Nowa seria Oceanic Cera naczynkowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 12:28   #31
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Emilia1: a jeszcze zauważyłam, że mam policzki rozpalone, po prostu gorąco mi w nie i takie różowawe mam od kilku dni... Z Czym to jest związane? Czy z hormonami?? bo ja nie mam miesiączki od ok.1,5roku i i nie wiem może to z tym związane? prosze odpowiedz poza tym od jakiś 2dni zażywam progesteron czy to też może mieć z tym związek??
po prostu ciepło mi w te policzki i nacznia krwionośne sie jakby rozszerzają...prosze odpisz
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 12:54   #32
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

czy krem SPF 6 nawilzajacy i ten na noc nie uczulaja?? dziewczeta stosujace piszcie wrazenia
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 14:34   #33
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Emilia1: a jeszcze zauważyłam, że mam policzki rozpalone, po prostu gorąco mi w nie i takie różowawe mam od kilku dni... Z Czym to jest związane? Czy z hormonami?? bo ja nie mam miesiączki od ok.1,5roku i i nie wiem może to z tym związane? prosze odpowiedz poza tym od jakiś 2dni zażywam progesteron czy to też może mieć z tym związek??
po prostu ciepło mi w te policzki i nacznia krwionośne sie jakby rozszerzają...prosze odpisz
nie masz od tak długiego czasu miesiaczki? sa zaleznosci miedzy tabletkami a cellulitem i rozszerzonymi naczynkami , wiec od tego moze byc , ale takze od np naglego ochladania czy ocieplania twarzy czy tez od goracego ale suchego pomieszczenia, moze zazywasz cos z wit pp lub stosujesz kosmetyk z niacinamide? przyczyn moze byc kilka ale od tabnletek takze moze byc to i jeszcze jak masz sklonnosci tdo rozszerzoających sie naczyn krwionoscnycxh
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 18:05   #34
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

ale właśnie kiedyś słyszałam że jak sie ma rozpalone policzki to jest coś związane z hormoanami tylko już nie pamiętam dokładnie...
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 20:42   #35
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
czy krem SPF 6 nawilzajacy i ten na noc nie uczulaja?? dziewczeta stosujace piszcie wrazenia
Ja mam ten na noc i nic nie uczula (a na przyklad seria Erisa N powodowala u mnie zaczerwienienia), krem na dzien kupila sobie moja mama, musze jej podebrac i spróbować , ale podejrzewam, że też jest fajny. Maseczka jest super!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 06:49   #36
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja mam ten na noc i nic nie uczula (a na przyklad seria Erisa N powodowala u mnie zaczerwienienia), krem na dzien kupila sobie moja mama, musze jej podebrac i spróbować , ale podejrzewam, że też jest fajny. Maseczka jest super!
ja mysle aby kupic ten na noc a na dzien miec jakis wysoki filtr. krem nie jest drogi ale nie chce aby mi sie krzywda stala :p dermatolog przepisala mi rozex a ten juz sie konczy wiec musze kupic cos co zmiejszy moj przeklety rumien
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:04   #37
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
ale właśnie kiedyś słyszałam że jak sie ma rozpalone policzki to jest coś związane z hormoanami tylko już nie pamiętam dokładnie...
jak napisałam przy zarzywaniu tabletek anty moze tak byc takze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 13:05   #38
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

a filtry to jak najbardziej , juz tez o nich wspomniałąm, Alufa dobrze radzi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:57   #39
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a filtry to jak najbardziej , juz tez o nich wspomniałąm, Alufa dobrze radzi

a Emilia powiedz mi jeszcze. nie mam widocznych pajaczkow ale czerwona buzke. mama mowi ze jak kobita ze wsi no i rumien wlasnie koncze rozex i mysle nad jakims kremem na naczynka. boje sie jednak ze mi popekaja na dobre. w sensie z tych niewidocznych zrobia sie widoczne. ale to chyba jak los na loterii
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 19:41   #40
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A widzicie, z moją cerą jest jakoś tak dziwnie. Z jednej strony możnaby ją nazwać mieszaną, bo stefa T się błyszczy i ma rozszerzone pory, a reszta jest zupełnie normalna. Z drugiej strony jednak wszelkie moje próby używnia kremów do cery mieszanej przynosiły tylko ściągnięcie, wysuszenie i podrażnienie. Najlepiej sprawdzają się więc kremy do cery suchej i wrażliwej - także nie umiem za bardzo określić jaką właściwie mam .
Trueheart nic dodac nic ujac jak bym slyszala opis mojej cery. I do tego nie mgoe uzywac podkaldow bo nawet te nawilzajace mnie wysuszaja. Pomozcie cos poradzcie ;(
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:37   #41
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
ja mysle aby kupic ten na noc a na dzien miec jakis wysoki filtr. krem nie jest drogi ale nie chce aby mi sie krzywda stala :p dermatolog przepisala mi rozex a ten juz sie konczy wiec musze kupic cos co zmiejszy moj przeklety rumien
Ja mam na dzień Rilastil (super na naczynka) + daję do tego Avene filtr 20 i mam nadzieję, że jest dobrze .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 09:42   #42
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez maja_s Pokaż wiadomość
Trueheart nic dodac nic ujac jak bym slyszala opis mojej cery. I do tego nie mgoe uzywac podkaldow bo nawet te nawilzajace mnie wysuszaja. Pomozcie cos poradzcie ;(
U mnie sprawdzają się podkłady rozświetlające. Jest w Douglasie taka firma Collistar-poproś panią o próbkę ich podkładu roświetlającego, jest bardzo milutki w użyciu i zupełnie nie wysusza!
Jeżeli chodzi o kremy to u mnie dobrze sprawdzają się te z Avene - hydrance optimale i antirougeurs na naczynka - są lekkie, ale przy okazji super nawilżają i nie ma mowy o ściągnięciu czy pieczniu! Obydwa występują w formie gęstego kremu lub lekkiej emulsji więc znów możesz jakąś miłą panią w aptece poprosić o próbki tych dwóch i sprawdzić na własnej skórze .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:50   #43
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
a Emilia powiedz mi jeszcze. nie mam widocznych pajaczkow ale czerwona buzke. mama mowi ze jak kobita ze wsi no i rumien wlasnie koncze rozex i mysle nad jakims kremem na naczynka. boje sie jednak ze mi popekaja na dobre. w sensie z tych niewidocznych zrobia sie widoczne. ale to chyba jak los na loterii
__________________
jesli masz zacsrwieniona skóę a nie masz pajączków to odpowiedni momen na takie kremy, bo one zapobiegna powastawaniu takowych jesli własnie włączysz je w momencie jak jeszcze iuch nie masz, nawet gdybys miala to rozjasniły by istniejące a zapobiegałyby powst nowych, o serum juz pisałam, inne z wit c , active c , flavo c tez mogą byc , lub antirougerous, rosaliac, rubialine, i foltry
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:33   #44
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jesli masz zacsrwieniona skóę a nie masz pajączków to odpowiedni momen na takie kremy, bo one zapobiegna powastawaniu takowych jesli własnie włączysz je w momencie jak jeszcze iuch nie masz, nawet gdybys miala to rozjasniły by istniejące a zapobiegałyby powst nowych, o serum juz pisałam, inne z wit c , active c , flavo c tez mogą byc , lub antirougerous, rosaliac, rubialine, i foltry

