Panny Młode 2019 cz. 2 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-01, 11:26   #3721
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

My 3 miesiące przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 11:33   #3722
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Według mnie nie ma czegoś takiego jak za wcześnie. Na zaproszeniach jest określone do kiedy trzeba dać odpowiedź (zwykle miesiąc-2 tygodnie przed), a ludzie z reguły wolą wcześniej wiedzieć, żeby chociażby wziąć urlop czy nawet mieć czas na odłożenie "paru groszy" na prezent. Za to zapraszanie na ostatnią chwilę dla mnie jest średnie. Sami dostaliśmy takie zaproszenie i mieliśmy chyba tydzień na odpowiedź - czuliśmy się jak rezerwa i odmówiliśmy.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 11:33   #3723
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
My 3 miesiące przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też uważam że 3 miesiące przed będzie optymalnie


Jeju ale dzień, tylko ja taka rozlazła i ospała czy tez tak macie? paskudna pogoda.
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 11:37   #3724
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Mi nawet szybko minął dzień do 12, dzisiaj rano po raz kolejny w tym tygodniu obiecałam sobie, że poloże się o 20 i będę się wylegiwać wczoraj poszłam spać o 1, bo nie mogłam oderwać się od książki

Dowiedziałam się właśnie, że poniedziałek i wtorek będę w Łodzi na szkoleniu z kolegą, za którym nie przepadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 11:37   #3725
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Dziewczyny, pisałyście o tych dietach jadłospisach. Ja się tym trochę zajmowałam, dal siebie i TŻ, trochę się na tym znam, mogłabym spróbować ułożyć jakiś tygodniowy jadłospis . Jak coś piszcie na priv.
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 11:41   #3726
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

A może macie fajne ćwiczonka, żeby napompować pupę do mojej wymarzone syrenki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 11:50   #3727
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
A może macie fajne ćwiczonka, żeby napompować pupę do mojej wymarzone syrenki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aktualnie maltretuję z fitness blenderem plus obciązenie i mam nadzieję że mi to coś da sprawdz sobie, mają mnóstwo filmików, może akurat coś się trafi
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 11:52   #3728
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Skoro temat o dietach to się pochwale, że w styczniu schudłam jakieś 5 kg bez dietetyka i jadłospisów

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-02-01 o 11:54
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 12:31   #3729
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Też uważam że 3 miesiące przed będzie optymalnie


Jeju ale dzień, tylko ja taka rozlazła i ospała czy tez tak macie? paskudna pogoda.
Też tak mam, zbieram się do pracy i taaaak mi się nie chce. Na szczęście jutro wolne. Jedynym pozytywem jest to, że byliśmy dzisiaj w Ikea i wreszcie będę miała regał na książki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 12:37   #3730
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja regał kupiłam pół roku temu i już miejsca nie mam ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 12:45   #3731
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Też tak mam, zbieram się do pracy i taaaak mi się nie chce. Na szczęście jutro wolne. Jedynym pozytywem jest to, że byliśmy dzisiaj w Ikea i wreszcie będę miała regał na książki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi to by się drugi wieszak na ciuchy przydał, ale nie wiem gdzie miałabym go postawić
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 13:00   #3732
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Powoli zaczynam się przebranżawiać w pracy i tyle informacji muszę mieć pod kontrolą, że wszystko zaczęłam pisać w kalendarzu. Ale lubie coś takiego tylko muszę się wdrożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 15:38   #3733
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
My 3 miesiące przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też, chociaż możliwe, że będziemy musieli zacząć 4 lub nawet 5 miesięcy przed, bo Tż może nie mieć możliwości przyjeżdżać co weekend.
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
A może macie fajne ćwiczonka, żeby napompować pupę do mojej wymarzone syrenki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej przysiady i wykroki z obciążeniem
Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Skoro temat o dietach to się pochwale, że w styczniu schudłam jakieś 5 kg bez dietetyka i jadłospisów
Brawo


Dzięki dziewczyny za opinie. Utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że warto Jeszcze dzisiaj jej odpisze, że decyduję się na współpracę.

