Wieczny bałagan w domu cz 3 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-26, 10:29   #4681
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie ogarniania środka i już widzę, że tak się dłużej nie da. Musimy się jakoś zorganizować i zrobić tzw. generalne porządki bo zewsząd sypią mi się na głowę graty.

Podpowiecie gdzie kupić worki próżniowe, takie które będą rzeczywiście trzymać? Wierzę, że jeszcze zmienię rozmiar ciuchów na mniejszy i żal mi ich wywalać. Muszę upchnąć. Kiedyś miałam jakieś z allegro i zupełnie nie spełniały swojej roli. Po wrzuceniu do szafy "puchły".
Polecam z ikeii albo z biedronki jak akurat sa. Z pepco, tesco, kika i jyska sa do niczego.[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;83089571]A jakie macie sposoby na odświeżenie łóżka?
W sumie ciężko stwierdzić mi jaki to materiał, jest po prostu stare (wynajmuję mieszkanie, więc trochę fu ).
Jak szorowałam twardą szczotką to zdzierał się materiał i są takie jakby prześwity... No i strasznie długo schło.
W jaki sposób można doprowadzić je do świeżości?[/QUOTE]Poszukaj firm ktore czyszcza dywany, tapicerkę para. Polecam. Od razu wszystkie bakterie i roztocza wybija
Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy w łazience fugi też Wam się robią takie brudne mimo, że umyjecie płytki? czym to czyścicie?
Ja używam do fug tych bialych gabek do mycia scian. Sa w rossmanie albo na alliexpres w duzo lepszej cenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 10:48   #4682
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi w sprawie worków. Chyba stanie na workach z IKEA (mam najbliżej).

Ogarnęłam w końcu balkon po zimie. Musimy jeszcze zakupić jakąś skrzynię-schowek. No i pelargonie, ale to dopiero po Zimnej Zośce .
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 10:55   #4683
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

a co to za gąbeczki do ścian? jaka jest instrukcja obsługi? czy na kremowe płytki się nadają?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 10:59   #4684
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
a co to za gąbeczki do ścian? jaka jest instrukcja obsługi? czy na kremowe płytki się nadają?
Magiczna gąbka, klasyk tego wątku https://www.rossmann.pl/Produkt/3M-m...zt,116425,6345
Nie używasz do niej detergentów, tylko wody więc chyba kolor płytek nie ma znaczenia.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 11:01   #4685
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
a co to za gąbeczki do ścian? jaka jest instrukcja obsługi? czy na kremowe płytki się nadają?
A o takie https://m.ceneo.pl/31893871
Scieraja brud tylko z uzyciem wody bez zadnych srodkow. Dobre na fugi, sciany, buty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 11:12   #4686
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
A o takie https://m.ceneo.pl/31893871
Scieraja brud tylko z uzyciem wody bez zadnych srodkow. Dobre na fugi, sciany, buty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Magiczna gąbka, klasyk tego wątku https://www.rossmann.pl/Produkt/3M-m...zt,116425,6345
Nie używasz do niej detergentów, tylko wody więc chyba kolor płytek nie ma znaczenia.
o kurczę pierwsze słyszę dziś podjadę a taka gąbka na ile użyć starcza?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 11:22   #4687
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

