Gdzie znaleźć przyjaciółkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-19, 11:21   #1
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240

Gdzie znaleźć przyjaciółkę?


Jestem raczej samotnikiem, wolę w domu poczytać książkę albo zrobić pranie. Co nie oznacza, że czasem nie potrzebuję się do kogoś odezwać.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 12:34   #2
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Pracujesz? Nie masz tam nikogo z kim się dobrze dogadujesz?
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 12:50   #3
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

W jakim mieście mieszkasz?
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 13:31   #4
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez Gazzzowana Pokaż wiadomość
Pracujesz? Nie masz tam nikogo z kim się dobrze dogadujesz?
Chwilowo nie pracuję, ale z doświadczenia to gdziekolwiek pracowałam z nikim się nie byłam w stanie zakolegować.
[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;78945166]W jakim mieście mieszkasz?[/QUOTE]
W małej mieścince

Chciałabym mieć z kim wyjść na kawę, piwo. Jak mam ochotę komuś się wyżalić to przeglądam książkę telefoniczną i nikogo tam nie ma. Mogę pogadać jedynie z psychologiem i to tylko raz na dwa tygodnie.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 17:45   #5
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Według mnie najlepsze przyjaznie tworzy sie w szkole i na studiach potem to juz trudno. Mniej czasu spedza sie ze znajomymi. Kazdy ma swoje sprawy. A przyjaznie z czasow szkolnych maja dobre fundamenty, wspolne uczenie sie, problemy nastolatków itd. Potem ciezko otwierac sie przed nieznajomymi ludzmi. Tematy dotycza tylko "pracy".
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 18:20   #6
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsze przyjaznie tworzy sie w szkole i na studiach potem to juz trudno. Mniej czasu spedza sie ze znajomymi. Kazdy ma swoje sprawy. A przyjaznie z czasow szkolnych maja dobre fundamenty, wspolne uczenie sie, problemy nastolatków itd. Potem ciezko otwierac sie przed nieznajomymi ludzmi. Tematy dotycza tylko "pracy".
Czyli pozostaje mi się pogodzić z samotnością
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 18:24   #7
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli pozostaje mi się pogodzić z samotnością
Ja tez mam mało znajomych. Miałam przyjaciołke z dziecinstwa ale wyszął za mąż i ogolnie kontakt sie urwał.
Moze masz jakis znajomych ze szkoły/studiow z którymi warto odświeżyć kontakt i zacieśnić go?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-19, 18:39   #8
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Ja tez mam mało znajomych. Miałam przyjaciołke z dziecinstwa ale wyszął za mąż i ogolnie kontakt sie urwał.
Moze masz jakis znajomych ze szkoły/studiow z którymi warto odświeżyć kontakt i zacieśnić go?
Nie mam kompletnie nikogo. Nawet nie mam do nikogo kontaktu.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 18:57   #9
despotka001
Raczkowanie
 
Avatar despotka001
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Jeżeli nie przetrwały przyjaźnie szkolne, to chyba już nigdzie nie znajdziesz.

W ogóle paradoks. Internet powstał, pełno serwisów społecznościowych, aby ułatwić ludziom kontakt, aby łatwiej nawiązywać znajomości. Smartfony z masą aplikacji społecznościowych, randkowych itp. A ludzie siedzą w domu przed kompem i czują się samotni i nie mają z kim pogadać.
A wystarczy, że otwierasz okno messengera i piszesz "hej, co tam u ciebie?". Wydawałoby się to takie proste, nie?
despotka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 19:08   #10
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez despotka001 Pokaż wiadomość
Jeżeli nie przetrwały przyjaźnie szkolne, to chyba już nigdzie nie znajdziesz.

