czy to jest oszustwo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 21:36   #1
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712

czy to jest oszustwo?


poznałem dziś dziewczynę na czacie, wyjątkowo atrakcyjną - przynajmniej w moim mniemaniu
co było dla mnie zaskoczeniem, bo większość dziewczyn na tamtym czacie to była porażka
jest dla mnie bardzo miła, komplementuje mnie, a ja mam wrażenie, że to jest ściema
po pierwsze rzadko się zdarza ktoś atrakcyjny na czacie
dwa - nie używa facebooka (tak twierdzi), a to mało możliwe żeby jakakolwiek młoda dziewczyna (19 lat) nie używała
trzy - zdjęcia wszystkie jakie mi wysyła są z mocnym makijażem, w dobrych ciuchach, wyglądają jak rodem z jakiegoś instagrama, nie ma żadnych "domowych zdjęć"
cztery - na moją propozycję żeby wysłała zdjęcie z charakterystyczną rzeczą odparła, że nie, bo to głupio wygląda
pięć - gdy już wprost napisałem jej swoje oskarżenia to strasznie się oburzyła, ale udało mi się uratować relację, licząc, że może jednak nie ściemnia i już normalnie gadamy
sześć - dość szybko zaczęła mnie komplementować

mam jej numer telefonu i gadaliśmy już więc kobietą raczej jest ale może zupełnie inaczej wyglądającą
no i wrzuciłem te jej fotki w google images i nic nie wykazało także to też plus

co o tym myślicie?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 21:51   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: czy to jest oszustwo?

spotkaj się i będziesz miał wszystko jasne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 21:54   #3
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
poznałem dziś dziewczynę na czacie, wyjątkowo atrakcyjną - przynajmniej w moim mniemaniu
co było dla mnie zaskoczeniem, bo większość dziewczyn na tamtym czacie to była porażka
jest dla mnie bardzo miła, komplementuje mnie, a ja mam wrażenie, że to jest ściema
po pierwsze rzadko się zdarza ktoś atrakcyjny na czacie
dwa - nie używa facebooka (tak twierdzi), a to mało możliwe żeby jakakolwiek młoda dziewczyna (19 lat) nie używała
trzy - zdjęcia wszystkie jakie mi wysyła są z mocnym makijażem, w dobrych ciuchach, wyglądają jak rodem z jakiegoś instagrama, nie ma żadnych "domowych zdjęć"
cztery - na moją propozycję żeby wysłała zdjęcie z charakterystyczną rzeczą odparła, że nie, bo to głupio wygląda
pięć - gdy już wprost napisałem jej swoje oskarżenia to strasznie się oburzyła, ale udało mi się uratować relację, licząc, że może jednak nie ściemnia i już normalnie gadamy
sześć - dość szybko zaczęła mnie komplementować

mam jej numer telefonu i gadaliśmy już więc kobietą raczej jest ale może zupełnie inaczej wyglądającą
no i wrzuciłem te jej fotki w google images i nic nie wykazało także to też plus

co o tym myślicie?
Na 100% ściema. Za dużo niewiadomych, a i te komplementy dają sporo do myślenia. To pewnie jakiś facet i jego kumpela bawią się tobą, albo jakaś nieatrakcyjna dziewczyna cię zwodzi.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
spotkaj się i będziesz miał wszystko jasne.
Będzie go zwodzić. Albo nie przyjdzie, a potem będzie go zwodzić i mamić kolejnym spotkaniem.
Ale są wypadki, że ktoś (mimo że wysłał cudze zdjęcia) jednak się zjawi. Nie mam pojęcia co ci ludzie sobie wyobrażają.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 21:59   #4
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: czy to jest oszustwo?

ktos sobie robi Ciebie w balona,pewnie kumple,a rozmawiasz z siostra jednego z nich
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 00:21   #5
studentka_wrozsypce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 81
Dot.: czy to jest oszustwo?

