Pies je z talerza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 11:35   #31
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
u mojego tż też nie ma wstępu do kuchni przyczyny:
-pies jest duży i zajmuje dużo miejsca w małej kuchni
-wyjada kotu jedzenie
-ślini się i wtyka nochal we wszystko co się w kuchni szykuje

ale pies tż doskonale o tym wie i tylko czasami dyskretnie narusza zakaz, myśląc, że nie zauważymy
A to faktycznie,ja też mam małą kuchnie,ale i psa nie za dużego Nie ma komu podkradać jedzenia, a i nosa nie wetknie przez swój kurduplowaty wzrost
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:41   #32
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Z jakiego powodu?
Macha ogonem i kłaki zostawia.

Teściowa jest przewrażliwiona na punkcie czystości. Inaczej było u mojej babci (tam czyste były tylko krowy, wiadra, baniaki, sitka i fartuchy do mleka), w letniej kuchni były muchy, kury, myszy czasem, blaszane talerze, tłuste szklanki i jedzenie palcami. A o psie nie wolno było mówić przy obiedzie, babcia nie pozwalała, to nieładnie. Podkarmić szczeniaka mięsem z kurczaka się nie dało.

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2010-05-02 o 11:42
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:44   #33
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A to faktycznie,ja też mam małą kuchnie,ale i psa nie za dużego Nie ma komu podkradać jedzenia, a i nosa nie wetknie przez swój kurduplowaty wzrost
jak dla mnie to nie problem, chociaż faktycznie, głupio się później pije kawę z psim włosem
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:56   #34
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Pies je z talerza

Po przeczytaniu tego wątku to juz chyba nic nie tkne u ludzi, ktorzy mieszkaja z psem. Nie twierdze, ze od jedzenia z talerza, ktory wczesniej oblizał pies, od razu sie umiera. Tak samo nie umrze sie od niedomytych naczyn w restauracji. Ale to jest obrzydliwe i tyle.

Moja kolezanka kiedys opowiadala o swojej ciotce, co przy stole mieliła w ustach jedzenie, wypluwała na ręke i potem karmiła siedzacego na kolanach tą papką psa. Normalnie odruch wymiotny u wszystkich normalnych ludzi.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:01   #35
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pies je z talerza

jak zostaja u mnie resztki dla psa to ida prosto do jego miski. nie ma karmienia psa przy stole ani z talerza.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:08   #36
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku to juz chyba nic nie tkne u ludzi, ktorzy mieszkaja z psem. Nie twierdze, ze od jedzenia z talerza, ktory wczesniej oblizał pies, od razu sie umiera. Tak samo nie umrze sie od niedomytych naczyn w restauracji. Ale to jest obrzydliwe i tyle.

Moja kolezanka kiedys opowiadala o swojej ciotce, co przy stole mieliła w ustach jedzenie, wypluwała na ręke i potem karmiła siedzacego na kolanach tą papką psa. Normalnie odruch wymiotny u wszystkich normalnych ludzi.
nie robię tak, ale jest co najmniej 100 rzeczy, które obrzydzają mnie bardziej czyli jestem nienormalna.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:12   #37
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
nie robię tak, ale jest co najmniej 100 rzeczy, które obrzydzają mnie bardziej czyli jestem nienormalna.
W to nie wnikam

Ale irytuje mnie niezmiernie, jak inni ludzie katuja reszte społeczeństwa swoją wielką miłością do zwierząt.

I żeby nie było, sama mam dwa psy i kota, są to zwierzęta kochane i zadbane, ale staramy się, żeby nikomu nie przeszkadzały i nie wyczyniamy z nimi rzeczy obrzydliwych. Kotu zdarza się na stół wskoczyc, ale kiedy sa tam talerze i jedzenie, nie ma takiej opcji, zeby się kręcił obok nich. Psu w życiu nie dałabym talerza wylizac - nawet weterynarze po operacji każą pilnowac, zeby pies nie rozlizywał ran, bo ma na języku sporo bakterii, a tutaj ktos pozwala psu wylizac talerz, z którego potem je.

