Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 16:24   #4951
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Dziewczyny, w sobotę na 17 w WP organizujemy spotkanie Trolli (byłych i niebyłych), kto chętny?
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 16:29   #4952
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Dziewczyny jak tak czytam co wyprawiaja czasem w salonach to az sie wierzyc nie chce. Pania z obslugi klienta powinno zalezec na tym aby klient byl zadowolony i przyszedl ponownie. Ale jak widac nie kazdemu na tym zalezy.
Nie tylko w Pl trafiaja sie takie panie.
Ja przed swietami bylam na zakupach w pandorze,poszlam tam gdzie zawsze ale byla inna kobita. No i chyba slyszac moj akcent byla tak arogancka,ze zaluje ze nie wyszlam. dopiero kiedy zaplacilam i juz wychodzilam usmiechnela sie i powiedziala dziekuje pewnie byla szczesliwa ze sobie ide hehe.

Ale za to w Polsce w miescie,ktorgo niedleko mieszkalam w jednym jubilerze,ktory ma malusienkie stoisko pandorowe Pani jest tak przemila ze az normalnie chce sie tam wracac. Za kazdym razem gdy jestem w Pl ide tam z ogromna przyjemnoscia. Widac,ze Pani kocha pandore jak i ja

Moja kolekcja powiekszyla sie dzieki prezentom swiatecznym,jak zrobie zdjecia to wstawie. Mam skorzany naszyjnik z nowymi koralikami i kolczyki

Pozdrawiam Was cieplo
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 17:01   #4953
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Trolle Pokaż wiadomość
Siema Nasza Rodzino Trollowa
Jak już zapewne część z Pań wie, nasza przygoda z Trollbeads dobiegła końca
Chciałybyśmy gorąco podziękować Wam za tą cudowną przygodę z Trollami, i za możliwość poznania grona tak wspaniałych osób!

Chciałybyśmy zorganizować małe spotkanie pożegnalne na jaką kawę czy piwko :P Co Wy na to? Kiedy macie czas!

Pozdrawiamy,
Smutne Byłe Trolle

A. & J.


P.S . jak macie ochotę nam dawać prezenty na pożegnanie to mile widziane złoto : cmok::c mok::cm ok::cmo k::cmok : : cmok:
żadko zaglądam na forum ale powiem, że przez takie zachowanie firma straciła dużo klientek, no cóż, nie mój problem
trzymajcie się
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Hej postanowiłam, ze jako uzależniona od Lilou muszę sie ujawnić
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 17:53   #4954
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie chcę siać fermentu, ale Pandora też się ostatnio nie popisała coś mi się zdaje, że panują jakieś szczególne standardy obsługi klienta w Pl
Nie, no żartuję, nie wybieram się do Pandory bo na markę Trollbeads nie zamierzam się obrażać tylko będę w innym miejscu kupować. Właśnie dlatego że standard obsługi klienta w warszawskich Trollach był nietypowy, czyli pracujące tam Panie ZAWSZE były cudowne, jestem tak wściekła że musiały zostawić pracę którą bardzo lubiły, i zaprzyjaźnione klientki. (Mam nadzieję że to jest jasne, dla mniej zorientowanych)
Tu zawinił jeden człowiek.
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 18:41   #4955
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie chcę siać fermentu, ale Pandora też się ostatnio nie popisała coś mi się zdaje, że panują jakieś szczególne standardy obsługi klienta w Pl
a co się stało?bo o pandorze nie słyszałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 18:58   #4956
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a co się stało?bo o pandorze nie słyszałam
Cytat:
Napisane przez Fizuma Pokaż wiadomość
Nie, no żartuję, nie wybieram się do Pandory bo na markę Trollbeads nie zamierzam się obrażać tylko będę w innym miejscu kupować. Właśnie dlatego że standard obsługi klienta w warszawskich Trollach był nietypowy, czyli pracujące tam Panie ZAWSZE były cudowne, jestem tak wściekła że musiały zostawić pracę którą bardzo lubiły, i zaprzyjaźnione klientki. (Mam nadzieję że to jest jasne, dla mniej zorientowanych)
Tu zawinił jeden człowiek.
w pogrubione - nie wątpię chodzi mi nie tyle o obsługę klienta ile o to, że traktuje się "nas" jak rynek zbytu II kategorii;
Jakiś czas temu na fejsie wypłynęło (na pandora world czy jakimś zagranicznym, nie pamiętam) co dostają od firmy w gratisie fejsbukowe fanki (50 najaktywniejszych); no i się dziewczyny zaczęły zastanawiać i punktować, że jednak u nas po 1) ceny relatywnie wyższe 2) gratisów i promocji jakby mniej i 3) nikt fejsbukowych aktywistek nie rozpieszcza - chociaż działają bardzo prężnie, organizują zloty i ogólnie ruch w interesie robią To tak po krótce i od razu wnioski - jesteśmy dość młodym i nie nasyconym rynkiem i gotowe jesteśmy kupować bez większych zachęt nie to, co przesycone wszelkim dobrem rynki zachodnie - tam to jest walka o klienta aż miło
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 19:18   #4957
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w pogrubione - nie wątpię chodzi mi nie tyle o obsługę klienta ile o to, że traktuje się "nas" jak rynek zbytu II kategorii;
Jakiś czas temu na fejsie wypłynęło (na pandora world czy jakimś zagranicznym, nie pamiętam) co dostają od firmy w gratisie fejsbukowe fanki (50 najaktywniejszych); no i się dziewczyny zaczęły zastanawiać i punktować, że jednak u nas po 1) ceny relatywnie wyższe 2) gratisów i promocji jakby mniej i 3) nikt fejsbukowych aktywistek nie rozpieszcza - chociaż działają bardzo prężnie, organizują zloty i ogólnie ruch w interesie robią To tak po krótce i od razu wnioski - jesteśmy dość młodym i nie nasyconym rynkiem i gotowe jesteśmy kupować bez większych zachęt nie to, co przesycone wszelkim dobrem rynki zachodnie - tam to jest walka o klienta aż miło
rozumiem...co racja to racja,szkoda,że tak u nas jest
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 13:58   #4958
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Nowości Trollbeads na Dzień Matki
http://www.beadthrilled.com/t12537-t...ak-peek#231888

