Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 10:33   #3031
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a ja od ponad roku chodzę do Gosi na os.oświecenia i kocham ją i ubóstwiam!!!! nie ma salonu z prawdziwego zdarzenia, obcina w domu, ale w pełni profesjonalnie. tylko dzięki niej moje włosy odżyły a mój kolore jest cudownie, naturalnie blond
przyszłam do niej z połamanymi, spalonymi, żółto-pomarańczowymi badylami które nadawały się tylko pod kosiarke.koszmar!!!! a ona je uratowała i wyprowadziła na dobrą drogę i wiem że jej nie zamienie.
nie wiem jak z fryzurkami typu ślubne, studniówkowe, bo nie probowalam, ale wiem ze robi i podobno tez dobrze. samo śięcie+ farbowanie- jak najbardziej TAK!
I tak przyjmuje każdego w domu? Bo ja bym była zainteresowana, to niedaleko mnie. Tylko interesuje mnie samo strzyżenie, więc pewnie nie wiesz jak cenowo?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:35   #3032
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez aster123 Pokaż wiadomość
Znalazłam wreszcie pana Szymona, który pracował w Kaizen Hair i mogę go w ciemno polecić. Pracuje teraz na Kurdwanowie w salonie Saffron Beauty, obcina świetnie, jeśli klientka nie wie co zrobić ze sobą doradzi fachowo , modelowanie i układanie włosów - cudo. Jest to nowo otwarty salon, gdzie pracują też dwie świetne kosmetyczki - jedna specjalistka od twarzy, druga od dłoni i stóp - na dodatek robi na lakierach OPI, które absolutnie uwielbiam i polecam, jest tam też masażystka po fizjoterapii. Mają tam też profesjonalny pokoik dla dzieci z opieką - ślicznie urządzony, z bramką także dziecko nie biega po salonie i nie ma możliwości zrobić sobie krzywdy a mamusia może sie w tym czasie upiększać spokojna o maleństwo Jednym słowem salon jakiego brakowało w Krakowie.
Możesz podac dokładny adres tego salonu na Kurdwanowie bo jestem zainteresowana panią maniciurzystką, która pracuje na Opi Mieszkam niedaleko więc chętnie skorzystam.
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:26   #3033
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
szukam fryzjera Łukasza - trendy KRAKÓW

Poszukuję fryzjera o imieniu Łukasz, który pracował kiedyś (jakieś dwa lata temu) w salonie fryzjerskim Trendy na Ruczaju (ul. Chmieleniec).

Ma ktoś może jakieś namiary na niego? Będę bardzo wdzięczna za każde info
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 14:14   #3034
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć!
jutro idę do "Dziedzic" - przekonałyście mnie mam nadzieję, że nie będzie źle.
Zanim tam się wybiorę opowiem o moich dotychczasowych poszukiwaniach.
Ktoś tu pytał o Trendy - byłam. Chyba u Andrzeja, na Karmelickiej, zachwalanego pod niebiosa na jakimś forum. Źle. Chłopak przemiły. Coś tam ciepał przez pół godziny. Potem chapsnął za szczotkę i zrobił mi taki baniak na głowie, że cieszyłam się, że jest burza i deszcz pada... nie rozkładałam parasola, żeby jak najszybciej zmoknąć. Naprawdę - wyglądałam jak w karykaturze, w jakimś surrealistycznym śnie czy co? chciało mi się śmiać na początku, bo nigdy w życiu nie widziałam czegoś takiego u kogokolwiek na głowie, ale jak sobie uświadomiłam, że to naprawdę ja i o moją głowę chodzi - to trochę mi ta wesołość przeszla. Potem oczywiście walczyłam z włosami przez kilka tygodni, żeby podrosły. Nie układały się w ogóle. Ciepki i sianko. Nie pomaga nawet tysiąc wsuwek. Poza tym - odeszła mnie ochota na fryzjerów. Płacić za coś co jest beznadziejne i się nie podoba? To wolałam mieć takie coś ale już do tego nie dokładać.

Nie najgorzej wspominam AK.KK. Co mi się podobało: słuchają, nie wydziwiają. Ale trzeba bardzo dobrze wiedzieć czego się chce i nie chce. Na tej podstawie one coś doradzą, nawet nie najgorzej doradzą, ale będzie to raczej tradycyjne i ostrożne. Potem dokładnie będzie to co się chciało, starannie ostrzyżone. Większość klientek z którymi się tam mijałam to kobietki w wieku "średnim" tak koło 40. One chyba mają trochę inne oczekiwania, nie wiem sama, niby nie były złe te fryzury, ale jakieś takie nijakie. Nigdy mi tam nic nie spartaczyli to fakt. Dało się w tym chodzić.

