Wielki problem z TŻ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 17:11   #31
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
no ale jak to zrobic, bo on napewno pomysli ze zartuje albo cos...potem mi nie bedzie dawal spokoju..
w tym momencie jestem za slaba zeby to zrobic...
to czego oczekujesz od Wizażanek? powiedziałyśmy Ci, że to jest niezdrowa relacja, że chłopak jest trochę (nawet bardzo) niepoważny w swoim zachowaniu, a Ty jeszcze nie wiesz co zrobić?
Myślę, że Ty po prostu nie chcesz z nim się rozstać, bo przecież nikt Cię nie zaakceptuje taką jaką jesteś, jeśli więc odpowiada Ci taka sytuacja, to męcz się dalej, bo facet się nie zmieni. Ba, będzie jeszcze gorzej.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:33   #32
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
no ale jak to zrobic, bo on napewno pomysli ze zartuje albo cos...potem mi nie bedzie dawal spokoju..
w tym momencie jestem za slaba zeby to zrobic...
No to siedź i się z nim męcz. Po co założyłaś ten wątek?
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:52   #33
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
Przepraszam w tym momencie mnie obrazasz.Jestem chora psychicznie i taka jest prawda.Mialam chlopaka z ktorym dlugo bylam zostawil mnie bo powiedzial ze nie wie co ze mna bedzie za 5 czy 10 lat?
Prawda jest taka ze spoleczenstwo pietnuje takich ludzi...ode mnie duzo ludzi sie odwrocilo jesli komus powiedzialam.
Nawet pol moijej rodziny nie chce mnie znac bo twierdzi ze ja caly zycie mam depresje i symuluje, nie ma ojca rodzenstwa mam tylko babcie.Mama ma cale zycie do mnie pretensje i wyzywa sie na mnie jest bardzo wymagajaca osoba
Takze nie ma lekko... nie wiem co ma zrobic ze swoim zyciem...

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------



Nie spalam cala noc bo myslalam o tym wszystkim i doszlam do wnisoku ze zyje w stresie.Chcialabym zerwac z nim ale jest mi bardzo trudno po trzech latach no 3, 5 roku prawie.
w tym momencie sama się piętnujesz. na tym forum każda zdrowa psychicznie dziewczyna otrzymałaby tę samą radę -szanuj się. szkoda życia na takiego palanta!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:09   #34
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wielki problem z TŻ

Gdzieś Ty znalazła takiego chłopaka? Jest naprawdę beznadziejny, dużo lepszych można nawet w szkole poznać, w klasie i się męczyć nie trzeba... Moim zdaniem ten związek nie ma sensu. Poza tym nie pisałaś tego i nie wiem, ale mam wrażenie, że wcale go nie kochasz, a on Ciebie...
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:52   #35
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

W którym miejscu ktokolwiek Cię obraził?
No chyba, że dla Ciebie takie zachowanie faceta to norma, wtedy możemy zacząć dyskutować, co jest normalne, a co nie.
Gdyby koleś wyraził się o mojej mamie per "baba", wyleciałby na zbity pysk.
Ale Ty masz szerszy margines tolerancji. Właściwie to nie wiadomo, gdzie się kończą Twoje granice, jeśli chodzi o upokorzenie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:02   #36
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
Przepraszam w tym momencie mnie obrazasz.Jestem chora psychicznie i taka jest prawda.Mialam chlopaka z ktorym dlugo bylam zostawil mnie bo powiedzial ze nie wie co ze mna bedzie za 5 czy 10 lat?
Prawda jest taka ze spoleczenstwo pietnuje takich ludzi...ode mnie duzo ludzi sie odwrocilo jesli komus powiedzialam.
Nawet pol moijej rodziny nie chce mnie znac bo twierdzi ze ja caly zycie mam depresje i symuluje, nie ma ojca rodzenstwa mam tylko babcie.Mama ma cale zycie do mnie pretensje i wyzywa sie na mnie jest bardzo wymagajaca osoba
Takze nie ma lekko... nie wiem co ma zrobic ze swoim zyciem...

