Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-12, 10:50   #3241
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ja się z koleżanką na Norwegię umówiłam, ale dopiero jak odchowa dzieciaka do wieku przedszkolnego, a młode dopiero się urodziło, to sobie poczekam
Też mam Norwegię w planie (przede wszystkim fjordy) i Islandię, ale to są miejsca w które wolałabym się wybrać jednak z kimś.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 12:30   #3242
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tak czytam watek i cały czas tylko związki, relacje damsko-męskie, poszukiwania, narzekania...

A ciekawa jestem, czy jest tu jakiś singiel/ka z wyboru (a nie konieczności), co sobie może znaleźć kogoś, ale zwyczajnie jej/ mu się z różnych przyczyn nie chce?
Wiem, że to już 'stary' post, ale muszę

Otóż dla mnie singli z wyboru nie ma. Co to znaczy z wyboru? Zakochałam się na zabój, ale nie chcę być z tym facetem, bo tak wybrałam? To by było prawdziwe singielstwo z wyboru, ale jakoś nigdy takiego nie widziałam. Ktoś jest sam, znaczy nie jest w związku i tyle, nie spotkał odpowiedniej osoby. Można to nazwac wyborem ja to nazywam przypadkiem.
A czy bym mogła sobie znaleźć 'kogoś'? Gdybym tak do tematu podchodziła, to bym dawno 'kogoś' miała.
W ogóle sformułowanie 'szukać sobie kogoś' jest dla mnie jakieś dziwne. Jak się szuka faceta? Umawia i wychodzi z filtrem w oczach, który się nadaje na męża?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Tylko czy potem na pewno następuje jakaś głębsza relacja, czy to jest jednak "mit głębszej relacji"? Coś, co nam wmówiono.
Ja mam autentycznie szczęśliwych, kochających się rodziców i to ich obarczam winą za tą nutę romantyzmu w mojej cynicznej osobowości Gdyby nie oni, zapewne już bym też zrezygnowała ze związków i poszukała kogoś przystojnego do bzykania. Ileż by było łatwiej...

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja lecę do Meksyku z koleżanką w Listopadzie. Już mamy zamówione. Moje pierwsze wakacje tak daleko!
Wow, zazdroszczę
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.

Edytowane przez _Mia
Czas edycji: 2016-05-12 o 12:33
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 12:39   #3243
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Wiem, że to już 'stary' post, ale muszę





Otóż dla nie singli z wyboru nie ma. Co to znaczy z wyboru? Zakochałam się na zabój, ale nie chcę być z tym facetem, bo tak wybrałam? To by było prawdziwe singielstwo z wyboru, ale jakoś nigdy takiego nie widziałam.


A czy bym mogła sobie znaleźć 'kogoś'? Gdybym tak do tematu podchodziła, to bym dawno 'kogoś' miała.


Dla mnie z wyboru = Jestem sam/a bo tak chcę, a nie dlatego, że szukam związku a akurat pod ręką nie ma odpowiedniego kandydata, nikogo nie szukam (można też preferować jednorazowe znajomości, bez zobowiązań), nie umawiam się na randki i przede wszystkim czuje się szczęśliwy/a i spełniam się w życiu w pojedynkę
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-05-12 o 13:51
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 13:25   #3244
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Otóż dla mnie singli z wyboru nie ma. Co to znaczy z wyboru? Zakochałam się na zabój, ale nie chcę być z tym facetem, bo tak wybrałam? To by było prawdziwe singielstwo z wyboru, ale jakoś nigdy takiego nie widziałam. Ktoś jest sam, znaczy nie jest w związku i tyle, nie spotkał odpowiedniej osoby. Można to nazwac wyborem ja to nazywam przypadkiem.
Jeśli jesteś singlem z wyboru, to nie szukasz sobie drugiej połówki. Jest Ci dobrze samej i nie odczuwasz potrzeby zakładania rodziny. Co nie oznacza, że nie zdecydujesz się z kimś być, jeżeli spotkasz na swojej drodze odpowiednią osobą.
Jeśli jesteś singlem z przypadku, to oznacza, że szukasz i pragniesz posiadania drugiej połówki, ale po prostu nie możesz jej znaleźć. Jesteś sama, ale chcesz ten stan rzeczy ja najszybciej zmienić.
Przynajmniej ja tak to widzę.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 15:49   #3245
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś singlem z wyboru, to nie szukasz sobie drugiej połówki. Jest Ci dobrze samej i nie odczuwasz potrzeby zakładania rodziny. Co nie oznacza, że nie zdecydujesz się z kimś być, jeżeli spotkasz na swojej drodze odpowiednią osobą.
No widzisz, czyli to żaden wybór w takim razie Jedynie pewien stan. Singlem z wyboru może być dla mnie osoba aseksualna albo odrzucająca całkiem monogamię, jak pisała maja. Jeśli 'zdecydujesz się z kimś być, jeżeli spotkasz na swojej drodze odpowiednią osobę', to jesteś po prostu normalnym, niezdesperowanym człowiekiem

Z resztą nieważne, ten temat był wałkowany nie raz
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.