Tak a propo tych naczyn, to mnie jeszcze obrzydza mycie ich stara, smierdzaca gąbką...fuuuj.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 12:26   #38
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
W to nie wnikam

Ale irytuje mnie niezmiernie, jak inni ludzie katuja reszte społeczeństwa swoją wielką miłością do zwierząt.

I żeby nie było, sama mam dwa psy i kota, są to zwierzęta kochane i zadbane, ale staramy się, żeby nikomu nie przeszkadzały i nie wyczyniamy z nimi rzeczy obrzydliwych. Kotu zdarza się na stół wskoczyc, ale kiedy sa tam talerze i jedzenie, nie ma takiej opcji, zeby się kręcił obok nich. Psu w życiu nie dałabym talerza wylizac - nawet weterynarze po operacji każą pilnowac, zeby pies nie rozlizywał ran, bo ma na języku sporo bakterii, a tutaj ktos pozwala psu wylizac talerz, z którego potem je.

Tak a propo tych naczyn, to mnie jeszcze obrzydza mycie ich stara, smierdzaca gąbką...fuuuj.
dokarmanie psa przyprawionym, często smażonym jedzeniem, ziemniakami - a już zwłaszcza cebulką albo nie daj boże czekoladą akurat nie ma z miłością do zwierząt nic a nic wspólnego...

a to drugie to ciekawe... bo z tego co ja wiem ślina na rany akurat bardziej pomaga niż szkody tyle, że po operacji są na ogól szwy które pies mógłby rozszarpać i to jest powód dla którego trzeba ran pilnować a nie to, że pies może się polizać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:31   #39
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Pies je z talerza

Tak mi mówili weterynarze o tych bakteriach na języku psa - a pies miał kilka operacji. I że z dobroczynnym działaniem śliny to mit. Oczywiście kwestia szwów też jest istotna.

A to z katowaniem wielką miłością do zwierząt to taka refleksja ogólna
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:37   #40
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
No wlasnie, spotkalyscie sie z takim czyms, ze pies je prosto z talerza i go wylizuje?
Kilka razy spotkalam sie z tym, ze wlascicielom czworonoga poprostu nie chce sie wygarynac resztek obiadu do psiej miski wiec stawiaja psu talerz.
Gdy widze takie cos to odrazu jesc mi sie odechciewa, bo jak sobie pomysle, ze mialabym jesc z talerza, ktory przed chwila oblizal pies....
I jakos nie docieraja do mnie argumenty, ze przeciez talerz umyty bo zwykly plyn do naczyn wszystkich zarazkow nie zabija a skad wiadomo co w sobie ma pies, ktory biega sobie po parku, albo czasem sobie zje cos znalezionego np. stare mieso.

Spotkalyscie sie z czyms takim? Co o tym myslicie?
A kto w ogóle karmi psa resztkami ludzkiego jedzenia?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:38   #41
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
W to nie wnikam
nie wnikasz, po prostu sama to tak określiłaś.. niezbyt grzeczne
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 12:39   #42
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Pies je z talerza

Pies ma swoją miskę więc nie widzę powodu, żeby musiał jeść z mojego talerza. Gdyby jednak miska zaginęła to mógłby zjeść z talerza, nie obrzydza mnie to ani trochę. I tak codziennie mnie liże albo po prostu sie ślini, kwestia przyzwyczajenia chyba, że nie przeszkadza mi psia ślina.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:46   #43
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
nie wnikasz, po prostu sama to tak określiłaś.. niezbyt grzeczne
Już nie dramatyzuj. Dla mnie (i dla wszystkich osób, które słyszały tę historię) nie jest normalne, jak ktos robi takie rzeczy przy stole w gosciach, jak opisywana przeze mnie kobieta.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A kto w ogóle karmi psa resztkami ludzkiego jedzenia?
Że tak obcesowo powiem - z choinki się urwałaś?
W naszym kraju zapewne wiekszosc psów innego jedzenia nie je niz resztki ludzkiego.

