Z blond baleyage'u na czarny :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 14:12   #1
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49

Z blond baleyage'u na czarny :D


Hej! dziewczynki
Nie wiem czy któras z Was pamieta jak jakis czas temu pytałam sie o skutki farbowania blond włosów czarna szmponetką???
Wszystkie odradzałyście mi takie szaleństwo...Z tym, ze wtedy głownym argumentem było to że nie uda mi sie powrócić do blondu a kolor włosów w trakcie "spierania" bedzie szary
No ale podjęłam decyzje, że do blond pasemek nie bedę już wracać (do tej pory miałam baleyage ciemny brąz z blondem w stos 2:1) a włosy bede farbowac na jeden kolor - ciemny braz.....
tak sobie dziś pomyslałam, że można spróbować Myślę że później nie powinnam mieć wiekszych problemów z zafarbowaniem włosów na brąz (cieeemny-prawie czarny)
Tak więc siedze sobie teraz z szamponetką koloru granatowa czerń na głowie i czekam na efekt Później dam znać jak wysżło może komuś w przysżłości sie przyda
__________________

Kasiulek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:23   #2
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Z blond baleyage'u na czarny :D

kiedys farbowalam wlosy tylko szamponetkami no i niestety minus byl taki ze za dlugo sie kolorem nie cieszylam.. a czasem wychodzil inny niz na obrazku.. choc przyznaje ze w wiekszosci przypadkow bylam zadowolona.
teraz juz farbuje wlosy u fryzjera. przez jakies 2 lata mialam non stop blond balejaz. w koncu postanowilam zmienic na ciemno. pierwsze farbowanie u fryzjera wyszlo smiesznie, tj. nie mialam calej glowy na ciemno-konce zostawil mi jasne zeby w razie wyplukiwania sie koloru nie wygladac jak potwor hehe teraz po kolejnej farbie mam juz super ciemna czekoladke, ale niestety jeszcze mi sie z koncowek wyplukuje do jasniejszego.. no nic mam nadzieje ze po kolejnej farbie juz bedzie rowno..

Kasiulek-pochwal sie potem rezultatami
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 15:39   #3
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Dot.: Z blond baleyage'u na czarny :D

no więc wyszło troche smiesznie...bo ani to nie jest czarne ani z granatowym połyskiem
tam gdzie miałam włoski naturalne lub farbowane na brąz wyszedł mi typowy ciemny brąz...ale to co się dzieje na najjasniejszych pasmekach - sa fioletowe )) ogólem z daleka nic nie widać ale z bliska przynajmniej mi się rzuca w oczy

Niestety nie udało się sprawdzić jak bym wyglądała w czarnym
__________________

Kasiulek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.