Edytowane przez _Mia
Czas edycji: 2016-05-12 o 16:11
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 15:55   #3246
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

No jest to wybór, bo wybierasz bycie samą, niż bycie z kimś, z kim nie chcesz być. Nie jesteś więc sama dlatego, że tak się przypadkiem akurat złożyło, że nie masz wokół siebie żadnych adoratorów, tylko dlatego, że w ich miejsce wybrałaś samotność.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 16:15   #3247
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
No jest to wybór, bo wybierasz bycie samą, niż bycie z kimś, z kim nie chcesz być. Nie jesteś więc sama dlatego, że tak się przypadkiem akurat złożyło, że nie masz wokół siebie żadnych adoratorów, tylko dlatego, że w ich miejsce wybrałaś samotność.
Myślałam, że tak robią po prostu wszyscy normalni ludzie, a tu się okazuje, że jednak i ja jestem 'singlem z wyboru'
Serio, rezygnacja z robienia z faceta tymczasowej zapchajdziury to taki wielki wybór? Dla mnie to normalność
W życiu bym nie pomyślała, że ktoś może postrzegać to tak, że bycie samemu=brak wszelakich chętnych, adoratorów.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 17:08   #3248
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Serio, rezygnacja z robienia z faceta tymczasowej zapchajdziury to taki wielki wybór?
Serio po tylu latach na Wizażu zadajesz to pytanie?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:13   #3249
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Też mam Norwegię w planie (przede wszystkim fjordy) i Islandię, ale to są miejsca w które wolałabym się wybrać jednak z kimś.
Jeśli podołam finansowo, to w tym roku planuję rejs po Norwegii. Fiordy i na Nordkapp
A jeśli nie dam rady w tym roku, to w następnym na 100%. Na szczęście zestaw sztormiakowy na takie warunki już zamówiony i czeka na dostawę, więc bardzo duży wydatek przed rejsem odpadnie
Cytat:
Myślałam, że tak robią po prostu wszyscy normalni ludzie, a tu się okazuje, że jednak i ja jestem 'singlem z wyboru
Również tak myślałam... a tu taka niespodzianka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:26   #3250
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Mia, zdziwiłabyś się, gdybyś zobaczyła, jak wiele kobiet jest w związku tylko dlatego, że w miarę sympatyczny i nie wyglądający jak Quiasimodo facet zaprosił je na randkę. I tkwią w tych związkach, chociaż średnio się między sobą dogadują.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:05   #3251
evve93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 33
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Mia, zdziwiłabyś się, gdybyś zobaczyła, jak wiele kobiet jest w związku tylko dlatego, że w miarę sympatyczny i nie wyglądający jak Quiasimodo facet zaprosił je na randkę. I tkwią w tych związkach, chociaż średnio się między sobą dogadują.
Tak jest niestety.
Kobiety niektóre są bardzo mało wymagające.
Ja bym z takim kimś nie mogła być.
Ale czasami samotność męczy, a niektórym wystarczy, że facet jest facet i już. Bez samochodu, bez ambicji, 10 lat na stanowisku magazyniera i wynajmujący 40m2 albo mieszkający z rodzicami - taki im wystarczy. Potem co, mają dzieci, geny się mieszają, a potem dziwota że ludzie nie są zbyt mądrzy wymagający ambitni i uważają że w tym kraju żyć się nie da.
Da się, tylko trzeba chcieć.
Znam człowieka, pochodził z ogromnej biedy, miał głowę na karku, poszedł do powaznej roboty, gdzie 30 lat piastował stanowiska menadżerskie, wygrał życie, dziś byśmy to nazwali american dream. Ale nie pił całe studia, myślał o życiu i przyszłości. Takich facetów mi brakuje dzisiaj...
evve93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 18:12   #3252
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

