Panny Młode 2019 cz. 2 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 10:40   #2671
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ludzie bardzo lubią interesować się cudzym życiem niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, to czysta prawda. po zaręczynach chciałam aby Tż zamieszkał u mnie, na to moja mam że absolutnie nie bo co ludzie powiedzą, podobnie jak nie pójdziemy do kościoła w niedziele. Gadanie że chcemy ślub kościelny a nawet do kościoła nie chodzimy. Ostatnio było tyle świąt i kościoła ze aj. Byliśmy na Sylwestrze, w Nowy Rok zwyczajnie nam się nie chciało iść do kościoła, chcieliśmy odespać, wiadomo jak zabawa to bez alko sie nie obyło i już gadanie ze trzeba było iść na wieczór. To sama moja mama, a co obcy ludzie mają mówić? jak na wsi ludzie nie mają innego zajęcia tylko interesują się życiem innych. Robią tylko plot, tyle im zostało z życia wtykać nos w nie swoje sprawy. Jak Też zaczął przyjeżdżać i zostawać na weekendy już dziwnie się patrzyli na nas sąsiedzi i kątem ucha słyszałam, że śpią razem a ślubu nie biorą. Tż nie będzie jeździł do domu na noc i z powrotem bo ktoś gada, mamy 100 km do siebie, poza tym potrzebuje faceta w domu. Po śmierci ojca od 6 lat mieszkam z mamą i siostrą więc męska ręka się przydaje. Ja mam to gdzieś niech gadaja, chociaz im się nie nudzi. Co byśmy nie zrobili ludzie gadali, gadają i gadać będą...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej
Blondynka w którą stronę od Lublina ?

Bardziej w stronę Wisły powiat kraśnicki
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:51   #2672
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Dziewczyny, może Wy podsuniecie mi jakąś nazwę na mój paznokciowy biznes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:54   #2673
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Serce ściska mój tata bardzo się cieszył na nasze wesele, jestem jego pierworodną. Bardzo mi żal że go nie będzie, ale jeszcze bardziej tego, że moje dzieci go nie poznają. Byłby cudownym dziadkiem, w moją malutką chrzesnicę wpatrywał się jak urzeczony. Eh ciężkie to życie czasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojego taty też nie bedzie na ślubie i weselu, więc Cię rozumiem. Pewnie bedzie mi trochę łatwiej niż Tobie, gdyż mój tato nie żyje kilka lat i nauczyłam się tak żyć aby nie myśleć o tym. Jednak symbolicznie nasza data ślubu wypada w dniu urodzin mojego taty z czego jestem szczęśliwa jest to idealna data zbieg okoliczności tylko ten termin był wolny na czerwiec w ten sali. Gdzieś tam było tak zapisane tłumacze to tym, ze w ten sposób tata chciał być obecny na ślubie
Powiem wam, że też nie było lekko, mój tata zmarł gdy byłam w klasie maturalnej, skończyłam 18 i jeszcze studniówka za pasem z której zrezygnowałam. Trudne wchodzenie w dorosłość tym bardziej że tata zmarł na nowotwór i trwało to 1,5 roku. Byłam już niemal dorosa więc wszystko trzeba było wziąć na klatę.

Balewska wiem, że będzie Ci ciężko, ale dasz radę. Pamiętaj że masz wsparcie w Tż, rodzinie i mamę której też będzie tak samo przykro jak Tobie.

Sto lat dla mam w dniu ich święta to bardzo świetny pomysł według mnie. Skoro masz taką możliwość w tym dniu warto to wykorzystać, tym bardziej na weselu. Myślę, że będą bardzo szczęśliwe i docenione.

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-01-12 o 11:05
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:00   #2674
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Mojego taty też nie bedzie na ślubie i weselu, więc Cię rozumiem. Pewnie bedzie mi trochę łatwiej niż Tobie, gdyż mój tato nie żyje kilka lat i nauczyłam się tak żyć aby nie myśleć o tym. Jednak symbolicznie nasza data ślubu wypada w dniu urodzin mojego taty z czego jestem szczęśliwa jest to idealna data zbieg okoliczności tylko ten termin był wolny na czerwiec w ten sali. Gdzieś tam było tak zapisane tłumacze to tym, ze w ten sposób tata chciał być obecny na ślubie
Powiem wam, że też nie było lekko, mój tata zmarł gdy byłam w klasie maturalnej, skończyłam 18 i jeszcze studniówka za pasem z której zrezygnowałam. Trudne wchodzenie w dorosłość tym bardziej że tata zmarł na nowotwór i trwało to 1,5 roku. Byłam już niemal dorosa więc wszystko trzeba było wziąć na klatę.

