Mamy grudniowe 2019 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-19, 17:21   #4501
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja chcialam sie pochwalić, że na 90procent mamy imię będzie Tymek, Tymuś, Tymon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładnie

Ja się będę wahać chyba do samego porodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 17:24   #4502
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

A moze zaskoczy niespodziewanie jak u nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 17:35   #4503
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Hej dziewczyny! Ale Was ciężko nadrobić miałam straszny Sajgon w prac,dobrze że teraz długo weekend A do tego jest afera, bo chca szefowie na moje miejsce na zastepstwo wziac studentke jak pohde na macierzynski, a główna księgowa jest wściekła, że kogoś zielonego chcą jej przysłać teteoretycznie nie powinnam się Tym przejmować, ale jakoś denerwuje mnie ta cała sytuacja.. narazie póki dam radę to pracuje,ame wiadomo że różnie to może że mną teraz być.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Lava_cake, ja jestem podobnie zielona w temacie, więc musimy się raczej zdać na rady bardziej doświadczonych. Też nie chciałabym wydać więcej niż 3000 zł (2000 da teściowa se se se), a jak sprawdzałam niektóre z polecanych tu wózków to spokojnie te 2500 pln styka. U was w uk wózki droższe czy tańsze niż w PL? Gdzie zamierzasz kupić?
Jakaś ja też zielona:/ dobrze że jest ten wątek, trzeba zbierać informacje chociaż my to pewnie pod koniec ciąży będziemy kupować wózek, narazie chcemy zrobić poręcze na schodach bo jak bedzue dziecko to bez tego slabo

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale myślę że jak zaczyna siadać, to wożenie go w gondoli staje się niebezpieczne. Czyli około 5-6 miesiąca życia.
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
No jakoś nie pomyślałam. Całe życie człowiek się uczy:p
Ja też totalnie nie zdawałam sobie z tego sprawy!!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Teraz tez Bede smigac na peeeewno juz z miesięcznym, Leo do dostawki czy ma rowerek i będziemy jak to mowi moj maz lufrowac po mieście 🤣🤣🤣 ja to zawsze chodzilam takim lasem do Holandii nad jeziorko, tam kawa i spowrotem, to mialam w 1 strone 5km.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Ze 100po porodzie marzec 2017 do 62 lipiec 2018. teraz mam 75

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O jaaa Pati!! Szacun! Ostro schudłaś!!! Ty coś jadłaś wtedy?

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja chcialam sie pochwalić, że na 90procent mamy imię będzie Tymek, Tymuś, Tymon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładnie my chcieliśmy Maksa, ale skoro bedzue dziewczyna, to nie mam pojęcia teraz

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ładnie

Ja się będę wahać chyba do samego porodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez


Jaki w macie plany na długi weekend? U nas pewnie towarzysko-grillowo, o ile pogoda pozwoli
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 17:40   #4504
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ale Was ciężko nadrobić miałam straszny Sajgon w prac,dobrze że teraz długo weekend A do tego jest afera, bo chca szefowie na moje miejsce na zastepstwo wziac studentke jak pohde na macierzynski, a główna księgowa jest wściekła, że kogoś zielonego chcą jej przysłać teteoretycznie nie powinnam się Tym przejmować, ale jakoś denerwuje mnie ta cała sytuacja.. narazie póki dam radę to pracuje,ame wiadomo że różnie to może że mną teraz być.



Jakaś ja też zielona:/ dobrze że jest ten wątek, trzeba zbierać informacje chociaż my to pewnie pod koniec ciąży będziemy kupować wózek, narazie chcemy zrobić poręcze na schodach bo jak bedzue dziecko to bez tego slabo




Ja też totalnie nie zdawałam sobie z tego sprawy!!




O jaaa Pati!! Szacun! Ostro schudłaś!!! Ty coś jadłaś wtedy?



Ładnie my chcieliśmy Maksa, ale skoro bedzue dziewczyna, to nie mam pojęcia teraz



Ja tez


Jaki w macie plany na długi weekend? U nas pewnie towarzysko-grillowo, o ile pogoda pozwoli
Nie umrzeć z nudów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 17:40   #4505
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

.
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:40   #4506
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Maddd haha, dla dziewczynki mialam milion pomyslow ale sie strasznie juz cieszę ze będzie drugi chlopczyk

