Jak go poderwać/zainteresować sobą - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-04, 12:49   #61
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

Każdy ocenia po swojemu czy dane rozwiązanie ma więcej plusów czy minusów. Dla Ciebie związek ma więcej minusów, ale nie dla każdego tak jest. Dziewczyna chce czułości, oparcia, bezpieczeństwa i miłości. Chce mieć kogoś przy swoim boku. I co? Fajnie. Jeżeli uważasz, że lepiej dla Ciebie jest być samemu lub nie angażować się w coś więcej to.. też spoko. Każdy ma inne potrzeby.
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 13:05   #62
AnnaAntoniewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 26
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

Cytat:
Napisane przez matushkaaa Pokaż wiadomość
Każdy ocenia po swojemu czy dane rozwiązanie ma więcej plusów czy minusów. Dla Ciebie związek ma więcej minusów, ale nie dla każdego tak jest. Dziewczyna chce czułości, oparcia, bezpieczeństwa i miłości. Chce mieć kogoś przy swoim boku. I co? Fajnie. Jeżeli uważasz, że lepiej dla Ciebie jest być samemu lub nie angażować się w coś więcej to.. też spoko. Każdy ma inne potrzeby.
AnnaAntoniewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 17:48   #63
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

Cytat:
Napisane przez AnnaAntoniewicz Pokaż wiadomość
Z logika „musze kogoś znaleźć, żeby mieć odpowiedni status” i „a spoko, jak się ktoś trafi” to my mamy dużo nieszczęśliwych par. Z rozsądku albo z przypadku.

Tylko że nie każdy tak chce. I owszem, znam pary, które właściwie się nie lubią, ale są razem 6 lat. Tylko właśnie, nie każdy chce. I chyba lepiej, że nie chce.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



A bo rozumiem, że to RACJONALNIE ma być.
A nie. Ja się chcę zakochać z wzajemnością, a nie robić rekrutację na przyszłego męża.
Mialem na mysli jak ktos sensowny sie trafi i uzna ciebie za sensowna osobe do zwiazku. Każdy patrzy na swoje interesy i nie ma w tym nic dziwnego. Jedna osoba wiecej dostaje, a mniej daje, rownowaga jest raczej rzadko, jednej osobie sie mniej ta zabawa oplaca. W romantyzm mozna sie bawic jak sa zaspokojone bardziej "przyziemne" interesy.A najwięcej nieszczęścia i patologii jest wśród tych o najniższym statusie.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 18:37   #64
AnnaAntoniewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 26
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

Cytat:
Napisane przez Mysliciel60 Pokaż wiadomość
Mialem na mysli jak ktos sensowny sie trafi i uzna ciebie za sensowna osobe do zwiazku. Każdy patrzy na swoje interesy i nie ma w tym nic dziwnego. Jedna osoba wiecej dostaje, a mniej daje, rownowaga jest raczej rzadko, jednej osobie sie mniej ta zabawa oplaca. W romantyzm mozna sie bawic jak sa zaspokojone bardziej "przyziemne" interesy.A najwięcej nieszczęścia i patologii jest wśród tych o najniższym statusie.
Nie mamy „najniższego statusu”. Nie wiem, co sobie dopowiadasz. Żadne z nas nie żyje z zasiłku. Oboje skończyliśmy całkiem wymagające studia (oboje inne). Po prostu mi wystarczy, jak ja czy chłop jeżdżę 15letnią skodą, nie potrzebuję bmw z salonu.
Człowieku, nadinterpretujesz.
AnnaAntoniewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 19:13   #65
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

Cytat:
Napisane przez AnnaAntoniewicz Pokaż wiadomość
Nie mamy „najniższego statusu”. Nie wiem, co sobie dopowiadasz. Żadne z nas nie żyje z zasiłku. Oboje skończyliśmy całkiem wymagające studia (oboje inne). Po prostu mi wystarczy, jak ja czy chłop jeżdżę 15letnią skodą, nie potrzebuję bmw z salonu.
Człowieku, nadinterpretujesz.
Wiadomo pomiędzy czarnym a białym jest troche odcieni szarego. Z tego co piszesz nie masz praktycznie żadnych wymagań. Lepiej przeżyć życie samemu niż kogoś szukać na sile. Facet nie jest Ci do niczego obiektywnie potrzebny.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 19:32   #66
AnnaAntoniewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 26
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

Cytat:
Napisane przez Mysliciel60 Pokaż wiadomość
Wiadomo pomiędzy czarnym a białym jest troche odcieni szarego. Z tego co piszesz nie masz praktycznie żadnych wymagań. Lepiej przeżyć życie samemu niż kogoś szukać na sile. Facet nie jest Ci do niczego obiektywnie potrzebny.
Ja nie mam żadnych wymagań? Aha, to dobrze wiedzieć
Nie wiedziałam, że istnieją tylko wymagania finansowe

Mam wymagania. Nawet całkiem sporo. To, że nie interesuje mnie, czy facet zarabia 4, czy 20 tysięcy, nie znaczy, że nie mam wymagań. To tylko Twoje założenia. Mam dość istotne (czyli ważne dla mnie) wymagania. Ale pewnie takowych nie bierzesz pod uwagę.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

I jestem ostatnią osobą, która szuka kogokolwiek NA SIŁĘ. Po prostu facet mi się SPO DO BAŁ. Czy to tak trudno zrozumieć?
AnnaAntoniewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 20:03   #67
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak go poderwać/zainteresować sobą

myśliciel lepiej z dobrym piechotą, niż z bogatym toyotą, a przepraszam lambo
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 21:03:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.