Perfekcyjne grzywki (nie oddzielają się od reszty włosów) i włosy do prostownicy robi Dawid Pater na Urzędniczej. Ale ja nie lubię prostowania, nie bawi mnie to. Męża mi też "wyprostował". Męskie strzyżenie robi naprawdę fajnie, ale mój mężczyzna stwierdził, że jak na męskie - to za drogo. Te cięcia które ja miałam były niezłe, ale szybko mi się znudziła grzywa "od czubka głowy"jak zapragnęłam inną - dostałam - dokładnie taką samą. Więc już tam nie bywam.
Świetnie, wręcz znakomicie obciął za to moją kuzynkę, która ma kręcone długie włosy. Oczywiście je wyprostował czym była zachwycona, ale kiedy jej się z powrotem skręciły po umyciu - wyglądała rewelacyjnie, moim zdaniem była to jej najlepsza fryzura jaką kiedykolwiek miała.

Nie mogę powiedzieć, że któryś z tych fryzjerów był kiepski. Ale to jeszcze kwestia oczekiwań, typu włosów, trybu życia jaki się prowadzi - dopasować się do tego wszystkiego - nie jest łatwo, kiedy się widzi człowieka pierwszy raz w życiu... Dam znać jak wyszło u tej Dziedzic. Fajnie że tam się nie czeka tygodniami na kolejkę jak w Trendach. To pierwszy plus...
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 15:09   #3035
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
I tak przyjmuje każdego w domu? Bo ja bym była zainteresowana, to niedaleko mnie. Tylko interesuje mnie samo strzyżenie, więc pewnie nie wiesz jak cenowo?
Inesco nie mam pojęcia. tak normalnie przyjmuje w domu, ma w przedpokoju wygospodarowany koncik na mini "salonik". ja juz za 1szym razem czułam się u niej komfortowo bo jest b. sympatyczna i kontaktowa.
co do strzyżenia to nie mam pojęcia bo ja namiętnie zapuszczam
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:09   #3036
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja w efekcie chyba pójdę po prostu tam gdzie zwykle, gdzie ścinają mnie poprawnie, choć bez zachwytu - ale za to włosy układają się zadowalająco, nawet jak już sporo odrosną, w dodatku tylko raz zrobili mi tam coś złego, ale na własną, wyraźną prośbę
W dodatku za ścięcie daję tam ok 50 zł.
A najwyżej na ewentualną koloryzację pójdę gdzie indziej - poza tym, ponoć to nie jest najlepiej, żeby od razu fundować sobie taką dużą zmianę jak kolor i ścięcie - a jak zrobię kolor po jakichś 3 tygodniach od ścięcia to będzie wyglądało na kolejną zmianę
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:53   #3037
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
Inesco nie mam pojęcia. tak normalnie przyjmuje w domu, ma w przedpokoju wygospodarowany koncik na mini "salonik". ja juz za 1szym razem czułam się u niej komfortowo bo jest b. sympatyczna i kontaktowa.
co do strzyżenia to nie mam pojęcia bo ja namiętnie zapuszczam
A mogłabyś zapytać?
Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Ja w efekcie chyba pójdę po prostu tam gdzie zwykle, gdzie ścinają mnie poprawnie, choć bez zachwytu - ale za to włosy układają się zadowalająco, nawet jak już sporo odrosną, w dodatku tylko raz zrobili mi tam coś złego, ale na własną, wyraźną prośbę
W dodatku za ścięcie daję tam ok 50 zł.
Ja płacę od lat w różnych salonach góra 35-40 zł.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 22:20   #3038
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja tez. dlatego cena za samo sciecie ponad dwukrotnie wyzsza mnie rozklada na lopatki. tym bardziej, ze do tego musze doliczyc balejaz.
tyle to ja nie wydalam na fryzure na zadna studniowke i wesele!
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!


Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:25   #3039
batoniki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a ja od ponad roku chodzę do Gosi na os.oświecenia i kocham ją i ubóstwiam!!!! nie ma salonu z prawdziwego zdarzenia, obcina w domu, ale w pełni profesjonalnie. tylko dzięki niej moje włosy odżyły a mój kolore jest cudownie, naturalnie blond
przyszłam do niej z połamanymi, spalonymi, żółto-pomarańczowymi badylami które nadawały się tylko pod kosiarke.koszmar!!!! a ona je uratowała i wyprowadziła na dobrą drogę i wiem że jej nie zamienie.
nie wiem jak z fryzurkami typu ślubne, studniówkowe, bo nie probowalam, ale wiem ze robi i podobno tez dobrze. samo śięcie+ farbowanie- jak najbardziej TAK!
Gdzie dokładniej pracuje Pani Gosia na Oświecenia? Czy mogłabyś podać jakiś namiar na nią? Będę bardzo wdzięczna
batoniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:23   #3040
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ha, a ja postanowilam dac szanse zakaldowi fryzjerskiemu do którego chodze od gimnazjum. wstalam dzis rano, popatrzylam do lustra i stwierdzilam,ze jak natychmaist czegos nie zrobie to mnie trafi. iiiii... nie zaluje bo okazalo sie, ze po czterech latach macierzynskiego wrocila moja ulubiona fryzjerka z liceum, z która zawsze umiałam się dogadać
a ja juz myslalam,ze przepadla na amen
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!


Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:41   #3041
dcdcd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Salon Margo, Kraków polecacie?

Polecilybyscie salon Margo, pania Urszule Lewicka?
Bo czeka mnie radykalna zmiana fryzury, a ja nawet nie potrafie powiedziec o co mi chodzi:P
dcdcd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 20:39   #3042
Misia323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do Misia323
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć. W przyszłym tygodniu wybieram się do fryzjera i mam prozbę. Czy mógł by mi ktoś doradzić dobrego fryzjera w Krakowie? Chcę zrobić fryzurę EMO ale nigdzie nie mogę znaleść fryzjera który by mnie w ten sposób obcioł. Byłam już u jednego fryzjera i twierdził że doskonale wie jak ta fryzura wygląda, że będę zadowolona i takie tam, poczym okazało się że zrobił mi zupełnie co innego na głowie niż chciałam
Misia323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 20:44   #3043
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Jeśli szukasz kogoś, kto by Cię obcioł, to nie dziwne, że nie znajdujesz
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:46   #3044
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny gdzie najlepiej pofarbuje włosy? nie chodzi mi o taki typowy balejaż, tylko włosy "rozświetlone słońcem" Pisałyście że Pani Basia z Kiss Paris dobrze nakłada farbę....
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:31   #3045
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ech wybieram się dziś do fryzjera, ale w sumie sama jeszcze nie wiem, co chcę na tej głowie, i czy robić coś z kolorem czy nie - wiem tylko jedno: potrzebuję jakiejś zmiany...

edycja - byłam, wróciłam, cudów nie ma, ale nie jest źle... czyli jak zwykle, cudu nie ma
na koloryzację się nie zdecydowałam, bo jak powiedziałam, że nie chcę farbować całości, tylko jakieś pasma lub refleksy, to mi fryzjerka zaproponowała rozjaśnienie całości
podobnie jak w AK.KK - tylko tam zaproponowała przyciemnienie całości
a ja nie chcę potem latać co półtora miesiąca na odrosty
do następnej wypłaty chyba pozostanę szatynką...

wyczytałam na stronie Kiss Paris że robią refleksy za 50 zł - robiła tam któraś refleksy?

Edytowane przez Lenka87
Czas edycji: 2010-07-12 o 14:28
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 16:03   #3046
amalee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja robiłam refleksy. Łącznie ze strzyżeniem długich włosów zapłaciłam ok. 250 zł. Efekt ładny i naturalny.
amalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 16:55   #3047
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A dużo masz tych refleksów na głowie? W jakim kolorze?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:00   #3048
batoniki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a ja od ponad roku chodzę do Gosi na os.oświecenia i kocham ją i ubóstwiam!!!! nie ma salonu z prawdziwego zdarzenia, obcina w domu, ale w pełni profesjonalnie. tylko dzięki niej moje włosy odżyły a mój kolore jest cudownie, naturalnie blond
przyszłam do niej z połamanymi, spalonymi, żółto-pomarańczowymi badylami które nadawały się tylko pod kosiarke.koszmar!!!! a ona je uratowała i wyprowadziła na dobrą drogę i wiem że jej nie zamienie.
nie wiem jak z fryzurkami typu ślubne, studniówkowe, bo nie probowalam, ale wiem ze robi i podobno tez dobrze. samo śięcie+ farbowanie- jak najbardziej TAK!
gdybyś mogła podać jakiś namiar na Gosię ... właśnie przeżywam koszmar pomarańczowych, spalonych włosów. Może i moje włosy uda się jej uratować... Pojawiła się nadzieja
batoniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:26   #3049
gochacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 68
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Może mi cos polecicie Mam włosy do ramion w kolorze słoneczny blond Chcialabym zrobić refelksy z jasnego ciepłego brązu... tylko, że.... Pierwszy raz jak psozłam do fryzerki to stwierdziła, że musi mi trochę przyciąć włosy chociaż sobie tego nei życzyłam. A mi naprawdę włosy nei chcą rosnąć ;/ Refleksy też jej wyszły okropnie! Praktycznie wyglądało to jakbym przefarbowała siena brąz! Drugi raz po ochłonięciu psoząłm do innej fryzjerki. Ta stwierdziła, że kolor który wybrałam nei będzie widoczny na moich włosach. Dobar myślę kobieta ma 50 lat farbowałą wiele kobiet pewnei sięzna. I tu się myliłam. Wyszłąm w czarnych włosach z pasemkami które wyglądały jak siwizna! Masakra. Tearz to już płakałam. Pomyślałam, że do trzech razy sztuka i teraz szukam zakąłdu gdzie zrobią mi w końcu moje wymarzone refleksy. Ktoś coś poleci?
__________________
--------------------
29.10.09r. Poznaliśmy się
18.02.10r. Jesteśmy razem
gochacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 11:25   #3050
pakos
Przyczajenie
 
