Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 07:51   #1
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Talking

Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę!


Witam wszystkie zwierzaczki Od dziś robię Dietę Kapuścianą. Słyszałam o niej wiele dobrego od bliskich, zaufanych osób tak więc postanowiłam spróbować. Myślę, że może być nam raźniej, jeśli zabierzemy się za nią razem

Dla tych, którzy nie wiedzą nic o diecie kapuścianej

- trwa 7 dni (później należny zrobić przerwę i można znów ją stosować)
- w 7 dni można schudnąć nawet z 2-3 kg
- po 7 dniach - między dietą - trzeba przejść na lekki jadłospis, jeśli rzucimy się na jedzenie JOJO murowane.
- przez 7 dni codziennie je się zupę z kapusty + konkretne produkty na każdy dzień (owoce/warzywa/kurczak) Czym więcej zupy kapuścianej się zje, tym więcej można schudnąć.

Główne minusy diety moim zdaniem:

- monotonna - jeśli nie macie silnej woli to ta dieta nie jest dla Was
- jeśli nie lubisz kapusty...

PLUSY!
- dla mnie ta monotonia jest idealna - nie mam czasu na przygotowywanie różnorodnych posiłków więc założenie - dziś cały dzień owoce - jest idealne!

Jadłospis znajdziecie np. tutaj: http://www.dietakapusciana.com/jadlospis.html, chociaż ja zmieniłabym go na 2 litry wody

U mnie dzień pierwszy, na wadze 66 kg (wzrost 158), dzień z zupką, winogronkami i jabłkami


Mam nadzieję, że znajdą się kompani Nie koniecznie stosujący akurat tę dietę.

NASZA DEWIZA: POZYTYWNIE!!!
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 08:28   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Będę zaglądać i wspierać. Powodzenia.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:33   #3
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Ja już nie wierzę w takie diety niestety nie ma tak łatwo i trzeba pocierpieć żeby mieć piękne ciało kapusta nie wystarczy
ale jestem ciekawa Twojego efektu. Na pewno będę zaglądać
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:13   #4
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Spróbuję, zobaczymy Trzymajcie kciuki!!!
Chociaż jak nie znajdę kompanów to pewnie wątek umrze.

Czekam <3
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:08   #5
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Jeżeli będziesz co dzień pisała o swoich zmaganiach z kapustą to nie umrze. Zawsze się ktoś znajdzie do skomentowania, rad ,odciągnięcia cię od takiej monotonnej diety itp.

Zbyt wielu chętnych do naśladowania nie będzie bo kapusta nie jest zbyt lubiana ze względu na działanie wzdymające. A szkoda bo ma bardzo korzystny wpływ na organizm człowieka.

Jedz, pisz o swoich wrażeniach ,jak długo będziesz aktywna tak długo wątek będzie istniał.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:50   #6
Andziula85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Ja ta diete juz pare razy stosowalam ale tak po 2-3 dni i traktuje ja bardziej jak na oczyszczenie organizmu . Zawsze po tych kilku dniach mam okolo 1.5kg mniej i to dobry start do dalszego odchudzania, 7 dni bym nie wytrzymala bo potem juz ma sie tej zupy dosyc ale zycze powodzenia
__________________
13.04-->88,4 kg/164 cm.
Cel 1-->82kg

I stay a bit overweight because it wouldn't be fair to all the skinny people if I were this attractive, intelligent, funny AND thin.
It's a public service, really.
Andziula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:17   #7
_puszek_
Raczkowanie
 
Avatar _puszek_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Witam wszystkie zwierzaczki Od dziś robię Dietę Kapuścianą. Słyszałam o niej wiele dobrego od bliskich, zaufanych osób tak więc postanowiłam spróbować. Myślę, że może być nam raźniej, jeśli zabierzemy się za nią razem

Dla tych, którzy nie wiedzą nic o diecie kapuścianej

- trwa 7 dni (później należny zrobić przerwę i można znów ją stosować)
- w 7 dni można schudnąć nawet z 2-3 kg
- po 7 dniach - między dietą - trzeba przejść na lekki jadłospis, jeśli rzucimy się na jedzenie JOJO murowane.
- przez 7 dni codziennie je się zupę z kapusty + konkretne produkty na każdy dzień (owoce/warzywa/kurczak) Czym więcej zupy kapuścianej się zje, tym więcej można schudnąć.