Przyjechałam dzisiaj do rodziców i droga była masakryczna Cały czas deszcz i do tego zbiorowisko największych drogowych łajz

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 16:25   #3734
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Pogoda troszkę się zepsuła, a wczoraj było tak słonecznie, przynajmniej na wschodzie. Widziałam, że w przyszłym tyg. ma padać śnieg i minusowe temp. w dzień. Póki co tegoroczna zima nie daję się tak bardzo we znaki. Mam nadzieje że bliżej nam już do wiosny

Jakie atrakcje dla gości organizujecie na wesele? Napewno będziemy mieć wiejski stół, różne ciasta. Cały czas zastanawiam się jak można zabawić gości. Myślę nad zimnymi ogniami, candy bar oraz/lub fontanną czekoladową, bardzo lubimy słodkości. Candy bar może organizować cukiernia, którą raczej wybierzemy, fontannę zaś sala. Fotobudki i barmana nie chcemy, nie jestesmy tacy bardzo szaleni aby robić śmieszne zdjecia. Fotobudka jednak troszkę odciaga ludzi od zabawy, być może kupimy tylko jakieś śmieszne rekwizyty. Barman zaś myślę, ze nie sprawdzi się u nas, większość to moja rodzina, ponad 100 os zas Tż 45 os. Na weselach gdzie byłam u rodziny, znajomych nigdy nie było barmana.

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-02-01 o 16:29
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 17:21   #3735
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja gościom portugalskim zaproszenia dam w wakacje czyli rok przed weselem, bo wiem, ze oni musza wiedzieć dużo wcZensiej ze względu na bilety lotnicze i ogólnie kasę na pobyt w pl. Tym bardziej, ze loty sa tylko 2 razy w tygodniu, wiec musza zostać na te kilka dni, nawet jakby nie chcieli.
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 17:34   #3736
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

U mnie w sumie po części rodziny już się rozniosła ta radosna wieść, więc Ci co mają wiedzieć to już wiedzą z zaproszeniami będziemy jeździć w wakacje, na szczęście nie musimy jakoś daleko jeździć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 17:46   #3737
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja mam tylko problem z bratem mojego taty. Jeszcze z nim samym mam kontakt z raz na 2 lata. Ale z jego żoną, czyli ciocią i moim rodzeństwem ciotecznym (jest ich 3ka) kompletnie nie mam kontaktu. Dla mnie to są prawie obcy ludzie. Byłam na ich 2 weselach, ale wtedy oni zapraszali rodziców wraz z dziećmi - tak było na zaproszeniu. A teraz oni mają swoje rodziny. I nie wiem kompletnie jak ten temat ugryźć. Czy zapraszać czy nie? Czy jeździć z tatą czy z TŻtem z zaproszeniami? Już teraz wiem, że będzie sztywno, bo to ciocia odsunęła się od tej rodziny...
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 17:56   #3738
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Ja mam tylko problem z bratem mojego taty. Jeszcze z nim samym mam kontakt z raz na 2 lata. Ale z jego żoną, czyli ciocią i moim rodzeństwem ciotecznym (jest ich 3ka) kompletnie nie mam kontaktu. Dla mnie to są prawie obcy ludzie. Byłam na ich 2 weselach, ale wtedy oni zapraszali rodziców wraz z dziećmi - tak było na zaproszeniu. A teraz oni mają swoje rodziny. I nie wiem kompletnie jak ten temat ugryźć. Czy zapraszać czy nie? Czy jeździć z tatą czy z TŻtem z zaproszeniami? Już teraz wiem, że będzie sztywno, bo to ciocia odsunęła się od tej rodziny...
Ja bym nie zapraszała
Tak samo mam problem z chrzestnym - ma drugą żonę, razem mają 5 dzieci, zapraszam tylko chrzestnego z żoną, z dziećmi chrzestnego nie utrzymuję już kontaktów, dwójki jej dzieci nie znam, tego ich wspolnego również.. Mam jeszcze trochę wątpliwości, ale raczej nie zaproszę. (problem w tym że jego żona to straszna plotkara i wszystkich objedzie, więc będzie to pewnie szeroko komentowane )
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 18:21   #3739
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ja bym nie zapraszała
Tak samo mam problem z chrzestnym - ma drugą żonę, razem mają 5 dzieci, zapraszam tylko chrzestnego z żoną, z dziećmi chrzestnego nie utrzymuję już kontaktów, dwójki jej dzieci nie znam, tego ich wspolnego również.. Mam jeszcze trochę wątpliwości, ale raczej nie zaproszę. (problem w tym że jego żona to straszna plotkara i wszystkich objedzie, więc będzie to pewnie szeroko komentowane )
Też masz nieciekawą sytuację.
Ja nawet bym się nie zastanawiała jakbym ja na ich weselach nie była. A tak to niektórzy powiedzą, że wypada zaprosić. Wiem, że niby nie powinnam na to patrzeć, ale mimo wszystko...
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 18:26   #3740
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Też masz nieciekawą sytuację.
Ja nawet bym się nie zastanawiała jakbym ja na ich weselach nie była. A tak to niektórzy powiedzą, że wypada zaprosić. Wiem, że niby nie powinnam na to patrzeć, ale mimo wszystko...
Ale byłaś na ich weselu jako dziecko? Utrzymujecie jakikolwiek kontakt od tamtego czasu?
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 18:29   #3741
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Ja mam tylko problem z bratem mojego taty. Jeszcze z nim samym mam kontakt z raz na 2 lata. Ale z jego żoną, czyli ciocią i moim rodzeństwem ciotecznym (jest ich 3ka) kompletnie nie mam kontaktu. Dla mnie to są prawie obcy ludzie. Byłam na ich 2 weselach, ale wtedy oni zapraszali rodziców wraz z dziećmi - tak było na zaproszeniu. A teraz oni mają swoje rodziny. I nie wiem kompletnie jak ten temat ugryźć. Czy zapraszać czy nie? Czy jeździć z tatą czy z TŻtem z zaproszeniami? Już teraz wiem, że będzie sztywno, bo to ciocia odsunęła się od tej rodziny...
Ja bym zaprosiła tylko wujka z żoną

