Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 15:29   #3481
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Organzza jestem pewna, to nowootwarty Douglas (w lutym) i szafa Deborah stoi jak wół
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:22   #3482
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
jestem singlem... On zniósł to strasznie.. żeby nie powiedzieć, że tego nie zniósł nie dowierza, ciągle dzwoni i pisze.. źle mi z tym, że nie reaguję, ale nie mogę inaczej
Dario, gratuluję odwagi . Na pewno podjęłaś właściwą decyzję .

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
, teraz na te domowe zabawki kasa idzie tysiącami ....
Ja się zrujnuję
Vibesko, ja się już zrujnowałam, co oczywiście nie przeszkadza mi w łamaniu odyku. jutro wybieram się po nowy podkład i fioletowe Amorki

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
stracilam kontrole nad wlasnymi wydatkami a na poczatku listopada przwioza nam meble do jednego pustego pokoju, moj komputer domowy jest na wykonczeniu wiec jakies 1,5 tysiaca pojdzie na nowy sprzet jak usiadlam dzis z kartka i dlugopisem i zaczelam to wszystko spisywac to sie zalamalam no i dwa sluby bardzo bliskich nam osob na ktore tez sie wybieramy, a wiadomo ze nie pojdziemy z pustymi rekami. matko boska a tu jeszcze swieta niebawem
Może jakiś wspólny skok na bank

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Umieram

Na imprezie było fajnie ale przyczepił się do mnie jeden gościu i nie umiałam go spławić.
Na dodatek zgubiłam klucze z mieszkania i już całkiem straciłam głos


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Ojejku, taką maleńką istotkę fajnie mieć w domu
Przyznam że troszkę zazdroszę ....
I samą mnie to dziwi niemożliwie bo .... bo ja za dziećmi nieprzepadam...
I bronię się rękami i nogami przed uczuciami macierzyńskimi... a tu nagle coś zaczyna się przełamywać ??
Witam w klubie Ja też jeszcze do niedawna nie chciałam słyszeć o własnym dziecku, ale zegar tyka...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry, lekki krem pod oczy w akceptowalnej cenie ? Ta rozjaśniająca Ziaja nie radzi sobie z moimi cieniami. Dziś spróbowałam nawet zaaplikować White Lucency Shiseido na noc pod oczy - efekt natychmiastowy niezły, ale na dłuższą metę to za duża inwestycja.
Sensibio albo wspomniana Avenka. Z górnopółkowców Shiseido Future Solution. Likwiduje wszystko, cena zabójcza, ale jest jej wart w 100% . Ogólnie najlepszy z używanych przeze mnie.