Główne minusy diety moim zdaniem:

- monotonna - jeśli nie macie silnej woli to ta dieta nie jest dla Was
- jeśli nie lubisz kapusty...

PLUSY!
- dla mnie ta monotonia jest idealna - nie mam czasu na przygotowywanie różnorodnych posiłków więc założenie - dziś cały dzień owoce - jest idealne!

Jadłospis znajdziecie np. tutaj: http://www.dietakapusciana.com/jadlospis.html, chociaż ja zmieniłabym go na 2 litry wody

U mnie dzień pierwszy, na wadze 66 kg (wzrost 158), dzień z zupką, winogronkami i jabłkami


Mam nadzieję, że znajdą się kompani Nie koniecznie stosujący akurat tę dietę.

NASZA DEWIZA: POZYTYWNIE!!!

Ja stosowałam tą diete już dwa razy
Można po niej schudnąć hmm a raczej straci się wode z organizmu, jednak to jest wyniszczające ale pomijając minusy to 7 dni można bez problemu wytrzymać jeśli się lubi kapustę to na prawdę można sobie bez niczego ją stosować do tego są urozmaicenia w formie warzyw i owoców i nawet potemk mięso i ryż się pojawia więc jak najbardziej tydzień to jest spoko ale radze ja tak stosować dwa razy w roku bo inaczej nie dostarczysz odpowiedniej ilości witamin i składników odżywczych

Więc trzymam kciuki będę na pewno odwiedzać i cie wspierać ^^
Ja dziś kończe swoją monodiete z kaszą jaglaną jest bardzo smaczna ale już po prostu mam ochote na jakiś owoc bądź warzywo więc już wystarczy tego detoksu organizmu ;p
__________________
57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
_puszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 20:52   #8
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Odp: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę!

Dziękuję dziewczyny ;* spróbuję, bo jestem trochę zalamana.
Po pierwszym dniu czuję się super. Najedzona, rzeczywiście trochę wzdeta, ale dam radę ))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:46   #9
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Odp: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny ;* spróbuję, bo jestem trochę zalamana.
Po pierwszym dniu czuję się super. Najedzona, rzeczywiście trochę wzdeta, ale dam radę ))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czemu jesteś załamana? z powodu kapusty?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:01   #10
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez Andziula85 Pokaż wiadomość
Ja ta diete juz pare razy stosowalam ale tak po 2-3 dni i traktuje ja bardziej jak na oczyszczenie organizmu . Zawsze po tych kilku dniach mam okolo 1.5kg mniej i to dobry start do dalszego odchudzania, 7 dni bym nie wytrzymala bo potem juz ma sie tej zupy dosyc ale zycze powodzenia

Tylko po co zabijać komara z armaty?
Jeśli po 4 dniach z zupą metabolizm zwalnia i zaczyna mu się serwować normalne dietetyczne potrawy to mija się z celem.
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:55   #11
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Kapusta jak najbardziej mi smakuje
Szybko tyję, a mam problem z chudnięciem. Zwykła zmiana nawyków żywieniowych nigdy mi nie pomagała, dopiero jak weszłam w bardziej drastyczne diety. Kiedyś byłam na dukanie, ale nie chcę ponownie go robić
Tak samo aktywność - mam "zepsute" kolano i czekam na operację i z tego względu nie mogę praktycznie ćwiczyć, tylko ćwiczenia z rehabilitantem. Tak więc... kapustka wydaje mi się po prostu idealna ......


Po pierwszym "cyklu" czyli 7 dniach nie mam co mówić o jakimś "sukcesie". Dopiero jak zobaczę co będzie po zakonczeniu tych 7 dni i później zakończeniu kolejnej serii - będę mogła pisać czy działa, czy nie działa, polecam czy nie polecam
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 09:16   #12
agg3
Przyczajenie
 
Avatar agg3
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Tez probowalam kiedys tej diety, ale niestety ciagle gazy, wzdecie I sr*** utwierdzily mnie w przekonaniu, ze nic dobrego z tego nie bedzie
Jak na moj gust to jest to pozbycie sie wody I toksyn z organizmu poprzez wzmozone wydalanie.