Ten rubin podobno ma być w cenie "zwykłego" kamienia
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:09   #4959
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Fizuma Pokaż wiadomość
Nowości Trollbeads na Dzień Matki
http://www.beadthrilled.com/t12537-t...ak-peek#231888

Ten rubin podobno ma być w cenie "zwykłego" kamienia
Ten pierscionek z kurczakiem jakas porażka... Znowu jajka Rubin nie moje kolory.
Jedynie ten duży kwiat -magnolia?- mi się podoba (ma byc z IV kat.)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:41   #4960
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ten pierscionek z kurczakiem jakas porażka... Znowu jajka Rubin nie moje kolory.
Jedynie ten duży kwiat -magnolia?- mi się podoba (ma byc z IV kat.)
Zgadzam się

a jajka chociaż ładne to nie chciałabym ich u siebie, a na ten kwiat nie wydam tyle skoro ma być w IV kat.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 15:13   #4961
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ten pierscionek z kurczakiem jakas porażka... Znowu jajka Rubin nie moje kolory.
Jedynie ten duży kwiat -magnolia?- mi się podoba (ma byc z IV kat.)
Kurczak to chyba jakiś żart...
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 15:17   #4962
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

hej

widzę, że niedługo kolejny nowa część powstanie
to z tej okazji wypada kupić nową błyskotkę
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 16:10   #4963
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

buchachacha jaki kurczak te nozki to chyba sprężynki
gdyby byl jakis niedrogi to moglabym go sobie dla zartu kupic, bo takiego cudaka to jeszcze nie widzialam

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

a te jajca to całkiem całkiem ładne bardziej mi sie podobaja od swiatecznych bombek i zeszłorocznych jaj
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 20:20   #4964
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Ten kurczak ma być po 300/400zł. To jakaś masakra !!! Jest okropny i jeszcze ta cena...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Duży kwiat śliczny, a rubin też niezły ale one są kruche...
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 10:25   #4965
kasiaasiatv
Przyczajenie
 
Avatar kasiaasiatv
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

I tak znajda się takie, które kupią tego kurczaka. Mi się on nie podoba wcale ale są różni ludzie...
kasiaasiatv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:40   #4966
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Kurczak jest śmiechowy, ja lubię czasami śmieszne dodatki do np. klasycznych strojów. Ale na taki "żart" mogłabym wydać 30-40 zł, ale nie 300-400