Dziewczyny, dziś pierwszy raz od wieków wystroiłam i umalowałam się do pracy. Słyszałam same komplementy. Wspaniałe uczucie .
Muszę przyznać, że moja cera dziś promieniała. Raz, że się wysypiam (bo nie siedzę na wizażu ), dwa, że się normalnie uśmiecham (bo ząbki wreszcie są białe), trzy kwasy z wit. C czynią cuda. Jestem zakochana w swojej nowej cerze Podkład i puder leżą idealnie, cera bez skazy. Chyba popadam w megalomanię
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:36   #3483
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ago - Opolanko a Ty masz ochotę na targi kosmetyczne w listopadzie?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:37   #3484
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ago - Opolanko a Ty masz ochotę na targi kosmetyczne w listopadzie?
Jasne, że mam . Nie odpisywałam, bo nie wiem jeszcze jak będzie u mnie z czasem. Póki co weekendy mam zapracowane
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:40   #3485
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Kuszą mnie te 2 paletki i chyba sobie zamówię Już daaawno nie kupiłam nic z kolorówki (chyba z 1,5 miesiąca temu ostatnio)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51X7yoO4e3L__AA265_.jpg (22,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51VD9ndFl0L__AA265_.jpg (15,7 KB, 32 załadowań)
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:49   #3486
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Jasne, że mam . Nie odpisywałam, bo nie wiem jeszcze jak będzie u mnie z czasem. Póki co weekendy mam zapracowane
Fajnie jakby zebrała się większa grupa z głodem w oczach no to wstępnie jest nas trójka, wiadomo - do targów jeszcze miesiąc, więc trudno coś mówić na pewno
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:51   #3487
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kuszą mnie te 2 paletki i chyba sobie zamówię Już daaawno nie kupiłam nic z kolorówki (chyba z 1,5 miesiąca temu ostatnio)
Ale czy jest to Ci koniecznie potrzebne? (ok pisz szybko co to za paletki,skąd i za ile)
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 16:55   #3488
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że moja cera dziś promieniała. Raz, że się wysypiam (bo nie siedzę na wizażu ), dwa, że się normalnie uśmiecham (bo ząbki wreszcie są białe), trzy kwasy z wit. C czynią cuda. Jestem zakochana w swojej nowej cerze Podkład i puder leżą idealnie, cera bez skazy. Chyba popadam w megalomanię
Ja też tak chcę. Moja cera wygląda fatalnie, nie pamiętam keidy ostatnio było tak źle - koloryt nierówny, pory rozszerzone, zaskórniki, jakas taka poszarzała, przemęczona. Jak kwasy nie zaczną działać to nie wiem, co zrobię. Pomyślałam, ze może zaryzykuję mikrodermabrazję, ale dam jeszcze kwasom czas na efekty...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kuszą mnie te 2 paletki i chyba sobie zamówię Już daaawno nie kupiłam nic z kolorówki (chyba z 1,5 miesiąca temu ostatnio)
Fajna ta druga paletka, Realness od Concealnes nigdy mnie nie rajcowała. A korektor w tym tekturowym opakowaniu podsycha dość szybko i nie nadaje się do użytku, a już na pewno nie na twarz.



Zrobiłam dzisiaj maseczkę czereśniową z BU. Nie wiem, po co ja ją kupiłam, bo jest zupełnie nic nie robiąca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:57   #3489
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kuszą mnie te 2 paletki i chyba sobie zamówię Już daaawno nie kupiłam nic z kolorówki (chyba z 1,5 miesiąca temu ostatnio)
Madzia, jeśli to to, co myślę, to bierz (a jak z ceną ?)
Hah, powiedziała jedna kosmetykoholiczka na odwyku do drugiej kosmetykoholiczki na odwyku

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Fajnie jakby zebrała się większa grupa z głodem w oczach no to wstępnie jest nas trójka, wiadomo - do targów jeszcze miesiąc, więc trudno coś mówić na pewno
Już to sobie wyobrażam Wystawcy chyba pouciekają

EDIT: Ice, mikrodermabrazja jest super, ale problemów z rozszerzonymi porami nie zlikwiduje (przynajmniej umnie lepszy efekt jest po kwasach). Poza tym wychodzi dosyć drogo (jeden zabieg to w zależności od metody 150-250 zł, a zabiegów trzeba min. 5). Robiłam diamentem jakoś na wiosnę i efekt był spektakularny ale dosyć krótkotrwały .
Kwasy potrzebują czasu, ja po pierwszych trzech-czterech tygodniach byłam bliska załamania. Pisałam zresztą o tym - cera była przesuszona, poszarzała, powyłaziły mi wszystkie zmarszczki mimiczne (czyli całe dwie wokół ust). Dopiero teraz widzę pozytywne efekty . Kremy wchłaniają się błyskawicznie, nawet Avenowski filtr wsiąka w skórę prawie do matu . Dziś zaryzykowałam i nałożyłam odrobinkę podkładu Avene z niższym filtrem, na to odrobinka LU i rozświetlający róż na policzki. Normalnie nie poznałam się w lustrze . Najmilsza jednak była uwaga jednego z pracowników, który niby żartem stwierdził, że wyglądam, jakbym się własnie zakochała
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:03   #3490
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ale czy jest to Ci koniecznie potrzebne? (ok pisz szybko co to za paletki,skąd i za ile)
Benefit, na stronie amerykanskiej po 30 pare dolarow, w Sephorze 2x tyle Są koniecznie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Fajna ta druga paletka, Realness od Concealnes nigdy mnie nie rajcowała. A korektor w tym tekturowym opakowaniu podsycha dość szybko i nie nadaje się do użytku, a już na pewno nie na twarz.
Serio tak wysycha? Moja przyjaciolka ja ma i nic sie takiego nie dzieje