W sumie macie rację, co ja się dziwię

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Jeśli podołam finansowo, to w tym roku planuję rejs po Norwegii.
Zazdroszczę Wam tych podróży, też bym chciała w końcu gdzieś pojechać, ale zawsze są jakieś bieżące wydatki, a na moim hobby oszczędzić na podróż za rok nie potrafię Niby jest wiele form tanich podróży, łapanie stopów, couchsurfing, ale sama bym się na to nie dała, a partnera na chwilę obecną do takich rzeczy nie mam (mówię o partnerze podróży oczywiście )

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
samochodu, bez ambicji, 10 lat na stanowisku magazyniera i wynajmujący 40m2 albo mieszkający z rodzicami - taki im wystarczy.
To akurat pół biedy, ktoś tym magazynierem musi być, kto będzie pracował, jak wszyscy będą CEO w swoich firmach?
Gorzej ten brak życiowej energii i ambicji, wielu ludzi wydaje mi się być wiecznie wszystkim zmęczonym, bez pomysłów, planów, byle wrócić z roboty i patrzeć w TV.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:14   #3253
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Kiedyś sporo nad tym myślałam. Obserwowałam uważnie starsze związki - wujostwa, znajomych, rodziców. Wnioski nie były zbyt optymistyczne. Wszyscy podążają według utartych wzorców, ale nie wyglądają na szczęśliwych. Sama nie chcę tak żyć.

Mówi się, że seks po czterech latach z tą samą osobą to już jak kazirodztwo. Żarty żartami, ale ja autentycznie w pewnym momencie już czułam jakbym to miała robić z bratem. Przyjaźń, zrozumienie, serdeczność - to dalej między nami było. Jednak uważam, że lepiej jest nawet przez resztę życia być samemu, niż zmuszać się do seksu. A kto wie, może jeszcze kilka razy w życiu się zakocham?
ja wlasnie mysle, ze przez to mam problem by sie z kims zwiazac.
Tak jak sobie mysle to w mojej rodzinie (a jest duza bo rodzice maja po piecioro rodzenstwa kazde) nie ma zwiazkow, ktore uwazam za na prawde szczesliwe. Jak tak teraz myse to chyba jest tylko jedna para co wydaja mi sie na prawde kochajaca i wspierajaca sie rodzina.

Czesto nawet mam wrazenie, ze ludzie by sie z checia rozwiedli ale nie robia tego bo nie maja gdzie pojsc, trudniej im bedzie samym oraz moje ulubione "co inni powiedza".

Moja mama statnio powiedzial mi, ze wg. niej nie oge sobie na dluzej znalezc faceta bo jestem jedynaczka i wciaz nie rozumiem, ze nie ma ludzi idealnych i ze nigdy nie znajde kogos takiego samego jak ja tylko zawsze bedzie "cos" mnie w innej osobie denerwowalo i tylko wazne jest by to umiec zaakceptowac. Chyba cos w tym jest...juz sama nie wiem
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2016-05-12 o 18:17
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:19   #3254
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Mogą też nie chcieć się rozwodzić, ponieważ przysięga małżeńska coś dla nich znaczy.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:21   #3255
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Serio po tylu latach na Wizażu zadajesz to pytanie?
wlasnie tez to mialam pisac
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:23   #3256
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Nie czytałem wątku ale jak jesteście takie samotne to zbierzcie się w grupę a ja z was zrobię mój harem. Obie strony będą zadowolone. Utrzymam was.

Edytowane przez FacetZ
Czas edycji: 2016-05-12 o 18:52
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:57   #3257
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
Tak jest niestety.
Kobiety niektóre są bardzo mało wymagające.
Ja bym z takim kimś nie mogła być.
Ale czasami samotność męczy, a niektórym wystarczy, że facet jest facet i już. Bez samochodu, bez ambicji, 10 lat na stanowisku magazyniera i wynajmujący 40m2 albo mieszkający z rodzicami - taki im wystarczy. Potem co, mają dzieci, geny się mieszają, a potem dziwota że ludzie nie są zbyt mądrzy wymagający ambitni i uważają że w tym kraju żyć się nie da.
Da się, tylko trzeba chcieć.
Znam człowieka, pochodził z ogromnej biedy, miał głowę na karku, poszedł do powaznej roboty, gdzie 30 lat piastował stanowiska menadżerskie, wygrał życie, dziś byśmy to nazwali american dream. Ale nie pił całe studia, myślał o życiu i przyszłości. Takich facetów mi brakuje dzisiaj...
Dokładnie tak samo jest u mnie w okolicy. Niektóre kobiety wiążą się z facetami głównie po to, żeby jak najszybciej założyć rodzinę. Byle był miły, uczciwy i niepijący. To wszystko.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
ja wlasnie mysle, ze przez to mam problem by sie z kims zwiazac.
Tak jak sobie mysle to w mojej rodzinie (a jest duza bo rodzice maja po piecioro rodzenstwa kazde) nie ma zwiazkow, ktore uwazam za na prawde szczesliwe. Jak tak teraz myse to chyba jest tylko jedna para co wydaja mi sie na prawde kochajaca i wspierajaca sie rodzina.

