depilator - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 17:14   #1
lovely_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Question

depilator


Chciałabym zacząć używać depilatora jednak boję się bólu. Proszę doradźcie mi jaki powinnam wybrać. Chciałabym go używać również w okolicach wrażliwych i żeby jak najmniej bolało. Proszę o pomoc. . Nie chciałabym też wydać fortuny

Przepraszam jeśli to zła kategoria na takie pytania ale nie wiedziałam gdzie umieścić ten wątek.
__________________
Krystian
lovely_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 22:01   #2
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: depilator

Cytat:
Napisane przez lovely_93 Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć używać depilatora jednak boję się bólu. Proszę doradźcie mi jaki powinnam wybrać. Chciałabym go używać również w okolicach wrażliwych i żeby jak najmniej bolało. Proszę o pomoc. . Nie chciałabym też wydać fortuny

Przepraszam jeśli to zła kategoria na takie pytania ale nie wiedziałam gdzie umieścić ten wątek.

wybierz taki, który chłodzi skórę przed depilacją, czyli jakby znieczula teraz jest tego mnóstwo...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:48   #3
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: depilator

Dzisiaj próbowałam depilacji laserem..jednak dałam rady tylko z jedną łydką haha
Trwało to 1,5 h
Ale juz teraz widze, że niektóre włoski są pourywane
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:38   #4
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: depilator

Dolaczam sie do pytana,ja ostatnio uzylam znieczulajacej masci "Emla",ktora prawie wogole nic nie znieczulila,mnie strasznie boli depilacja nog,zwlaszcza lydek (to miejsce nad kostka) ,pozatym....
mnie jakos depilator przeraza ,ze sie tak strasznie szybko kreci (mam wrazenie,ze "przyszczypnie" mi skore ) boje sie go wogole przylozyc do nogi
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:58   #5
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: depilator

Ja mam depilator Philipsa z nasadką chłodzącą ale jej nie używam. Moim zdanie to kwestia przyzwyczajenia a ta cała nasadka działa bardziej na psychikę ; )
Na początku będzie bolało ale Twoja skóra się przyzwyczai i nie będziesz czuła bólu ; ) Ja depiluję nogi i pachy, bikini się nie odważyłam ; ) Uważaj tylko na wrastające włoski, musisz używać peelingów itd., ja już się nabawiłam wrastających włosków i wsyd mi teraz nogi pokazać, bo mam blizny.
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:21   #6
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: depilator

Ja mam zestaw depilujący z philipsa model HP 6540, jest świetny Składa się z depilatora, mini-depilatora do miejsc wrażliwych i podświetlanej pęsety. Co prawda nie ma nasadki chłodzącej, ale myślę, że można się bez tego obejść. Ja depilowałam ręce, trochę bolało, ale nie jakoś strasznie. Poza tym myślę, że było to spowodowane tym, że wcześniej nie skróciłam włosków i miałam bardzo długie. Mini-depilator też jest świetny, wąsik trochę boli, ale broda prawie wcale. Poza tym ten zestaw jest tani jak na depilatory, kupiłam go na allegro i zapłaciłam 150 zł z przesyłką
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:09   #7
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: depilator

Wedlug mnie jesli tak sie boisz to to nie jest metoda dla ciebie. Znajoma tez sie bala , ale kupila depilator i teraz lezy nieuzywany
Ja mam braun silkepila z dodatkowym trymerem. Uzywam go od lat, ale nie uwazam ze depilator to ideal. Jedno jest pewne-baaaaaaaaardzo ulatwia zycie nie wyobrazam sobie calego tego zachodu z kremami , woskiem itp...- po prostu wlaczam do kontaktu i wio
Niestety wloski powrastaly i jest z nimi problem, ale cos za cos.
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 09:48   #8
invisible2104
Przyczajenie
 
Avatar invisible2104
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: depilator

Ja też zastanawiam się nad kupnem depilatora, ale chce kupić taki żeby można było nim wszystko depilować a nie tylko nogi Bo np tu nie pisze czy on jest do wszytskeigo czy nie :-/ http://www.neonet.pl/depilator-braun-3170-s.html
invisible2104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:31   #9
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: depilator

Cytat:
Napisane przez invisible2104 Pokaż wiadomość
Ja też zastanawiam się nad kupnem depilatora, ale chce kupić taki żeby można było nim wszystko depilować a nie tylko nogi Bo np tu nie pisze czy on jest do wszytskeigo czy nie :-/ http://www.neonet.pl/depilator-braun-3170-s.html
Moim zdaniem moze byc problem jesli zamierzasz depilowac nim "wszystko". Ja uzywam go tylko do nog- lydki +uda- i nie czuje szczegolnego bolu. Ale slyszalam opinie, ze wiele dziewczyn nie daje rady depilowac nim ud. Pytanie jak bedzie z tym u ciebie.
Strefy bikini ani pach wogole bym nie umiala depilowac tym urzadzeniem.
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:50   #10
Kasia514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: depilator

ja używam depilatora marki barun silk-epil ( w zeszłym roku płaciłam ok 400 zł ) można używać go do golenia pod prysznicem lub w wannie, dla osób bardzo wrażliwych na ból nie polcam depilatora (w miejscu intymnym boli 10 razy mocniej niż na nogach ), poza tym rozważcie że po depilatorze wrastają włoski a tego naprawdę ciężko się pozbyć ( wiem z doświadczenia ). Pomyślcie 2 razy za nim wydacie pieniądze.
Kasia514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 07:44   #11
invisible2104
Przyczajenie
 
Avatar invisible2104
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: depilator

aduunia A masz taki sam depilator jak podałam w linku?
W sumie co mi zalezy depilowac tylko nogi a reszte golic to nie znowu taka meka żeby tylko nogi byly wydepilowane
invisible2104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.