Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 11:49   #1
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107

Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera


Co o tym myślicie Drogie Wizażanki? Podoba Wam się Jej styl?

Link do bloga: http://www.makelifeeasier.pl/
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:59   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

to zwykłą dziewczyna i nie dziwi mnie, że interesują ją "rozrywki' takie jak tysiące innych polski dziewczyn w jej wieku

poza tym moim zdaniem jest bardzo ładna, miło się na nią patrzy i ma fajny styl - ot takie proste fajne zestawy na co dzień do podpatrzenia
jako blogerka bardzo mi się podoba i nie wiąże tego nijak z jej nazwiskiem
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:10   #3
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Zastanawiało mnie kiedy ten blog trafi na forum.
Przyrzekam tyle pudelków się o tym rozpisywało, a ja ciućmok nie mogłam go znaleźć, no i... sprawa rozwiązana.
Nie ma to jak wizaz.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:10   #4
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
to zwykłą dziewczyna i nie dziwi mnie, że interesują ją "rozrywki' takie jak tysiące innych polski dziewczyn w jej wieku

poza tym moim zdaniem jest bardzo ładna, miło się na nią patrzy i ma fajny styl - ot takie proste fajne zestawy na co dzień do podpatrzenia
jako blogerka bardzo mi się podoba i nie wiąże tego nijak z jej nazwiskiem
Ja również uważam, że jest śliczna. Koleżanka studiuje z nią na roku i mówi, że w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Poza tym dziewczyna ponoć przesympatyczna, wyluzowana, skromna- w sumie nawet z bloga wywnioskować to można.

Co mnie nieco zaskoczyło- byłam pewna, że takie persony ubierają się u Prady czy Chanel A tu proszę- sieciówki, wyprzedaże. Ot zwykła dziewczyna jakich wiele.
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:10   #5
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

mam podobne zdanie do eyo
Kasia wydaje się być fajną, zwyczajną dziewczyną a jej blog jest ok
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:12   #6
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Zastanawiało mnie kiedy ten blog trafi na forum.
Przyrzekam tyle pudelków się o tym rozpisywało, a ja ciućmok nie mogłam go znaleźć, no i... sprawa rozwiązana.
Nie ma to jak wizaz.
No właśnie nie byłam pewna czy już taki wątek aby tu nie powstał co nieco mnie zdziwiło
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:18   #7
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Ja również uważam, że jest śliczna. Koleżanka studiuje z nią na roku i mówi, że w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Poza tym dziewczyna ponoć przesympatyczna, wyluzowana, skromna- w sumie nawet z bloga wywnioskować to można.

Co mnie nieco zaskoczyło- byłam pewna, że takie persony ubierają się u Prady czy Chanel A tu proszę- sieciówki, wyprzedaże. Ot zwykła dziewczyna jakich wiele.
i używa odżywki do włosów z Joanny za 5zł
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 12:24   #8
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
i używa odżywki do włosów z Joanny za 5zł
Dokładnie! Poza tym uważam, że dziewczyna znalazła świetny sposób na siebie. Czuję, że ten blog to dopiero początek...Ponoć produkty i ubrania promowane przez Kasię znikają z półek w zastraszającym tempie
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:25   #9
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Gdzieś na jakimś wątku na modzie już się blog młodej Tuskówny przewinał i nawet pojawił się stwierdzenia, że ten blog ma na celu ocieplenie wizerunku Donalda, dlatego tam Kasia kreowana jest na taka sympatyczna zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, co to kupuje w sieciówkach i na wyprzedarzach.

Osobiście uważam, że jest ładną, zgrabną dziewczyną, która nieźle się ubiera.

I pokazała mi sposób na moje włosy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:26   #10
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Także czekałam, kiedy to trafi na wizaż
Przejrzałam jakiś czas temu tego bloga i mam odczucia w miarę pozytywne. Niektóre jej propozycje są całkiem fajne, można co nieco się zainspirować.