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

A jeśli chodzi o rubin, to fioletowy szlifowaniec z pandory jednak bardziej mi się podoba, właśnie myślę nad zakupem drugiego.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:45   #4967
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Kurczak jest śmiechowy, ja lubię czasami śmieszne dodatki do np. klasycznych strojów. Ale na taki "żart" mogłabym wydać 30-40 zł, ale nie 300-400
mam dokladnie to samo kurczak mnie smieszy ale ta cena to jakis zart..
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:46   #4968
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

No i przed Wielkanocą jeszcze są Walentynki i takie dwa wiszące "jajca" z serduszkiem i kwiatkiem z tej okazji się pojawiły:

http://www.trollbeadsuniverse.com/po...%28base_eur%29
http://www.trollbeadsuniverse.com/po...%28base_eur%29


---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------


Mnie śmieszy przede wszystkim właśnie cena tego kurczaka o wiele bardziej, niż on sam
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2013-02-02 o 11:57
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:15   #4969
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
No i przed Wielkanocą jeszcze są Walentynki i takie dwa wiszące "jajca" z serduszkiem i kwiatkiem z tej okazji się pojawił
Wszelkie jajca to nie moja bajka ,na razie Ten kurczak to chyba jakiś żart Magnolia (?) bardzo ładna,ale będzie wisiała główką do dołu więc odpada.Jedynie bukiet z dnia matki mi się podoba i może naciągnę syna na taki

No to jeszcze Wam dorzucę moją branso z wczoraj,nowy księżycowy i rzeźbione kwiaty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mapa.jpg (64,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soul3.jpg (41,5 KB, 77 załadowań)
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2013-02-02 o 12:17
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 21:12   #4970
Trolle
Przyczajenie
 
Avatar Trolle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wola ParK
Wiadomości: 17
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Kilka zdjęć z naszego dzisiejszego spotkania mamy nadzieję, że bedzie ich więcej! pozdrawiamy
A.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0930.jpg (151,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0933.jpg (128,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0938.jpg (131,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0941.jpg (144,1 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0942.jpg (154,2 KB, 99 załadowań)
__________________
A. & J.
Trolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 22:48   #4971
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Trolle Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć z naszego dzisiejszego spotkania mamy nadzieję, że bedzie ich więcej! pozdrawiamy
A.
takie spotkania są megamega fajne i bardzoi zawsze ich zazdroszczę a branso
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 12:09   #4972
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

dziewczyny zazdroszcze spotkania, ja niestety nie moglam dotrzec :/ mam nadzieje ze w koncu sie uda
no i nie moge sie napatrzec na fotki
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:42   #4973
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Oj jak mnie tu dawno nie było

Cytat:
Napisane przez Trolle Pokaż wiadomość
Siema Nasza Rodzino Trollowa
Jak już zapewne część z Pań wie, nasza przygoda z Trollbeads dobiegła końca
Chciałybyśmy gorąco podziękować Wam za tą cudowną przygodę z Trollami, i za możliwość poznania grona tak wspaniałych osób!

Chciałybyśmy zorganizować małe spotkanie pożegnalne na jaką kawę czy piwko :P Co Wy na to? Kiedy macie czas!

Pozdrawiamy,
Smutne Byłe Trolle

A. & J.


P.S . jak macie ochotę nam dawać prezenty na pożegnanie to mile widziane złoto
Smutno się to czyta Również dziękuję Wam za przemiłą obsługę i super atmosferę na stoisku Co prawda dawno mnie u Was nie było, ale mimo wszystko każda wizyta na stoisku dzięki Wam była dla mnie przyjemnością Szkoda, że tak to się skończyło

aliena
szalejesz z tymi kompozycjami

bluesky49 faktycznie masz bladziutko, ale mi się to nawet podoba Ja bym teraz poszła albo w jakieś ciemniejsze kolorki albo dalej pociągnęła pastele (np. dodając jakieś błękitne korale albo fioletowe)

W ogóle wszystkie Wasze nowości są śliczne dziewczyny

A co do nowej kolekcji Trollbeads to mnie jakoś nic szczególnie nie porwało A ten kurczak to jakiś żart W ogóle chyba mi trochę miłość do Trolli i Pandory przeszła na obecną chwilę... No ale może kiedyś powróci
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:43   #4974
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
Wszelkie jajca to nie moja bajka ,na razie Ten kurczak to chyba jakiś żart Magnolia (?) bardzo ładna,ale będzie wisiała główką do dołu więc odpada.Jedynie bukiet z dnia matki mi się podoba i może naciągnę syna na taki