Aga a Ty je masz/mialas? Na stronie 32$ , ja chce sobie ze strony zamowic. Brac czy nie brać ??
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:04   #3491
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj maseczkę czereśniową z BU. Nie wiem, po co ja ją kupiłam, bo jest zupełnie nic nie robiąca.
truskawkowa z BU tez nic nie robi w dodatku strasznie smierdzi

ja chce sie odbic od finansowego dna
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 17:15   #3492
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ufff....wróciłam z uczelni, wykład był fajny Strasznie lubię pana wykładowcę od tego przedmiotu, normalnie taki równy gość
A jutro jadę rano do mojej prodziekanki, muszę wyżalić się na profesorka, który nie dał tych wyników, na które czekam już 2 tygodnie


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecane zdjęcia, które planowałam wrzucić już wczoraj. Jednak cały dzień był dość aktywny i nijak nie dało rady. To moja aktualna siwizna...
Ładny kolor, ja nie widzę tam siwizny tylko bardzo, bardzo, bardzo jasny blondzik Sama chciałam coś w tym stylu, ale póki co jestem zadowolona z mojego odcienia i jaśniejszych kłaków nie chcę.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
zostalam dzis wzieta za corke mojej siostry
wchodzi pielegniarka i mowi z zachwytem: 'alez sie pani te cory udaly. wszystkie trzy.'
ja, siostra i mama mialysmy podobno takie miny a pielegniarka widzac to nieco juz zbita z tropu 'najstarsza to pewnie bedzie pani pomagac, dobrze miec taka pomoc w domu'
po calej serii wyjasnien odparla, ze w zyciu by nie pomyslala, ze mam 22 lata. dala mi maks 16 i dlatego wziela mnie za corke Joaski

Powinnaś się cieszyć, że tak młodo wyglądasz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:16   #3493
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość

Aga a Ty je masz/mialas? Na stronie 32$ , ja chce sobie ze strony zamowic. Brac?? ;D
Nie miałam, ale chciałabym mieć . Dobrze, że w pobliżu nie mam stoiska Benefit, bo chyba bym zbankrutowała (tzn zrujnowała się do reszty, bo bankrutem już jestem ).
TZ sponsoruje dalszy remont, a ja mam zaopatrywać lodówkę i robić opłaty. Opłaty porobiłam, lodówkę zaopatrzyłam, ale jeśli jutro zrealizuję plan B (zakupy kosmetyczne + fryzjer), a dentysta we wtorek skroi mnie za kolejną kanałówkę - to niechybnie pomrzemy z głodu .
A propos remontu - zdecydowaliśmy się na zakup tego młyna , TZ łazi obok tego i jeśli WKZ nie postawi warunków nie do spełnienia, to będzie nasz .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:20   #3494
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
EDIT: Ice, mikrodermabrazja jest super, ale problemów z rozszerzonymi porami nie zlikwiduje (przynajmniej umnie lepszy efekt jest po kwasach). Poza tym wychodzi dosyć drogo (jeden zabieg to w zależności od metody 150-250 zł, a zabiegów trzeba min. 5). Robiłam diamentem jakoś na wiosnę i efekt był spektakularny ale dosyć krótkotrwały .
Kwasy potrzebują czasu, ja po pierwszych trzech-czterech tygodniach byłam bliska załamania. Pisałam zresztą o tym - cera była przesuszona, poszarzała, powyłaziły mi wszystkie zmarszczki mimiczne (czyli całe dwie wokół ust). Dopiero teraz widzę pozytywne efekty . Kremy wchłaniają się błyskawicznie, nawet Avenowski filtr wsiąka w skórę prawie do matu . Dziś zaryzykowałam i nałożyłam odrobinkę podkładu Avene z niższym filtrem, na to odrobinka LU i rozświetlający róż na policzki. Normalnie nie poznałam się w lustrze . Najmilsza jednak była uwaga jednego z pracowników, który niby żartem stwierdził, że wyglądam, jakbym się własnie zakochała
No czekam, czekam wciąż na efekty, dopiero dwa tygodnie używam tego Tamanu, ale nie wiem, jakoś do mnie to nie przemawia. Używam wciąż codziennie na noc, mimo że miałam zamiar po 2 tygodniach przestawić się na co drugą noc z Flavo C, to chyba tego nie zrobię, dopóki nie zauważę choćby najmniejszych oznak działania. Zaczynam żałować, że nie wzięłam Effaclaru.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Serio tak wysycha? Moja przyjaciolka ja ma i nic sie takiego nie dzieje
Ja mam korektor w paletce Big Beautiful Eyes i jest już od dawna podeschnięty, używam go tylko od czasu do czasu na plecy, jak mi coś większego wyskoczy, a ja mam je akurat mieć odkryte.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
truskawkowa z BU tez nic nie robi w dodatku strasznie smierdzi
No czereśniowa tez pięknym zapachem nie grzeszy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:26   #3495
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ice ja tamanu odstawiłam - koszmarnie mnie wysuszał (już na wyjeździe) nie wiem co jest grane
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:31   #3496
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Chyba jeszcze poczekam z tymi paletkami, jeśli w ciągu tygodnia nie przestaną mnie kusić to je zamówię

Dziewczyny, nawilżająco-kojąca maseczka Avene jest cudowna pod oczy Ja mam zmarszczki mimiczne i często wysuszoną skórę pod oczami. Właśnie zaaplikowałam sobie tę maseczkę i nie wierzę własnym oczom, jakby się skubane rozprasowały i do tego cudowny komfort nawilżenia, jaki żaden krem mi jeszxcze nie dał
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:31   #3497
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ice ja tamanu odstawiłam - koszmarnie mnie wysuszał (już na wyjeździe) nie wiem co jest grane
Mnie nie wysusza. Ale ja go nakładam pod bardzo treściwy krem Nuxe, więc nie ma prawa wysuszać. Tylko że nic nie robi, nic się nie poprawia na mojej twarzy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:38   #3498
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzza jestem pewna, to nowootwarty Douglas (w lutym) i szafa Deborah stoi jak wół
Właśnie dziś widziałam, że są. Byłam w Douglasie w Arkadii. 2 to piękntyy kolor, odpowiednio żółty bez różowości, ale chyba ciut za ciemny jak dla mnie, a znowu jaśniejsze jakieś sine.. i odrobina tego podkładu na dłoni weszła we wszystkie możliwe załamania, więc gdyby tak miało być na twarzy to ja dziękuję.. niby potem było ok, ale nie wiem czy to kwestia roztarcia czy zmazania się go.. czy po prostu tak się wchłonął. No i nie zachęca zapachem

Za to zakochałam się w Vitalumiere Chanel kolor opaline cudny choć też nie wiem czy byłby dobry, bo światło Sephory często przekłamuje


Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Dziś zaryzykowałam i nałożyłam odrobinkę podkładu Avene z niższym filtrem, na to odrobinka LU i rozświetlający róż na policzki. Normalnie nie poznałam się w lustrze . Najmilsza jednak była uwaga jednego z pracowników, który niby żartem stwierdził, że wyglądam, jakbym się własnie zakochała
świetnie masz LU 01? jest dużo ciemniejszy od 06? ciemnieje w ciągu dnia? chodzę koło niego od jakiegoś czasu, ale nie mogę się zdecydować


testowałam dziś Shimmerka Copper Diamond jeju, jak ja go pragnę cudowny efekt, ten brąz odrobina miedzi.. ach.