Czesto nawet mam wrazenie, ze ludzie by sie z checia rozwiedli ale nie robia tego bo nie maja gdzie pojsc, trudniej im bedzie samym oraz moje ulubione "co inni powiedza".

Moja mama statnio powiedzial mi, ze wg. niej nie oge sobie na dluzej znalezc faceta bo jestem jedynaczka i wciaz nie rozumiem, ze nie ma ludzi idealnych i ze nigdy nie znajde kogos takiego samego jak ja tylko zawsze bedzie "cos" mnie w innej osobie denerwowalo i tylko wazne jest by to umiec zaakceptowac. Chyba cos w tym jest...juz sama nie wiem
U mnie jest dokładnie tak samo. Biorąc pod uwagę rodzinę i znajomych to znam tylko jeden w miarę szczęśliwy związek. Reszta to albo znudzone sobą małżeństwa, albo single, którzy od czasu do czasu z kimś się spotykają, ale nic z tego nie wychodzi.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:01   #3258
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Nie czytałem wątku ale jak jesteście takie samotne to zbierzcie się w grupę a ja z was zrobię mój harem. Obie strony będą zadowolone. Utrzymam was.
Jak wyglądasz jak Big Boss z MGS V, to się może zastanowię.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:36   #3259
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość

Moja mama statnio powiedzial mi, ze wg. niej nie oge sobie na dluzej znalezc faceta bo jestem jedynaczka i wciaz nie rozumiem, ze nie ma ludzi idealnych i ze nigdy nie znajde kogos takiego samego jak ja tylko zawsze bedzie "cos" mnie w innej osobie denerwowalo i tylko wazne jest by to umiec zaakceptowac. Chyba cos w tym jest...juz sama nie wiem
Bycie ideałem musi być bardzo męczące. Pewnie paraliżujesz mężczyzn swoim wyglądem i osobowością dlatego boją się do Ciebie podejść. Co Ty teraz poczniesz?
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 19:58   #3260
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Ot to to. Potem się stają jacyś tacy wyrachowani
Prędzej przestają wyznawać zasady o stawianiu kobiet na piedestale/potwór nie potwór byleby miał otwór.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:03   #3261
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Przyszli faceci i od razu zaczęło się czepianie. Panowie, załóżcie sobie wątek o singlach i tam uwolnijcie swoje frustracje
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:34   #3262
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
W tym temacie będę się powtarzał ale te statystyki jawnie ukazują naszą naturę. Kobieta - hipergamistka, facet-poligamista. To samo potwierdzają wykresy ilości partnerów seksualnych kobiet i mężczyzn. Kobiety skupione przy średniej ilości("szczupła" krzywa Bella) i mężczyźni porozrzucani (płaska krzywa Bella). Niedawno znalazłem stronę ze statystykami przeprowadzane na Ocupid i oczywiście wszystkie potwierdzają to co pisałem już wcześniej. I tak Jinx się ze mną nie zgodzi.





---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------



Dokładnie. Jedyna miłość w jaką wierzę to ta matczyna, ojcowska i braterska.
Częściowo sie zgadzam. Natomiast statystyk branych z portali randkowych zwyczajnie nie można brać na serio, nie reprezentuje ona całej populacji a do tego w miarę ładna dziewczyna na takim portalu może dostać hiperego.

I nie wiem jak wy ale ja zazwyczaj zwracałem uwagę na zainteresowania. Cóż, jak byłem na badoo to widziałem, że konto z moich znajomych mieli w sumie tylko Ci zmieniający dziewczyny dość często, niekoniecznie wierni. Więc co tu się dziwić, wchodzi, klika tych z okolicy do 6+ pisze.

A z koleżanek to instagramowiczki itp.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-05-12 o 20:56
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:24   #3263
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Bycie ideałem musi być bardzo męczące. Pewnie paraliżujesz mężczyzn swoim wyglądem i osobowością dlatego boją się do Ciebie podejść. Co Ty teraz poczniesz?
Nie zrozumiałeś w ogóle sensu jej wypowiedzi

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

I weźcie stąd idźcie z tymi pseudoewolucyjnymi bzdurami
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:31   #3264
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałeś w ogóle sensu jej wypowiedzi

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

I weźcie stąd idźcie z tymi pseudoewolucyjnymi bzdurami
Bez kitu.

