Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 20:56   #211
elwira122008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Zdecydowanie ODRADZAM!!!!

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Zdecydowanie ODRADZAM klinike dr A. Bieleckieo w Poznaniu ul Wyrzyska 18. Mój bliski znajomy z pracy postanowił sobie zrobić korekte uszy ( nie wiem dlaczego) Facet skasowal 1800 złotych po 6 miesiącach szwy póściły i .....zmiany nie ma a kolega cierpi z powodu bólu uszu...a najwiecej chyba z własnej głupoty ) W każdym razie znam sprawe dość dobrze aby się negatywnie wyrazić.
elwira122008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:46   #212
soniusia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do soniusia111
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez borys09876 Pokaż wiadomość
polecam medi-clinique w szczecinie.profesjonalnie i bardzo rzeczowo przeprowadzaja konsultacje.po operacji wszystko sie pieknie goi.i efekt swietny. no i dobrze doradzą
a kto Cie operowal ?

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

kto Cie tam operował i co jeśli można wiedziec?
soniusia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:20   #213
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez elwira122008 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ODRADZAM!!!!

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Zdecydowanie ODRADZAM klinike dr A. Bieleckieo w Poznaniu ul Wyrzyska 18. Mój bliski znajomy z pracy postanowił sobie zrobić korekte uszy ( nie wiem dlaczego) Facet skasowal 1800 złotych po 6 miesiącach szwy póściły i .....zmiany nie ma a kolega cierpi z powodu bólu uszu...a najwiecej chyba z własnej głupoty ) W każdym razie znam sprawe dość dobrze aby się negatywnie wyrazić.
To dobrze wiedzieć, bo ja chce zoperować sobie uszka
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:34   #214
vicktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Niemcy Berlin
Wiadomości: 12
GG do vicktoria77
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

W sumie malo sie udzielam odpowiedziami ale az oczy bola od czytania
Porownanie Eurosylikon najtanszy chetnie uzywany przez Chirurgow z powodu wiekszego zarobku.Tak on przeszedl testy podobnie jak trabantem nadal mozna jezdzic i nic ci sie nie stanie.

Poloz Eurosylikon i Allergan 10min na gazeta
po tym czasie pod ES wiedzie wilglo a Allerganem suchutko.

Przekrec jak scierke ES i Allergan.
ES zostanie w tym ksztalcie.Allergan natychmiast wroci do swojego ksztaltu.

Sa ludzie i ludzie ja w moje cialo wloze tylko Ferarri
a inni wloza trabanta i beda twierdzic ze sa zadowoleni.

Czytajac niektore posty ewidentnie widac jak podszywa sie jakas klinika lub firma implantow i robi sobie z forum Reklame.

Szkoda gdyz Forum ma cel wymienic sie zdaniami porownac zabiegi koszta opinie to takie wazne dla pacjenta.

Roznica dla Chirurga jest ogromna uzywajac ES ma grubo ponad 4tys zl w kieszeni
Tewnie nie uzywa takich Implantow z powodu kasy))))))))))))

Nie badzcie naiwne.
vicktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 18:16   #215
LaLaura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Polecam I. Łątkowskiego - Polanica Zdrój. Pełen profesjonalizm. Miałam operacje plastyczną nosa - nie wiem jak inne operacje, ale noski robi bardzo dobrze! Przesympatyczny lekarz. Ja jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji! Nie wiem czy dalej tak jest, ale w okresie -kiedy robiłam operacje-poprawki były za darmo. Lekarz w pełni odpowiedzialny za to co robi. Pozdrawiam
LaLaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 23:57   #216
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

dziewczyny czy ktoras ma doswiadczenia z podniesiem piersi u doktora Bienkowskiego w Bydgoszczy?
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:34   #217
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Trójmiasto. Pani dr Skwiercz Nie ma lepszego specjalisty Ja mam od niej nowe sliczne piersi
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 18:10   #218
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez vicktoria77 Pokaż wiadomość
W sumie malo sie udzielam odpowiedziami ale az oczy bola od czytania
Porownanie Eurosylikon najtanszy chetnie uzywany przez Chirurgow z powodu wiekszego zarobku.Tak on przeszedl testy podobnie jak trabantem nadal mozna jezdzic i nic ci sie nie stanie.

