Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 19:53   #1
Kozikers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18

Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.


Witam. Ostatnio zachciało mi się jakiejś zmiany i postanowiłem zapuścić grzywkę na zimę i... pojawił się problem...

Dłuższy czas miałem krótkiego irokeza, nie wymagał dużego wysiłku w pięlegnacji, myłem głowę, rano stawiałem na gume.... Dodam też że jak byłem na koloniach, poprosiłem koleżanke żeby postawiła mi włosy. Jej jedyny komentarz " k***a ale masz gęste włosy xD" ... ^^ I to było widać, znam wiele osób które miały irokeza i miały widocznie rzadsze włosy niż ja.

Jednak to sie zmieniło od pewnego czasu, zapuściłem grzywkę i już nie wydają sie takie gęste. Kolega który miał bardzo rzadkie włosy teraz ma gęstsze. Przyznał mi sie też że stosuje szampon z odżywką >.<

I pojawia się pytanie, jak pielęgnować takie dłuższe włosy? Moja fryzura wyglada mniej więcej tak: boki dość wystrzyżone, tył troszke dłuższy, i najdłuższa góra z grzywką (sięga mi prawie do brwi)

Aha, i nie dość że wydają sie rzadkie to bardzo szybko się przetłuszczają, szczególnie grzywka. I dodam jeszcze że myję głowę codziennie.

I drugie pytanie, czy trzeba jakoś stylizować włosy, aby wyglądały tak (taką fryzurkę bym chciał mieć jak zapuszcze grzywke... no może troche krótsza :B):



Z góry thx za pomoc.
Kozikers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 14:47   #2
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.

Moze za czesto je dotykasz, czeszesz ze sie tak szybko prezetluszczaja albo dajesz za duzo odzywki, gumy, lakieru,zelu... to ze wydaja sie rzadsze to na pewno tylko wina stylizacji, urosly Ci, bardziej sie 'polozyly' i przylegaja do skory. Tak wiec musisz je podniesc a do tego najbardziej polecam Ci pianke utrwalajaca nakladana na mokre wlosy ktore latwo ulozysz podczas suszenia
osobiscie sciela bym je bardziej na czubku dodajac im objetosci i wydluzala w kierunku grzywki ladnie cieniujac na skos
a to ze mysjesz codziennie to bardzo dobrze, niewielu facetow o to dba! najlepiej szamponem meskim, przeciwlupiezowym, ladnie pachna i ozezwiaja ^^
a a ten chlopak na zdjeciu na wyprostowana grzywke i troche sterczy nienaturalnie nie wiem czy to jest fajny efekt

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2009-11-02 o 14:51
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 16:50   #3
Kozikers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.

Dzięki za porady ^^ Powiem tylko że odkąd zapuściłem grzywkę nie stylizuje/stawiam włosów na nic, więc to chyba nie tego wina :/ Nie używam żadnej odżywki, miło by było jakbyś mi poleciła jakąś : > I jakąś dobrą pianke też przy okazji ;p

Aha, mogłabyś mi powiedzieć co rozumiesz przez to, bo troszq nie ogarniam... ;p :


Cytat:
Napisane przez an0138 Pokaż wiadomość
sciela bym je bardziej na czubku dodajac im objetosci i wydluzala w kierunku grzywki ladnie cieniujac na skos
Wszystko rozumiem oprócz ścięcia na czubku i przez to dodanie objętości, co masz na myśli? : >

Edytowane przez Kozikers
Czas edycji: 2009-11-02 o 19:00
Kozikers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:21   #4
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.

fryzura ze zdjecia jest okropna. lepiej zostań przy irokezie.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:34   #5
Kozikers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.

Nie chce nikogo urazić, ale nie prosiłem o ocene fryzury...
Kozikers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:38   #6
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez Kozikers Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo urazić, ale nie prosiłem o ocene fryzury...
nie czuje sie urazona, chce Cie tylko ochronic przed wygladem Emo, ktory jest imho tandetny.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 14:48   #7
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Dwa pytania dla dłużych włosów u mężczyzn.

Ale to sie wielu podoba nic nam do tego, chlopak chce to bedzie mial z reszta no jakby nie bylo trezba przyznac ze to modne, ale irokezy tez sa calkiem calkiem... ;>
a wracajac do Twojego pytania..
wiec jak sie zetnie na czubku ale mocno cieniujac to jako krotsze wlosy podniosa sie u nasadu podtrzymujac te dluzsze stopniowo-miejsce po miejscu no i takaz o objetosc

Aha !!! i jeszcze jak chcesz odzywke to polecam Ci wax do kupienia w aptekach(tlyko ze droga takie spore pudelko kosztuje kolo 20 zl) ale dla mnie najlepsza jest pantene PROVI! ^^ haha
ale to idz sobie do kosmetycznego i cos wybierzesz a co do pianek...to z tego co zauwazylam kazda ma bardzo podobne dzialanie wiec wybierz instynktownie XD sa utrwalajace...dodajace objetosci...chroniace prze UV

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2009-11-05 o 14:56
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.