Avatar pakos
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Tak mało opinii o salonie Marta Lizoń. Na zdjęciach w necie wygląda nieźle, ale cennik nie wygląda na tyle zachęcająco żeby pójść tam całkiem w ciemno...chodzi mi o koloryzację.
Dziewczyny, była któraś z Was??


po namyśle..nie będe taką egoistką też mogę dodać opinię od siebie:
włosy ścinałam trzykrotnie w Strefie Fryzur w Gal.Krakowskiej. Za każdym razem u p. Agnieszki- takiej rudej, pogodnej. Co prawda zostawiałam tam po 85 zł ale uważam że było warto.
Mam niesforne megapuszące się włosy do łopatek i p. Agnieszka potrafi nad nimi zapanować. Wyprzedzając ewentualne późniejsze pytania innych dziewczyn dodam, że nie pójdę tam na koloryzację bo zwyczajnie mnie na nią nie stać. I żal mi z tego powodu, bo na własne oczy widziałam, jakie cuda wyprawiają tam z włosami...

Edytowane przez pakos
Czas edycji: 2010-07-14 o 11:31
pakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:48   #3051
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czytam Was i nie mkge sie zdecydowac


Poleccie kogos kto umie dobrac super fyzzure,zna sie na rzeczy i ma wizjie jest dobrym stylista ...i z czegos straznego zrobi szał Od zawsze mam taka samą fryzure czhyli nijaką i chcialabym wkocu miec cos oryginalnego na głowie
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:22   #3052
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez aster123 Pokaż wiadomość
Adres to Wysłouchów 2, salon się nazywa Saffron Beauty. OPI rzeczywiście są świetne a oni mają jeszcze opcję OPI lakiery światłoutwardzalne - 3 tygodnie lakieru bez odprysków
Jak z nieba!
Miałam własnie dzownić do Kaizen Hair, bo byłam 4msc temu u pana Szymona! Ale coś mnie podkusiło by sprawdzić na wizażu
Mam jutro umówiony termin, mam nadzieje, że nic się nie zmieniło i wyjdę zadowolona jak ostatnio
Tylko pytanie mam takie - czym tam dojechać ? Bo to jest dla mnie drugi koniec miasta
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 18:18   #3053
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny który fryzjer w Krakowie zrobi mi taka fryzure??

http://ikf.styl.fm/fryzury-punk/fryzura648940.htm

Zamiast wzoru motyla bedzie prawdopodobnie cos innego

Ta fryzura jest PRAWIE idealna <slina>
http://ikf.styl.fm/img84078.fryzury-punk.279163.jpg

Dodam, że byłam już u Klaudiusza i on jednak miał nieco inna wizje niz ja i czuje ze sie nie dogadamy w tej kwestii

Edytowane przez muammamija
Czas edycji: 2010-07-15 o 18:31
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:31   #3054
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kilka dni temu bylam U Dziedzic.
Bez zachwytów, ale nie jest źle. Podobało mi się traktowanie klijenta - bardzo miło i elegancko. Pani Ania bardzo się stara, jest elastyczna, mozna pokazać co się chce na zdjęciach ona coś do tego doradzi i powstaje fryzura dość oryginalna. Jak patrzyłam na inne klijentki - też ok; klasyczne fryzury, łądnie dobrane kolory, starannie zrobione.
Jednak jak dla mnie - wszystko za grzeczne. Chciałam coś zwichrowanego ale jednocześnie takiego żeby się dało do pracy.
Mam trochę postrzępionych kosmyków - ale to jeszcze nie to...
Nie wiem czy tam wrócę czy będę szukać dalej?
Gdzie robią takie bardziej szalone fryzy ale szalone z umiarem?