To zależy jak intensywnie się szoruje. Ona się ściera tak jak gumka do ścierania ołówka.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 11:25   #4688
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
To zależy jak intensywnie się szoruje. Ona się ściera tak jak gumka do ścierania ołówka.
aaa takie buty dzięki za informację! Oby sobie z plytkami w łazience poradziła
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 09:11   #4689
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Nie cierpię sprzątania ych.
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 12:49   #4690
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja nie mam w ogóle energii, wszystko mnie denerwuje. Jak sobie pomyślę, że znowu moje meble w kuchni wymagają mycia to mam ochotę je rozwalić. Dosłownie. Tyle kasy wydałam na taki bubel Ciepło w sumie to może jakieś pranie bym zrobiła, eh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 13:08   #4691
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja nie mam w ogóle energii, wszystko mnie denerwuje. Jak sobie pomyślę, że znowu moje meble w kuchni wymagają mycia to mam ochotę je rozwalić. Dosłownie. Tyle kasy wydałam na taki bubel Ciepło w sumie to może jakieś pranie bym zrobiła, eh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jakie to meble jeśli można wiedzieć i czym czyścisz?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-27, 13:18   #4692
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
a jakie to meble jeśli można wiedzieć i czym czyścisz?
Białe meble z połyskiem. Samo czyszczenie nie jest wielkim problemem (czasem mam sciereczki specjalne kupione, czasem woda z płynem, czasem magiczna gabka). Bardziej fakt, że zostaje na nich każdy ślad, ja jak gotuje i otwieram szafki to czesto chwyce nie za rączkę tylko palcami o szafkę. Na dole każda kropelka wody jaka na nie spadnie zostawia ślad. Mnie już to flustruje po prostu. A niestety jak na nich widać odbite ślady to w salonie (mam połączony) to strasznie rzuca się w oczy, zwłaszcza jak przyświeci słońce.

Druga sprawa to nie ogarniam czemu w moim mieszkaniu się tak kurzy. Jest urządzone dość minimalistycznie, nie mam durnostojek które zbierają kurz, a po prostu najlepiej to byłoby codziennie odkurzać. Naprawdę u mnie na wsi się tak nie kurzyło do domu jak tu. Buty zmieniamy jak wchodzimy do mieszkania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 13:22   #4693
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

u mnie też sie kurzy masakrycznie, a mam minimum tekstyli w domu, zero dywanów, zero zasłonek i firanek...
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 14:12   #4694
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Kurz to naskórek i takie tam pyłki. Jak nie ma na czym osiadać, a ty nie masz to już jest odpowiedź
U mnie są tylko zasłony i rolety (brak obrusa, dywanów, firanek) a kurzu brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 14:15   #4695
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

u mnie też się kurzy i strasznie brudzi mi się podłoga w kuchni (wydaje mi się, że wina piwnicy-jest obok)
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 14:19   #4696
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Kurz to naskórek i takie tam pyłki. Jak nie ma na czym osiadać, a ty nie masz to już jest odpowiedź
U mnie są tylko zasłony i rolety (brak obrusa, dywanów, firanek) a kurzu brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czyli cały kurz ci sie zbiera i chomikuje na zasłonach ? interesujące
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 16:19   #4697
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

No na to wychodzi albo że tylko fruwa i nie osiada

A jeszcze ostatnio było gdzieś że na kurzyki pomaga płyn do płukania ale to nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 16:28   #4698
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

jak się cieszę, że znalazłam ten wątek!
Sprzątanie to moja zmora, nie cierpię tego robić. Ale moim największym problemem jest to, ze jak już wszystko wyszoruję na błysk, to następnego dnia mam już straszny bałagan. Nie umiem sprzątać na bieżąco ehh
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 17:00   #4699
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja po prostu tak sobie czasem marze, żeby mieć kiedyś tyle kasy, żeby móc zatrudnić osobe do sprzątania bez myśli "kurde niby fajnie, ale szkoda mi jednak tej kasy". Sprzątanie jest dla mnie jak kara. I dlatego tak często się przy tym flustruje, a teraz tym bardziej bo ja siędze w domu, a mąż pracuje. Tak więc nie będe wymagać od niego ogarniania domu pół na pół jak do tej pory. Choć i tak chce pomagać, ale no już po prostu chce to robić sama w takim układzie i żeby on też po pracy sobie odpoczął w czystym domu z obiadem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-27, 20:10   #4700
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Podobno kurz domowy znacznie redukuje zaopatrzenie się w suszarkę automatyczną. Jeszcze nie mam, jak kupię, to Wam powiem czy działa Kurz też mnie dobija, mam dużo ciemnych mebli...