W ogóle paradoks. Internet powstał, pełno serwisów społecznościowych, aby ułatwić ludziom kontakt, aby łatwiej nawiązywać znajomości. Smartfony z masą aplikacji społecznościowych, randkowych itp. A ludzie siedzą w domu przed kompem i czują się samotni i nie mają z kim pogadać.
A wystarczy, że otwierasz okno messengera i piszesz "hej, co tam u ciebie?". Wydawałoby się to takie proste, nie?
Mozna miec znajomych z ktorymi pogadasz " co tam u ciebie" ale przyjaciel to jednak wyższy nieco poziom niz znajomy. Tez mam znajomych z ktorymi moge pogadac o " co u ciebie" " gdzie pracujesz?" i tyle. To płytkie znajomosci. O głębsze ciezej. Głębsze wlasnie powstaja w czasach szkolnych. W życiu dorosłym ludzie nie sa tacy chetni do zwierzeń ludziom poznanym kilka miesiecy temu. Poza tym w szkole wiezi łatwiej sie tworzy poprzez wspolna nauke, pomaganie, zwierzanie. W życiu dorosłym czesto jest wyscig szczurów, mało takiej szczerej pomocy z serca. Ludzie maja mniej czasu wiec swiezym znajomym wiele nie poswieca go.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 20:31   #11
201802121129
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Ja najlepszych znajomych i przyjaciół poznałam w akademiku, ale rozumiem że to odpada. Może dołącz do jakichś zgrupowań związanych z Twoimi zainteresowaniami - nawet jeśli nie zaprzyjaźnisz się z nikim na dłużej to przynajmniej ciekawie spędzisz czas. Znajomych można też poznać przez drugą połówkę.
201802121129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-19, 23:49   #12
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

U mnie przetrwały przyjaźnie z okresu studiów i śpiewu.
Natomiast w zeszłym roku poznałam świetną Wizażankę ❤.
Rozmawiamy praktycznie codziennie , widujemy się średnio raz na 3 miesiące, byłyśmy razem w górach, za 3 tygodnie jadę do niej znowu .
Myślę, że to kwestia trafienia na odpowiednią osobę - tak, jak w przypadku związku .
I czas nie ma tu nic do rzeczy.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 17:17   #13
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

I nic? Do końca życia jestem skazana na samotność? Chcialabym taka przyjazn na dobre i na złe
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 17:32   #14
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Ja należę do tych rodzynków co przyjaźnie szkolne po prostu się wypaliły. Koniec szkoły - koniec znajomych. I tak sobie żyje już kilka lat bez przyjaciół.
Chwilami jest ciężko, bo do tż z plotkami nie wyskoczę (no chyba, że czasem ma na to ochotę ) ale da się przywyknąć. Jak? Nie mam pojęcia, chyba się z tym pogodziłam, że nie dane mi są dłuższe relacje

Obcy ludzie mówią jaką to ja sympatyczną osobą jestem, aż dziwne że samotną
__________________
Pole dance
3 l oddane

Edytowane przez mirabelka3690
Czas edycji: 2017-11-21 o 17:33
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 17:38   #15
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez despotka001 Pokaż wiadomość
Jeżeli nie przetrwały przyjaźnie szkolne, to chyba już nigdzie nie znajdziesz.
Jezu, Wy tak poważnie?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 17:43   #16
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7901621 1]Jezu, Wy tak poważnie?[/QUOTE]

Zatkało mnie. Mam ok znajomych ze szkoły, ale moje najbliższe przyjaciółki poznałam w pracy i w necie. A według wizażowych mądrości powinnam być sama jak palec
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 18:55   #17
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Jestem raczej samotnikiem, wolę w domu poczytać książkę albo zrobić pranie. Co nie oznacza, że czasem nie potrzebuję się do kogoś odezwać.
Mam tak samo jak ty, rowniez jestem samotnikiem, ale czasami tak mnie najdzie ochota wyjsc na piwo z kims i pogadac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsze przyjaznie tworzy sie w szkole i na studiach potem to juz trudno. Mniej czasu spedza sie ze znajomymi. Kazdy ma swoje sprawy. A przyjaznie z czasow szkolnych maja dobre fundamenty, wspolne uczenie sie, problemy nastolatków itd. Potem ciezko otwierac sie przed nieznajomymi ludzmi. Tematy dotycza tylko "pracy".
Kompletnie sie z toba nie zgadzam. Przyjaznie z czasow szkolnych czesto sie rochodza, inne priorytety, zmiana miejsca zamieszkania. To wlasnie w doroslym zyciu lepiej znalezc przyjaciolke, ktora mieszka blizej, bedzie mozna sie z nia dogadac, ktora bedzie miec zblizone poglady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli pozostaje mi się pogodzić z samotnością
Nie, nie, nie. Wiem po sobie, ze ciezko znalezc przyjaciol jak sie jest "dzikiem" i domatorem. Szczegolnie jesli sie ma dluza przerwe w przyjazni z kimkolwiek. Ale nie wolno sie poddawac i z tym pogodzic. Jest internet, zawsze znajdzie sie ktos, kto nas zrozumie. Najgorsze jest przelamanie pierwszych lodow, szczegolnie jak sie jest takim dzikusem jak ja, potrzebuje wiecej czasu zeby rozkrecic z nim znajomosc, ale wielu ludzi oczekije, ze od pierwszych sekund rozmowa bedzie sie kleila, a ja bede otwarta. Ale nie wolno sie poddawac, na 100% jest wiecej takich osob jak my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Widze, ze powinnismy zalozyc jakos watek pt "kolo samotnych wizazanek"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 19:02   #18
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7901884 1]Mam tak samo jak ty, rowniez jestem samotnikiem, ale czasami tak mnie najdzie ochota wyjsc na piwo z kims i pogadac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------


