Czy mąż mnie zdradza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-29, 08:59   #1
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506

Czy mąż mnie zdradza?


Co oznacza taka informacja na mesengerze? Czy jest pojawia się automatycznie, czy samemu ustawia się szyfrowanie?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2024-02-29 o 14:26
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 09:34   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

U mnie wyświetla się to samo gdy wchodzę na Messengera, standardowa procedura i odgórnie zmieniali jakieś ustawienia komunikatora. Czasami dostaję komunikat, żeby wpisać dodatkowy kod (program poprosił o jego ustawienie) i dopiero wtedy mam dostęp do pełnej konwersacji z dowolną osobą.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 10:30   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Standardowa procedura, wszystkie konwersacje za jakiś czas będą tak szyfrowane, u Ciebie też w messengerowych konwersacjach, przynajmniej niektórych, powinna się już wyświetlać taka informacja

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Jakby nie było trochę dziwne, że pierwsze co Ci przyszło do głowy po zobaczeniu takiej informacji, to to że mąż Cię zdradza i szyfruje wiadomości od koleżanki z pracy
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 10:40   #4
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 111
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Jakby nie było trochę dziwne, że pierwsze co Ci przyszło do głowy po zobaczeniu takiej informacji, to to że mąż Cię zdradza i szyfruje wiadomości od koleżanki z pracy
Pewnie dlatego, że regularnie czyta jego konwersacje i nagle przy akurat jej oknie pojawił się szyfr
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 10:45   #5
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Standardowa procedura, wszystkie konwersacje za jakiś czas będą tak szyfrowane, u Ciebie też w messengerowych konwersacjach, przynajmniej niektórych, powinna się już wyświetlać taka informacja

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Jakby nie było trochę dziwne, że pierwsze co Ci przyszło do głowy po zobaczeniu takiej informacji, to to że mąż Cię zdradza i szyfruje wiadomości od koleżanki z pracy
Cytat:
Napisane przez havarti Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że regularnie czyta jego konwersacje i nagle przy akurat jej oknie pojawił się szyfr
.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2024-02-29 o 14:26
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 11:20   #6
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Jeśli twój mąż przez cały czas w pracy rozmawia tylko o seksie to jest bardzo słabym pracownikiem i wkrótce zostanie zwolniony (no chyba że pracuje w agencji towarzyskiej).
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 11:28   #7
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Jeśli twój mąż przez cały czas w pracy rozmawia tylko o seksie to jest bardzo słabym pracownikiem i wkrótce zostanie zwolniony (no chyba że pracuje w agencji towarzyskiej).
No wlasnie, fajna praca...
Ale ciekawe skad autorka to wie (o czym mąż rozmawia w pracy)
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-29, 11:52   #8
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
nigdy nie czytałam wiadomości męża, ale pracowanie z atrakcyjną kobietą sam na sam w jednym pomieszczeniu przez 8 godzin i rozmawianie z nią cały czas o seksie i przyznanie się męża że ona go pociąga seksualnie, bo ma świetne kształty, wzbudziło moje podejrzenia. Zajrzałam do ich korespondencji- a tu brak. Jakoś wszystkie korespondencje z kolegami są.
No to trochę dziwne bym powiedziała... Co to za praca, że całe dnie spędza rozmawiając z koleżanką o seksie? Jest seksuologiem? To nie szyfrowanie tylko usunął pewnie wszystkie wiadomości z nią, bo wiedział, że mu messengera przetrzepiesz
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 12:35   #9
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 430
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
nigdy nie czytałam wiadomości męża, ale pracowanie z atrakcyjną kobietą sam na sam w jednym pomieszczeniu przez 8 godzin i rozmawianie z nią cały czas o seksie i przyznanie się męża że ona go pociąga seksualnie, bo ma świetne kształty, wzbudziło moje podejrzenia. Zajrzałam do ich korespondencji- a tu brak. Jakoś wszystkie korespondencje z kolegami są.
nikt tu na forum nie jest w stanie odpowiedziec ci na te pytanie

skad wiesz ze twoj maz calymi dniami gada z nia o seksie?
do ciebie sie przyznal ze pociaga go seksualnie ?