Balewska wiem, że będzie Ci ciężko, ale dasz radę. Pamiętaj że masz wsparcie w Tż, rodzinie i mamę której też będzie tak samo przykro jak Tobie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:10   #2675
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Mila1122, ja też z okolic Radomia i na wszystkich weselach, na których byłam było zbieranie na wózek. Goście się cieszą, mają przygotowane drobne, niektórzy chodzą po kilka razy tańczyć z młodymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:14   #2676
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ZielonaaHerbata Pokaż wiadomość
Mila1122, ja też z okolic Radomia i na wszystkich weselach, na których byłam było zbieranie na wózek. Goście się cieszą, mają przygotowane drobne, niektórzy chodzą po kilka razy tańczyć z młodymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja mam do Radomia 50 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:18   #2677
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ooo ja mam do Radomia 50 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja około 100 km
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 11:18   #2678
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ooo ja mam do Radomia 50 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, super, wreszcie ktoś z okolic ^^ ja do Radomia ok. 25km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:23   #2679
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ooo ja mam do Radomia 50 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 70
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:27   #2680
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
u nas to normalne ze pisze się wierszyk o pieniadze i co zamiast kwiatow. Ostatnio kolezanka miała w formie rebusa - widze ze to jest teraz popularne , taka alternatywa wierszyka.

W jakich rejonach jest zbieranie na wozek? Myślicie ze w Lublinie tez jest ta tradycja? Jade tam na wesele i nie wiem czego sie spodziewac
Dokładnie, my też powiemy czego oczekujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostalam awans na kierownika ale sie ciesze! Jutro pierwszy dzien, wiec czeka mnie kilka miesiecy w ponownym stresie
Gratuluję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My też chcieliśmy karmę dla psów, ale zdecydowaliśmy, że wybierzemy wino, a z zebranych na weselu pieniędzy jakąś część przeznaczymy na schronisko
My też myślimy o czymś charytatywnym. Dobry pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Dowiedzieliśmy się wczoraj jakie menu proponuje nasza wymarzona sala i trafia w nasz gust - e-mailem wyslala i nie mogę się doczekać aż tam pojedziemy. Ale to dopiero w niedzielę za tydzien.
Jutro jedziemy na drugą sale, może też dostaniemy menu i te inne ważne pierdołki.
Jestem podekscytowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:29   #2681
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Wszystkie drogi prowadzą do... Radomia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 11:31   #2682
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to czysta prawda. po zaręczynach chciałam aby Tż zamieszkał u mnie, na to moja mam że absolutnie nie bo co ludzie powiedzą, podobnie jak nie pójdziemy do kościoła w niedziele. Gadanie że chcemy ślub kościelny a nawet do kościoła nie chodzimy. Ostatnio było tyle świąt i kościoła ze aj. Byliśmy na Sylwestrze, w Nowy Rok zwyczajnie nam się nie chciało iść do kościoła, chcieliśmy odespać, wiadomo jak zabawa to bez alko sie nie obyło i już gadanie ze trzeba było iść na wieczór. To sama moja mama, a co obcy ludzie mają mówić? jak na wsi ludzie nie mają innego zajęcia tylko interesują się życiem innych. Robią tylko plot, tyle im zostało z życia wtykać nos w nie swoje sprawy. Jak Też zaczął przyjeżdżać i zostawać na weekendy już dziwnie się patrzyli na nas sąsiedzi i kątem ucha słyszałam, że śpią razem a ślubu nie biorą. Tż nie będzie jeździł do domu na noc i z powrotem bo ktoś gada, mamy 100 km do siebie, poza tym potrzebuje faceta w domu. Po śmierci ojca od 6 lat mieszkam z mamą i siostrą więc męska ręka się przydaje. Ja mam to gdzieś niech gadaja, chociaz im się nie nudzi. Co byśmy nie zrobili ludzie gadali, gadają i gadać będą...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



Bardziej w stronę Wisły powiat kraśnicki

Moi rodzice jak i TŻ są na szczęście bardzo wyrozumiali pod tym względem. Już na początku związku jak mieliśmy po 18 lat nie było problemu żebyśmy spali u siebie, w tym samym łóżku

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2018-01-12 o 11:33
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:32   #2683
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ZielonaaHerbata Pokaż wiadomość
O, super, wreszcie ktoś z okolic ^^ ja do Radomia ok. 25km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja dokladnie 35km ;D a w jakim kierunku? ja na południe.