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------



Nie spalam cala noc bo myslalam o tym wszystkim i doszlam do wnisoku ze zyje w stresie.Chcialabym zerwac z nim ale jest mi bardzo trudno po trzech latach no 3, 5 roku prawie.
Czym cię obraziłam konkretnie? No i co z tego, że jesteś chora psychicznie? To ci pozwala być z byle kim, byle był? Piętnowanie? Przecież ten twój też cię piętnuje. Powtarzam w związku liczy się miłość, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, ty masz faceta, który jest tych cech zaprzeczeniem i trwasz przy nim, bo jest, a inny może się nie trafić. To jak tu nie pomyśleć, że byle portki, byle były. Szanująca się osoba wybrałaby samotność, a nie takie byle co, udające związek.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:22   #37
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
dzisiaj są moje urodziny.
Po 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
jednakże powiedział mi kiedyś że jak zerwie że mną powie o mojej chorobie wszystkin i będzie się chciał powiesić.więc trochę się obawiam...
Wybacz ale jeśli facet powiedziałby mi że wykorzysta przeciwko mnie fakt że jestem chora to powiedziałabym mu "idź i sie wieszaj"... jednego dupka mniej

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
jedynie co się boję.to samotnośći bo nikt nie chce dziewczyny chorej psychicznie
wielu ludzi boi sie samotności, ale to nie jest powód dla którego należy sobie pozwolić na pomiatanie sobą
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 20:29   #38
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
Ostanio podwiozl mnie rano do lekarza( bo mialm problem z dojsciem)
brak orgazmu to od razu powód, żeby jechać do lekarza?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:32   #39
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
brak orgazmu to od razu powód, żeby jechać do lekarza?
dojściem do lekarza jak sądze...
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:42   #40
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
brak orgazmu to od razu powód, żeby jechać do lekarza?


sorry ale nie moglam sie powstrzymac..... ale to nie jest zlosliwy smiech
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 22:29   #41
linka_18
Raczkowanie
 
Avatar linka_18
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 454
Dot.: Wielki problem z TŻ

hehe

Edytowane przez linka_18
Czas edycji: 2013-05-31 o 22:32
linka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 22:36   #42
miska51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
brak orgazmu to od razu powód, żeby jechać do lekarza?
hehe do lekarza tak

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Po 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN


Wybacz ale jeśli facet powiedziałby mi że wykorzysta przeciwko mnie fakt że jestem chora to powiedziałabym mu "idź i sie wieszaj"... jednego dupka mniej


wielu ludzi boi sie samotności, ale to nie jest powód dla którego należy sobie pozwolić na pomiatanie sobą
dzieki za zyczenia

Tak opstanio we mnie cos peklo powiedzialam sobie ze nie chce byc tak traktowana..

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Czym cię obraziłam konkretnie? No i co z tego, że jesteś chora psychicznie? To ci pozwala być z byle kim, byle był? Piętnowanie? Przecież ten twój też cię piętnuje. Powtarzam w związku liczy się miłość, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, ty masz faceta, który jest tych cech zaprzeczeniem i trwasz przy nim, bo jest, a inny może się nie trafić. To jak tu nie pomyśleć, że byle portki, byle były. Szanująca się osoba wybrałaby samotność, a nie takie byle co, udające związek.
To prawda...