Madzia wiem coś o tym dziś po umyciu Cleanance z mojej skóry wyszedł sucharek, potraktowałam maseczkę jak krem i cały czas cieszę się idealnie nawilżoną cerą. Nie ma mowy o suchych skórkach.
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:42   #3499
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Właśnie dziś widziałam, że są. Byłam w Douglasie w Arkadii. 2 to piękntyy kolor, odpowiednio żółty bez różowości, ale chyba ciut za ciemny jak dla mnie, a znowu jaśniejsze jakieś sine.. i odrobina tego podkładu na dłoni weszła we wszystkie możliwe załamania, więc gdyby tak miało być na twarzy to ja dziękuję.. niby potem było ok, ale nie wiem czy to kwestia roztarcia czy zmazania się go.. czy po prostu tak się wchłonął. No i nie zachęca zapachem

Za to zakochałam się w Vitalumiere Chanel kolor opaline cudny choć też nie wiem czy byłby dobry, bo światło Sephory często przekłamuje



świetnie masz LU 01? jest dużo ciemniejszy od 06? ciemnieje w ciągu dnia?


testowałam dziś Shimmerka Copper Diamond :ślina: jeju, jak ja go pragnę cudowny efekt, ten brąz odrobina miedzi.. ach.
Organzzo widzę,że podążamy tym samym tropem Ja właśnie poluję na próbki vitalumiere i double wear light W Arkadii nie byłam b.dawno,ale skoro mówisz,że mają Deborah to wybiorę się na pewno
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 17:43   #3500
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze poczekam z tymi paletkami, jeśli w ciągu tygodnia nie przestaną mnie kusić to je zamówię

Dziewczyny, nawilżająco-kojąca maseczka Avene jest cudowna pod oczy Ja mam zmarszczki mimiczne i często wysuszoną skórę pod oczami. Właśnie zaaplikowałam sobie tę maseczkę i nie wierzę własnym oczom, jakby się skubane rozprasowały i do tego cudowny komfort nawilżenia, jaki żaden krem mi jeszxcze nie dał
Nie dość, że kusi paletkami, to jeszcze maseczką

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie nie wysusza. Ale ja go nakładam pod bardzo treściwy krem Nuxe, więc nie ma prawa wysuszać. Tylko że nic nie robi, nic się nie poprawia na mojej twarzy.
Nigdy nie miałam nic z BU (poza kwasem od Gayenki , który ciągle czeka na przetestowanie), ale jakoś troszkę się tych preparatów bojem
Przy mojej wrażliwej i skłonnej do wszelkich alergii skórze takie składniki niewiadomego pochodzenia mogłby wyrządzić więcej szkód niż pożytku . Osobiście mocno zastanawiające są dla mnie ceny. Za górnopółkową i apteczną pielęgnację słono płacimy nie tylko z powodu marki, ale przede wszystkim z powodu lat badań, testów no i składników. Np. wyciągi roślinne w znakomitej większości (przynajmniej w teorii) pochodzą ze specjalnych ekologicznych upraw, a wiadomo, że pestycydy używane do hodowli roślinek rujnują nie tylko organizm, ale i cerę. Składniki spełniające rygorystyczne wymogi są pioruńsko drogie, a na BU wszystko wydaje mi się podejrzanie tanie. Pewnie teraz wygłaszam herezje, ale nawet przy solidnej analizie składu nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co tak naprawdę w nich siedzi . I niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę...