Edytowane przez lejdibird
Czas edycji: 2010-05-02 o 12:47
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:50   #44
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
jak zostaja u mnie resztki dla psa to ida prosto do jego miski. nie ma karmienia psa przy stole ani z talerza.

dlaczego dajesz psu resztki?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:59   #45
Julie2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 175
Dot.: Pies je z talerza

Nie lubię psów, irytuje mnie nawet jak psy znajomych podchodzą do mnie, nie mówiąc o jakiejkolwiek formie "dotyku" - opierania łap na kolanach czy cokolwiek. Na myśl o tym, że pies miałby mnie polizać po twarzy robi mi się autentycznie niedobrze.

Gdybym widziała, że jakikolwiek pies u znajomych je z talerza, który następnie właściciele ochlapią wodą i przemyją płynem a potem podają mi na nim ciasto czy cokolwiek - nie byłoby szans, żebym coś u nich tknęła.

Ja nie zmuszam nikogo, by lubił mojego kota, jeśli wiem, że koleżanka nie lubi kotów, wypraszam futrzaka z pokoju.
Niestety z moich obserwacji wynika, że większość właścicieli psów uważa, że gdy pies próbuje kogoś po twarzy polizać albo wskakuje na kolana, to jest słodkie i jeśli ktoś tego nie lubi, to jest dziwakiem.
Julie2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:17   #46
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pies je z talerza

W sumie wisi mi czy u kogoś pies je z talerza jeśli talerz jest po tym myty. I oczywiście nie odwala się takich akcji przy gościach
Aczkolwiek mniej fajnie się ogląda akcje, których ja osobiście byłam świadkiem, gdzie pan lub pani jedzą sobie normalnie i odsuwają co chwilkę część swojej porcji na bok swojego talerzyka po co, aby pies w tym momencie również mógł się poczęstować. (gdybym się niezbyt jasno wyraziła - pies i właściciel jedzą z tego talerza jednocześnie)
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-05-02 o 13:18
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:31   #47
chusteczkahaftowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 208
Dot.: Pies je z talerza

[QUOTE=Julie2611;18966377]Nie lubię psów, irytuje mnie nawet jak psy znajomych podchodzą do mnie, nie mówiąc o jakiejkolwiek formie "dotyku" - opierania łap na kolanach czy cokolwiek. Na myśl o tym, że pies miałby mnie polizać po twarzy robi mi się autentycznie niedobrze.

Gdybym widziała, że jakikolwiek pies u znajomych je z talerza, który następnie właściciele ochlapią wodą i przemyją płynem a potem podają mi na nim ciasto czy cokolwiek - nie byłoby szans, żebym coś u nich tknęła.



Mogę się pod tym podpisać
Ja ogólnie nie przepadam za zwierzętami a psów się po prostu boję, a najbardziej mnie denerwuje jak właściciel psa mówi mi, żebym się nie bała bo on nie gryzie, a ja nie mogę spokojnie przejść bo mnie pies obszczekuje i skacze po mnie a ten nawet go nie przytrzyma
chusteczkahaftowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:54   #48
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
W sumie wisi mi czy u kogoś pies je z talerza jeśli talerz jest po tym myty. I oczywiście nie odwala się takich akcji przy gościach
Aczkolwiek mniej fajnie się ogląda akcje, których ja osobiście byłam świadkiem, gdzie pan lub pani jedzą sobie normalnie i odsuwają co chwilkę część swojej porcji na bok swojego talerzyka po co, aby pies w tym momencie również mógł się poczęstować. (gdybym się niezbyt jasno wyraziła - pies i właściciel jedzą z tego talerza jednocześnie)
tego jeszcze nie widziałam ale mama tż zawsze na mnie krzyczy jak tulę i całuję ich psa (wiem, to trochę obrzydliwe, ale nie mogę się powstrzymać)
Cytat:
Napisane przez chusteczkahaftowana Pokaż wiadomość
Mogę się pod tym podpisać
Ja ogólnie nie przepadam za zwierzętami a psów się po prostu boję, a najbardziej mnie denerwuje jak właściciel psa mówi mi, żebym się nie bała bo on nie gryzie, a ja nie mogę spokojnie przejść bo mnie pies obszczekuje i skacze po mnie a ten nawet go nie przytrzyma
a ja Cię rozumiem, właściciele psów miewają takie zachowania. sadzanie pieska na kolanach, wciskanie Ci do rąk i teksty: "nie bój się". moja przyjaciółka też nie cierpi psów, brzydzi się ich, trochę boi. i takie coś doprowadza ją do szału (czemu się wcale nie dziwię).
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:07   #49
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Pies je z talerza