Wydaje mi się że nieźle cię wrabia, moj kolezanka nie mogla sobie znalesc chlopaka i tez tak wkrecala ludzi, potem przychodzac z placzem bo uslyszala wiele wyzwisk w swoja strone gdy klamstwo wyszlo na jaw
studentka_wrozsypce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 01:58   #6
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
poznałem dziś dziewczynę na czacie, wyjątkowo atrakcyjną - przynajmniej w moim mniemaniu
co było dla mnie zaskoczeniem, bo większość dziewczyn na tamtym czacie to była porażka
jest dla mnie bardzo miła, komplementuje mnie, a ja mam wrażenie, że to jest ściema
po pierwsze rzadko się zdarza ktoś atrakcyjny na czacie
dwa - nie używa facebooka (tak twierdzi), a to mało możliwe żeby jakakolwiek młoda dziewczyna (19 lat) nie używała
trzy - zdjęcia wszystkie jakie mi wysyła są z mocnym makijażem, w dobrych ciuchach, wyglądają jak rodem z jakiegoś instagrama, nie ma żadnych "domowych zdjęć"
cztery - na moją propozycję żeby wysłała zdjęcie z charakterystyczną rzeczą odparła, że nie, bo to głupio wygląda
pięć - gdy już wprost napisałem jej swoje oskarżenia to strasznie się oburzyła, ale udało mi się uratować relację, licząc, że może jednak nie ściemnia i już normalnie gadamy
sześć - dość szybko zaczęła mnie komplementować

mam jej numer telefonu i gadaliśmy już więc kobietą raczej jest ale może zupełnie inaczej wyglądającą
no i wrzuciłem te jej fotki w google images i nic nie wykazało także to też plus

co o tym myślicie?
To sciema. Nie ma ludzi ktorzy nie posiadaja facebooka.
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 02:07   #7
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: czy to jest oszustwo?

Catfish.
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 06:31   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to jest oszustwo?

Umówcie się i już. Ile zamierzacie pisać bez sensu w necie? Jak nie będzie chciała to cóż, zakończ znajomość. Jak będzie chciała, to sam się przekonasz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 06:53   #9
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

ja już się chciałem z nią umówić i mówi, że ok ale po weekendzie
problem w tym, że mieszka 60 km ode mnie
nie ma opcji, żebym do niej pojechał w takiej sytuacji
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 06:57   #10
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: czy to jest oszustwo?

No to skoro nie ma opcji żebyś do niej jeździł to znaczy ze dziewczyna jest z góry do ostrzału bi związku z tego nie będzie. W czym więc problem? Utrzymywanie relacji czysto internetowej - nieważne czy z podejrzeniem oszustwa czy nie - jest i tak bez sensu.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 06:57   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
ja już się chciałem z nią umówić i mówi, że ok ale po weekendzie
problem w tym, że mieszka 60 km ode mnie
nie ma opcji, żebym do niej pojechał w takiej sytuacji
Spotkanie w pół drogi w takim razie.

Generalnie musisz się zastanowić, czy chcesz spróbować, czy nie. Jak już z góry założyłeś i się nakręciłeś, że to jakaś ściema, to po co przepraszam ciągniesz znajomość? Tracisz swój i jej czas (może dziewczyna Bogu ducha winna).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 07:29   #12
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

odległość nie jest problemem, ale dopóki nie będę miał pewności że ona to ona to nie pojadę nigdzie, połowa drogi też odpada
a jestem praktycznie na 99 % pewien że to nie ona i ten 1 % to chyba wynik mojej naiwności
jeszcze trochę z nią o tym popiszę, najwyżej się obrazi, bez różnicy, i tak nie mam nic do stracenia
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 07:35   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
odległość nie jest problemem, ale dopóki nie będę miał pewności że ona to ona to nie pojadę nigdzie, połowa drogi też odpada
a jestem praktycznie na 99 % pewien że to nie ona i ten 1 % to chyba wynik mojej naiwności
jeszcze trochę z nią o tym popiszę, najwyżej się obrazi, bez różnicy, i tak nie mam nic do stracenia
Ale ona Ci niczego nie musi udowadniać. Skoro właściwie w 100% uważasz, że to ściema, to daj se siana i zakończ znajomość, zamiast komuś tyłek zawracać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 07:46   #14
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

nie w 100 % a w 99 hehe
no nie musi ale powinna jeśli zależy jej na kontakcie ze mną
a ja nie będę jechać jeśli mam takie wątpliwości, wystarczy że już teraz pewnie jakieś idiotki mają ze mnie ubaw choć w sumie nic pisałem do niej nic intymnego
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:02   #15
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy to jest oszustwo?