U mnie też jest problem z zapraszaniem. Mam bardzo dużą rodzinę, ale paradoksalnie najlepiej znam ludzi z pokolenia mojej mamy, natomiast z kuzynostwem nie utrzymuję żadnych kontaktów, nawet nie wiem, jak się nazywają. Jest ich bardzo dużo i w dodatku większość trzeba już prosić z osobami towarzyszącymi. Mama upiera się, żeby zaprosić wszystkich, ale ja mogłabym pójść na kompromis i zaprosić jej pokolenie bez moich kuzynów. Myślę, że nie powinno być z tym problemów dla samych zaproszonych (w sensie jakiegoś obrażania się, czy coś), a jednak sporo osób dzięki temu odpadnie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 18:40   #3742
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ale byłaś na ich weselu jako dziecko? Utrzymujecie jakikolwiek kontakt od tamtego czasu?
Na jednym jako nastolatka i wtedy byłam sama. Do liceum widywałam ich 2 razy do roku, na święta. Potem ciocia z dziećmi przestała przyjeżdżać. Chyba po 3 latach było kolejne wesele, ale z racji tego, że mieszkałam z rodzicami to oni przywieźli zaproszenie rodzicom z dopiskiem, że zapraszają całą rodzinę. Jeszcze dodam, że tata jest chrzestnym tego chłopaka. Ale też nie mają prawie żadnego kontaktu. A ta ciocia jest chrzestną mojego brata - kontakt zerowy Wiem, że potem pytali się moich rodziców, czy ja i brat przychodzimy z osobą towarzyszącą. Mnie wprost nikt nie pytał. Aaa i nawet jak na święta się widywaliśmy to prawie nie łapaliśmy ze sobą kontaktu.
Jak się zdecyduję zapraszać to muszę do każdego po kolei jeździć, do prawie obcych mi ludzi... Wiem, że będzie dziwnie bo o czym mam z nimi gadać, jak oni nic o mnie nie wiedzą, a ja o nich Ale w sumie to najbliższa rodzina i zaraz zacznie się wypytywanie, a czemu ich nie ma

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja bym zaprosiła tylko wujka z żoną

U mnie też jest problem z zapraszaniem. Mam bardzo dużą rodzinę, ale paradoksalnie najlepiej znam ludzi z pokolenia mojej mamy, natomiast z kuzynostwem nie utrzymuję żadnych kontaktów, nawet nie wiem, jak się nazywają. Jest ich bardzo dużo i w dodatku większość trzeba już prosić z osobami towarzyszącymi. Mama upiera się, żeby zaprosić wszystkich, ale ja mogłabym pójść na kompromis i zaprosić jej pokolenie bez moich kuzynów. Myślę, że nie powinno być z tym problemów dla samych zaproszonych (w sensie jakiegoś obrażania się, czy coś), a jednak sporo osób dzięki temu odpadnie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
No właśnie to też jest opcja. Chociaż ponoć oni teraz średnio ze sobą żyją (wujek sam odwiedził nas na święta po 2 latach), więc może problem sam się rozwiąże
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 18:49   #3743
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja bym zaprosiła tylko wujka z żoną

