ciąży.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:12   #1865
1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nawet na kilka dni przed miesiączką..?
1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:15   #1866
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Question Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 1717 Pokaż wiadomość
Nawet na kilka dni przed miesiączką..?

A skąd wiesz, czy akurat w tym cyk,lu cos się nie przesunęło?

Kalendarzyk to nie jest wiarygodna metoda. Jedyna sensowną metodą wyznaczania dni płodnych jest obserwacja cyklu = śluzu i temperatury, ewentualnie testy owulacyjne.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:41   #1867
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam, kochane, dziś, w dniu spodziewanej @ zrobiłam sobie test beta hcg z krwi, stosunek był 2 tyg. temu równo. Wynik mniej (taki znaczek) niż 2 - co to znaczy???
Poproszę o szybką odpowiedź, będę baaardzo wdzięczna!!!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2010-12-24 o 13:10
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 13:24   #1868
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witam, kochane, dziś, w dniu spodziewanej @ zrobiłam sobie test beta hcg z krwi, stosunek był 2 tyg. temu równo. Wynik mniej (taki znaczek) niż 2 - co to znaczy???
Poproszę o szybką odpowiedź, będę baaardzo wdzięczna!!!!!
wystarczyło trochę poczytać jeżeli norma labolatoryjna to 5, to w ciązy nie jesteś.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:44   #1869
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dzięki!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 17:45   #1870
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witam, kochane, dziś, w dniu spodziewanej @ zrobiłam sobie test beta hcg z krwi, stosunek był 2 tyg. temu równo. Wynik mniej (taki znaczek) niż 2 - co to znaczy???
Poproszę o szybką odpowiedź, będę baaardzo wdzięczna!!!!!
Dwa dni minęły, ból ustał, @ nadal brak. Oczywiście na lekarza teraz nie ma co liczyć, zastanawiam się tylko, co może oznaczać poza ciążą brak @- nie mam gorączki ani żadnych niepokojących objawów, miesiączkuję regularnie, tabletek nie brałam od kilku lat, stresów też ostatnio nie miałam. W dniu, kiedy miał przyjść @ i wcześniej bolało mnie jak na okres, teraz ból minął.
Nie chcę teraz, w świąteczny czas, zastanawiać się, czy wiz. u gina jest potrzebna, czy nie. I kiedy.
Jeśli wpisałam się w nieodpowiednim wątku, to przepraszam- kontynuowałam swój poprzedni post.

Chciałabym również złożyć serdeczne życzenia świąteczne Dużo szczęścia i... spokoju
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2010-12-25 o 17:46
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 00:57   #1871
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny
mam problem ;( troche dużo czytania ale inaczej nie będziecie wiedziały o co dokładnie mi chodzi
staramy się z mężem o dzidzie od 5 miesięcy, miałam wykrytego gruczolaka przysadki, po roku podobno znikł, od zawsze mam problemy z miesiączką i jajniki o "policystycznej strukturze"... od około 2 lat biorę dyphaston od 16 do 25 dnia cyklu i zawsze dostaję miesiączkę dzień po odstawieniu. dwa miesiące temu nie dostałam okresu bardzo mnie bolały piersi, i brzuch dodam że nigdy mi się tak nie zdarzyło żeby piersi bolały aż tak mocno. więc zrobiłam test wyszedł negatywny zostawiłam do na półce a po powrocie z pracy zobaczyłam że na teście są dwie kreski ( druga była słabo widoczna) ucieszyłam się bo myślałam że to ciąża martwił mnie jedynie silny ból brzucha po 3 dniach zrobiłam kolejny test wyszedł negatywny a kolejnego dnia dostałam okresu( było to po6 dniach od odstawienia duphastonu) kolejny miesiąc był tak jak normalnie, okres dzień po odstawieniu w tym miesiącu mam kolejny problem, 17 wzięłam ostatnią tabletkę więc 18 rano powinnam dostać okres, dziś jest 26 a okresu ciągle brak mam delikatny ból brzucha co jakiś czas, bolą mnie piersi od kilku dni w piątek zrobiłam test ale wyszedł negatywny, a co najważniejsze od środy mam bardzo delikatne plamienia nigdy nie miałam czegoś takiego zawsze albo miałam okres albo nie...... i ten duphaston zawsze na mnie działał...... bardzo bym chciała żeby to był dzidziuś ale nie chcę się nakręcać szczególnie że byliśmy troszkę "leniwi" w tym miesiącu ;( kochane nie piszcie mi idź do lekarza bo o tym wiem .... jest tylko taki problem że teraz nie mogę bo nie ma mnie w kraju a tym partaczom tu na miejscu nie mam zamiaru niczego tłumaczyć! zresztą i tak nikt ni wykryje tak wczesnej ciąży chyba że test krwi. wszystkie badania miałam robione pod koniec lipca, usg i cytologię więc nie powinno nic się dziać tam w środku
pomóżcie mi dziewczyny
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 11:12   #1872
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam mniej więcej podobny problem... Otóż leczę się na niepłodność i odstawiłam bromergon, ponieważ w połowie cyklu pojawił się dojrzały pęcherzyk i miałam owulację, kochaliśmy się z mężem 19 listopada, ale niestety po tygodniu test z krwi wyszedł negatywny. Kiedy okres nie nadszedł, dzień później zrobiłam test ciążowy, ale również dał wynik negatywny. Miesiączkę dostałam 3 dni później.
Ponieważ jestem w trakcie odstawiania bromergonu (biorę tylko 0,5 tabletki) spodziewałam się regularnego okresu za jakiś tydzień i dostałam teraz (właściwie to różowa krew ze śluzem) I trochę się boję, że może jednak byłam w ciąży i teraz poroniłam przez ten bromergon??