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

[QUOTE=ulicznica;41091806]W którym miejscu ktokolwiek Cię obraził?
No chyba, że dla Ciebie takie zachowanie faceta to norma, wtedy możemy zacząć dyskutować, co jest normalne, a co nie.
Gdyby koleś wyraził się o mojej mamie per "baba", wyleciałby na zbity pysk.
Ale Ty masz szerszy margines tolerancji. Właściwie to nie wiadomo, gdzie się kończą Twoje granice, jeśli chodzi o upokorzenie.[/QUOW sumie wroslam w patologie...bo mama tak sie nie raz podobnie zachowuje...
A moj zmarly tato tez byl nie lepszy po pijaku czesto wyrzucal mnie z domu..
Takze mam problem taki ze trafiam na nieodpowiodnich facetow, czesto jestem wspoluzalezniona i ponawia sie sytuacja z mojego dziecinstwa......
miska51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:15   #43
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

[QUOTE=miska51;41094526]hehe do lekarza tak

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------



dzieki za zyczenia

Tak opstanio we mnie cos peklo powiedzialam sobie ze nie chce byc tak traktowana..

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



To prawda...

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
W którym miejscu ktokolwiek Cię obraził?
No chyba, że dla Ciebie takie zachowanie faceta to norma, wtedy możemy zacząć dyskutować, co jest normalne, a co nie.
Gdyby koleś wyraził się o mojej mamie per "baba", wyleciałby na zbity pysk.
Ale Ty masz szerszy margines tolerancji. Właściwie to nie wiadomo, gdzie się kończą Twoje granice, jeśli chodzi o upokorzenie.[/QUOW sumie wroslam w patologie...bo mama tak sie nie raz podobnie zachowuje...
A moj zmarly tato tez byl nie lepszy po pijaku czesto wyrzucal mnie z domu..
Takze mam problem taki ze trafiam na nieodpowiodnich facetow, czesto jestem wspoluzalezniona i ponawia sie sytuacja z mojego dziecinstwa......
Aha, Chad i DDA w dodatku. Przepraszam, jeśli nie doczytałam, ale muszę dopytać - chodzisz na jakąś terapię, czy bierzesz tylko leki?
Nie usprawiedliwiaj się tym. Piszesz tu, bo masz problem ze swoim i z jego zachowaniem - zauważyłaś to wreszcie, i brawo za to.
Tylko nawet jako osoba chora, nie powinnaś dać się terroryzować, dawać mu poczuć, że ma nad Tobą z tego tytułu jakąś przewagę.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:30   #44
miska51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wielki problem z TŻ

[/COLOR]

Aha, Chad i DDA w dodatku. Przepraszam, jeśli nie doczytałam, ale muszę dopytać - chodzisz na jakąś terapię, czy bierzesz tylko leki?
Nie usprawiedliwiaj się tym. Piszesz tu, bo masz problem ze swoim i z jego zachowaniem - zauważyłaś to wreszcie, i brawo za to.
Tylko nawet jako osoba chora, nie powinnaś dać się terroryzować, dawać mu poczuć, że ma nad Tobą z tego tytułu jakąś przewagę.[/QUOTE]

na terapie nie chodze.. ale wiem ze dobrze by bylo...
Biore leki ale w stresie mi sie nasila, teraz ,mam podwyzszony nastroj takze lepiej sie czuje
szkoda jednak zmarnowanych 3 lat...
miska51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:34   #45
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Aha, Chad i DDA w dodatku. Przepraszam, jeśli nie doczytałam, ale muszę dopytać - chodzisz na jakąś terapię, czy bierzesz tylko leki?
Nie usprawiedliwiaj się tym. Piszesz tu, bo masz problem ze swoim i z jego zachowaniem - zauważyłaś to wreszcie, i brawo za to.
Tylko nawet jako osoba chora, nie powinnaś dać się terroryzować, dawać mu poczuć, że ma nad Tobą z tego tytułu jakąś przewagę.
na terapie nie chodze.. ale wiem ze dobrze by bylo...
Biore leki ale w stresie mi sie nasila, teraz ,mam podwyzszony nastroj takze lepiej sie czuje
szkoda jednak zmarnowanych 3 lat...[/QUOTE]

Skończ to, dopóki jesteś w nastroju i myślisz trzeźwo - taka moja rada. Spisz sobie na kartce dla przypomnienia w gorszych chwilach, dlaczego zrywasz. I trzymaj się swojej decyzji.