Jakby mi facet napisał, że mam mu udowodnić, że ja to ja, to parsknęłabym śmiechem i na tym skończyłabym tę znajomość. Myślę, że może ona nawet mieć konto na którymś portalu społecznościowym, ale nie chce udostępniać swoich danych osobie, której na oczy nie widziała. Ja bym tak przynajmniej zrobiła.
Druga sprawa- nie ma powodu, żeby zależało jej na kontakcie z tobą. Jeszcze się nawet nie poznaliście, więc o czym tutaj mówimy. Może jej zależeć dopiero, gdy się spotkacie i wpadniesz jej w oko na żywo.
Więc rusz cztery litery na spotkanie (tak jak doradzały mądre Wizazanki- w pół drogi) i nie jęcz nam tutaj. Wiem, że jestem złośliwa, ale jak widzę takie primadonny (płci obojga), to się zastanawiam, gdzie ewolucja błąd popełniła.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:09   #16
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

chyba sobie żartujesz
to normalne że w internetowych znajomościach ludzie najpierw wymieniają się facebookami itp a dopiero potem się spotykają
oczywiście, że nie musi jej zależeć na kontakcie ze mną, ale jak tak ładnie o mnie pisze to chyba w tym przypadku powinno, hm?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:18   #17
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: czy to jest oszustwo?

Może nie tyle ściemnia, że jest kimś innym, ale no, po prostu mocno przerabia zdjęcia? Nie zrobi żadnego spontanicznie, bo musi wcześniej poświęcić czas na makijaż, potem dobre oświetlenie (np. żeby mało było widać rysy twarzy, mocne światło na twarz i widać tylko wielkie oczy), odpowiedni kąt zdjęcia itp. A na fb ma może jakieś zdjęcia ze znajomymi, "zwykłe".
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:24   #18
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
chyba sobie żartujesz
to normalne że w internetowych znajomościach ludzie najpierw wymieniają się facebookami itp a dopiero potem się spotykają
oczywiście, że nie musi jej zależeć na kontakcie ze mną, ale jak tak ładnie o mnie pisze to chyba w tym przypadku powinno, hm?
Niekoniecznie. Znam osoby w jej wieku, które dbają o swoją prywatność. Po co ci wiedza do której szkoły ona chodzi, jak się nazywa itp? Choć może ona po prostu rzeczywiście nie ma facebooka. Uwierz mi, są tacy ludzie Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciaczek, więc jak chcesz stworzyć związek? Lepiej się skup na tym, żeby zrobić na niej dobre wrażenie na spotkaniu. Wiesz, ładne i sympatyczne dziewczyny nie lecą na byle kogo.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:28   #19
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

ale dbanie o swoją prywatność trochę kłóci się z podawaniem numeru telefonu w pierwszym dniu znajomości, co?
nie obchodzi mnie do jakiej szkoły chodzi, ale facebook jest wyznacznikiem jakiejś jej prawdziwości
musiałbym być chory umysłowo żeby jechać taki kawał do laski, która wzbudza tyle wątpliwości
gdyby jeszcze była ode mnie z miasta to bym się przeszedł, przynajmniej zrobiłbym sobie spacerek
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 08:36   #20
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
ale dbanie o swoją prywatność trochę kłóci się z podawaniem numeru telefonu w pierwszym dniu znajomości, co?
nie obchodzi mnie do jakiej szkoły chodzi, ale facebook jest wyznacznikiem jakiejś jej prawdziwości
musiałbym być chory umysłowo żeby jechać taki kawał do laski, która wzbudza tyle wątpliwości
gdyby jeszcze była ode mnie z miasta to bym się przeszedł, przynajmniej zrobiłbym sobie spacerek
No to nie jedź. Jaki ty masz problem? Nie chcesz, nie jedziesz. Proste?
Czas, który poświęciłbyś na spotkanie, poświęć na naukę języka polskiego i wszyscy będą zadowoleni.
Znajomości internetowe obarczone są spora dawką ryzyka. Jeśli ktoś się w to bawi, to takie ryzyko podejmuje.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:45   #21
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