Poloz Eurosylikon i Allergan 10min na gazeta
po tym czasie pod ES wiedzie wilglo a Allerganem suchutko.

Przekrec jak scierke ES i Allergan.
ES zostanie w tym ksztalcie.Allergan natychmiast wroci do swojego ksztaltu.

Sa ludzie i ludzie ja w moje cialo wloze tylko Ferarri
a inni wloza trabanta i beda twierdzic ze sa zadowoleni.

Czytajac niektore posty ewidentnie widac jak podszywa sie jakas klinika lub firma implantow i robi sobie z forum Reklame.

Szkoda gdyz Forum ma cel wymienic sie zdaniami porownac zabiegi koszta opinie to takie wazne dla pacjenta.

Roznica dla Chirurga jest ogromna uzywajac ES ma grubo ponad 4tys zl w kieszeni
Tewnie nie uzywa takich Implantow z powodu kasy))))))))))))

Nie badzcie naiwne.
Czytam i nie wierze temu co widze Lo maj Got
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:25   #219
kahefwhui
Raczkowanie
 
Avatar kahefwhui
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Doktor Tomasz Kasprzyk z Krakowa i nikt inny ! Poprawiał mi piersi po Grabowskiej, brzuszek po dwóch wizytach u Simki, skorygował usta Juvedermem, usunął duże znamię- na pewno jeszcze nie raz do niego powrócę! To wspaniały człowiek, super specjalista, do pomocy ma najlepszych ludzi jakich można sobie wyobrazić (swoją żonę, anestezjologa, panie pielęgniarki). Do tego naprawdę korzystne ceny, stali pacjenci mogą liczyć na zniżki bez upominania się lub drobne zabiegi gratis . POLECAM!
http://art-med.com.pl/
a skad go znalazlas? chyba bardziej z krakowa znany jest kowalski z mazowieckiej? jestes zadowolona? jakie terminy na op piersi?
kahefwhui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:08   #220
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez vicktoria77 Pokaż wiadomość
W sumie malo sie udzielam odpowiedziami ale az oczy bola od czytania
Porownanie Eurosylikon najtanszy chetnie uzywany przez Chirurgow z powodu wiekszego zarobku.Tak on przeszedl testy podobnie jak trabantem nadal mozna jezdzic i nic ci sie nie stanie.

Poloz Eurosylikon i Allergan 10min na gazeta
po tym czasie pod ES wiedzie wilglo a Allerganem suchutko.

Przekrec jak scierke ES i Allergan.
ES zostanie w tym ksztalcie.Allergan natychmiast wroci do swojego ksztaltu.

Sa ludzie i ludzie ja w moje cialo wloze tylko Ferarri
a inni wloza trabanta i beda twierdzic ze sa zadowoleni.

Czytajac niektore posty ewidentnie widac jak podszywa sie jakas klinika lub firma implantow i robi sobie z forum Reklame.

Szkoda gdyz Forum ma cel wymienic sie zdaniami porownac zabiegi koszta opinie to takie wazne dla pacjenta.

Roznica dla Chirurga jest ogromna uzywajac ES ma grubo ponad 4tys zl w kieszeni
Tewnie nie uzywa takich Implantow z powodu kasy))))))))))))

Nie badzcie naiwne.
skad takie jnformacje ?Przeprowadzilas takie testy na obu wkladkach?
Ja robilam wszystko co mozliwe z wkladka Eurosilicone i nic jej nie bylo
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2009-04-11 o 21:11
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 08:01   #221
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez kahefwhui Pokaż wiadomość
a skad go znalazlas? chyba bardziej z krakowa znany jest kowalski z mazowieckiej? jestes zadowolona? jakie terminy na op piersi?
Kasprzyk to znany chirurg, nie musiałam go nigdzie znajdywać . Terminy konsultacji i operacji są dość odległe, bo ma dużo pacjentów, ale warto. Jestem zadowolona z efektów operacji, mam w planach wymianę implantów na większe (oczywiście u niego).
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 08:42   #222
schilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam drogie Panie