Jutro przyjeżdża do nas trochę gości, odpalamy parapetówkę nr. 2. 8 osób będzie u nas nocować. W tym tygodniu przyjechała do mnie siostra, więc nawet nie miałam kiedy ogarnąć przygotowania żarcia. Nie wiem jak się ogarnę, pierwsi goście przyjeżdżają jutro już koło południa... Dobrze że chociaż mieszkanie mamy względnie ogarnięte...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 20:24   #4701
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Jak to działa dokładnie z tą suszarką? Obiera pypcie ale kurz też?
Może to stąd mało kurzu, bo mam takową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 00:39   #4702
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Jak to działa dokładnie z tą suszarką? Obiera pypcie ale kurz też?
Może to stąd mało kurzu, bo mam takową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, podobno obiera kurz
Czytałam opinie, że po zakupie suszarki automatycznej znika 90% kurzu. Ciekawe ile w tym prawdy, chętnie się przekonam
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 10:25   #4703
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Tak, podobno obiera kurz
Czytałam opinie, że po zakupie suszarki automatycznej znika 90% kurzu. Ciekawe ile w tym prawdy, chętnie się przekonam
My będziemy wkrótce kupować pralko - suszarkę, więc zobaczymy jak to będzie wtedy. To dość ciekawa teoria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 12:46   #4704
Gennie
psycho-killer
 
Avatar Gennie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Czarna Otchłań
Wiadomości: 184
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Podobno kurz domowy znacznie redukuje zaopatrzenie się w suszarkę automatyczną. Jeszcze nie mam, jak kupię, to Wam powiem czy działa Kurz też mnie dobija, mam dużo ciemnych mebli...

Jutro przyjeżdża do nas trochę gości, odpalamy parapetówkę nr. 2. 8 osób będzie u nas nocować. W tym tygodniu przyjechała do mnie siostra, więc nawet nie miałam kiedy ogarnąć przygotowania żarcia. Nie wiem jak się ogarnę, pierwsi goście przyjeżdżają jutro już koło południa... Dobrze że chociaż mieszkanie mamy względnie ogarnięte...
Witajcie dziewczyny. Podczytuję Was już dłuższy czas, bo nic mnie tak nie motywuje jak wasze wpisy i porady. Tak sobie pozwolę wtrącić swoje trzy grosze co do suszarek automatycznych i kurzu, bo sama od listopada posiadam takową. Przyznam, że to jeden z najlepszych zakupów jakich dokonałam, polecam każdemu . Pranie schnie mi najdłużej w ciągu dwóch godzin, program 'suche do szafy' to zawsze półtorej godziny, czasem mniej bo czujnik wilgoci skraca timing. Ale wracając do meritum, mogę potwierdzić, że odkąd mam ten sprzęt ilość kurzu zmalała gdzieś tak o 80%. Bardzo rzadko pojawiają się te wkurzające koty kurzu, co to latają wokół i nieestetycznie wyglądają. Wcześniej musiałam odkurzać najlepiej co drugi dzień, bo inaczej była tragedia, teraz dobijam nawet do pięciu dni. Oczywiście jak mamy intensywny dzień, gdzie co godzinę wychodzimy albo drzwi wejściowe mamy często otwarte, to i owszem odkurzę częściej, ale poza tymi wyjątkami jest o wiele czyściej i choćby z tego względu jakby ktoś zastanawiał się nad kupnem suszarki, to serdecznie polecam.

I ona, ja przed zakupem bardzo mocno przeszperałam internet w poszukiwaniu opinii co lepsze - suszarka czy pralko-suszarka i szczerze przyznam, ze wielu odradzało kupno podwójnego sprzętu. Podobno pojemność jest o wiele mniejsza ( ja mam 7 kg ) i ubrania często są niedosuszone, a to jakby nie patrzeć główne kryterium zakupu. Także jak coś, to przemyśl sobie dokładnie zakup.