Szczerze?
Pierwszy raz coś takiego usłyszałam.
W końcu po to są miski dla psa.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 14:11   #50
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pies je z talerza

bardzo kochałam swoją psinę i płakałam po nim długo, ale nie pozwalałam się nigdy polizać po twarzy i analogicznie talerza też bym nie dała.

Zwłaszcza, gdy zwierzątko chwilę wcześniej miało ochotę się porządnie umyć a zaraz po daje siarczystego całusa swojej właścicielce
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:11   #51
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dlaczego dajesz psu resztki?
resztki resztkom nierowne. moj pies dostaje z resztek gotowane miesko z rosolu, ziemniaki gotowane, ryz, rybke pieczona.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:17   #52
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pies je z talerza

Oburzacie się że nie zjecie nic u właścicieli psów ;p
skąd macie pewność czy w miseczce z której jecie sałatke nie mieszano tydzień temu farby do włosów, albo czy nikt się nie zrzygał do kubka na imprezie?
Może ktoś osikał talerze jak był pijany, miesiąc temu?
Może noście ze sobą własną zastawę.
Niestety moja potrafi przejść wiele, mam "domowe" wygodne kubki i miski oraz wystawniejsze, dla gości.
Tak czy siak nie wiecie czy jakieś dziecko nie zrobiło kiedyś kupy do garnka w którym grzana jest zupa;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:18   #53
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
tego jeszcze nie widziałam ale mama tż zawsze na mnie krzyczy jak tulę i całuję ich psa (wiem, to trochę obrzydliwe, ale nie mogę się powstrzymać)

a ja Cię rozumiem, właściciele psów miewają takie zachowania. sadzanie pieska na kolanach, wciskanie Ci do rąk i teksty: "nie bój się". moja przyjaciółka też nie cierpi psów, brzydzi się ich, trochę boi. i takie coś doprowadza ją do szału (czemu się wcale nie dziwię).
Ja swojego psa też tulę i całuję (i też po mnie krzyczą ), ale nie znoszę jak mnie próbuje polizać, niezależnie od tego czy po rękach czy po twarzy Ostatnio widziałam niezłą scenę jak kobita stała z psem na rękach na przejściu dla pieszych i pies ją tak soczyście liznął przez całą twarz - minę miała bezcenną Wciskanie komuś na siłę psa też mnie zbytnio nie podnieca
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:18   #54
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Oburzacie się że nie zjecie nic u właścicieli psów ;p
skąd macie pewność czy w miseczce z której jecie sałatke nie mieszano tydzień temu farby do włosów, albo czy nikt się nie zrzygał do kubka na imprezie?
Może ktoś osikał talerze jak był pijany, miesiąc temu?
Może noście ze sobą własną zastawę.
Niestety moja potrafi przejść wiele, mam "domowe" wygodne kubki i miski oraz wystawniejsze, dla gości.
Tak czy siak nie wiecie czy jakieś dziecko nie zrobiło kiedyś kupy do garnka w którym grzana jest zupa;p
myślę,że każdy normalny człowiek wtedy taki garnek wyrzuci...
Zresztą czego oczy nie widzą...
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:20   #55
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pies je z talerza

Wyrzuciłabyś patelnie teflonową za 300 zł tylko dlatego że twoja bratanica się na nią zrzygała?:P
Bo ja nie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:28   #56
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Oburzacie się że nie zjecie nic u właścicieli psów ;p
skąd macie pewność czy w miseczce z której jecie sałatke nie mieszano tydzień temu farby do włosów, albo czy nikt się nie zrzygał do kubka na imprezie?
Może ktoś osikał talerze jak był pijany, miesiąc temu?
Może noście ze sobą własną zastawę.
Niestety moja potrafi przejść wiele, mam "domowe" wygodne kubki i miski oraz wystawniejsze, dla gości.
Tak czy siak nie wiecie czy jakieś dziecko nie zrobiło kiedyś kupy do garnka w którym grzana jest zupa;p

