pralka parowa - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-08, 21:36   #1
Alien1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1

pralka parowa - pomocy!


Cześć.
dziewczyny, kobiety pomóżcie.

Planujemy zakupić nową pralkę, rozważamy Amicę WA2C814BKiSJD

wklejam link https://www.euro.com.pl/pralki/amica...14bkisjd.bhtml


pralka ma dobre opinie, ale ja się waham.



to jest pralka z mnóstwem bajerów typu antyalergiczne i z funkcją pary. ale tak, u nas w domu nikt nie jest alergikiem, ale mamy małe dziecko, więc nie wiem czy to po prostu jest sens, żeby kupować taką. z drugiej strony gdzieś czytałam, że pralka parowa nie radzi sobie najlepiej z tłustymi plamami, ale nie wiem czy ta pralka i jej programy, czy ten program z parą sobie nie radzi? W ogóle nie wiem czy ta funkcja pary, to tylko opcja, z której mogę ale nie muszę skorzystać, czy to po prostu jest "obowiązkowe" przy każdym programie? W ogóle nie mogę znaleźć w internecie jakiejś szczegółowej rozpiski odnośnie programów jakie ona ma.



Może któraś z Was ma taką pralkę i chciałaby się podzielić trochę bardziej rozbudowaną opinią?

Ratujcie dziewczyny, bo ja już oczopląsu dostaję.

Z góry dziękuję za pomoc.
Alien1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 17:53   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: pralka parowa - pomocy!

Poszukaj na YouTube filmików robionych przez serwisantów sprzętu AGD, oczywiście szczególnie o pralkach. Oni wiedzą najlepiej jaki sprzęt jest godny polecenia, mało lub bardzo awaryjny. Mnie by interesowało, czy np. silnik nie jest podwieszony na jakichś plastikowych częściach zamiast solidnego materiału. I tak dalej.

A tak osobiście: dla mnie ta funkcja brzmi jak zbędny bajer, ale nie przesądzam - może ma sens w pewnych przypadkach. Sama chętnie o tym poczytam.

Tutaj filmik po co w ogóle taka funkcja w pralkach; https://youtu.be/BP1Hr9g6rms
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-04-09 o 17:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 19:33   #3
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: pralka parowa - pomocy!

rozpiska programów jest w linku, który wkleiłaś...
Programy prania antyalergiczny, antyroztocza (parowy), automatyczny (parowy), bawełna (parowy), bawełna 20 stopni, dziecięcy (parowy), eco 40-60, kolory (parowy), łatwe prasowanie (parowy), odświeżanie, pranie ręczne, pupil, sport (parowy), sterylizacja 70°, syntetyki, wełna
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-11 20:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.