Dlaczego nie chodzisz na terapię?
To będą kolejne zmarnowane lata z tym kolesiem, jeśli nic nie zrobisz. Lepiej skupić się na sobie i zacząć się na poważnie leczyć, niż ciągnąć za sobą taki ogon, kulę u nogi, a nie faceta właściwie. On Ci w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:49   #46
miska51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wielki problem z TŻ

nigdy nie chodzilam.. wstyd sie przyznac...

Mowisz zeby sobie spisac na kartce, hmm moze i dobry pomysl

A co mu moge powiedziec?jak to rozegrac zebym go nie miala na sumieniu i zeby wszytko bylo ok...?

Edytowane przez miska51
Czas edycji: 2013-05-31 o 23:57
miska51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 00:30   #47
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
nigdy nie chodzilam.. wstyd sie przyznac...

Mowisz zeby sobie spisac na kartce, hmm moze i dobry pomysl

A co mu moge powiedziec?jak to rozegrac zebym go nie miala na sumieniu i zeby wszytko bylo ok...?
Tacy, którzy głośno grożą, że się zabiją, najczęściej później świetnie się mają - zdziwisz się, jakie facet ma zdrowie, mimo że go zostawiłaś.
Będzie na początku dramatyzował, szantażował, groził tarzał się do Ciebie na kolanach - a ledwo wrócisz, zacznie się to samo, być może jeszcze w gorszym nasileniu.

Spisz też sobie, dlaczego NIE chcesz do niego wracać.
I nie wpadaj przypadkiem na pomysł spisywania jego zalet, bo to brzmi, jakbyś przekonywała samą siebie, że Ci z nim dobrze - a przecież NIE JEST DOBRZE. Patrz realistycznie, zrób to, dopóki czujesz się lepiej i masz pełny trzeźwy wgląd na sytuację.

Możesz mu powiedzieć wprost i bez tłumaczenia się, że najlepiej będzie dla Ciebie i Twojego zdrowia, jeśli zostaniesz sama - możesz dodatkowo odegrać szlachetną - że chcesz się leczyć, i nie chcesz go obarczać tym, jaka trudna jesteś - ale wtedy pewnie usłyszysz nawet, że nie jesteś wcale trudna, i że on Cię już odpowiednio ustawi (a nie o to tutaj kompletnie chodzi).

A tak na marginesie, kochasz go? W sumie powinno być to bez znaczenia w tej sytuacji, bo gdyby on Ciebie kochał, miałby chociażby szacunek do Ciebie i do Twojej rodziny.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez ulicznica
Czas edycji: 2013-06-01 o 00:35
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 00:35   #48
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wielki problem z TŻ

Czym są trzy lata wobec całego życia, które masz przed sobą? Nie warto marnować go na takiego buraka.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 05:39   #49
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Aha, Chad i DDA w dodatku. Przepraszam, jeśli nie doczytałam, ale muszę dopytać - chodzisz na jakąś terapię, czy bierzesz tylko leki?
Nie usprawiedliwiaj się tym. Piszesz tu, bo masz problem ze swoim i z jego zachowaniem - zauważyłaś to wreszcie, i brawo za to.
Tylko nawet jako osoba chora, nie powinnaś dać się terroryzować, dawać mu poczuć, że ma nad Tobą z tego tytułu jakąś przewagę.
na terapie nie chodze.. ale wiem ze dobrze by bylo...
Biore leki ale w stresie mi sie nasila, teraz ,mam podwyzszony nastroj takze lepiej sie czuje
szkoda jednak zmarnowanych 3 lat...[/QUOTE]
To lepiej zmarnować kolejne, niż się uwolnić? Fakt, te były kompletnie zmarnowane. Na kolesia bez szansy na dobre rokowania. Nie marnuj następnych, bo zachowujesz się, jak człowiek, który ma szansę na wcześniejsze wyjście z więzienia, a zostaje w nim, bo skoro przesiedział na pryczy 3 lata, to szkoda to zmarnować. Co byś o takim pomyślała?