Ps. To prawda, że suszarka 'odkurza' niejako ubrania. W środku jest taki pojemnik na to, można sobie po każdym praniu sprawdzić ile tych farfocli tam jest. Masakra, bo to zawsze one pojawiały mi się na podłodze i wyglądały nieestetycznie.
__________________
Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć... Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy - Gregory House


Edytowane przez Gennie
Czas edycji: 2018-04-28 o 12:48
Gennie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:33   #4705
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Wyjeżdżamy na majówkę jutro rano więc musimy dziś ogarnąć dom, bo po powrocie od razu do pracy. Powiedzieć, że mi się nie chce to mało powiedziane. Okna aż blagaja o umycie, w kuchni syf kila i mogila. Posprzatalam dopiero łazienkę bo tam najmniej roboty. Na Tz tym razem nie mogę liczyć, bo biedny się rozchorował i leży w łóżku z goraczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 15:55   #4706
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Gennie u mnie pralko - suszarka to w chwili obecnej siła wyższa. Nie mam miejsca na dwa sprzęty osobno. Wkrótce pojawi się dziecko i chcemy też właśnie poprzez ten sprzęt zaoszczędzić miejsce na zwykle rozkładane suszarki. O ile latem spoko, bo mamy balkon to zimą naprawdę nam zagracają przestrzeń. O ich wadach czytałam to co Ty, podobno patentem jest suszenie na dwa razy tego co wypierzemy. Mimo wszystko dla nas to dobre rozwiązanie, bo jedyne możliwe

Lady kuruj TŻ-ta, żeby Wam przez choróbsko wyjazd nie przepadł. A sprzątanie nie zając.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:05   #4707
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Gennie u mnie pralko - suszarka to w chwili obecnej siła wyższa. Nie mam miejsca na dwa sprzęty osobno. Wkrótce pojawi się dziecko i chcemy też właśnie poprzez ten sprzęt zaoszczędzić miejsce na zwykle rozkładane suszarki. O ile latem spoko, bo mamy balkon to zimą naprawdę nam zagracają przestrzeń. O ich wadach czytałam to co Ty, podobno patentem jest suszenie na dwa razy tego co wypierzemy. Mimo wszystko dla nas to dobre rozwiązanie, bo jedyne możliwe

Lady kuruj TŻ-ta, żeby Wam przez choróbsko wyjazd nie przepadł. A sprzątanie nie zając.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepaść nam nie może, bo jedziemy na ślub najbliższej rodziny więc choćby pół żywi musimy się doczolgac choć do kościoła i na obiad :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:23   #4708
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja marzę o tym, by można było kupić pralko-suszarkę ale taką wąską, bo niestety nie mam miejsca. Byłabym bardzo szczęśliwa
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:34   #4709
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

My też wyjeżdżamy i wracamy od razu do roboty, dlatego dziś od rana sprzątamy aż się kurzy, nomen omen.

Jeszcze tylko ciuchy poprasuję a potem wskakuję do wanny i urządzam sobie dziki relaks z maseczką i malowaniem paznokci.

A tak poza tym to jestem delikatnie mówiąc wkurzona. Dzielimy korytarz z dwoma innymi mieszkaniami i jeszcze jak żyję nikt oprócz mnie nie umył tam podłogi, że nie wspomnę o oknie. Korytarz jest jakby zabudówką, ale jedyną w tym pionie niezamykaną na klucz. Dozorczyni tam nie zagląda. To już ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości bym to umyła na miejscu sąsiadów chociaż raz do roku, na święta. Ale nie, co ich to obchodzi.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:47   #4710
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

My mamy gości na majówkę. I to już od poniedziałku. Musimy i ogarnąć i przygotować jedzenie. Wolę kiedy to my wyjeżdżamy. W naszym mieszkaniu to taka ciasnota na dłuższą gościnę. Jedna osoba spoko, ale jak więcej to już kocioł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-13 11:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.