Ja postanowilam po prostu lepiej sie odzywiac I regularnie cwiczyc. Moze efekty nie beda szybkie, ale mam nadzieje dlugoterminowe
agg3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:06   #13
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez agg3 Pokaż wiadomość
Tez probowalam kiedys tej diety, ale niestety ciagle gazy, wzdecie I sr*** utwierdzily mnie w przekonaniu, ze nic dobrego z tego nie bedzie
Jak na moj gust to jest to pozbycie sie wody I toksyn z organizmu poprzez wzmozone wydalanie.

Ja postanowilam po prostu lepiej sie odzywiac I regularnie cwiczyc. Moze efekty nie beda szybkie, ale mam nadzieje dlugoterminowe
Trzymam kciuki

U mnie dziś dzień drugi, tym razem z warzywami Wzdęcie minęło, chyba jakoś szybko się przyzwyczaiłam Dziś czuję się lekko i dobrze. Piję dużo wody, przegryzam warzywka i piję zupkę
Popołudniu intensywna rehabilitacja
__________________

Wymianka

Edytowane przez Atoska
Czas edycji: 2013-06-20 o 12:07
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:04   #14
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Kapusta jak najbardziej mi smakuje
Szybko tyję, a mam problem z chudnięciem. Zwykła zmiana nawyków żywieniowych nigdy mi nie pomagała, dopiero jak weszłam w bardziej drastyczne diety. Kiedyś byłam na dukanie, ale nie chcę ponownie go robić
Tak samo aktywność - mam "zepsute" kolano i czekam na operację i z tego względu nie mogę praktycznie ćwiczyć, tylko ćwiczenia z rehabilitantem. Tak więc... kapustka wydaje mi się po prostu idealna ......


Po pierwszym "cyklu" czyli 7 dniach nie mam co mówić o jakimś "sukcesie". Dopiero jak zobaczę co będzie po zakonczeniu tych 7 dni i później zakończeniu kolejnej serii - będę mogła pisać czy działa, czy nie działa, polecam czy nie polecam
Nie Ty jedna tak masz .
Ja kapustę lubię i doceniam. Kilka lat temu byłam na diecie kapuścianej chyba z miesiąc.Było ciężko, miałam pod koniec dość kapusty. Schudłam z 10kg. Bez aktywności fizycznejAle niestety po zakończeniu diety wpadłam w taki ciąg ,że przez następne miesiące kilogramy wróciły i to z nawiązką. Nie mogłam się opanować. Gdyby mi ktoś zabierał jedzenie to pewnie bym walczyła o nie.

Obecnie kapustkę/surową i kiszoną/ a także brukselkę jadam minimum 3 razy w tygodniu jako skladnik sałatek, zup i potraw z kapustą.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:31   #15
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Mam nadzieję, że u mnie będzie inaczej Głęboko w to wierzę.
Trwam dalej, jest fajnie i naprawdę czuję się świetnie !

Dziś dzień - warzywka + owoce.
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 20:13   #16
_puszek_
Raczkowanie
 
Avatar _puszek_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Przed jakąkolwiek dietą warto zrobić detoks ja polecam kaszą jaglaną.
Ponaddto warto jeść normalnie aby utrzymać efekty. Zmniejszyć porcje ograniczyć kaloryczność duuużo warzyw owoców już mniej bo zawierają dużo cukrów np w 1kg czereśni jest 620 kalorii więc porcja dużego kotleta schabowego ;p

Więc jeśli będzie zdrowa dieta 5 posiłków dziennie w tym największe i najbardziej obfite śniadanie to będzie wszystko ok kilogramy będą uciekać do tego dołączyć aktywnośc fizyczną i będzie lepiej
__________________
57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
_puszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:16   #17
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez _puszek_ Pokaż wiadomość
Przed jakąkolwiek dietą warto zrobić detoks ja polecam kaszą jaglaną.
Ponaddto warto jeść normalnie aby utrzymać efekty. Zmniejszyć porcje ograniczyć kaloryczność duuużo warzyw owoców już mniej bo zawierają dużo cukrów np w 1kg czereśni jest 620 kalorii więc porcja dużego kotleta schabowego ;p

