Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-05, 18:23   #3001
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Jejku, mam nadzieję, że nie wie i jest już totalnie szczęśliwa
(...)
Może to było pytanie o kota.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 18:43   #3002
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może to było pytanie o kota.
Właśnie nie no oczywiście nie ma co z takim trzymać kontaktu, ale po prostu jestem ciekawa. Teraz nie trzeba z kimś rozmawiać żeby wiedzieć co u tej osoby słychać
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 18:54   #3003
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Śpieszę napisać, że u kota wszystko ok. Po rozstaniu zachowaliśmy kontakt (zdziwiona byłam, jak on szybko przeszedł nad tym do porządku dziennego - jakby nic się nie stało). Wysyłał regularnie zdjęcia kota i żartował, że powinnam mu wysyłać kasę na bombelka.
On raczej został u mamusi i mógł jej się pożalić, że ja niedobra go nie chciałam karmić.
Teraz też bym się po miesiącu takiego pozbyła, ale wtedy... w trochę innym punkcie życia byłam. Nie widziałam, jak byłam wykorzystywana, było to dla mnie "normalne". I kasę, i zasoby emocjonalne ze mnie siorbał, ja go miałam zawsze wspierać, w drugą stronę - nie bardzo.
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 19:37   #3004
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
Śpieszę napisać, że u kota wszystko ok. Po rozstaniu zachowaliśmy kontakt (zdziwiona byłam, jak on szybko przeszedł nad tym do porządku dziennego - jakby nic się nie stało). Wysyłał regularnie zdjęcia kota i żartował, że powinnam mu wysyłać kasę na bombelka.
On raczej został u mamusi i mógł jej się pożalić, że ja niedobra go nie chciałam karmić.
Teraz też bym się po miesiącu takiego pozbyła, ale wtedy... w trochę innym punkcie życia byłam. Nie widziałam, jak byłam wykorzystywana, było to dla mnie "normalne". I kasę, i zasoby emocjonalne ze mnie siorbał, ja go miałam zawsze wspierać, w drugą stronę - nie bardzo.
To pasierb, nie adaptowałaś go.
Ale roszczeniowy facet
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 22:17   #3005
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Mój pierwszy chłopak był bardzo zazdrosny, zrobił mi olbrzymią awanturę za to, ze spotkałam się ze swoją paczką ze studiów bez jego zgody, gdyż w tej grupie był kolega, a on nie ufa facetom. Wcześniej mielismy "umowę", a raczej on narzucił mi wczesniej, że mam sie nie spotkać z żadnym facetem bez jego zgody, tyle, ze to było spotkanie grupowe i mi nie przyszło do głowy, żeby pytać go o zgodę. Tym bardziej, że tne kolega był gejem i byl już w związku z chlopakiem, o czym on juz wiedział wcześniej, może się zapomniałam. Po tej akcji zerwałam z nim i ulżyło mi niesamowicie.

Ten sam ex też miał problem kasą, miesiecznie dostawał od rodziców 1400 zł na czas studiów itp. Zawsze wydawał wszystko do grosza, raczej nie był oszczędny, np. dojeżdżał na zajęcia samochodem mimo że komunikacją miałby 20 min. Raz coś mu nie stykło w obliczeniach i jak wracał autostradą do swojego rodzinnego miasta, to w trasie napisał do mnie i spytał, czy nie przeleję mu teraz 20 zł jako przelew natychmiastowy, bo inaczej nie ma jak zapłacić za bramki.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.