Jest tylko jedna rzecz, która mnie dosyć razi. Ja wiem, że to blog także o tym, że córka polityka ubiera się w normalnych sklepach, jak przeciętna dziewczyna, ale... jak dla mnie za dużo tam podkreślania tego, że kupiła coś po obniżce i to czasem kilka lat wstecz. Każda z nas cieszy się, jak coś kupi taniej, ale dla mnie takie "unaocznianie" to trochę przesyt. Fajnie znać cenę tego, co kupuje Kasia Tusk, ale nie musi pokazywać aż metek z obniżką, co krzyczy "Zobaczcie, ja też jestem taka sama, kupuje przecenione i to o ile!". Dla mnie jest to bardziej ciekawe w kwestii porad, może tego, co obecnie można kupić taniej, niekoniecznie oceny tego, co ona nosi i za ile.

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-03-16 o 12:30
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:26   #11
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Właśnie przejrzałam tego bloga i powiem, że... podoba mi się! Według mnie dorównuje ona wielu znanym już polskim szafiarkom. Ma świetny gust, miło się na nią patrzy i czyta to co piszę
A nazwisko w tym przypadku nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 12:32   #12
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Jest tylko jedna rzecz, która mnie dosyć razi. Ja wiem, że to blog także o tym, że córka polityka ubiera się w normalnych sklepach, jak przeciętna dziewczyna, ale... jak dla mnie za dużo tam podkreślania tego, że kupiła coś po obniżce. Każda z nas cieszy się, jak coś kupi taniej, ale dla mnie takie "unaocznianie" to trochę przesyt. Fajnie znać cenę tego, co kupuje Kasia Tusk, ale nie musi pokazywać aż metek z obniżką, co krzyczy "Zobaczcie, ja też jestem taka sama, kupuje przecenione i to o ile!". Dla mnie jest to bardziej ciekawe w kwestii porad, niekoniecznie oceny tego, co ona nosi.
Wiele osób ( czyt. zawistnych dziewczyn)nie znając osobiście Kasi uważa ją za osobę, która wyżej s.. niż d..ma No niestety. Może dziewczyna ma już tego dość i dlatego tak ostentacyjnie pokazuje, że jest inaczej?

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2012-03-20 o 01:53
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:44   #13
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Wiele osób ( czyt. zawistnych dziewczyn)nie znając osobiście Kasi uważa ją za osobę, która wyżej s.. niż d..ma oraz chodzą plotki z kosmosu ( zwłaszcza w Sopocie gdzie Kasia mieszka) gdzie to się ona nie ubiera i ile kasy wydaje na ciuchy. Pomijając już krzywe uwagi, że to wszystko za pieniądze podatników :/ No niestety. Może dziewczyna ma już tego dość i dlatego tak ostentacyjnie pokazuje, że jest inaczej?
Jeśli rzeczywiście ma taki wizerunek, to możliwe Mnie wygląda na sympatyczną (choć jak jest w rzeczywistości nie dowiem się raczej) a co tam inni o niej gadają, to średnio wiem, ale właściwie i domyślić się można. Nie trzeba być córką polityka, żeby krążyły o kimś takie opinie. Tylko mam nadzieję, że właśnie to ostentacyjne pokazywanie nie przyniesie odwrotnego rezultatu i nie przyćmi całego bloga, bo chętnie sobie tam zajrzę od czasu do czasu
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:44   #14
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Blog Kasi jest świetny. Żadne przechwałki czy coś w tym stylu. Bardzo miło się czyta notki jej i jej koleżanki Zosi. Pokazuje fajne stylizacje ubrań i to te, które praktycznie każda z nas może kupić, nie żadne tam Chanele czy inne Poza tym jej jedzeniowe wpisy... Np notki o muffinkach czy wpis z Tłustego Czwartku No aż chce się wyciągnąć te jej smakołyki z monitora
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:48   #15
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Przyznaję, że też zaglądam na jej bloga. Wydaje się sympatyczna i przyjemnie się na nią patrzy
Muszę przyznać, że bardziej podobają mi się jej zestawy, niż te blogi, gdzie dziewczyny ubierają się czasem jak własne babcie (przepraszam, ale do mnie ten cały vintage nie przemawia ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:58   #16
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