No to moze rzeczywiscie mozna pomyslec o tym wozku, moze nie bedzie to zenujace

blondynka- u mnie z tym ślubem koscielnym identycznie, wiadomo ze chcemy koscielny, bo moze bardzo nie praktykujemy ale wierzymy a dla mojej mamy to abstrakcja. A jak mowie ze ok, to wezmiemy cywilny, to oczywiscie ' jak to'. Chce nas zmusic zebysmy z własnej woli chodzili co niedziele do koscioła, tak to mniej wiecej wyglada.

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2018-01-12 o 11:36
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:34   #2684
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Haha ja dokladnie 35km ;D a w jakim kierunku? ja na południe.

No to moze rzeczywiscie mozna pomyslec o tym wozku, moze nie bedzie to zenujace
A ja na północ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:35   #2685
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Haha ja dokladnie 35km ;D a w jakim kierunku? ja na południe.

No to moze rzeczywiscie mozna pomyslec o tym wozku, moze nie bedzie to zenujace
Bardziej na wschód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:41   #2686
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

A ja może troszkę inny temat. Czy któraś z was myśli schudnąć przed ślubem, aby założć wymarzoną suknie? Otóż ja mam troszke taki zamysł. Zbieram się z tym od jakiegoś czasu, ale te święta pełno jedzenia, no i w końcu trzeba się zmotywować jak nie teraz to kiedy. Teraz już po świętach więc wybrałam sie z Tż w niedz na małe zakupy. Kupiłam wagę i się troszkę przestraszyłam, postanowienie aby do lata schudnąć zanim będę mierzyć suknię. Niektóre ubrania za ciasne ciut się zrobiły. Też tak macie?

Może troszkę mnie poniosło, miałam oszczędzać ale uznałam ze to jest dla mojego dobra i kupiłam rower treningowy, czekam własnie na przesyłke
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:43   #2687
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja nie będę się odchudzać, ale chcę zacząć robić przysiady żeby dopompować pupkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:46   #2688
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja może schudnąć nie, ale muszę poćwiczyć żeby wymodelować sylwetkę i ogólnie chce dla zdrowia zacząć ćwiczyć ☺ Właśnie od dzisiaj w pepco jest odzież sportowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:49   #2689
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
A ja może troszkę inny temat. Czy któraś z was myśli schudnąć przed ślubem, aby założć wymarzoną suknie? Otóż ja mam troszke taki zamysł. Zbieram się z tym od jakiegoś czasu, ale te święta pełno jedzenia, no i w końcu trzeba się zmotywować jak nie teraz to kiedy. Teraz już po świętach więc wybrałam sie z Tż w niedz na małe zakupy. Kupiłam wagę i się troszkę przestraszyłam, postanowienie aby do lata schudnąć zanim będę mierzyć suknię. Niektóre ubrania za ciasne ciut się zrobiły. Też tak macie?

Może troszkę mnie poniosło, miałam oszczędzać ale uznałam ze to jest dla mojego dobra i kupiłam rower treningowy, czekam własnie na przesyłke
Ja może nie schudnąć bo i tak jestem chuda, ale na pewno wyrobić ciało. W moim przypadku to mam coś takiego jak skin fat. Jeszcze tylko tydzień pracuję i biorę się za siebie. Jak wyjadę to mam nadzieje, że będziemy się razem motywować z TŻ-tem.
A oprócz tego to przed ślubem chcę też zadbać o twarz. Wybielić zęby i chyba zrobić zabieg z kwasem hialuronowym. Kiedyś miałam coś takiego. Lekarka wypełniła mi worki pod oczami, trochę dała w usta, żeby je nawilżyć. Żadnego karpia. I chyba coś takiego powtórzę. Nikt nie zauważył, że było coś robione, ale każdy zauważył, że jest jakoś inaczej - ładniej
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 11:52   #2690
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