nie odpowiedziałaś na mój argument odnośnie numeru telefonu
i nie wiem po co te docinki na temat języka polskiego, analfabetą chyba nie jestem
czym innym jest spotkanie z dziewczyną, która jest na pewno prawdziwa i ewentualnie może cię wystawić bo ma gorszy humor a czym innym taka sytuacja
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:57   #22
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Znam osoby w jej wieku, które dbają o swoją prywatność. Po co ci wiedza do której szkoły ona chodzi, jak się nazywa itp? Choć może ona po prostu rzeczywiście nie ma facebooka. Uwierz mi, są tacy ludzie Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciaczek, więc jak chcesz stworzyć związek? Lepiej się skup na tym, żeby zrobić na niej dobre wrażenie na spotkaniu. Wiesz, ładne i sympatyczne dziewczyny nie lecą na byle kogo.
No właśnie. Większość ludzi, których znam, nie korzysta z fb, a jeśli już korzysta, to raczej sporadycznie. Ci ludzie są normalni, sympatyczni i zapracowani.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:59   #23
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie odpowiedziałaś na mój argument odnośnie numeru telefonu
i nie wiem po co te docinki na temat języka polskiego, analfabetą chyba nie jestem
czym innym jest spotkanie z dziewczyną, która jest na pewno prawdziwa i ewentualnie może cię wystawić bo ma gorszy humor a czym innym taka sytuacja
Ale to żaden argument, gdyż ja nie przekonuję cię do swojej racji, tylko przedstawiam ci możliwości. Ale dobrze, już tłumaczę- mając jej numer telefonu możesz wydzwaniać lub pisać tylko do niej. Mając jej facebooka, możesz wypisywać jej mnóstwo rzeczy na tablicy, które przeczyta mnóstwo ludzi. Możesz też pisać do jej znajomych i rodziny. Moja znajoma miała taki problem z pewnym panem. Dlatego uważam, że ludzie mogą być ostrożni. Ale nie wiem po co ta dyskusja, dziewczyna twierdzi, że nie ma konta na facebooku i to powinno wystarczyć. Może nie mieć, dużo osób nie ma.
Ja jestem tylko Fleur z Wizazu, to, czy spotkasz się z tą dziewczyną nie wpłynie na moje życie. Ja chciałam ci tylko przekazać, że masz strasznie duże wymagania w stosunku do jednego spotkania z dziewczyną poznaną w internecie. 30 km to naprawdę niewiele. Ale to twój wybór. Dziwne, że zakładasz wątek, skoro nie chcesz żadnej porady i nie pójdziesz na żaden kompromis.

Łap kropki, powstawiaj sobie: ......................... ..
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:00   #24
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie odpowiedziałaś na mój argument odnośnie numeru telefonu
i nie wiem po co te docinki na temat języka polskiego, analfabetą chyba nie jestem
czym innym jest spotkanie z dziewczyną, która jest na pewno prawdziwa i ewentualnie może cię wystawić bo ma gorszy humor a czym innym taka sytuacja
Numer telefonu może też być jakimś numerem na kartę, z którego nie korzysta normalnie.
W jednym się z nią zgadzam - chodząc na randki z internetu też nie podawałam facebooka, dopiero na drugiej randce.
Natomiast zupełnie mnie dziwi wysyłanie tylko nienaturalnych, pozowanych zdjęć w mocnym makijażu. Wydawało mi się, że lepiej wysłać chociaż jedno naturalne, twarzy, całej sylwetki, żeby druga osoba wiedziała na co się pisze przychodząc na spotkanie.