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodyno Pokaż wiadomość
Umówiłam się z panią Edytą z FREESTYLE STUDIO na poniedziałek.
Czy możecie napisać mi coś o tym salonie? Czy warto tam iść, jakie są ceny(na stronie ich nie ma-.-) i czy panie liczą się ze zdaniem klienteli.

Jeśli możecie ma zaproponować lepszego fryzjera, który obetnie mnie mniej więcej tak jak na tych zdjęciach: (to ta sama osoba)
http://i45.tinypic.com/dewemg.jpg
http://i47.tinypic.com/27zvpzn.jpg
http://i50.tinypic.com/68ej2u.jpg
http://i48.tinypic.com/do6x3q.jpg
http://i46.tinypic.com/2yy9tfd.jpg
http://i47.tinypic.com/16adyqx.jpg
http://i49.tinypic.com/2yv2lj6.jpg

(zależy mi na dobrej cenie ok 200 zł – obcięcie + farbowanie).
Nobodyno - czy jesteś zadowolona ze swojej fryzury? Też mi się podoba na tych zdjęciach.
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:27   #3055
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Nobodyno super fryzurka , gdzie robiłas ?


Własnie cos podobnego ,oryginalnego chce ...ale na długich włosach za ramiona ...i nie wiem do kogo isc
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:55   #3056
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Jak się ma długie włosy, i chce się wciąż mieć takie - to trzeba szczególnie uważać u fryzjera ale powiem wam, że to nie tylko kobieca "przypadłość" - mój kumpel miał jeszcze jakieś 4 miesiące temu taką długość włosów, jak niegdyś Rubik Piotr (jak był jeszcze blondynem, chyba kojarzycie), obcinał się w Londynie i był mega zadowolony z fryzu, dopóki nie poszedł podciąć trochę włosów u polskiego fryzjera, bo już był przydługawe - no i pani fryzjerka na hasło "podciąć końcówki" obcięła go na zupełnie krótko
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:59   #3057
aglas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Co do salonu Dziedzic mam podobne odczucia do kasienji. Obcinałam się tam ostatnio: jak na razie włosy świetnie się układają, niemal jak na zdjęciach w katalogach - jak dla mnie jednak fryzura jest zbyt mało wyrazista, brak jej "pazura".
Jednak co do samej fryzjerki - nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem, naprawdę super!
aglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 23:13   #3058
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

podbijam wątek

czy któraś z Was przedłużała włosy u pani Ady na ul. szlak? słyszałam wiele pozytywnych opinii...czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia?

a może lepiej great lenght? słyszałam że w salonie małgorzata na kurdwanowie przedłużają tą metodą

dziewczyny z krk doradźcie gdzie warto
__________________

yorkies are the best
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 09:47   #3059
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Chciałam wam powiedzieć, że od mojej wizyty u Dziedzic minęło juz kilka dni, a ja jestem coraz bardziej zadowolona. Nauczyłam się układać moją nową fryzurę po swojemu i ona się zaczyna coraz lepiej sprawdzać. Grzywka jest super, z tyłu - jestem najmniej zadowolona. Myślę, że jednak wrócę do p. Anny kolejnym razem. Tylko po prostu będę bardziej zdecydowana i uparta na odważniejsze cięcia.
I potwierdzam, atmosfera tego salonu jest naprawdę fajna. Jest tam spokojnie a te panie są miłe "tak same z siebie", nie że muszą, ale po prostu są miłe i już. Takie przynajmniej sprawiają wrażenie.
W Trendach czułam się jak na dworcu PKP - mnóstwo osób, wycie suszarek, nie słychac co ludzie do siebie mówią. W sumie wizyta tam była męcząca (no i z cięcia byłam okropnie niezadowolona). A u Dziedzic - naprawdę sobie odpoczęłam. Ogólnie polecam
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:07   #3060
agacineczka
Raczkowanie
 
Avatar agacineczka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Możecie mi polecić (ewentualnie odradzić ) jakiegoś konkretnego fryzjera z salonów Jean Louis David z Tesco na Kapelance i na Wielickiej? Będę baaaaaaaaardzo wdzięczna, gdyż niestety nie znalazłam żadnych opinii o tych salonach
agacineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.