Kompletnie sie z toba nie zgadzam. Przyjaznie z czasow szkolnych czesto sie rochodza, inne priorytety, zmiana miejsca zamieszkania. To wlasnie w doroslym zyciu lepiej znalezc przyjaciolke, ktora mieszka blizej, bedzie mozna sie z nia dogadac, ktora bedzie miec zblizone poglady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------


Nie, nie, nie. Wiem po sobie, ze ciezko znalezc przyjaciol jak sie jest "dzikiem" i domatorem. Szczegolnie jesli sie ma dluza przerwe w przyjazni z kimkolwiek. Ale nie wolno sie poddawac i z tym pogodzic. Jest internet, zawsze znajdzie sie ktos, kto nas zrozumie. Najgorsze jest przelamanie pierwszych lodow, szczegolnie jak sie jest takim dzikusem jak ja, potrzebuje wiecej czasu zeby rozkrecic z nim znajomosc, ale wielu ludzi oczekije, ze od pierwszych sekund rozmowa bedzie sie kleila, a ja bede otwarta. Ale nie wolno sie poddawac, na 100% jest wiecej takich osob jak my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Widze, ze powinnismy zalozyc jakos watek pt "kolo samotnych wizazanek"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wszystko w punkt
Nawet z tym założeniem koła się zgadzam
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 05:58   #19
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7901884 1]Mam tak samo jak ty, rowniez jestem samotnikiem, ale czasami tak mnie najdzie ochota wyjsc na piwo z kims i pogadac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------


Kompletnie sie z toba nie zgadzam. Przyjaznie z czasow szkolnych czesto sie rochodza, inne priorytety, zmiana miejsca zamieszkania. To wlasnie w doroslym zyciu lepiej znalezc przyjaciolke, ktora mieszka blizej, bedzie mozna sie z nia dogadac, ktora bedzie miec zblizone poglady

][/QUOTE]

Dokladnie tak, podobienstwa zblizaja, wspolne tematy, problemy zblizaja, podobna sytuacja zyciowa takze. Ludzie z pracy, sasiedzi, trzeba jednak sie postarac, chciec, no i otworzyc sie na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 07:33   #20
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Ja mam 2 przyjaciółki, chciałam poznać kogoś nowego, ale wszystkie dziewczyny, które poznaje niestety są dla mnie za drętwe i mają zero dystansu do siebie, to od razu mi się odechciewa. Nie zgadzam się, że najlepsze przyjaźnie są zawierane w szkołach, gdyż ludzi możemy poznawać dosłownie wszędzie na fitnessie, w pracy, w internecie, na wyjazdach, natomiast faktycznie po studiach ja mam dużo mniej czasu dla nowych znajomości.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 07:51   #21
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Dziwne rzeczy piszecie. Wiekszosc moich przyjaciolek ze szkol zaraz po konczeniu wyszla za maz, ma teraz stado dzieci i nigdy nie wyjechaly z naszej malej miesciny. Ale bysmy mialy tematow do rozmow juz widze. Najlepsze znajomosci w moim przypadku zawiazaly sie w pracy. Teraz ludzie czesto zmieniaja stanowiska i nie jest juz tak, ze do konca zycia z tymi samymi 5 osobami w pokoju. Pojawiaja sie nowe twarze, a to staz a to inny krotki kontrakt. Zawsze sobie kogos znajde i te znajomosci pomimo kolejnych zmian w zyciu pozostaja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 08:16   #22
taylorswiftforever
Raczkowanie
 
Avatar taylorswiftforever
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Chwilowo nie pracuję, ale z doświadczenia to gdziekolwiek pracowałam z nikim się nie byłam w stanie zakolegować.