Zal mi tylko tych legginsow z falbankami na pupie na maksa mnie to rozczulałoooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:52   #4507
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Pati, następnym razem się uda!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 19:08   #4508
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja chcialam sie pochwalić, że na 90procent mamy imię będzie Tymek, Tymuś, Tymon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne imię też mi się podoba, ale narzeczony jest na nie mówi, że jak Timon i Pumba my się nadal wahamy i pewnie postanowimy dopiero jak płeć będzie pewna na 100%. Na razie jest przewaga na Maksa, ale gdzieś w głowie siedzi ten Julek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 19:20   #4509
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne imię też mi się podoba, ale narzeczony jest na nie mówi, że jak Timon i Pumba my się nadal wahamy i pewnie postanowimy dopiero jak płeć będzie pewna na 100%. Na razie jest przewaga na Maksa, ale gdzieś w głowie siedzi ten Julek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas będzie Franio jedyne imię co do którego obydwoje się zgadzaliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 19:40   #4510
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Super dziewczyny, Maksio to moj 5cio letni brat a Frania mam od strony meza (mojego chrzesniaka) i moj siostrzeniec ma tak na imie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 07:06   #4511
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Hej dziewczyny, ja dziś wyjątkowo jestem rannym ptaszkiem, choć nadal leze w lozku. A raczej na kanapie. O 5 się obudziłam bo bylo mi tak strasznie goraco w sypialni, sypialnie mamy na poddaszu wiec ogień... patrzę, nie ma wody. Schodzę do kuchni a na dole tak przyjemnie chłodno wiec sie polozylam na kanapę, otworzylam taras i zasnelam przy spiewie ptakow o 6 obudzil mnie maz bo wychodzil do pracy, pies halasu narobił, czajnik bo robił mleko dla Leona.
I już zasnac nie moglam a ja bardzo pozno chodze spac, bo czytam do nocy, wczoraj jakos ok 2 odlecialam 🥴 a potem spie z Leo do 10
No, wiec dzis się nie wyspalam. A na 18 ide na stopy więc tez nie poloze sie jak maz wroci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 07:10   #4512
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja dziś wyjątkowo jestem rannym ptaszkiem, choć nadal leze w lozku. A raczej na kanapie. O 5 się obudziłam bo bylo mi tak strasznie goraco w sypialni, sypialnie mamy na poddaszu wiec ogień... patrzę, nie ma wody. Schodzę do kuchni a na dole tak przyjemnie chłodno wiec sie polozylam na kanapę, otworzylam taras i zasnelam przy spiewie ptakow o 6 obudzil mnie maz bo wychodzil do pracy, pies halasu narobił, czajnik bo robił mleko dla Leona.
I już zasnac nie moglam a ja bardzo pozno chodze spac, bo czytam do nocy, wczoraj jakos ok 2 odlecialam 🥴 a potem spie z Leo do 10
No, wiec dzis się nie wyspalam. A na 18 ide na stopy więc tez nie poloze sie jak maz wroci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej nie tylko Ty jesteś rannym ptaszkiem. Mnie obudziły latające salomoloty już o 7. A że potem i tabletki musiałam wziac i odwiedzić toaletę tak spanie się skończyło

A potem znowu o 20 będę nieprzytomna 🤣 Dobrze że w Warszawie jak na razie chłodno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 07:14   #4513
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

U nas tez ochlodzenie wiec pójdziemy na spacer jak Leo wstanie, pozjezdzac ;D
Musimy kupic mu plac zabaw na ogrod. Co prawda ma zjezdzalnie ale malą już, a ja chce domek ze zjezdzalnia i belka na 2 hustawki.

U mnie na hm wjechały promocje , wiec kupilam starszakowi 7pidzam i sobie sukienkę. Dla bobasa nic bo mam full.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 07:18   #4514
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
U nas tez ochlodzenie wiec pójdziemy na spacer jak Leo wstanie, pozjezdzac ;D
Musimy kupic mu plac zabaw na ogrod. Co prawda ma zjezdzalnie ale malą już, a ja chce domek ze zjezdzalnia i belka na 2 hustawki.

U mnie na hm wjechały promocje , wiec kupilam starszakowi 7pidzam i sobie sukienkę. Dla bobasa nic bo mam full.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w hm też kupiłam sukienkę, ale będę mieć w niedzielę dopiero bo u rodziców jest. I bodziaki dla juniora. Resztę ciuszkow dla małego ogarnę później, jak zabiorę cześć od siostry choć każda wizyta w sklepach kusi strasznie. Powstrzymuje mnie jednak myśl że nakupuje ubranek a junior części nawet nie założy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 07:19   #4515
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

No u mnie akurat trochę tych ciuchow szlo wszystko wykorzystałam w sumie.jak przyjdą mi moje ciuchy to policze ile czego mam. Brat mi to przywiezie z Polski za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 07:21   #4516
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No u mnie akurat trochę tych ciuchow szlo wszystko wykorzystałam w sumie.jak przyjdą mi moje ciuchy to policze ile czego mam. Brat mi to przywiezie z Polski za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak będziesz miała chęci i chwilę to tak orientacyjnie napiszesz ile czego miałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:00   #4517
janik31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Jedyne co mogę polecic to grupę na fb osiemgwiazdek, tam jest kopalnia wiedzy na temat przewożenia dzieci i uwazam ze absolutnie jedno z najwazniejszych tematow jakimi trzeba sie zainteresowac mając w brzuszku lokatora