A ta kurtka, ktora niby wszyscy znaja - skad jest ?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:00   #17
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Wiele osób ( czyt. zawistnych dziewczyn)nie znając osobiście Kasi uważa ją za osobę, która wyżej s.. niż d..ma oraz chodzą plotki z kosmosu ( zwłaszcza w Sopocie gdzie Kasia mieszka) gdzie to się ona nie ubiera i ile kasy wydaje na ciuchy. Pomijając już krzywe uwagi, że to wszystko za pieniądze podatników :/ No niestety. Może dziewczyna ma już tego dość i dlatego tak ostentacyjnie pokazuje, że jest inaczej?
O matko, jak ja kocham takie opinie... Jak zawsze zawistni muszą dołożyć swoje Z tego co mi wiadomo, to jej ojciec pracuje, więc dlaczego jego córka ma chodzić jak kloszard? Nauczyciel też wydaje pieniądze podatników To raczej normalne, że lepiej powodzi się Tuskównej niż przeciętnemu studentowi, ale jakbym dużo zarabiała, to logiczne, że też wydawałabym pieniądze na dziecko, żeby żyło mu się jak najlepiej.

Co do bloga- lubię, czytam codziennie

fossa, kurtka chyba z Zary.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:01   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Dziewczyna z sąsiedztwa
Ładna ,wydaje się sympatyczna i skromna- nie baluje na warszafskich parkietach

Zreszta cokolwiek by dziewczyna nie zrobiła to zawsze będzie komuś żle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:03   #19
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Szczerze mówiąc, jak weszłam już jakiś czas temu na tego bloga to aż przekręciłam oczami, bo aż razi uporczywe przypominanie, że Tuskówna ubiera się na wyprzedażach . Nie twierdzę, że nie jest miłą i skromną dziewczyną, ale blog to tylko bardzo udany- moim zdaniem przynajmniej- zabieg pr-owców.

Sama zawartość jest do bólu banalna i nic nie wnosząca- chociażby http://www.makelifeeasier.pl/inne/dr...d-2/#comments- "wtf" .
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 13:14   #20
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Ja weszłam na tego bloga , bo pisali chyba o tym na stronie faktu czy gdzieś.No i blog bardzo mi się spodobał Ma bardzo fajny gust , a to , że jest córka premiera dla mnie nie ma znaczenia , prowadzi bloga jak setki o ile nie tysiące innych dziewczyn w Polsce. Mam zamiar wyprobowac jej sposb na prostowanie włosów , choc watpie czy z moimi się uda
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:19   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Sympatyczny ten blog Tylko irytuje mnie kiedy ktoś pisze "ubieram (np) sweter"

Choć fakt, że zachodzi podejrzenie, że to PR Ja bym sobie nie zrobiła foty w dresie przed TV tylko po to, żeby ją wrzucić na bloga

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-03-16 o 13:20
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:26   #22
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Sympatyczny ten blog Tylko irytuje mnie kiedy ktoś pisze "ubieram (np) sweter"

Choć fakt, że zachodzi podejrzenie, że to PR Ja bym sobie nie zrobiła foty w dresie przed TV tylko po to, żeby ją wrzucić na bloga
Ja ogólnie zauważyłam ostatnio, że dziewczyny, które prowadzą blogi, na których panuje główne hasło "przedstaw swój lajfstajl" wstawiają zdjęcia typu- kubek kawy i piszą "A teraz idę oddawać się swojej przyjemności" i takie tam bzdety, więc już nawet fota w dresie mnie nie dziwi
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:38   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Blog jest oczywiście świetny, autorka jest ładna, i bardzo przyjemne i plastyczne są zdjęcia. Zaskoczyło mnie trochę, że studiująca i pracująca dziewczyna ma czas i ochotę prowadzić go codziennie (edit: lub prawie codziennie, nie znajduję np. wpisu z 17 lutego), ale widocznie jej się to bardzo spodobało.
edit2: Aha: widzę, że prowadzą go 2 panie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2011-03-16 o 14:00
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:45   #24
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja ogólnie zauważyłam ostatnio, że dziewczyny, które prowadzą blogi, na których panuje główne hasło "przedstaw swój lajfstajl" wstawiają zdjęcia typu- kubek kawy i piszą "A teraz idę oddawać się swojej przyjemności" i takie tam bzdety, więc już nawet fota w dresie mnie nie dziwi
Serio? Haha, no to ja widać mało siedzę na blogach... A już szczególnie na takich
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:02   #25
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Nie zaglądam na blogi szafiarskie, więc i Kasi Tusk odwiedzać nie będę Ale z pobieżnego przejrzenia zawartości wyłania się obraz sympatycznej i ładnej dziewczyny, ubierającej się całkiem fajnie i stosownie do wieku (nie robi z siebie sztywnej matrony np.).
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:14   #26
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