W małej mieścince

Chciałabym mieć z kim wyjść na kawę, piwo. Jak mam ochotę komuś się wyżalić to przeglądam książkę telefoniczną i nikogo tam nie ma. Mogę pogadać jedynie z psychologiem i to tylko raz na dwa tygodnie.
Nie jesteś samotnikiem, jesteś samotna. To wielka różnica, samotnicy nie czują potrzeby częstego albo i jakiegokolwiek spotykania się z ludźmi, samotni za tym tęsknią, ale nie mają gdzie i z kim.

Nie chciałabym znajomości w której głównym celem było to, że ktoś będzie się żalił i zastępował sobie mną psychologa. Wątpię by to przetrwało, chyba że znalazłyby się osoby w identycznej sytuacji i z takimi samymi celami.
taylorswiftforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 23:32   #23
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Witaj. A skad jestes?

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Hej. A skad jestss?
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 00:06   #24
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsze przyjaznie tworzy sie w szkole i na studiach potem to juz trudno. Mniej czasu spedza sie ze znajomymi. Kazdy ma swoje sprawy. A przyjaznie z czasow szkolnych maja dobre fundamenty, wspolne uczenie sie, problemy nastolatków itd. Potem ciezko otwierac sie przed nieznajomymi ludzmi. Tematy dotycza tylko "pracy".
Ja mam inne doświadczenia. Wszystkie szkolne przyjaźnie szybko się rozsypały, gdy każdy poszedł w swoją stronę. Kilka przyjaźni, które nawiązałam na studiach przetrwało

A w pracy, jak w pracy. Przede wszystkim się pracuje, choć na kawę i na piwko (lub cos tam bezalkoholowego w moim przypadku) można iść.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 00:13   #25
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Lisnov, a masz Facebook? Możesz poszukać grup i poznać tam kogoś, pogadać przez internet a może później spotkać sięâ˜☠na żywo. Albo dodaj do znajomych kogoś z kim fajnie ci się gadało w szkole, odnów kontakt.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Mozna miec znajomych z ktorymi pogadasz " co tam u ciebie" ale przyjaciel to jednak wyższy nieco poziom niz znajomy. Tez mam znajomych z ktorymi moge pogadac o " co u ciebie" " gdzie pracujesz?" i tyle. To płytkie znajomosci. O głębsze ciezej. Głębsze wlasnie powstaja w czasach szkolnych. W życiu dorosłym ludzie nie sa tacy chetni do zwierzeń ludziom poznanym kilka miesiecy temu. Poza tym w szkole wiezi łatwiej sie tworzy poprzez wspolna nauke, pomaganie, zwierzanie. W życiu dorosłym czesto jest wyscig szczurów, mało takiej szczerej pomocy z serca. Ludzie maja mniej czasu wiec swiezym znajomym wiele nie poswieca go.
Mam zupełnie odwrotne doświadczenia. Z podstawówki mam jedną przyjaciółkę, z liceum dość "letnie" znajomości, ot, pogadamy i tyle. Mam mocniejsze więzi z osobami poznanymi w Internecie gdy byłam w szkole średniej i przyjaźnimy się do dzisiaj. Najbliższe mi osoby poznałam po studiach, właśnie w pracy lub przez znajomych z pracy.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:49   #26
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Mnie ze szkoły nie została żadna znajomość, a co dopiero przyjazn, że studiów kilka. W pracy rozmawiam z ludźmi głównie o pracy i nie wyobrażam sobie jakoś przenieść tych znajomości na wyższy poziom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:56   #27
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Wlasnie. Mam tak samo niestety ;(
CALESTINE_M - a skad jestes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86335691]Mnie ze szkoły nie została żadna znajomość, a co dopiero przyjazn, że studiów kilka. W pracy rozmawiam z ludźmi głównie o pracy i nie wyobrażam sobie jakoś przenieść tych znajomości na wyższy poziom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niestety mam tak samo
A skad jestes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:58   #28
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Jestem z małej wioski w południowej Polsce, a mieszkam poza granicami kraju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:59   #29
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86335744]Jestem z małej wioski w południowej Polsce, a mieszkam poza granicami kraju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Szkoda ze nie moje rejony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:00   #30
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gdzie znaleźć przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez Samotnamala Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie moje rejony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro mieszkasz w Polsce to niestety na pewno nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 09:57:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.