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
nigdy nie chodzilam.. wstyd sie przyznac...

Mowisz zeby sobie spisac na kartce, hmm moze i dobry pomysl

A co mu moge powiedziec?jak to rozegrac zebym go nie miala na sumieniu i zeby wszytko bylo ok...?
Pokaż mu tę kartkę z tymi argumentami na 'nie", dodaj wszystko, co pamiętasz na temat jego traktowania ciebie i rodziny i przestań się obwiniać za niego. Jemu się należy kop w d...a nie delikatne traktowanie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 10:04   #50
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
na terapie nie chodze.. ale wiem ze dobrze by bylo...
Biore leki ale w stresie mi sie nasila, teraz ,mam podwyzszony nastroj takze lepiej sie czuje
szkoda jednak zmarnowanych 3 lat...
To lepiej zmarnować kolejne, niż się uwolnić? Fakt, te były kompletnie zmarnowane. Na kolesia bez szansy na dobre rokowania. Nie marnuj następnych, bo zachowujesz się, jak człowiek, który ma szansę na wcześniejsze wyjście z więzienia, a zostaje w nim, bo skoro przesiedział na pryczy 3 lata, to szkoda to zmarnować. Co byś o takim pomyślała?

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------


Pokaż mu tę kartkę z tymi argumentami na 'nie", dodaj wszystko, co pamiętasz na temat jego traktowania ciebie i rodziny i przestań się obwiniać za niego. Jemu się należy kop w d...a nie delikatne traktowanie.[/QUOTE]

Autorka nie bierze pod uwagę swojej krzywdy, tylko wyimaginowaną krzywdę misia-manipulatora. On tak naprawdę zbyt zraniony nie będzie. On karmi się nieszczęściem swoich bliskich, taki typ wampira energetycznego. Poczuje się nieswojo jak mu się to odbierze, bo on potrzebuje kogokolwiek do gnojenia - znalazł sobie kogoś słabszego niż on sam i na nim żeruje. Obrzydliwi są tacy ludzie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 13:31   #51
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Wielki problem z TŻ

No łał, jesteś z tym psycholem aż 3,5 roku. ŁAŁ.
Dziewczyno, 6, 9, 30 lat - to jest jakiś staż. A nie głupie 3,5 roku. Co trzy lata znaczą w perspektywie życia? Masz rację, teraz jak już jesteś z nim 3,5 roku, to już musisz z nim być. Nic tylko czekać na zaręczyny, ślub i bachorki, bo jesteście ze sobą już aż 3,5 roku.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 13:49   #52
miska51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wielki problem z TŻ

dzisiaj się z nim spotkałam i powiedziałam że to przez mój stan zdrowia i przez to jak się zachowuje zrywam z nim..przepraszał powiedział że się zmieni że nie będzie już taki..żebym mu dała szansę..płakał i się trzasl.dostałam reprymende od. mamy że tak to załatwiam i że trzeba mu dać szansę..bo się może zmienić...żeby z tego złe nie byli tak mi powiedziała.
już sama nie wiem..
dałam mu ta szansę...ale jeśli coś zrobi złe

to odejdę..
miska51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 13:52   #53
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wielki problem z TŻ