rosaliac odpada bo mialam probke i strasznie pogorszyl stan mojej buzi. dlatego tez teraz boje sie cokolwiek na naczynka stosowac

jesli tylko znajde gdzies ta nowa serie AA to kupie ten krem an noc, na dzien stosuje filtr wiec mysle ze bedzie to dobre rozwiazanie
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:02   #45
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

tak , taka pielegnacja jak najbardziej, chociaz nie miałam osobiscie stycznosci z nową seria oceanica, ale to porządna firma, a co zrobił z Twoją buźką rosaliac?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:15   #46
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
tak , taka pielegnacja jak najbardziej, chociaz nie miałam osobiscie stycznosci z nową seria oceanica, ale to porządna firma, a co zrobił z Twoją buźką rosaliac?
"cudowny" rosaliac spowodowal u mnie nasilenie rumienia i uczucie goraca przez jakis tydzien. aplikowalam go 2 razy. nie wiedzialam ze zwyczajna probeczka moze narobic tyle biedy
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 16:37   #47
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

oj to przykro mi, pierwszą osoba jestes ktorej rosaliac zrobił takie kuku
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:31   #48
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
oj to przykro mi, pierwszą osoba jestes ktorej rosaliac zrobił takie kuku

taka moja uroda wrazliwca
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:56   #49
Malfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 32
GG do Malfina
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

ojoj a może wróćmy do tego Oceanica bo jestem ciekawa czy ktoś może już wypróbował mleczko z tej serii i korektor?? I może ktoś wie jak to mleczko sprawuje się na mieszanej cerze?
Malfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 09:39   #50
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

a tutaj jednak Wizazanka chyba ma juz coś oceanica , amoze sie myle , ale wydaje mi sie ze w tym watku chyba tak
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 10:53   #51
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez Malfina Pokaż wiadomość
ojoj a może wróćmy do tego Oceanica bo jestem ciekawa czy ktoś może już wypróbował mleczko z tej serii i korektor?? I może ktoś wie jak to mleczko sprawuje się na mieszanej cerze?
Ja mam akurat wszystkie inne produkty oprócz mleczka i korektora...
Mleczka nie lubię, a korektor akurat mam inny, ale opierając się takiej uogólnionej opinii o innych produktach myślę, że możesz spokojnie zaryzykować z tymi, które interesują Ciebie. Nie są drogie .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:00   #52
Malfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 32
GG do Malfina
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

napewno wypróbuje któreś kosmetyki z tej serii, pewnie to mleczko i kremy bo moja cera robi się coraz wrażliwsza ze względu na tą pogodę. Wczoraj taki wiatr wiał..i już poliki czewrone miałam
Malfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:09   #53
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

jno texz mysle ze chociazby ze wzgledu na cene i ze to spoko firma mozna probowac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 09:56   #54
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Trueheart dziekuje za opdowiedz. A w jakiej cenie sa te podkaldy? W moim miescie nie ma Douglasa ale zawsze moge sioster z poznania poprosic
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:56   #55
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

u mnie w naturze podkłąd znalazłam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:29   #56
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez maja_s Pokaż wiadomość
Trueheart dziekuje za opdowiedz. A w jakiej cenie sa te podkaldy? W moim miescie nie ma Douglasa ale zawsze moge sioster z poznania poprosic
No niestety te podkłady Collistara do najtańszych nie należą, ten kosztuje ok.100 zł dlatego dobrze jest najpierw przetestować żeby nie żałować później .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 14:00   #57
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Ja dzisiaj będę szukać tego na noc. Jestem tylko ciekawa jak zareaguje na niego moja sucha i wrażliwa cera. Potrzebuje dość odzywczego kremu na noc, on taki jest?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:35   #58
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Ja ostanio kupiłam jakiegoś syfa z bielendy na noc półtłusty,kasztanowy i wydaje mi sie że bardziej mi szkodzi niż pomaga;/
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:35   #59
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

haha "jakiegos syfa z bielendy "
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.