No to jeszcze Wam dorzucę moją branso z wczoraj,nowy księżycowy i rzeźbione kwiaty
Piękna branso Nie mogę się napatrzeć.
Cytat:
Napisane przez Trolle Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć z naszego dzisiejszego spotkania mamy nadzieję, że bedzie ich więcej! pozdrawiamy
A.
za spotkanie. Ile korali.....
Szkoda, że daleko mieszkam...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:11   #4975
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

dzięki dziewczyny
a tak oto dzisiaj się nosiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 3 - Copy.jpg (66,1 KB, 78 załadowań)
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2013-02-04 o 20:32
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:03   #4976
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Aliena przez Ciebie zapragnełam mądrosci jest przepiekna
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:13   #4977
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
Aliena przez Ciebie zapragnełam mądrosci jest przepiekna
tak mi przykro jolta
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:43   #4978
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
Wszelkie jajca to nie moja bajka ,na razie Ten kurczak to chyba jakiś żart Magnolia (?) bardzo ładna,ale będzie wisiała główką do dołu więc odpada.Jedynie bukiet z dnia matki mi się podoba i może naciągnę syna na taki

No to jeszcze Wam dorzucę moją branso z wczoraj,nowy księżycowy i rzeźbione kwiaty
Śliczne
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:07   #4979
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

szykuję się na większe zamówienie z trolli chętne na korale ze zniżką proszę o PW
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 08:05   #4980
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Motyl jest piękny i przynajmniej na branso się nie obraca... Jestem w nim zakochana
macalas na zywo i przymierzalas?
kurcze, ja go kocham i chceeeeee nie wiem czy jakos niebawem czy co, ale on bedzie moj
Cytat:
Napisane przez Fizuma Pokaż wiadomość
Ja też coś wczoraj dokupiłam To był trudny wybór...
(w tle mój zwierz, bardzo grzecznie pozowała)
ale zwierz
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Hej postanowiłam, ze jako uzależniona od Lilou muszę sie ujawnić


1. Imię Ewelina
2. Wiek jeszcze 23
]3. Data urodzin 02.02
4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) ogólnie to jesze studiuje, zajmuje sie tez sklepem internetowym ze sprzętem ortopedycznych i rehabilitacyjnym
5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? Lubię mazidla, rożne ręczne roboty: kolczyki, naszyjnik, lubie tez wypiekac słodkości czytać książki i jeszcze wiele innych rzeczy
6.Twoje największe marzenie to...mieć dobra prace, z dobra pensja, za która bym mogła troche pozwiedzac
7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? Pare lat temu dostałam od siostry bransoletke charmsowa z kilkoma przywieszkami, ale jakoś to nie dla mnie chciaz same przywieszkami są fajne, szczególnie pingwinek natomiast ze 2 lata temu wybrałam sobie pod choinkę na prezent swoją pierwsza bransoletke lilou i przepadlam.
8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Pierwsza dostała, dwie kolejne dostałam rownież w prezencie od lubego wczoraj kupiłam sobie kolczyki i planuje za jakiś czas kupić sobie bransoletke z perelkami- także różnie bywa
9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? Nie lubię nosić dużo biżuterii, lilou wydaje mi sie takie urocze, delikatne, ale piękne jednocześnie oprócz tego każde cudo ma jakieś znaczenie i o czymś mi przypomina. Moja ulubiona bransoletka składa sie z anioła i kółka, na którym są daty urodzin wszystkich członków mojej rodziny
10. Twoja ulubiona zawieszka to..pozlacany anioł, który jest w komplecie z kółkiem
Dim i Ciebie tez zlapalo
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ten pierscionek z kurczakiem jakas porażka... Znowu jajka Rubin nie moje kolory.
Jedynie ten duży kwiat -magnolia?- mi się podoba (ma byc z IV kat.)
jak ja zobaczylam tego kurczaka po raz pierwszy to myslalam, ze to zart
Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
Aliena przez Ciebie zapragnełam mądrosci jest przepiekna
no helol, oczywiscie, ze madrosc jest piekna
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.