U mnie też jest problem z zapraszaniem. Mam bardzo dużą rodzinę, ale paradoksalnie najlepiej znam ludzi z pokolenia mojej mamy, natomiast z kuzynostwem nie utrzymuję żadnych kontaktów, nawet nie wiem, jak się nazywają. Jest ich bardzo dużo i w dodatku większość trzeba już prosić z osobami towarzyszącymi. Mama upiera się, żeby zaprosić wszystkich, ale ja mogłabym pójść na kompromis i zaprosić jej pokolenie bez moich kuzynów. Myślę, że nie powinno być z tym problemów dla samych zaproszonych (w sensie jakiegoś obrażania się, czy coś), a jednak sporo osób dzięki temu odpadnie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja chyba też zapraszałabym wujka z żoną tylko.

Maria to dobry pomysł. Mama bardzo się upiera?


U nas na szczęście rodzice dają wolną rękę, wręcz odradzają zapraszanie niektórych, których chciałam zaprosić "bo wypada"
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 19:20   #3744
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Na jednym jako nastolatka i wtedy byłam sama. Do liceum widywałam ich 2 razy do roku, na święta. Potem ciocia z dziećmi przestała przyjeżdżać. Chyba po 3 latach było kolejne wesele, ale z racji tego, że mieszkałam z rodzicami to oni przywieźli zaproszenie rodzicom z dopiskiem, że zapraszają całą rodzinę. Jeszcze dodam, że tata jest chrzestnym tego chłopaka. Ale też nie mają prawie żadnego kontaktu. A ta ciocia jest chrzestną mojego brata - kontakt zerowy Wiem, że potem pytali się moich rodziców, czy ja i brat przychodzimy z osobą towarzyszącą. Mnie wprost nikt nie pytał. Aaa i nawet jak na święta się widywaliśmy to prawie nie łapaliśmy ze sobą kontaktu.
Jak się zdecyduję zapraszać to muszę do każdego po kolei jeździć, do prawie obcych mi ludzi... Wiem, że będzie dziwnie bo o czym mam z nimi gadać, jak oni nic o mnie nie wiedzą, a ja o nich Ale w sumie to najbliższa rodzina i zaraz zacznie się wypytywanie, a czemu ich nie ma
Aah ciężka sytuacja
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 19:21   #3745
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Mam nadzieję, że będzie rozsądna i zaakceptuje kompromis. Jak nie, to w ogóle zapraszamy tylko najbliższa rodzinę i będzie piękne wesele na 120 osób

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 20:41   #3746
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

U nas moja mama dała w sumie 12 dodatkowych osób, których ja nie brałam pod uwagę. Zeszlam jej do 4 osób, ale i tak najchętniej bym z nich zrezygnowała. Dla mojej mamy te osoby akurat mają znaczenie i już tak głupio mi naciskać dalej. To jest jednak dodatkowy 1000 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 21:50   #3747
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

O kurcze, faktycznie macie kiepskie sytuacje... Też chyba zaprosiłabym tylko wuja z żoną.

Ja miałam zagwozdke z siostrą mojej mamy, ale stwierdziłam że widzialam się z nią w zeszłym roku (po 12 latach) tylko dlatego że jechałam z babcią odwiedzić kuzyna. Rodzice się całe szczęście nie wtrącają w listę gości a ja nie chcę mieć osób, z którymi nie mam kontaktu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 06:10   #3748
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Hej dziewczyny! Zmierzam do pracy po tygodniu L4 mam nadzieję, że szybko mi zleci, potem zajęcia do wieczora, a jutro obrona 😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 06:39   #3749
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zmierzam do pracy po tygodniu L4 mam nadzieję, że szybko mi zleci, potem zajęcia do wieczora, a jutro obrona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymam kciuki za jutro!
Tydzien nauki w tym tygodniu w szkole, dziś sie przebieramy za naukowców, ciekawa jestem jakie kostiumy rodzice wymyślili dla dzieci. Tydzien i ferie! <3
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 07:06   #3750
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zmierzam do pracy po tygodniu L4 mam nadzieję, że szybko mi zleci, potem zajęcia do wieczora, a jutro obrona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojaa, trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za jutro!
Tydzien nauki w tym tygodniu w szkole, dziś sie przebieramy za naukowców, ciekawa jestem jakie kostiumy rodzice wymyślili dla dzieci. Tydzien i ferie! <3
Świetny pomysł


Ja czuję, że przede mną dużo byczenia się No ale muszę zebrać siły na ostatni semestr

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-20 11:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.