Co do twojego pytania, to faktycznie lepiej się nie nakręcać (chociaż życzę powodzenia), ale zrobić test z krwi. Po takim czasie powinien dać wiarygodny wynik, a duphaston podtrzymuje ciążę, więc na pewno Ci nie zagrozi
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 11:36   #1873
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hm...duphastonu juz nie biore brałam go tylko po to żeby mieć okres ......przez 10 dni w cyklu teraz jem tylko 0,5 parlodelu na obniżenie prolaktyny..........niest ety nawet testu z krwi nie jestem wstanie zrobić do nowego roku ;;( dlatego sie martwię ;(
czekam na dalsze odpowiedzi pozdrawiam serdecznie
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 11:50   #1874
noir246
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czesc Forumowicze

Ja troszke z innej bajki, przepraszam. Moz ltoras z was moglaby mnie trocheuspokoic albo doradzic co zrobic. Mianowicie, wczoraj kochalam sie z chlopakiem; uzwamy tylko prezerwatyw jako zabezpieczenia i doslownie kilka minut po pierwswym wytrysku gdzie wswystko raczj bylo ok zaczelismy sie znowu kochac jednak po jakims czasie zorientowalismy sie ze gumka pekla. Do drugiego wytrysku nie doszlo; sama nie wiem jak dlugo kochalismy sie po peknieciu prezerwatywy, ale obawiam sie troche, ze moze dostaly mi sie do pochwy jakies pozostalosci z wczesniejszego wytrysku (nie mam pojecia czy to mozliwe?) albo jakies sladowe ilosci spermy wydzielil wraz ze sluzem; chociaz sladow nasienia nie bylo widac, sama nie wiem co sadzic no i jeweli to ma znaczenie to nie potrafil juz dojsc drugi raz.
Prosz bardzo o jakiekolwiek rady, bede bardzo wdwieczna bo waham sie nad zaztciem tabletki po, chociaz z drugiej strony to ogromna dawkahormonow i nie wiem jak na mnie zadziala.
Obawiam sie ze moge byc w ciazy, prosze o pomoc, z gory dziekuje
noir246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 12:39   #1875
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez noir246 Pokaż wiadomość
Czesc Forumowicze

Ja troszke z innej bajki, przepraszam. Moz ltoras z was moglaby mnie trocheuspokoic albo doradzic co zrobic. Mianowicie, wczoraj kochalam sie z chlopakiem; uzwamy tylko prezerwatyw jako zabezpieczenia i doslownie kilka minut po pierwswym wytrysku gdzie wswystko raczj bylo ok zaczelismy sie znowu kochac jednak po jakims czasie zorientowalismy sie ze gumka pekla. Do drugiego wytrysku nie doszlo; sama nie wiem jak dlugo kochalismy sie po peknieciu prezerwatywy, ale obawiam sie troche, ze moze dostaly mi sie do pochwy jakies pozostalosci z wczesniejszego wytrysku (nie mam pojecia czy to mozliwe?) albo jakies sladowe ilosci spermy wydzielil wraz ze sluzem; chociaz sladow nasienia nie bylo widac, sama nie wiem co sadzic no i jeweli to ma znaczenie to nie potrafil juz dojsc drugi raz.
Prosz bardzo o jakiekolwiek rady, bede bardzo wdwieczna bo waham sie nad zaztciem tabletki po, chociaz z drugiej strony to ogromna dawkahormonow i nie wiem jak na mnie zadziala.
Obawiam sie ze moge byc w ciazy, prosze o pomoc, z gory dziekuje