Organzzo, mam LU 01 . Na mojej buzi nie ciemnieje, nic a nic . Niestety nie mam porównania z 06 (on jest chyba transparentny, prawda?), ale jedynka jest jaśniutka. Na mym bladym licu leży idealnie
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:52   #3501
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

Madzia wiem coś o tym dziś po umyciu Cleanance z mojej skóry wyszedł sucharek, potraktowałam maseczkę jak krem i cały czas cieszę się idealnie nawilżoną cerą. Nie ma mowy o suchych skórkach.
Dokładnie Ja na zimę zapewne będę ją stosowała jako kompres na noc Robiłaś już kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nie dość, że kusi paletkami, to jeszcze maseczką
Ja tylko rekomenduję perełki, cobyście nie wywalały kasy w błoto kupując buble
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:54   #3502
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam nic z BU (poza kwasem od Gayenki , który ciągle czeka na przetestowanie), ale jakoś troszkę się tych preparatów bojem
Ja właśnie czekam na przesyłkę z BU i też trochę obawy mam jak moja cera będzie tolerować te "kosmetyki". Nie mniej jednak skoro są tak polecane m.in. na Biochemii i tyle osób jest z nich zadowolonych to myślę, że nie są szkodliwe mimo niskich cen Nie ukrywam, że sama się zastanawiałam jak takie preparaty mogą konkurować z drogimi kremami, bo przecież one składają się z kilku składników a kremy z drogerii i apteki z kilkunastu jak nie więcej i to specjalnie dobranych.
Ale chcę się przekonać na własniej skórze jak takie kosmetyki będą działać.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:56   #3503
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość

Ja tylko rekomenduję perełki, cobyście nie wywalały kasy w błoto kupując buble
, Twoje zdanie powinno zostać hasłem reklamowym naszego wątku
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:59   #3504
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Organzzo widzę,że podążamy tym samym tropem Ja właśnie poluję na próbki vitalumiere i double wear light W Arkadii nie byłam b.dawno,ale skoro mówisz,że mają Deborah to wybiorę się na pewno
Ja miałam próbkę DW Light, śliczny efekt daje, ale potwornie mi wchodził w pory już po krótkiej chwili od nałożenia.

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam nic z BU (poza kwasem od Gayenki , który ciągle czeka na przetestowanie), ale jakoś troszkę się tych preparatów bojem
Przy mojej wrażliwej i skłonnej do wszelkich alergii skórze takie składniki niewiadomego pochodzenia mogłby wyrządzić więcej szkód niż pożytku . Osobiście mocno zastanawiające są dla mnie ceny. Za górnopółkową i apteczną pielęgnację słono płacimy nie tylko z powodu marki, ale przede wszystkim z powodu lat badań, testów no i składników. Np. wyciągi roślinne w znakomitej większości (przynajmniej w teorii) pochodzą ze specjalnych ekologicznych upraw, a wiadomo, że pestycydy używane do hodowli roślinek rujnują nie tylko organizm, ale i cerę. Składniki spełniające rygorystyczne wymogi są pioruńsko drogie, a na BU wszystko wydaje mi się podejrzanie tanie. Pewnie teraz wygłaszam herezje, ale nawet przy solidnej analizie składu nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co tak naprawdę w nich siedzi . I niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę...
Ja nie mam jakoś oporów przed kosmetykami naturalnym, wychodzę z założenia, że jeżeli coś zostało dopuszczone do obrotu, to spełnia wymogi. Poza tym podoba mi się brak konserwantów, barwników i kompozycji zapachowych w tych produktach, a przecież to one najczęściej powodują podrażnienia. Póki co jestem zadowolona z większości produktów z BU, które kupiłam. Żel hialuronowy jest genialny, olej z owoców leśnych też. Olej kokosowy też przypadł mi do gustu, dzisiaj nawet nałożyłam go na twarz, a nie tylko na włosy. Nad Tamanu wisi znak zapytania, a maseczka czereśniowa jest do kitu. Niezły bilans jak na pierwsze doświadczenia z samorobnymi kosmetykami.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 18:06   #3505
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Organzzo widzę,że podążamy tym samym tropem Ja właśnie poluję na próbki vitalumiere i double wear light W Arkadii nie byłam b.dawno,ale skoro mówisz,że mają Deborah to wybiorę się na pewno
Vitalumiere z ostanio testowanych wypada zdecydowanie najlepiej lekki, piękne, żywe (tzn. nie wygląda się trupio) kolory bez domieszek różu, świetnie się stapia ze skórą jakby dostosowuje się co dla mnie jest dużym plusem