Jestem studentką 3 roku kosmetologii i pisze pracę dyplomową- badawczą o psychologicznych aspektach, motywacjach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
Ponieważ trudno jest znaleźć 200 osób w klinice i kilku gabinetach w ciągu 2 tygodni, dlatego zwracam sie z GORĄCĄ PROŚBĄ o pomoc właśnie tu.
Napewno liczyłabym na szczere odpowiedzi aby badanie ankietowe było jak najbardziej wiarygodne. proszę o kontakt gg: 1260187 e-mail: schilus@poczta.onet.pl . (W pracy pomaga mi klinika dr Sankowskiego, ale niestety nie są w stanie zapewnić mi takiej liczby osób w tak krótkim czasie, a wiadomo kontaktu bezpośredniego do osób po zabiegach dać mi nie mogą)

DO ANKIETY ZAPRASZAM PANIE PO OPERACJACH PLASTYCZNYCH, (KOREKCJACH, MODYFIKACJACH itd) ORAZ PANIE PO ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ (MEZOTERAPIA, LASER, FLP, ILP)

DZIĘKUJE!!!
schilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:56   #223
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Szczeze polecam Dr Niemkiewicza, ktory operuje we Wroclawiu. Dr nie boi sie duzych implantow, nie trzeba go na nic namawiac, prosic.. super czlowiek
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:49   #224
Rafaell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam.
Trochę tu się wcisnę ze swoim problemem nie odnoszącym się zbytnio do piersi... Chodzi mi bardziej o jakiegoś dobrego chirurga od korekty nosa (część kostna i chrzęstna). Jestem z woj. lubuskiego, ale jestem w stanie przemierzyć jakieś większe odległości w celu zoperowania sobie kinola. W Polsce tudzież trochę za granicą.
Byłbym wielce rad, jakby mój post nie został bez odzewu
Rafaell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:56   #225
brzydula67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

JA BYM DZIEWCZYNY DO NIEGO NIE POSZLA;JEST ZEZNIKEM A NIE CHIRURGIEM::)

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Moze go chwala;ale ja to niestety nie::::tylko was oszczegam

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

zmien lekarza..nie proponuje,ja jeste nie zadowolona,minol rok a moje piersi sa obwisle:)
brzydula67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:33   #226
Larysa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

Cytat:
Napisane przez brzydula67 Pokaż wiadomość
JA BYM DZIEWCZYNY DO NIEGO NIE POSZLA;JEST ZEZNIKEM A NIE CHIRURGIEM::)

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Moze go chwala;ale ja to niestety nie::::tylko was oszczegam

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

zmien lekarza..nie proponuje,ja jeste nie zadowolona,minol rok a moje piersi sa obwisle:)
mogłabyś coś wiecej napisać, ja jestem dopiero co po operacji u tego lekarza i szczerze mówiąc mnie przestraszyłaś, dlaczego piszesz dopiero teraz?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

wpadłaś tak jednorazowo i robisz złą robotę lekarzowi, a nie napiszesz dokładnie o co chodzi, a to ważne napewno dla wielu dziewczyn, wiesz to nie do końca tak, że odrazu coś musiał Ci źle zrobić....
Larysa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:16   #227
brzydula67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

Co mam ci napisac ze z chzanil mi,ze jeste kaleka!!!!!!!!!!!on sie nadaje na male piersi ,takie moze podniesc,ale zduzych nie potrafi ,obiecal mi ze bedzie ok,potem na poprawke i teraz jest jeszcze gozej niz mnialam...
mialam 270cc ktore mi opadly juz po pol roku,potem byla poprawka,jest do dupy jeszcze gozej.
Moje piersi sa deformowane,czeka mnie jeszcze trzecia operacja,i nowe koszta......!!!!!!!!!!!!! ale u innego lekarza:::nie do niego


---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Narazie jeszcze jeste grzeczna,ale jak sie wsciekne to puszcze moje zdjecia na forum,to niewiem czy tak bedzie ok::a walczyc znim po sadach...!!! mam sie wluczyc,niestac mnie nato::KATASTROFA::::
brzydula67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:20   #228
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