moim zdaniem jesli sam ci o tym powiedzial to wskazuje na to ze maz ma ochote na ta kobiete ale czy cie z nia zdradza trudno powiedziec oprocz jego checi musi byc rowniez chec z jej strony
ta kobieta moze byc ofiara jego napalenia a nie miec wystarczajaco odwagi aby gdzies to zglosic(zaleznosc zawodowa itp)

to co moge powiedziec napewno o twoim mezu to to ze jest nieprofesjonalny i oblesny ale czy cie zdradza? to wie tylko on (i jego ewentualna kochanka)
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 12:50   #10
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
nigdy nie czytałam wiadomości męża, ale pracowanie z atrakcyjną kobietą sam na sam w jednym pomieszczeniu przez 8 godzin i rozmawianie z nią cały czas o seksie i przyznanie się męża że ona go pociąga seksualnie, bo ma świetne kształty, wzbudziło moje podejrzenia
co?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 12:53   #11
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 111
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
rozmawianie z nią cały czas o seksie i przyznanie się męża że ona go pociąga seksualnie
Gadają cały dzień o seksie zamiast pracować, potem on wraca z pracy i tobie o tym opowiada dodając jak bardzo ona go pociąga, a tobie się zapaliła czerwona lampka dopiero od zaszyfrowanego messengera?
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-29, 12:59   #12
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
nigdy nie czytałam wiadomości męża, ale pracowanie z atrakcyjną kobietą sam na sam w jednym pomieszczeniu przez 8 godzin i rozmawianie z nią cały czas o seksie i przyznanie się męża że ona go pociąga seksualnie, bo ma świetne kształty, wzbudziło moje podejrzenia. Zajrzałam do ich korespondencji- a tu brak. Jakoś wszystkie korespondencje z kolegami są.
Przepraszam że tak napiszę, ale strach Twojego męża wysłać po bułki do sklepu, jeśli ekspedientka jest w miarę atrakcyjna. W sumie nawet nie muszą pisać przez Messengera, skoro w pracy cały czas gadają o jednym (co to za praca?). Szczerze, nie upilnujesz faceta, skoro jest taki głupi, że pierwsza lepsza babeczka na horyzoncie i on zapomina o małżeństwie, a zaczyna myśleć inną główką. On nie jest dzieckiem, jak nie ta koleżanka to inna kobieta.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 13:10   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
nigdy nie czytałam wiadomości męża, ale pracowanie z atrakcyjną kobietą sam na sam w jednym pomieszczeniu przez 8 godzin i rozmawianie z nią cały czas o seksie i przyznanie się męża że ona go pociąga seksualnie, bo ma świetne kształty, wzbudziło moje podejrzenia. Zajrzałam do ich korespondencji- a tu brak. Jakoś wszystkie korespondencje z kolegami są.
Po co chcesz czytać ich rozmowy? Przecież to, że masz niewyżytego napaleńca w domu wiesz pewnie nie od wczoraj? Nie szukaj winnych poza mężem, tylko się zastanów, czy chcesz być z kimś takim. A jeżeli chcesz, to cóż - terapia dla par. Niekoniecznie ratująca związek, bo w czasie tejże czasami się szybciej dochodzi do wniosku, że nie ma czego ratować.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Przepraszam że tak napiszę, ale strach Twojego męża wysłać po bułki do sklepu, jeśli ekspedientka jest w miarę atrakcyjna. W sumie nawet nie muszą pisać przez Messengera, skoro w pracy cały czas gadają o jednym (co to za praca?). Szczerze, nie upilnujesz faceta, skoro jest taki głupi, że pierwsza lepsza babeczka na horyzoncie i on zapomina o małżeństwie, a zaczyna myśleć inną główką. On nie jest dzieckiem, jak nie ta koleżanka to inna kobieta.
I jakoś nie wierzę, że kilka miesięcy temu to pan był cudowną, lojalną ostoją spokoju i nagle się zmienił w psa w rui.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-29, 21:26   #14
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Czy mąż mnie zdradza?

Jak tu teraz milusio. Trolle sobie swobodnie hasają

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-29 22:26:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.