mi się podoba jej styl pisania
a dodatkowo - znalazłam super pomysł na pyszne śniadanie !
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:22   #27
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Bardzo fajny blog, ciekawy można znaleźć coś dla siebie. Kasia wydaje się być bardzo normalną, miłą i fajną dziewczyną, do tego jest śliczna Fajnie wychodzi na fotach, ma fajny styl, tak więc stanowczo na +.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:22   #28
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, jak weszłam już jakiś czas temu na tego bloga to aż przekręciłam oczami, bo aż razi uporczywe przypominanie, że Tuskówna ubiera się na wyprzedażach . Nie twierdzę, że nie jest miłą i skromną dziewczyną, ale blog to tylko bardzo udany- moim zdaniem przynajmniej- zabieg pr-owców.

Sama zawartość jest do bólu banalna i nic nie wnosząca- chociażby http://www.makelifeeasier.pl/inne/dr...d-2/#comments- "wtf" .
Mysle podobnie. No ale coz.. nie bede nikogo namawiala zeby myslal podobnie
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:23   #29
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Już dawno temu trafilam na jej bloga z pudelka
Oglądałam te zdjęcia i myślę 'ta jakbym miała tyle kasy co ona też bym tak wyglądała'
ale potem pokazała metki i mi kopara opadła fajny blog, zdecydowanie na plus. Kampanie wyborczą możemy uznać za rozpoczętą
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:41   #30
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kasia Tusk została szafiarką- blog córki premiera

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Gdzieś na jakimś wątku na modzie już się blog młodej Tuskówny przewinał i nawet pojawił się stwierdzenia, że ten blog ma na celu ocieplenie wizerunku Donalda, dlatego tam Kasia kreowana jest na taka sympatyczna zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, co to kupuje w sieciówkach i na wyprzedarzach.

Osobiście uważam, że jest ładną, zgrabną dziewczyną, która nieźle się ubiera.

I pokazała mi sposób na moje włosy
ja z góry zakładam że cały ten PR Tuska mógł maczać w tym ręce ale nawet jeśli to co?
Nie zmienia to faktu, że dziewczynę się przyjemnie ogląda i że zestawy są fajne. Nie zmienia to też moich poglądów politycznych.
Póki ja sobie mogę podpatrzeć fajne, niedrogie zestaw, ciekawy przepisy (świetne te przepisy swoją droga ma - takie "eleganckie" a mega proste dania) to jak dla mnie to i Królowa Elżbieta razem z Obamą mogliby być w to zamieszani ;P

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Także czekałam, kiedy to trafi na wizaż
Przejrzałam jakiś czas temu tego bloga i mam odczucia w miarę pozytywne. Niektóre jej propozycje są całkiem fajne, można co nieco się zainspirować.

Jest tylko jedna rzecz, która mnie dosyć razi. Ja wiem, że to blog także o tym, że córka polityka ubiera się w normalnych sklepach, jak przeciętna dziewczyna, ale... jak dla mnie za dużo tam podkreślania tego, że kupiła coś po obniżce i to czasem kilka lat wstecz. Każda z nas cieszy się, jak coś kupi taniej, ale dla mnie takie "unaocznianie" to trochę przesyt. Fajnie znać cenę tego, co kupuje Kasia Tusk, ale nie musi pokazywać aż metek z obniżką, co krzyczy "Zobaczcie, ja też jestem taka sama, kupuje przecenione i to o ile!". Dla mnie jest to bardziej ciekawe w kwestii porad, może tego, co obecnie można kupić taniej, niekoniecznie oceny tego, co ona nosi i za ile
.
na tle innych dziewczyn z blogów jakoś wcale z tym nie odstaje
mnóstwo blogerek w vblogerek non stop daje ujęcia na metki więc żadna to nowości ani - w tym środowisku - wcale nie wydaje się to być robione na siłę


lexie
Wiesz - np. na zagranicznych (i powoli różnież polskich) blogach to konieczna koniecznością jest np. pokazanie kubka ze Starbucks, urocze zdjęcie pianek Marshallmalow, dodanie sweet fotek z siłowni, z oglądania serialu etc. Więc i tutaj Kasia nijak nie odstaje od tego środowiska :P
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-21 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.