Hm, wiecie co ludzie, do mnie mozecie spokojnie przychodzić na poczęstunki, bo u mnie nikt nie miesza farby do włosów w salaterkach, nie rzyga do kubków, nie sika po talerzach nawet po pijaku, i zadno z moich dzieci nie robiło kupy do garnka. Zreszta niby jak to w ogóle mogłoby się zdarzyć?
A koty maja własne miski.

Ja tam nie wiem, ale może przemysl kobieto jeszcze raz, czemu Ci parapetówka nie wyszła. Moze ludzie bali się ryzykować jedzenia u Ciebie , jak takie standardy u Ciebie panują.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:32   #57
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pies je z talerza

Toć mówię że mam dwa zestawy, domowy i dla gości. A swoje teksty "housewannabe" zachowaj sobie dla innych.

Nie wiem czy pamiętasz studenckie czasy.
U mnie działo się wszystko.
Jak ktoś zrzyga się na ścianę, to ją burzysz?
Myjesz i funkcjonujesz sobie dalej.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Dzieciom dawałam do zabawy drewniane łyżki i durszlak.
O NIE, LEŻAŁ NA ZIEMI..............
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:39   #58
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Toć mówię że mam dwa zestawy, domowy i dla gości. A swoje teksty "housewannabe" zachowaj sobie dla innych.
Robi się coraz ciekawiej - to jeszcze opowiedz czy to Ty lub Twój Tz sikaliście po kubkach z serii "domowe" a potem w nich poranna herbatka, czy goście po tych "specjalnie dla gości"?

I niby czemu mam odpisywać tylko innym a Tobie nie To publiczne forum, sie pisze to się trzeba liczyć z komentarzem, wyboru nie ma.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:42   #59
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pies je z talerza

Czy ja gdzieś napisałam że u mnie w domu panuje zwyczaj oddawania kału na talerze?

mówię że nigdy nie masz pewności co się działo z zastawą nim przyszedłeś, na prawdę, istnieje sto różnych możliwości gdy robi się imprezy, gdy ma się w domu dzieci, zwierzęta.

Tak, już wszystko jasne czy mam rozrysować?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:21   #60
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pies je z talerza

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Hm, wiecie co ludzie, do mnie mozecie spokojnie przychodzić na poczęstunki, bo u mnie nikt nie miesza farby do włosów w salaterkach, nie rzyga do kubków, nie sika po talerzach nawet po pijaku, i zadno z moich dzieci nie robiło kupy do garnka. Zreszta niby jak to w ogóle mogłoby się zdarzyć?
A koty maja własne miski.

Ja tam nie wiem, ale może przemysl kobieto jeszcze raz, czemu Ci parapetówka nie wyszła. Moze ludzie bali się ryzykować jedzenia u Ciebie , jak takie standardy u Ciebie panują.
dokładnie, u mnie też takie rzeczy się nie zdarzają. Chyba nie jestem wystarczającym 'hardcorem'

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość

Nie wiem czy pamiętasz studenckie czasy.
U mnie działo się wszystko.
Jak ktoś zrzyga się na ścianę, to ją burzysz?
hm, to dziwne, bo ja jestem w trakcie 'studenckich czasów' i zastawa jest niepotrzebna - jeśli odbywa się impreza na akademikach, to ludzie piją z gwinta talerze są niepotrzebne, bo nikt nie je zupek ani niczego w tym stylu nikt nie musi wymiotować na ścianę, bo albo ludzie już mają wystarczająco mocne głowy i nie muszą tego robić albo spędzają nockę w WC, albo impreza po prostu jest na zewnątrz, a trawkę z takim cudeńkiem co najwyżej poliże później jakieś zwierzątko i da całuska właścicielce
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-02 16:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.