Więc jeśli będzie zdrowa dieta 5 posiłków dziennie w tym największe i najbardziej obfite śniadanie to będzie wszystko ok kilogramy będą uciekać do tego dołączyć aktywnośc fizyczną i będzie lepiej


To ja jestem chyba jakaś dziwna, bo w moim przypadku nie działa

W każdym razie - dziś dzień 6 kapuścianej, która oficjalnie stanie się chyba moją ulubioną
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:41   #18
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez Andziula85 Pokaż wiadomość
Ja ta diete juz pare razy stosowalam ale tak po 2-3 dni i traktuje ja bardziej jak na oczyszczenie organizmu . Zawsze po tych kilku dniach mam okolo 1.5kg mniej i to dobry start do dalszego odchudzania, 7 dni bym nie wytrzymala bo potem juz ma sie tej zupy dosyc ale zycze powodzenia
Przepraszam.... no właśnie ale mam takie spostrzeżenie.

Piszesz, że stosowałaś tą dietę już kilka razy ale tylko po 2-3dni jako wstęp do dalszego odchudzania. Czyli rozumiem, że stosowałaś ją na początek, a później przechodziłaś na inną dietę, a rozwiązanie takie stosowałaś już kilkakrotnie? ... Mimo tego w podpisie masz: wzrost 164cm, a waga cel1 - 82kg.
Nie zastanowiło Cię to? Kapuściana nie jest mądrą dietą. Ubytki wagi na niej nie są ubytkami z tłuszczu. Po tej diecie stosowałaś następną, nie wiem co prawda jaką, ale sugerując się tym, że odchudzałaś się tak kilka razy, a wagę masz jak w podpisie to widzę tu jo-jo. Może czas poczytać trochę o zdrowym sposobie na pozbycie się nie tyle kilogramów (z niewiadomo czego), co konkretnie spalenia tłuszczyku?
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:30   #19
_puszek_
Raczkowanie
 
Avatar _puszek_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Przepraszam.... no właśnie ale mam takie spostrzeżenie.

Piszesz, że stosowałaś tą dietę już kilka razy ale tylko po 2-3dni jako wstęp do dalszego odchudzania. Czyli rozumiem, że stosowałaś ją na początek, a później przechodziłaś na inną dietę, a rozwiązanie takie stosowałaś już kilkakrotnie? ... Mimo tego w podpisie masz: wzrost 164cm, a waga cel1 - 82kg.
Nie zastanowiło Cię to? Kapuściana nie jest mądrą dietą. Ubytki wagi na niej nie są ubytkami z tłuszczu. Po tej diecie stosowałaś następną, nie wiem co prawda jaką, ale sugerując się tym, że odchudzałaś się tak kilka razy, a wagę masz jak w podpisie to widzę tu jo-jo. Może czas poczytać trochę o zdrowym sposobie na pozbycie się nie tyle kilogramów (z niewiadomo czego), co konkretnie spalenia tłuszczyku?

Ja w stu procentach popieram i zgadzam się. Najpierw zdefiniujmy czym dla nas ma być odchudzanie. Jeśli tylko zależy nam na szybkiej utracie wagi to raczej będzie to głupota, gdyż aby spalić tkanke tłuszczową potrzeba czasu to po pierwsze, po drugie zamiast chorego głodzenia się warto wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, zwracać uwagę na to co się je jak się je gdzie się je. A nie przez tydzień nie jem, a potem po kilku dniach rzucam się na jedzenie i znowu waga wraca, potem znowu odchudzanie. Cierpi na tym nasze ciało umysł samopoczucie... A wystarczy trochę odpowiednuch informacji które są potwierdzone naukowo i wtedy odchudzanie rozumiany jako zdrowy tryb życia da największe efekty
__________________
57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
_puszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 08:27   #20
Andziula85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Przepraszam.... no właśnie ale mam takie spostrzeżenie.

