Problem z przyjaciółką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-07, 21:00   #1
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42

Problem z przyjaciółką


Witam jestem facetem i no coż aktualnie zerwałem kontakt z przyjaciółką bo po prostu jestem w niej zakochany,pewnie takich tematów jest wiele w internecie,mówiłem jej nie raz,nie dwa ze ją kocham ale ona nic,jakby nie chciała o tym mówic zmieniała temat ogólnie nie ma czasu,podejrzewam ze kogoś po prostu ma,a mnie boli taka przyjaźn dziewczyny doradzcie mi dobrze zrobiłem ze zerwałem kontakt? zalezy mi na niej jasne kocham ją ale nie jestem masochista aby zadawac sobie ból,a na rozmowy ze ją kocham jakby nie słyszała,zrobilem dla niej bardzo wiele a ona po prostu widac tego nie odwzajemnia co o tym sądzicie? pozatym ostatnio bardzo źle mnie traktuje rozmawia ze mną coraz mniej,nie pomaga mi
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 21:37   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problem z przyjaciółką

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 00:06   #3
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z przyjaciółką

dzieki za utwierdzenie mnie w tym wszystkim,ostatnimi czasy smutny byłem gdy słyszałem ze idzie w te czy w te miejsca,po prostu zazdrosc dokuczała jesli jedna strona kocha a druga nie to już nie jest przyjaźn
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 06:21   #4
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Problem z przyjaciółką

Zrobiłeś najlepszą rzecz dla samego siebie. Na pewno jest Ci teraz ciężko, bo straciłeś także przyjaciółkę, ale to jedyny sposób, żeby dac sobie szansę na wyleczenie. Jak oczyszczenie rany - boli ale to jedyny sposób aby się zamknęła i zagoiła

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 06:45   #5
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Problem z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
Witam jestem facetem i no coż aktualnie zerwałem kontakt z przyjaciółką bo po prostu jestem w niej zakochany,pewnie takich tematów jest wiele w internecie,mówiłem jej nie raz,nie dwa ze ją kocham ale ona nic,jakby nie chciała o tym mówic zmieniała temat ogólnie nie ma czasu,podejrzewam ze kogoś po prostu ma,a mnie boli taka przyjaźn dziewczyny doradzcie mi dobrze zrobiłem ze zerwałem kontakt? zalezy mi na niej jasne kocham ją ale nie jestem masochista aby zadawac sobie ból,a na rozmowy ze ją kocham jakby nie słyszała,zrobilem dla niej bardzo wiele a ona po prostu widac tego nie odwzajemnia co o tym sądzicie? pozatym ostatnio bardzo źle mnie traktuje rozmawia ze mną coraz mniej,nie pomaga mi
Dobrze zrobiłeś. Początki są trudne. Będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 06:53   #6
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z przyjaciółką

dziekuje Dziewczyny,jakoś to to bedzie mam tylko nadzieje ze ona jakos też zrozumie moją decyzje dzieki wam odrobine mi lepiej,jestescie najlepsze,tak ktos pisał ze napewno mi ciezko,no coż troche tesknie ale musze to jakos wytrwac
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 15:00   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problem z przyjaciółką

Ona nie musi kogoś mieć.
Po prostu nie ma chęci na związek z tobą, nie budzisz w niej romantycznych uczuć. Koniec.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-01, 12:17   #8
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z przyjaciółką

Nic juz nie czuje, Dzieki wam Dziewczyny za rady. Wiem ze juz minał rok i tak chciałem podziekowac
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-02, 12:01   #9
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Problem z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
Witam jestem facetem i no coż aktualnie zerwałem kontakt z przyjaciółką bo po prostu jestem w niej zakochany,pewnie takich tematów jest wiele w internecie,mówiłem jej nie raz,nie dwa ze ją kocham ale ona nic,jakby nie chciała o tym mówic zmieniała temat ogólnie nie ma czasu,podejrzewam ze kogoś po prostu ma,a mnie boli taka przyjaźn dziewczyny doradzcie mi dobrze zrobiłem ze zerwałem kontakt? zalezy mi na niej jasne kocham ją ale nie jestem masochista aby zadawac sobie ból,a na rozmowy ze ją kocham jakby nie słyszała,zrobilem dla niej bardzo wiele a ona po prostu widac tego nie odwzajemnia co o tym sądzicie? pozatym ostatnio bardzo źle mnie traktuje rozmawia ze mną coraz mniej,nie pomaga mi
Dobrze zrobiłeś. Jej obojętnosc był po prostu uprzejmą sugestią, że nie jest zainteresowana żadnym związkiem.
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 13:01:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.