Cytat:
Napisane przez brzydula67 Pokaż wiadomość
Co mam ci napisac ze z chzanil mi,ze jeste kaleka!!!!!!!!!!!on sie nadaje na male piersi ,takie moze podniesc,ale zduzych nie potrafi ,obiecal mi ze bedzie ok,potem na poprawke i teraz jest jeszcze gozej niz mnialam...
mialam 270cc ktore mi opadly juz po pol roku,potem byla poprawka,jest do dupy jeszcze gozej.
Moje piersi sa deformowane,czeka mnie jeszcze trzecia operacja,i nowe koszta......!!!!!!!!!!!!! ale u innego lekarza:::nie do niego


---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Narazie jeszcze jeste grzeczna,ale jak sie wsciekne to puszcze moje zdjecia na forum,to niewiem czy tak bedzie ok::a walczyc znim po sadach...!!! mam sie wluczyc,niestac mnie nato::KATASTROFA::::
Kurcze, nie chce byc nieuprzejma ale pisz po ludzku i bez bledow
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:31   #229
brzydula67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

Larysa!! nie chce cie staszyc,tylko ty moze mnialas male i bedzie dobrze,ja mnialam duze..robilam zmieszanie z podniesieniem,dlatego sie denerwuje ze wszyscy zadowoleni a ja kaleka::.:ehe m: wolalam juz mniec moje wiszace a nie teraz pociete i nie rowne oraz wiszace bo mi opadlo...: nie:: nie:: nie:
A dlaczego teraz pisze,bo prosil mnie ze mam odczekac ze wszystko to czasi niestety nie jest tak jak mowil

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Pisze tak jak potrafie,nie mieszkam w Polsce:::

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Robote zla,to on mi zrobil nie ja,ja zato zaplacilam..........poto jest plastyka zebym byla zadowolona a nie zebym po psychologach sie teraz leczyla.
brzydula67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 20:01   #230
kasiek481
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej wszystkim,
Co sądzicie o dr. Cieśliku z Krakowa?
Czy ktoś miał operację u niego? Jestem już w zasadzie po pierwszej konsultacji, ale mam mieszane odczucia co do jego osoby. Chciałabym wiedzieć jak mają się do rzeczywistości jego obiecanki co do rezultatu operacji...?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi,
Pozdrawiam
kasiek481 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:21   #231
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

dr Łoń- Warszawa
biuścik
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:28   #232
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Polecam dr Libora Polaka z Czech.
Miałam u niego plastykę piersi- podnoszenie i zmniejszenie.
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:25   #233
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

Cytat:
Napisane przez brzydula67 Pokaż wiadomość
Larysa!! nie chce cie staszyc,tylko ty moze mnialas male i bedzie dobrze,ja mnialam duze..robilam zmieszanie z podniesieniem,dlatego sie denerwuje ze wszyscy zadowoleni a ja kaleka::.:ehe m: wolalam juz mniec moje wiszace a nie teraz pociete i nie rowne oraz wiszace bo mi opadlo...: nie:: nie:: nie:
A dlaczego teraz pisze,bo prosil mnie ze mam odczekac ze wszystko to czasi niestety nie jest tak jak mowil

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Pisze tak jak potrafie,nie mieszkam w Polsce:::

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Robote zla,to on mi zrobil nie ja,ja zato zaplacilam..........poto jest plastyka zebym byla zadowolona a nie zebym po psychologach sie teraz leczyla.
Ja jestem ze Stańczyka BARDZO ZADOWOLONA!!!!!
Jestem już ponad 3 miesiące po operacji i wszystko ok - blizny prawie nie widoczne, piersi równiutkie, piekne - mi się one bardzo podobaja. Ja jestem bardzo zadowolona i znam same zadowolone osoby (jedna juz jest 3 lata po operacji). Polecam tego lekarza!