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Organzzo, mam LU 01 . Na mojej buzi nie ciemnieje, nic a nic . Niestety nie mam porównania z 06 (on jest chyba transparentny, prawda?), ale jedynka jest jaśniutka. Na mym bladym licu leży idealnie
no właśnie 06 jest niby transparentny, ale to baaardzo jaśniuteńki beż, czasem za bardzo biały.. mam dość jasną cerę, tylko teraz jeszcze nie na tyle, żeby nie pobielał

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja na zimę zapewne będę ją stosowała jako kompres na noc Robiłaś już kiedyś coś takiego?
robiłam wyczytałam w którejś recenzji na KWC i pokusiłam się czasem w ciągu nocy potrafiła wchłonąć się do matu, czyli moja skóra była spragniona a czasem pozostawała tłusta warstewka, czyli aż tak odwodniona nie była
Za każdym razem jednak efekt gładkiej, miękkiej skóry utrzymywał się minimum 3-4 dni, także warto robić ją właśnie na noc
Bałam się zapychania bo w składzie same potencjalne zapychacze, ale nic złego się nie działo, więc spokojnie będę używać dalej
I przekonałam do niej moją mamę, która też nie może się nadziwić jakie cuda potrafi zdziałać (a ma bardzo wymagającą skórę którą strasznie łatwo podrażnić)
Zimą dodatkowo ochroni przed kaloryferem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 18:08   #3506
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice tak w ogóle to masz ode mnie lańsko Po Twojej recenzji Addicta mam na niego ogrrrromną ochotę, no
Muszę jutro go obadać, bo ja jakoś wanilii tam nie wyczułam, ale będę niuchać dokładniej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 18:13   #3507
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie mam jakoś oporów przed kosmetykami naturalnym, wychodzę z założenia, że jeżeli coś zostało dopuszczone do obrotu, to spełnia wymogi. Poza tym podoba mi się brak konserwantów, barwników i kompozycji zapachowych w tych produktach, a przecież to one najczęściej powodują podrażnienia. Póki co jestem zadowolona z większości produktów z BU, które kupiłam. Żel hialuronowy jest genialny, olej z owoców leśnych też. Olej kokosowy też przypadł mi do gustu, dzisiaj nawet nałożyłam go na twarz, a nie tylko na włosy. Nad Tamanu wisi znak zapytania, a maseczka czereśniowa jest do kitu. Niezły bilans jak na pierwsze doświadczenia z samorobnymi kosmetykami.
Ja mam opory, ale ja zawsze szukam dziury w całym, taka moja natura .
Kwas hialuronowy mam od Gayenki, postaram się niebawem przetestować i niewykluczone, że jeśli się sprawdzi kolejne zamówienie miast w Aptece złożę na BU ( a zaoszczedzoną w ten sposób kasę wydam np. na perfumy ).
Własciwie to paradokslanie największym problemem, powstrzymującym mnie przed zakupem (choćby na próbę) jest własnie brak konserwantów. Nie mam teraz na nic czasu, dziś cudem wygospodarowałam chwilkę, by do Was zagladnąć. Czasem jetem tak zmęczona, że nie mam siły nawet wyjąć słoiczka z kremem z lodówki, a co tu dopiero mówić o samodzielnym jego kręceniu . Już mnie kiedyś dziewczyny przekonywały, że to wcale nie zabiera tak dużo czasu, ale jak się pracuje średnio 12h/dobę 6 dni w tygodniu, na głowie ma się remont, dodatkowe zlecenia i teraz jeszcze naukę, to każde 5 min. jest na wagę złota .