Btw, założcie wątek "Jestem Singlem,jest nas więcej " czy coś.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:48   #3265
aidam11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 160
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Co to znaczy z wyboru?
Z wyboru to znaczy że się nie szuka aktywnie i można to uzasadnić jakimś argumentem dlaczego tak jest.
Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
Ale czasami samotność męczy, a niektórym wystarczy, że facet jest facet i już. Bez samochodu, bez ambicji, 10 lat na stanowisku magazyniera i wynajmujący 40m2 albo mieszkający z rodzicami - taki im wystarczy. Potem co, mają dzieci, geny się mieszają, a potem dziwota że ludzie nie są zbyt mądrzy wymagający ambitni i uważają że w tym kraju żyć się nie da.
Da się, tylko trzeba chcieć.
To pokaż im jak się to robi! Boże, jak widzę takie narzekanie to krew zalewa. To ich wina, że są ograniczeni (w jakikolwiek sposób)? W życiu liczą się dwie rzeczy - zdrowie i szczęście (trafianie na odpowiednie okazje, ludzi). Nie każdy to ma. A już takie materialistyczne podchodzenie do tej sprawy jest smutne.
Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
Znam człowieka, pochodził z ogromnej biedy, miał głowę na karku, poszedł do powaznej roboty, gdzie 30 lat piastował stanowiska menadżerskie, wygrał życie, dziś byśmy to nazwali american dream. Ale nie pił całe studia, myślał o życiu i przyszłości. Takich facetów mi brakuje dzisiaj...
Tak? A niektórzy się szlajają, chleją i mają to samo albo i więcej. Nie wiem co to ma być za przykład... Jest szczęśliwy? Zapytałaś go kiedyś? Jak jest to w porządku. Ale wielu takich ludzi też pewnie nie powiedziałoby o sobie że są szczęśliwi. Są gwiazdy, które jak się wokół nich rozkręci cały biznes, brak prywatności, brak prawdziwych przyjaciół, wyciąganie różnych spraw i dochodzą do wniosku, że woleliby dilować trawą w sumie... Dla ciebie z boku wielki sukces - dla wielu go odnoszących powód do zmartwienia.

Nie wiem dlaczego tak cię denerwują inni ludzie kiedy ty masz realny wpływ na swoje życie i nie powinno cię to w sumie w ogóle interesować.
aidam11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:49   #3266
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Litości, dlaczego w wątku singielek tak niemiło wypowiadają się panowie? Naprawdę nie każda kobieta ma o sobie hiperwysokie mniemanie, uważa się za księżniczkę i oczekuje od mężczyzny cudu.

Dla mnie na przykład podstawą jest, żeby mężczyzna nie pił. Nie mówię o okazjonalnym wypiciu szampana na Sylwestrze albo piwa czy wina na imprezie raz na jakiś czas. Ale większość moich znajomych (dosłownie jakieś 99%) pije dosłownie codziennie albo co drugi dzień. Ostatnio byłam na wyjeździe integracyjnym w Krakowie, podrywał mnie bardzo przystojny, wygadany, otwarty chłopak - i co z tego, skoro całe jego życie kręci się wokół picia z kolegami? W tym nie ma nic złego, nie wtykam nosa w niczyje życie, ale uważam, że mam prawo nie chcieć z kimś być z takiego powodu.

I każda kobieta ma prawo oczekiwać takiego swojego "minimum", tzn. zestawu cech, których szuka u Tej Drugiej Połowy. Tak w ogóle, to każda kobieta ma tez prawo nie szukać i nie chcieć być w związku, mieć dzieci, itp. itd. Podobnie mężczyzna.

Przepraszam, jeśli kogoś obrażam, ale myślę, że problem z tym mają tylko jacyś niespełnieni frustraci
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:54   #3267
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Zgadzam sie z tym co napisalas co do wyboru I minimum.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:54   #3268
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Doczekałam się .. dostałam zdjęcie wacka ;/ na badoo bleh.
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:55   #3269
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Doczekałam się .. dostałam zdjęcie wacka ;/ na badoo bleh.
Ja dostałam propozycję sexu na Tinderze xD
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 22:02   #3270
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Doczekałam się .. dostałam zdjęcie wacka ;/ na badoo bleh.
Cytat:
Ja dostałam propozycję sexu na Tinderze xD
A ja tylko propozycję rundki squasha. Coś muszę robić źle
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 22:39:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.