Piszesz, że stosowałaś tą dietę już kilka razy ale tylko po 2-3dni jako wstęp do dalszego odchudzania. Czyli rozumiem, że stosowałaś ją na początek, a później przechodziłaś na inną dietę, a rozwiązanie takie stosowałaś już kilkakrotnie? ... Mimo tego w podpisie masz: wzrost 164cm, a waga cel1 - 82kg.
Nie zastanowiło Cię to? Kapuściana nie jest mądrą dietą. Ubytki wagi na niej nie są ubytkami z tłuszczu. Po tej diecie stosowałaś następną, nie wiem co prawda jaką, ale sugerując się tym, że odchudzałaś się tak kilka razy, a wagę masz jak w podpisie to widzę tu jo-jo. Może czas poczytać trochę o zdrowym sposobie na pozbycie się nie tyle kilogramów (z niewiadomo czego), co konkretnie spalenia tłuszczyku?
Ale ja nie twierdze ze spalam tluszcz , wyraznie napisalam ze traktuje ja jako zupe oczyszczajaca. Uwierz mi na pewno przeczytalam wiecej od ciebie o zdrowym sposobie na pozbycie sie tluszczu. Bardzo latwo jest tak kogos oceniac jak sie nie zna jego historii odchudzania, ja wazylam ponad 100kg i udalo mi sie jakos spalic ten tluszcz i uwazam ze kazdy ma prawo odchudzac sie z taka dieta jaka chce. A efekt jo jo to sie ma po kazdej diecie jesli je sie za duzo nie tylko po kapuscianej
__________________
13.04-->88,4 kg/164 cm.
Cel 1-->82kg

I stay a bit overweight because it wouldn't be fair to all the skinny people if I were this attractive, intelligent, funny AND thin.
It's a public service, really.
Andziula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:36   #21
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

skąd ten nagły atak?


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziula85 Pokaż wiadomość
pewno przeczytalam wiecej od ciebie o zdrowym sposobie na pozbycie sie tluszczu
Auć, no zabolała, skoro tak twierdzisz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziula85 Pokaż wiadomość
Bardzo latwo jest tak kogos oceniac jak sie nie zna jego historii odchudzania
Wzajemnie

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziula85 Pokaż wiadomość
A efekt jo jo to sie ma po kazdej diecie jesli je sie za duzo nie tylko po kapuscianej
Nie prawda

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Zainteresowałam się, bo widziałam w Tobie siebie i swoje metody odchudzania sprzed jakiegoś czasu i myślałam, że może warto się odezwać i może pomóc.
Wybacz że się wtrąciłam.

Powodzenia
__________________
REDUKCJA/SIŁA

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2013-06-26 o 10:41
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:59   #22
Wiosna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 434
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Atoska, napisz ile udało Ci się zrzucić na wadze po tych 7 dniach.
Bardzo jestem ciekawa, bo tez myślę o tygodniowej dietce na tej zupce.
Wiosna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 12:37   #23
Andziula85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Fatass nie mialam zamiaru atakowac, tylko uwazam ze nie mozna tak kogos oceniac. Jak widzisz pare osob zdecydowalo sie na ta diete i ta dieta zapewne im pomoze. Skoro znasz jakas diete po ktorej sie nigdy nie przytyje jesli nawet sie duzo je to podziel sie swoim doswiadczeniem. Ja bardzo duzo czytalam i moj organizm przeszedl przez wiele diet wiec mysle ze juz troche wiem co na mnie dziala a co nie.
__________________
13.04-->88,4 kg/164 cm.
Cel 1-->82kg