moim zdaniem jesli nie chcesz miec problemow lepiej wziac tabl po stosunku zeby nie zajsc... tym barrdziej jak masz plodne..roznie to w zyciu byla..bywaja zbiegi okolicznosci fartu fuksy i pech tez...
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 12:40   #1876
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez noir246 Pokaż wiadomość
Czesc Forumowicze

Ja troszke z innej bajki, przepraszam. Moz ltoras z was moglaby mnie trocheuspokoic albo doradzic co zrobic. Mianowicie, wczoraj kochalam sie z chlopakiem; uzwamy tylko prezerwatyw jako zabezpieczenia i doslownie kilka minut po pierwswym wytrysku gdzie wswystko raczj bylo ok zaczelismy sie znowu kochac jednak po jakims czasie zorientowalismy sie ze gumka pekla. Do drugiego wytrysku nie doszlo; sama nie wiem jak dlugo kochalismy sie po peknieciu prezerwatywy, ale obawiam sie troche, ze moze dostaly mi sie do pochwy jakies pozostalosci z wczesniejszego wytrysku (nie mam pojecia czy to mozliwe?) albo jakies sladowe ilosci spermy wydzielil wraz ze sluzem; chociaz sladow nasienia nie bylo widac, sama nie wiem co sadzic no i jeweli to ma znaczenie to nie potrafil juz dojsc drugi raz.
Prosz bardzo o jakiekolwiek rady, bede bardzo wdwieczna bo waham sie nad zaztciem tabletki po, chociaz z drugiej strony to ogromna dawkahormonow i nie wiem jak na mnie zadziala.
Obawiam sie ze moge byc w ciazy, prosze o pomoc, z gory dziekuje
Mam rozumieć, że kontynuowaliście zabawę z gumką po pierwszym wytrysku?
No to gratuluję, bo właśnie dlatego tak się nie robi...
Gumka z nasieniem pękła, więc ja bym się nie zastanawiała nad tabletką "po".
Of course jeśli zdążysz ją zażyć nie później niż 72h po stosunku.
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-12-26 o 12:41
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 17:10   #1877
noir246
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nie, no oczywiscie zmieniamy gumki po kazdym razie to by bylo niesmaczne kontynuowac w jedna i ta sama hehe :p ale mam troche stracha ze jednak moze stalo sie cos wiecej..... a na dodatek wlasnie znalazlam kawalek kondoma w dolnej czesci bielizny, to straszne ale musial utknac w srodku.... jak wezme tabletke jutro to powinna byc skuteczna? bo dzisiaj nie dam rady. Tylko najbardziej boje sie, ze cos mi sie po niej stanie, roznie to bywa, ale moze jestem panikara......? dzieki za odzew!
noir246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 17:39   #1878
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie zaszkodzi konsultacja i nie zaszkodzi wziac. sobota, niedziela, poniedzialek - 72 godz

u nas gumka juz nie peka, kupilam 12 szt za 15 zl wychodzi na to ze jesli wspolzyjemy na jedna pozycje a partner mimo wszystko dojdzie to nie zmieniamy gumki, zreszta chyba nawet partner nie czuje ze ma "mokro"
jesli wychodzi i widzi ze cos jest i juz drugi raz sie kochamy to juz zmieniamy
mimo wszystko ze zaciskam zbiorniczek to i tak jest powietrze, ale pracujemy na tym + duzo zelu na gumke i jest ok
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 19:05   #1879
Adriennne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
GG do Adriennne
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej, pisałam już w wątku Yaz, ale jakoś nikt mi nie odpisał może Wy pomożecie...