Nie odejdziesz. Nie z takim podejscie, gdy od tak długiego czas facet regularnie cię źle traktuje. No i jak chcesz, dawaj i 100 szans.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:07   #54
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
dzisiaj się z nim spotkałam i powiedziałam że to przez mój stan zdrowia i przez to jak się zachowuje zrywam z nim..przepraszał powiedział że się zmieni że nie będzie już taki..żebym mu dała szansę..płakał i się trzasl.dostałam reprymende od. mamy że tak to załatwiam i że trzeba mu dać szansę..bo się może zmienić...żeby z tego złe nie byli tak mi powiedziała.
już sama nie wiem..
dałam mu ta szansę...ale jeśli coś zrobi złe

to odejdę..
No tak, stała zagrywka manipulantów.
Mam ochotę kogoś zastrzelić, jak słyszę takie pierdoły.
Dlaczego słuchasz mamy, która ma za sobą przejścia z ojcem pijakiem i sama nie myśli trzeźwo?
Ona jakoś z nim już nie jest, dlaczego Tobie go wpycha na siłę?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:09   #55
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
No tak, stała zagrywka manipulantów.
Mam ochotę kogoś zastrzelić, jak słyszę takie pierdoły.
Dlaczego słuchasz mamy, która ma za sobą przejścia z ojcem pijakiem i sama nie myśli trzeźwo?
Ona jakoś z nim już nie jest, dlaczego Tobie go wpycha na siłę?
- w myśl zasady" a dlaczego moja córka ma mieć lepiej.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:29   #56
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wielki problem z TŻ

Dziewczyno, idź na terapię jak najszybciej! Musisz koniecznie nabrać odpowiedniego spojrzenia na siebie, szacunku, bo w tej chwili matka i chłopak mają na Ciebie za duży wpływ.

Daj sobie spokój z szansami, to Twoje życie i Ty jesteś w nim najważniejsza! A nie ten psychol czy matka, która była w małżeństwie z alkoholikiem i sama nie jest do końca stabilna, nie wspiera Cię.

Zasługujesz na spokój i szczęście
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:42   #57
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
dzisiaj się z nim spotkałam i powiedziałam że to przez mój stan zdrowia i przez to jak się zachowuje zrywam z nim..przepraszał powiedział że się zmieni że nie będzie już taki..żebym mu dała szansę..płakał i się trzasl.dostałam reprymende od. mamy że tak to załatwiam i że trzeba mu dać szansę..bo się może zmienić...żeby z tego złe nie byli tak mi powiedziała.
już sama nie wiem..
dałam mu ta szansę...ale jeśli coś zrobi złe

to odejdę..
A to Ty z nim będziesz czy Twoja mama?
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:00   #58
miska51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wielki problem z TŻ

wiem o tym ale moja rodzina to chyba jest chora jestem u babci teraz.. tz dzwonil do babci przepraszał ją...a babcia pierwsze się zloscila na niego teraz mu się go żal zrobilo i też twierdzi że może się zmieni...ona też miała chore relacje z dziadkiem..
tak a tz ma coś z nerwami..już 2 razy był na pogotowiu dostał kroplówkę ns uspokojenie...mam już tego dość mam w dodatku inne problemy i grozi mi operacja...
miska51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:08   #59
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wielki problem z TŻ

Cytat:
Napisane przez miska51 Pokaż wiadomość
wiem o tym ale moja rodzina to chyba jest chora jestem u babci teraz.. tz dzwonil do babci przepraszał ją...a babcia pierwsze się zloscila na niego teraz mu się go żal zrobilo i też twierdzi że może się zmieni...ona też miała chore relacje z dziadkiem..
tak a tz ma coś z nerwami..już 2 razy był na pogotowiu dostał kroplówkę ns uspokojenie...mam już tego dość mam w dodatku inne problemy i grozi mi operacja...
On nie robi tego bo mu jest przykro i zrozumiał, że źle robi. Taki typ nie ma skruchy i ani grama pokory.
Robi to tylko po to, byś do niego wróciła, bo każda inna dziewczyna spuściłaby gościa na drzewo - a Ty się godzisz na wszystko.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:12   #60
miska51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wielki problem z TŻ

bo nie wiem co mu odbije jak go zostawię...chce tego ale muszę to robić stopniowo...
miska51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.