Możliwe, że coś jest nie tak, ale może spotkanie w połowie drogi? Jeśli wam się dobrze rozmawia, to może warto zweryfikować.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:05   #25
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie odpowiedziałaś na mój argument odnośnie numeru telefonu
i nie wiem po co te docinki na temat języka polskiego, analfabetą chyba nie jestem
czym innym jest spotkanie z dziewczyną, która jest na pewno prawdziwa i ewentualnie może cię wystawić bo ma gorszy humor a czym innym taka sytuacja
Ojej, jesteś strasznie niedomyślny. Mając jej numer telefonu możesz zawracać głowę tylko jej, najwyżej zablokuje twój numer. Na facebooku możesz powypisywać jej różne rzeczy na tablicy oraz pisać do jej znajomych i rodziny. Moja znajoma miała taką sytuację, psychole są wśród nas, a ona nie musi wiedzieć, że ty nim nie jesteś.

Ja jestem Fleur z Wizazu, twoja decyzja nie wpłynie na moje życie, więc nie atakuj mnie, bo napisałam ci coś innego niż chciałeś usłyszeć. Po co zakładałeś wątek skoro nie chcesz porady, ani nie pójdziesz na żaden kompromis? Napisz jej wprost, że nie spotkasz się z nią i po problemie.

Masz kropki, powstawiaj sobie:................... ..........
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:05   #26
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

królowo zimy, po dacie rejestracji strzelam że jesteś dużo starsza od niej i twoi znajomi też, więc naturalne że macie mniej czasu i fascynacja zmienianiem fotek profilowych przechodzi
ale ona ma 19 lat, zapracowana nie jest

Fleur_D - duże wymagania? jeśli jestem dla niej taki fajny i w ogóle to nie powinna mieć oporów przed podaniem facebooka
zresztą skąd założenie, że ona będzie się chciała spotkać w tej połowie drogi, napisała wprost "zapraszam do mnie"
a 30 km to dla mnie dużo, mając świadomość iż mogę być pośmiewiskiem jakiś małolat (pewnie już jestem)
dużo osób nie ma facebooka, ale w innym przedziale wiekowym, w przypadku 19letnich kobiet zdarzy się może jedna na sto która nie ma

poza tym to twój ton wypowiedzi w stosunku do mnie jest bardziej napastliwy niż mój, piszę w takim stylu ponieważ jest to według mnie bardziej przejrzyste, a błędów ortograficznych nie robię więc o co chodzi

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2015-04-23 o 09:07
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:06   #27
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: czy to jest oszustwo?

Moj tz w ogole facebooka nie ma, a jest realna osoba :p
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:14   #28
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
królowo zimy, po dacie rejestracji strzelam że jesteś dużo starsza od niej i twoi znajomi też, więc naturalne że macie mniej czasu i fascynacja zmienianiem fotek profilowych przechodzi
ale ona ma 19 lat, zapracowana nie jest
Pod pojęciem "zapracowana" mogą kryć się: korepetycje, kursy, szkoły językowe, fitness, hobby/pasje/zainteresowania, spędzanie czasu z rodziną i realnymi znajomymi

Moim zdaniem dziewczyna zachowuje się bardzo fair.
Zdjęcia przesłała, podała numer telefonu, porozmawiała z Tobą. Niepotrzebnie się uprzedzasz. Spotkanie powinno rozwiać Twoje wątpliwości.


Nawiasem pisząc - jeszcze jakiś czas temu mój pierwszy chłopak, którego poznałam w klubie, odnalazł (fizycznie!) moje przyjaciółki, zdobył od nich mój adres (zamieszkania!) i po prostu któregoś pięknego dnia zapukał do moich drzwi. Szalony!
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:40   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to jest oszustwo?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Moj tz w ogole facebooka nie ma, a jest realna osoba :p
Kogo Ty chcesz oszukać? Mój wymyślony TŻ również nie ma Facebooka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:42   #30
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: czy to jest oszustwo?

to nie ma znaczenia
czym innym jest facet w okolicach 30stki a czym innym 19letnia dziewczyna, tłumaczyłem to
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-25 13:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.