n0emi jaki koszt takiego zabiegu na worki i usta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:54   #2691
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Ja może nie schudnąć bo i tak jestem chuda, ale na pewno wyrobić ciało. W moim przypadku to mam coś takiego jak skin fat. Jeszcze tylko tydzień pracuję i biorę się za siebie. Jak wyjadę to mam nadzieje, że będziemy się razem motywować z TŻ-tem.
A oprócz tego to przed ślubem chcę też zadbać o twarz. Wybielić zęby i chyba zrobić zabieg z kwasem hialuronowym. Kiedyś miałam coś takiego. Lekarka wypełniła mi worki pod oczami, trochę dała w usta, żeby je nawilżyć. Żadnego karpia. I chyba coś takiego powtórzę. Nikt nie zauważył, że było coś robione, ale każdy zauważył, że jest jakoś inaczej - ładniej
Ja też teraz regularnie chodzę do stomatologa, zostały mi chyba 2 zęby do zrobienia i też będę wybielać
Ja to kiedyś byłam aż za chuda, teraz przybrałam w tyłku i w nogach, a góra szczupła. Muszę coś z tym zrobić aby wyrównać proporcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:56   #2692
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Też chodzę do stomatologa. Byłam 3 stycznia teraz mam 2 wizyty pod rząd 18 i 22 stycznia.
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:58   #2693
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja odchudzać się nie chce, ale też wymodelowac co nieco, akurat na figurę nie narzekam juz , nie mogę doczekać się wiosny i roweru
A wybielić zęby też bym chciała..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:59   #2694
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
n0emi jaki koszt takiego zabiegu na worki i usta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwota zależy od ilości użytych ampułek. 1 ampułka - 1ml. Mi jedna wystarczyła i zapłaciłam 900 zł. Ale teraz te zabiegi są dużo bardziej popularne i wiem, że są tańsze.
I o dziwo, mimo że ten kwas się wchłania, to moje worki nigdy nie wróciły do stanu przed wypełnieniem.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:00   #2695
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Jak myślicie ile taki zabieg wybielania zębów może kosztować?
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:01   #2696
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Ja może nie schudnąć bo i tak jestem chuda, ale na pewno wyrobić ciało. W moim przypadku to mam coś takiego jak skin fat. Jeszcze tylko tydzień pracuję i biorę się za siebie. Jak wyjadę to mam nadzieje, że będziemy się razem motywować z TŻ-tem.
A oprócz tego to przed ślubem chcę też zadbać o twarz. Wybielić zęby i chyba zrobić zabieg z kwasem hialuronowym. Kiedyś miałam coś takiego. Lekarka wypełniła mi worki pod oczami, trochę dała w usta, żeby je nawilżyć. Żadnego karpia. I chyba coś takiego powtórzę. Nikt nie zauważył, że było coś robione, ale każdy zauważył, że jest jakoś inaczej - ładniej
No u mnie to samo z figurą, 52-53 kg przy 174cm ;P ale miesnie popaliłam nierozsadna dieta ( dosc syzbko zrzucila 15 kg). Rok temu chodziłam na silownie, 2-3 razy w tygodniu, robilam siłowe cwiczenia ale po kilku miesiacach nie widzialam rezultatow i sie znichecilam tym bardziej ze to byla dla mnie katorga.
Teraz od lutego zapisuje sie na tance, bo to lubie;D nie zaby schudnac ale dla lepszej kondycji fizycznej, i nawet dla rozrywki:P

Ja ostatnio wybielałam metodą nakładkową, zel Pola Night mogę Wam wstawić zdjęcia jak mi się wybieliły. W czasie wybielania i chwile po nim było super, ale pozniej niestety takiego sząłu juz nie bylo moze nie wrocily do swojego poprzedniego koloru, ale juz nie sa idealnie białe. Generalnie nie lubie swoich zebow, jakbym miala duzo kasy to zrobiłabym sobie licowki i miała idealne.

Chce spobowac innym zelem przed weselem znajomych w maju ( odswiezac wybielanie mozna co pol roku, tylko juz zamiast calej kuracji 4 strzykawkami, wystarczy jedna).

blondynka- ja placilam 700zł. Zalezy od metody. Nie polecaja wybielania lampa Beyond bo jak sie wychodzi z gabinetu to szał ale pozniej zero efektu, wszystko znika po tygodniu/dwoch, a to nie sa tanie rzeczy

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2018-01-12 o 12:03
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:09   #2697
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Mila zazdroszczę figury.

Aby wybielać trzeba mieć raczej zdrowe zęby. Pomyślę o tym jak wyleczę. Zapytam stomatolog co mi doradzi.

Ja natomiast w maju wybieram się na komunie do siostry Tż. Młoda ma 10 lat a Tż 27. Ładna różnica wieku co do rodzeństwa prawda. Ostatnio tak sobie rozmyślałam, że trzeba jakos na tej komunii wyglądać. Bedzie tam większośc rodziny i chrzestni Tż dowiedzą się o weselu. Chyba trochę późno zaczęłam o tym myśleć, wcześniej nie miałam tego nawet na mysli. Mam na oku kosmetyczkę/makijażystkę która może przyjechać do mnie do domu w niedziele. Gorzej z fryzjerką, tam gdzie chodzę zawsze nie pracują w niedziele, nie opłaca się im dojazd. Druga zaś, która wiem że pracuje w niedzielę( zakład ma u siebie w domu) ma zapisane dziewczynki na czesanie i nie chce już nikogo wiecej dopisywać. Do kosmetyczki chyba pójdę w przyszłym tygodniu zapytać bo ma salon, prawdopodobnie ją umówie na ślubny makijaż i paznokcie, inne zabiegi. Dodam, że miesiąc przed moim weselem ślub ma przyjaciółka, więc będę mieć dodatkowy makijaż i fryzurę próbną.

