Brak zaangażowania faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-08, 17:50   #1
dy_flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 16

Brak zaangażowania faceta


Hej, mój kolejny post tutaj

Mamy dzisiaj dzień kobiet. Na wstępie, zawsze z chłopakiem świętujemy wszelkie okazje - urodziny, rocznice, dzień kobiet, mężczyzn i tak dalej. Dla mnie to jest ważne, uwielbiam obchodzić okazje, świętować, wychodzić do restauracji. Mamy też ustalony budżet na to. Ja się zawsze staram robić takie małe gesty, pamiętać co on lubi i czego potrzebuje przy wyborach prezentów. Rok temu zapomniał, że jest coś takiego jak dzień kobiet, przypomniało mu się o godzinie 17 i poszedł kupić coś na szybko xd Ode mnie za to dostał rzecz przemyślaną, za około 300 zł, którą sam proponował kiedyś, gdybym szukała dla niego prezentu na dzień mężczyzny. Jak wygląda dzisiejszy dzień? Facet o 17 biegł do empika, zeby wydrukować nasze wspólne zdjęcia, wrócił do domu i zaczął je sklejać. A od rana do 15 grał na kompie. Jeszcze rano się poklocilismy, bo powiedzialam, zeby PROSZĘ posprzątał, bo od tygodnia jestem chora i leze calymi dniami w lozku. Zaczął wykręcać oczami i powiedział, żebym nie próbowała rządzić - powiedziałam mu to w trakcie kolejnej gry na kompie. Potem mnie za to przepraszał. Wie, jak mi zależy na takich dniach, nie piszcie proszę, że to tylko dzień kobiet - ja uwielbiam obchodzić takie rzeczy i dla mnie to ważne, że druga osoba się po prostu postara, nawet jezeli dla niej to glupie, to tego nie pokaże, bo wie, że dla mnie to nie jest głupie. Jest mi przykro. Przykro, bo ja nawet nie lubie albumow ze zdjeciami, to on je lubi. Chcialabym dostac chociazby bukiet tulipanow z biedronki za 10 zl, uwielbiam tulipany, a poczulam sie jakas niewarta nawet tego - o finanse nie chodzi, chlopak zarabia wypłatę pięciocyfrową. O ostatniej rocznicy zapomniał, też mu się przypomniało, jak powiedziałam, że zarezerwuję nam restaurację, żeby pomógł wybrać którą.
dy_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 09:08   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Brak zaangażowania faceta

W połączeniu z Twoim poprzednim wątkiem o mieszającym w Waszym towarzystwie i bronionym przez Twojego chłopaka koledze wyłania się nieciekawy obraz Twojego faceta. Chyba Tobie mocniej zależy na tym związku niż jemu.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 11:45   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Brak zaangażowania faceta

Nie jest mi Cię szkoda. Masz co wybierasz, a z opisu wybierasz kolesia, który ma Cię z leksza w dolnej połowie pleców. W normalnej relacji, jeżeli ktoś jest chory, to nie musi się prosić o ogarnięcie chaty. Jak dla mnie bawisz się w dom z dzieciaczkiem, który woli gry i szemranych kolegów od Ciebie. Także tego...

Co do świętowania okazji, to wydawanie tyle kasy na byle Dzień... uważam za przesadę. Tutaj akurat nie dziwię się facetowi, że ma przesyt i nieco to olał. Ograniczcie się do naprawdę ważnych okazji. Na dłuższą metę nie da się cały czas świętować wszystkiego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 11:58   #4
dy_flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 16
Dot.: Brak zaangażowania faceta

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie jest mi Cię szkoda. Masz co wybierasz, a z opisu wybierasz kolesia, który ma Cię z leksza w dolnej połowie pleców. W normalnej relacji, jeżeli ktoś jest chory, to nie musi się prosić o ogarnięcie chaty. Jak dla mnie bawisz się w dom z dzieciaczkiem, który woli gry i szemranych kolegów od Ciebie. Także tego...

Co do świętowania okazji, to wydawanie tyle kasy na byle Dzień... uważam za przesadę. Tutaj akurat nie dziwię się facetowi, że ma przesyt i nieco to olał. Ograniczcie się do naprawdę ważnych okazji. Na dłuższą metę nie da się cały czas świętować wszystkiego.
dobitne, ale dzieki za opinie, te wszystkie sytuacje zaczely sie dziac tak nagle, wiec czlowiek tez jest z drugiej strony w szoku, ze ktos znikąd zaczyna cię olewać, po dluugich latach związku.
dy_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 12:07   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Brak zaangażowania faceta

Cytat:
Napisane przez dy_flower Pokaż wiadomość
dobitne, ale dzieki za opinie, te wszystkie sytuacje zaczely sie dziac tak nagle, wiec czlowiek tez jest z drugiej strony w szoku, ze ktos znikąd zaczyna cię olewać, po dluugich latach związku.
Może skoro bywało między Wami lepiej to ten znajomy którego opisywałaś coś miesza, a Twój facet spędza całe dnie przyklejony do kompa, gdzie jak pisałaś razem grają.
W każdym razie z Twojego opisu wynika, że robisz dla niego dużo więcej i bardziej przejmujesz się nim oraz związkiem niż on. Skoro on tak pogrywa, też odpuść i jak sytuacja się nie zmieni przemyśl ogólnie ten związek bo facet wygląda na mało dojrzałego skoro tak się zachowuje (albo byle ziomek potrafi nim sterować, gdyby okazało się to prawdą).
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 14:51   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Brak zaangażowania faceta

ja bym sie wymiksowala bo cenie swoj czas.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-12, 07:48   #7
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Brak zaangażowania faceta

Z twoich dotychczasowych tematów wyłania się obraz chłopaka, który traktuje cię po prostu jako dodatek do swojego stylu życia.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 08:48:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.