I stay a bit overweight because it wouldn't be fair to all the skinny people if I were this attractive, intelligent, funny AND thin.
It's a public service, really.
Andziula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 16:59   #24
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Efekt jo-jo, a przytycie od DUŻEJ ilości jedzenia to dwie różne rzeczy
Ja obecnie jestem na diecie redukcyjnej i dziennie zjadam ok 1800kcal (B:35, T:35, W:30). Te 1800kcal pochodzi tylko z nieprzetworzonej, pozbawionej chemii i konserwantów żywności, bez dodatków, aromatów, słodzików i innych rzeczy. W związku z tym wychodzi tego jedzenie od chol***ery. I na takim menu chudnę. Nigdy w życiu nie jadłam tak dużo jak teraz
Rzuć okiem na podforum pakernia. Tam laski też jedzą 2500kcla i więcej i też nie tyją
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:19   #25
Andziula85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Fatass skoro uwazasz ze jest taka roznica pomiedzy jo jo i przytyciem od jedzenia duzej ilosci to w takim razie ja nigdy efektu jo jo nie mialam. Tylko pozazdroscic ci tej przemiany materii, niestety nie wszyscy tak maja, ja tez jak stosuje diete to zazwyczaj taka jak ty i jakos u mnie takich efektow nie ma, a jak bym jadla 2500 codziennie to bym sie w drzwiach nie miescila.
__________________
13.04-->88,4 kg/164 cm.
Cel 1-->82kg

I stay a bit overweight because it wouldn't be fair to all the skinny people if I were this attractive, intelligent, funny AND thin.
It's a public service, really.
Andziula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:56   #26
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Myślę, że trzeba cierpliwości. Ja też już chyba na sobie wszystkie diety wypróbowałam, wszystkie tabletki, miałam epizody z głodówkami , bulimią i generalnie lekkie ED.
Mój metabolizm był na takim poziomie, że aby nie tyć musiałam trzymać dietę 600ckal bo na 800 już zaczynałam przybierać na wadze. To, że teraz na 1800 kcal chudnę nie jest efektem cudu, czy "dobrych genów". Tylko godzin czytania, uczenia się i wdrażania w życie pewnych zmian.Obserwacje reakcji organizmu i odpowiednie dalsze kroki. Do tego tony żelastwa przewalone na siłowni. ... . Tak więc nie ma co pisać "zazdroszę Ci przemiany materii", chyba że jednocześnie napiszesz "zazdroszczę Ci całej pracy jaką w to włożyłaś, żeby dotrzeć do tego miejsca"

Anyway. Mam nadzieję, że i Ty w końcu swój cel osiągniesz, bo skoro mi się udało to chyba każdy może

Pozdrawiam
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 21:27   #27
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Probowalam tej diety, ale nie dalam rady. 2 dnia czulam sie tak slabo, ze az w szoku bylam ze mam zawroty glowy. Nie wiem dlaczego, bo w koncu to nie glodowka, ale widac to nie dla mnie. Co dziwne- latwiej udalo mi sie wytrzymac 5 dni na syropie NEERA tam sie wogole nie je, ale widocznie dostarcza wiecej kalorii
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 07:58   #28
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez aduunia Pokaż wiadomość
(...) Nie wiem dlaczego, bo w koncu to nie glodowka (...)
To jest głodówka . Należy pamiętać, że dla naszego organizmu każda dieta, która dostarcza mniej kalorii niż wynosi nasze BMR to dieta głodówkowa A średnie BMR dla kobiety to ok. 1400kcal na dobę, natomiast dobowe zapotrzebowanie kaloryczne wedłóg WHO to 2000kcal
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 21:43   #29
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
To jest głodówka . Należy pamiętać, że dla naszego organizmu każda dieta, która dostarcza mniej kalorii niż wynosi nasze BMR to dieta głodówkowa A średnie BMR dla kobiety to ok. 1400kcal na dobę, natomiast dobowe zapotrzebowanie kaloryczne wedłóg WHO to 2000kcal
Dobrze wiedziec teraz sobie mysle, ze ja naprawde nieduzo jem
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:39   #30
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Kapuściaki i inne "zwierzaki" - dieta kapuściana i inne... POZYTYWNIE damy radę

Hej bardzo chętnie podjęłabym się wyzwania 7 dniowego, jako początek przed wielkim odchudzaniem. Wydaje mi się, że może to być dobry sposób na oczyszczenie i skurczenie żołądka. Raczej nie będzie problemu z jedzeniem kapusty, bo już na samą myśl się ciesze bo lubię - oby tylko dobrze wyszła. Jedyne co od razu wykluczam to seler.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.