Jak czytam to widzę, że grupa osiemgwiazdek jest stworzona do promowania swoich fotelików, facet niby się zna, obecny w sieci z tą promocją od lat ale jak się wczytasz co pisze i pisał, to zmienia swoje słowa. Z jednej strony promuje badania i testy, które pokazują że powyżej 135 cm to dzieci najlepiej wozic na podkładkach, a jak się pojawia jego konkurencja to nagle krytykuje właśnie za to aby sprzedawac więcej swoich
janik31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:19   #4518
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez janik31 Pokaż wiadomość
Cytat:
Jedyne co mogę polecic to grupę na fb osiemgwiazdek, tam jest kopalnia wiedzy na temat przewożenia dzieci i uwazam ze absolutnie jedno z najwazniejszych tematow jakimi trzeba sie zainteresowac mając w brzuszku lokatora


Jak czytam to widzę, że grupa osiemgwiazdek jest stworzona do promowania swoich fotelików, facet niby się zna, obecny w sieci z tą promocją od lat ale jak się wczytasz co pisze i pisał, to zmienia swoje słowa. Z jednej strony promuje badania i testy, które pokazują że powyżej 135 cm to dzieci najlepiej wozic na podkładkach, a jak się pojawia jego konkurencja to nagle krytykuje właśnie za to aby sprzedawac więcej swoich
Tak, ty za to jesteś bardzo wiarygodny pojawiając się znikąd i anonimowo na forum dla kobiet w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:28   #4519
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Hej nie tylko Ty jesteś rannym ptaszkiem. Mnie obudziły latające salomoloty już o 7. A że potem i tabletki musiałam wziac i odwiedzić toaletę tak spanie się skończyło

A potem znowu o 20 będę nieprzytomna 🤣 Dobrze że w Warszawie jak na razie chłodno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj też wyjątkowo wstałam o 6 i już nie mogłam zasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 11:38   #4520
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Tak, ty za to jesteś bardzo wiarygodny pojawiając się znikąd i anonimowo na forum dla kobiet w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha brawo nawet nie będę tego komentować
Tam sa przerozne foteliki, wiec ciekawa jestem jakie sa" ich " skoro tam sa wszystkie firmy procz antymandatow.



Oczywiście odjechalam po osmej i wstalam pare minut przed 12, Leon spal do 12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:59   #4521
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja dziś wyjątkowo późno wstałam. Założyłam na noc opaskę na oczy i obudziłam się o 10.

Włączyłam sobie serial netfliksa o jedzeniu ulicznym i jestem już taka głodna Robię paznokcie. Jeszcze jedna dłoń i lecę do kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:01   #4522
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To jak będziesz miała chęci i chwilę to tak orientacyjnie napiszesz ile czego miałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 22:02   #4523
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy grudniowe 2019

U mnie ostatnio było ciężko, bo się odwodniłam przez upały i rzygando. Dostałam opiernicz, że mam brać Torecan, jak jest źle, chyba, że chcę iść sobie poleżeć na oddziale... Całe szczęście jakoś się udało bez, piłam elektrolity, a i upały odpuściły, jak dla mnie to mogą na dłużej...

Ja na razie mam ponad 6kg na minusie, ale że mam zapasy to nikogo to nie martwi jakoś specjalnie, póki wyniki są ok, teraz mam znowu robić badania. Co ciekawe, też mi jakoś nagle bęben wysadziło

Termin się przesuwa, obecnie niby na 16.12., a kiedy dzieć raczy się pojawić, to kto go tam wie

Ja zamierzam chodzić na szkołę rodzenia od 21tc, jest u nas jedna sprawdzona, chodziły koleżanki i polecają, zwłaszcza przy pierwszym spadkobiercy, jak człowiek nie bardzo wie, co do czego
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 05:13   #4524
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Dzień dobry

Mi też brzuch wywaliło, jakiś taki mega tłusty się zrobił w sumie w ciągu tygodnia? A mam +3kg od początku ciąży. Chyba, że to już dzieć za to odpowiada. Z tym że wygląda to bardziej na tłuszcz.



Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

No i katar mi się przypałętał jakiś. Nieduży, ale jest.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 09:06   #4525
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Dziewczyny, a jak to jest z tym znieczuleniem u dentysty? Przez całą ciążę niewskazane, czy tylko w 1 trymestrze?
Wypadł mi kawałek plomby, albo ukruszył się ząb (nie kojarzę, co tam miałam) i nie wiem czy nie trzeba będzie też tam przy okazji coś poborować

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 09:59   #4526
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Myślałam, że tylko ja gnije w łóżku do 10. Idę spać ok 24 ale do bitej 10 kimam. Fakt, że od ok. 8 to już bardziej dogorewanie niż spanie no ale. Miła odmiana po wstawaniu do pracy o 5:30 codziennie

Ja mam na plusie 4 kg (16t4d) ale czuję się bardzo lekko, bardzo mi służy siedzenie w domu. Jem lepiej i zdrowiej niż w pracy i jestem pewna, że gdyby nie ciąża to udało by mi się nawet schudnąć.

Wczoraj robiliśmy przymiarki sypialni do wstawienia łóżeczka i komody. I tak oto na niecałych 10m2 mamy zamiar zmieścić łóżko 165cm, szafę narożną, dwie szafki nocne plus dla dziecia komodę i duże łóżeczko. Nawet da się jeszcze tam stanąć na podłodze Ale zobaczymy w praktyce czy nas nie poniosło

Nie mogę się już doczekać połówkowych. Wcale nie czekam na płeć o dziwo. Ale fajnie było by zobaczyć dużego już bobasa I zacząć kupować hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 10:02   #4527
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja gnije w łóżku do 10. Idę spać ok 24 ale do bitej 10 kimam. Fakt, że od ok. 8 to już bardziej dogorewanie niż spanie no ale. Miła odmiana po wstawaniu do pracy o 5:30 codziennie

Ja mam na plusie 4 kg (16t4d) ale czuję się bardzo lekko, bardzo mi służy siedzenie w domu. Jem lepiej i zdrowiej niż w pracy i jestem pewna, że gdyby nie ciąża to udało by mi się nawet schudnąć.

Wczoraj robiliśmy przymiarki sypialni do wstawienia łóżeczka i komody. I tak oto na niecałych 10m2 mamy zamiar zmieścić łóżko 165cm, szafę narożną, dwie szafki nocne plus dla dziecia komodę i duże łóżeczko. Nawet da się jeszcze tam stanąć na podłodze Ale zobaczymy w praktyce czy nas nie poniosło

Nie mogę się już doczekać połówkowych. Wcale nie czekam na płeć o dziwo. Ale fajnie było by zobaczyć dużego już bobasa I zacząć kupować hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę. Ja dziś pobudka o 5:/ przysnelam jeszcze na prawie 2h ale mój facet jak zobaczył mnie śpiąca na kanapie z ręką na twarzy to się tak wystraszył ze mnie obudził bo myślał że cierpię

My żeby zmieścić łóżeczko w sypialni musimy się pozbyć biurka TZ bo inaczej nici. Dlatego nie robię mu chwilowo awantur za granie w gry niech korzysta z tego biurka póki może

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 12:10   #4528
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

My niby mamy wyliczone miejsce na łóżeczko i komodę. Jak robiliśmy remont w zeszłym roku i kupowaliśmy narożnik to specjalnie braliśmy 10 cm mniejszy żeby weszło łóżeczko i komoda 60 cm. Nie wiem jak my wszystkie rzeczy dziecka zmieścimy w tą komodę. Mam zamiar porobić miejsce jeszcze w naszej szafie i naszej komodzie, ale nie wiem co z tego wyjdzie w każdym razie łóżeczko wejdzie, ale miejsca w pokoju za dużo nie będzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 12:14   #4529
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019

O niee, u mnie nie ma szans na łóżeczko w sypialni. TŻ się upiera, że wejdzie, ale nie będę dziecka cisnąć w kąt za drzwiami Jakaś funkcjonalność też musi być. No chyba że wywalimy komodę, ale gdzie niby bym ją miała postawić? Dlatego myślę urządzić pokoik z łóżeczkiem, a do sypialni kupić dostawkę na kółkach. Będę mogła ją wozić po całym domu i np mieć oko na dziecia podczas codziennych czynności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 13:52   #4530
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja chyba wybrałam wózek, prznajmniej mam oku na jeden, który najbardziej mi odpowiada, ale z drugiej strony ma niezbyt fajną kolorystykę. A nie wiem czy chce szaro-bury wozek.

Abc design Salsa 4 air


A co do brzucha, bo pisałyście jakiś czas temu, to u mnie nikt się w pracy ni skapował. W ogóle z rana mam płaski jak przed ciążą, w ciagu dnia trochę się wybrzusza, ale bez dramatu, a dopiero wieczorem robi się większy.

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2019-06-21 o 13:55
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-01 10:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.