Edytowane przez dudusia83
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:28
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 14:35   #234
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę
Poszukuję DOBREGO chirurga plastycznego najlepiej z WARSZAWY.
Potrzebuje wybrać się na konsultacje w sprawie usunięcia dosyć dużych blizn i narośli pooperacyjnych, co ze względu na ich miejsce, może być dość problematyczne. Zależy mi na jak najlepszym specjaliście. To dla mnie bardzo ważne. Koszty nie grają roli. Bardzo proszę o pomoc!
Witaj

Wiem, że bliznami zajmuje się dr Krzysztof Szymański z NZOZ Medycyna Urody przy ul. Oświatowej. Ja wprawdzie byłam tam w innej spraie, ale słyszałam rozmowy pacjentów i dobre opinie. Moze spróbuj tam.
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:34   #235
opicron
Przyczajenie
 
Avatar opicron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem z okolić Wa-wy. W wieku 2 lat wylałam na siebie wrzątek miałam głebokie oparzenie 3 stopnia na szyji. o długości 2 cm teraz mam z 8 cm jest widoczna.
Da sie to zoperować ??
Hejka, Ja nie miałam robionych blizn tylko cycusie, ale z tego co wiem to dr. Szymański też się zajmuje bliznami. To bardzo miły człowiek i bardzo dobry specjalista. Napewno dobrze ci poradzi. Zerki na stronkę www.medycynaurody.pl
Pozdrawiam
opicron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:55   #236
Oluchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

miał ktoś jakiś zabieg u dr Marty Raczkowskiej-Muraszko lub dr Marka Ciesińskiego z Katowic? Bardzo proszę o jakieś opinie!

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

robił ktoś korekte uszu u dr Ryszarda Suligi z Częstochowy? albo jakis inny zabieg, jesli tak to podzielcie sie opinia!

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

poprawka Raczkowska-Muraszko i Ciesiński sa z Krakowa a nie z Katowic ale jezeli wiecie cos na ich temat to piszcie!
Oluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 18:41   #237
agunia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej... Czy powiększał ktoś piersi u dr. Chęcińskiego w Warszawie? Będę wdzięczna za opinie na ten temat.
agunia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 15:02   #238
opicron
Przyczajenie
 
Avatar opicron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez mmprincess Pokaż wiadomość
Hej. Ja szukam dobrego lekarza od nosa. czy masz może swoje zdjęcia?
Witam,

co fakt ja robiłam cycusie u Szymanskiego (którego z całego serca polecam), ale dowiadywałam sie o noski też, bo chce mała korekcje. Z tego co wiem robi również dr. Szymański (plastyk) razem z dr. Wojdasem (laryngolog) korekty nosa. Cały zabieg jest połączony korekta nosa i przegrody (wiec dwa w jednym). W Warszawie na miescie przewaznie robią te operacje osobno i osobno liczą za kazda (okolo 14.000). W razie potrzeby chirug plastyk nie zrobi krzywej przegrody, a laryngolog tak!
Na Oświatowej w Warszawie w 10.000 się zamkniesz razem z laryngologiem (all in). Ja mam konsultacje za dwa tygodnie.
Pozdrawiam
opicron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 00:37   #239
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

"W razie potrzeby chirug plastyk nie zrobi krzywej przegrody"
Chcąc uzyskać zadowalający efekt podczas całkowitej korekcji nosa, jednym z warunków jest prosta przegroda nosa. Jeżeli przegroda jest skrzywiona, to nalezy ja wyprostować, jest to jeden z elementów operacji. Całą operację wykonuje specjalista chirurg plastyk - całkowita korekcja nosa oraz korekcja przegrody nosa - w raie konieczności i potrzeby.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:26   #240
opicron
Przyczajenie
 
Avatar opicron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez pskupin Pokaż wiadomość
"W razie potrzeby chirug plastyk nie zrobi krzywej przegrody"
Chcąc uzyskać zadowalający efekt podczas całkowitej korekcji nosa, jednym z warunków jest prosta przegroda nosa. Jeżeli przegroda jest skrzywiona, to nalezy ja wyprostować, jest to jeden z elementów operacji. Całą operację wykonuje specjalista chirurg plastyk - całkowita korekcja nosa oraz korekcja przegrody nosa - w raie konieczności i potrzeby.
Panie doktorze Skupin,

Co dwóch specjalistów to nie jeden... ja osobiście, jak zdecydowałam się już na taki zabieg, wolę oddać się w ręce specjalisty plastyka i specjalisty laryngologa. Chirug plastyk nigdy nie bedzie wiedział na temat laryngologii tyle co specjalista laryngolog. Jeśli klinika na Oświatowej w Warszawie proponuje taki zabieg, to dlaczego by nie spróbować?
Serdecznie pozdrawiam
opicron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.