Druga fryzjerka co ma zakład w domu powiedziała, że uczesze mnie na poprawiny. Ale głupio tak np ślubna fryzura u innej a poprawiny u innej. Wtedy raczej bym sie zdecydowała na nią. Albo inna opcja fryzjerka nr 1 i szukać takiej która w dniu poprawin, komunii chciałaby przyjechać do domu. Mogę też wogóle zrezygnować z fryzury na komunie, kombinować sama w domu.

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-01-12 o 12:29
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:15   #2698
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
No u mnie to samo z figurą, 52-53 kg przy 174cm ;P ale miesnie popaliłam nierozsadna dieta ( dosc syzbko zrzucila 15 kg). Rok temu chodziłam na silownie, 2-3 razy w tygodniu, robilam siłowe cwiczenia ale po kilku miesiacach nie widzialam rezultatow i sie znichecilam tym bardziej ze to byla dla mnie katorga.
Teraz od lutego zapisuje sie na tance, bo to lubie;D nie zaby schudnac ale dla lepszej kondycji fizycznej, i nawet dla rozrywki:P

Ja ostatnio wybielałam metodą nakładkową, zel Pola Night mogę Wam wstawić zdjęcia jak mi się wybieliły. W czasie wybielania i chwile po nim było super, ale pozniej niestety takiego sząłu juz nie bylo moze nie wrocily do swojego poprzedniego koloru, ale juz nie sa idealnie białe. Generalnie nie lubie swoich zebow, jakbym miala duzo kasy to zrobiłabym sobie licowki i miała idealne.

Chce spobowac innym zelem przed weselem znajomych w maju ( odswiezac wybielanie mozna co pol roku, tylko juz zamiast calej kuracji 4 strzykawkami, wystarczy jedna).

blondynka- ja placilam 700zł. Zalezy od metody. Nie polecaja wybielania lampa Beyond bo jak sie wychodzi z gabinetu to szał ale pozniej zero efektu, wszystko znika po tygodniu/dwoch, a to nie sa tanie rzeczy
To ja myślałam że jestem szczupła kg prawie takie same ale 10 cm mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:16   #2699
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Mila to chudzina z Ciebie

Ja pomyślę o pakietach z groupona na wiosnę pójdę, aby trochę twarz świeżo i promienie wyglądała
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:16   #2700
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Mila zazdroszczę figury.

Aby wybielać trzeba mieć raczej zdrowe zęby. Pomyślę o tym jak wyleczę. Zapytam stomatolog co mi doradzi.
Tak tak, to najwazniejsze bo mozna sobie biedy napykac bardzo łatwo.

Mi na szczescie nic z zebami sie na razie nie dzieje, ostatnia plombe mialam jako dziecko robiona, ale ostatnio jak poszłam do dentysty zeby zobaczyl czy cos moge miec ( bo bolalo mnie TYLKO raz na ruski rok, jak cos slodkiego dostalo sie pomiedzy zeby), pani doktor rpzejrzała, mówi ze nic tutaj nie ma, ale małe plamki sa na zebie moze to to. Zrobiła i od tego momentu minał prawie miesiac a u mnie jest gorzej niz było. Teraz mam dziwna nadwrazliwosc na tego zeba, boli czasami przy gryzieniu... jestem taka wsciekła, bo nie bolał, a teraz mam nieprzyjemnosci z nim. Czytałam ze do ok 2 tygoni moze byc nadwrazliwosc po borowaniu, no i rzeczywiscie po 2 tygodniach bylo o wiele lepiej ale wciaz odczuwam czasami pewien dyskomfort, chyba bede musiala sie do niej przejsc i to zgłosić, że cos takiego nastapiło. Myslalam, ze moze samo przejdzie.

Odnosnie figury - dzieki dziewczyny, ale ja naprawd nie uwazam ze jestem chudzina;P tym bardziej ostatnio po sweitach uwazam ze przytylam nie ukrywam ze bardzo kontroluje słodkie, wole sobie zrobic cos ze zdrowych skladnikow, np daktyli.

p.s. Załączam zdjecie zebow po wybielaniu żelem Pola Night
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20170906_083913.jpg (79,0 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2018-01-12 o 12:19
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-20 11:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.