EDIT: zmykam już na dyżur. Proszę trzymać kciuki, by nie skończył się katastrofą (" w mieście" znów pojawił się TEN kuzyn TZa). Więcej napiszę na tajnym, pewnie dopiero we wtorek.
Papa :buziaki:
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 18:16   #3508
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Ja mam opory, ale ja zawsze szukam dziury w całym, taka moja natura .
Kwas hialuronowy mam od Gayenki, postaram się niebawem przetestować i niewykluczone, że jeśli się sprawdzi kolejne zamówienie miast w Aptece złożę na BU ( a zaoszczedzoną w ten sposób kasę wydam np. na perfumy ).
Własciwie to paradokslanie największym problemem, powstrzymującym mnie przed zakupem (choćby na próbę) jest własnie brak konserwantów. Nie mam teraz na nic czasu, dziś cudem wygospodarowałam chwilkę, by do Was zagladnąć. Czasem jetem tak zmęczona, że nie mam siły nawet wyjąć słoiczka z kremem z lodówki, a co tu dopiero mówić o samodzielnym jego kręceniu . Już mnie kiedyś dziewczyny przekonywały, że to wcale nie zabiera tak dużo czasu, ale jak się pracuje średnio 12h/dobę 6 dni w tygodniu, na głowie ma się remont, dodatkowe zlecenia i teraz jeszcze naukę, to każde 5 min. jest na wagę złota .
Dlatego ja nie mam zamiaru kręcić kremów, bo jestem świadoma że ostatecznie przez miesiąc nie miałabym się czym smarować gdyby przytłoczyły mnie zajęcia/zmęczenie/lenistwo. Inna sprawa że można te kosmetyki zakonserwować, konserwanty są np. na mazidłach. Wolę coś ekspresowego czyli oleje z kwasem hialuronowym jeśli już albo właśnie takie gotowce do wymieszania jak z BU, ale z powodu szaleństw mojej skóry - trudno mi się obiektywnie wypowiedzieć o właściwościach ich kosmetyków.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 18:17   #3509
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
, Twoje zdanie powinno zostać hasłem reklamowym naszego wątku


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Vitalumiere z ostanio testowanych wypada zdecydowanie najlepiej lekki, piękne, żywe (tzn. nie wygląda się trupio) kolory bez domieszek różu, świetnie się stapia ze skórą jakby dostosowuje się co dla mnie jest dużym plusem
Miałam Vitalumiere kiedyś i uwielbiałam go za to cudowne rozświetlenie


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
robiłam wyczytałam w którejś recenzji na KWC i pokusiłam się czasem w ciągu nocy potrafiła wchłonąć się do matu, czyli moja skóra była spragniona a czasem pozostawała tłusta warstewka, czyli aż tak odwodniona nie była
Za każdym razem jednak efekt gładkiej, miękkiej skóry utrzymywał się minimum 3-4 dni, także warto robić ją właśnie na noc
Bałam się zapychania bo w składzie same potencjalne zapychacze, ale nic złego się nie działo, więc spokojnie będę używać dalej
I przekonałam do niej moją mamę, która też nie może się nadziwić jakie cuda potrafi zdziałać (a ma bardzo wymagającą skórę którą strasznie łatwo podrażnić)
Zimą dodatkowo ochroni przed kaloryferem
To super, w takim razie będę też tak ją nakładac
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 18:31   #3510
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dziewczyny, o której wersji Vitalumiere mówicie? Bo jest chyba krem (słoik) i fluid (butelka z pompką) o ile dobrze kojarzę.
Jest jakiś jasny odcień, żółty koniecznie?
Wątpię co prawda, ale co mi szkodzi zapytać
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.