Opuściłam wczorajszą tabletkę (sobota godzina 19.00) zażyłam ją po 14 godzinach (niedziela 9.00) była to 4 tabletka 1 rzędu, dziś wzięłam już normalnie. We wtorek współżyłam, a od środy mam okres (dziś jest końcówka). Jakie jest ryzyko że mogłabym być w ciąży?
I jak powinno się liczyć 7 dni w którym powinno się dodatkowo zabezpieczać? od soboty? czy od niedzieli? i jak to ma wyjść? chodzi mi o sylwestra który jest z piątku na sobotę - musimy używać prezerwatyw czy nie...
Adriennne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 22:04   #1880
Zestresowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam wszystkich już kiedyś pisałam tutaj na forum na temat moich problemow .Teraz mam tak: @ regularna co 30 dni.Oczywiście testy owulacyjne poszły w ruch i wyszło mi ze 16 grudnia miałam wzrost wiec było przytulanko wcześniej też były przytulanka ale napisze tylko o tych po wzroście LH potem nad ranem znów i potem jeszcze raz.I teraz tak. Oczywiście nakręciłam się że mogę być w ciąży ( jeśli byłby dzidziuś to nie było by problemu jeśli nie było tez ok po prostu będzie co ma być tak sobie tłumaczę żeby nie zwarjować ).Czuje się jakbym miała dostać @ z dwoma małymi "ale".Nie pale od wczoraj bo mi to śmierdzi i boli mnie bardzo krzyż. Reszta tak jak na @.Powinnam dostać 28 grudnia ale coś mi mówi ze nie dostane. Czy miała z dziewczyn ktoraś jakieś objawy jeszcze przed terminem @ ?? AA zapomniałam dodać mam duuużo bialego sluzu musze "latac" z wkladkami i ciagle spie.Ale niewiem moze to wina zblizajacej sie @ jak uwazacie? No i temp caly czas 37,2 ale to akurat nie jest miarodajne bo jestem pdziebiona
Zestresowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 09:09   #1881
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Na ewentualne objawy ciąży jest jeszcze za wcześnie Chociaż doskonale Cię rozumiem, bo sama zawsze wszystkie objawy dopasowuję do ciąży
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 09:19   #1882
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny ....mogłybyście coś mi poradzić, ciągle mam ten problem i nie wiem co jest ;( (mój główny post jest wyżej)
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 09:31   #1883
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

A robiłaś test z moczu?
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 09:56   #1884
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

robiłam 32 dnia cyklu szedł negatywny dziś jest już 37 dzień ( cykl mam 27dniowy)
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:55   #1885
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mhm...czasem testy nie wychodzą od razu pozytywnie. Zanim będziesz mogła zrobić test z krwi, powtórzyłabym zwykły test na Twoim miejscu
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:50   #1886
loczek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej to ja dziekuje za rade...
okres mam nie regularnie co 30 dni.. teraz spoznia sie o 8 dni. test zrobilam trzy dni po planowanej miesiaczne z samego rana wynik niegatywny(bez zadnej drugiel niklej nawet kreski)... martwie sie chodz do zaplpdnienie molo dojasc 23 dni temu chociasz zabiezpieczylismy sie stosujac prezerwatywy ( nie pekła nie zsuneła sieitp)... jutro zrobie jeszcze jeden... czy jesli bedzie negatywny to mam sie czym martwic ze moge byc w ciazy?
loczek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:55   #1887
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

loczek2 nie sadze żebyś była w ciąży skoro się zabezpieczyliście a prezerwatywa nie pękła powinno być ok.



tez mam takie zdanie, test dziś kupiłam i rano zrobię ale myślę że będzie negatyw, jutro zadzwonię do mojego lekarza w Polsce, zobaczymy co on mi powie
dzięki
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:41   #1888
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

loczek - widze ze chcesz byc w tej ciazy skoro szukasz testu ktory pokaze ci 2 kreski

najlepsze jest to ze kobieta ktora wspolzyje a ktorej sie spoznia okres zawsze szuka dziury w calym i wmawia sobie ciaze, odrzucajac mysli o klopotach hormonalnych czy o pojawieniu sie torbieli. ciekawe co sobie mysli facet jak slyszy 10 raz
- a moze jestem w ciazy?
- nie nie jestes, gumka jest cala.
- a moze jestem i bedzie dzidzi?

wspolczuje mu serdecznie
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 10:10   #1889
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nie jest mu źle, jak obydwoje starają się o dziecko Wtedy to normalne, że kobieta świruje
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:08   #1890
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

już nie mam pojęcia co mi jest zrobiłam kolejny test wyszedł negatywny, ciągle mam te delikatne plamienia a do lekarza nie mogę się dodzwonić ;(
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.