Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-17, 21:06   #961
amberkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Sklepy ze zdrową żywnością ,a ostatnio spotkałam go też w kiosku z gazetami ,dostałam z książeczką o zdrowotnych właściwościach soku
Ten mam na myśli:

http://www.asport.pl/p/27880,1026/so...cyzjne--0-5-l/
Muszę koniecznie znaleźć ten syrop Ile razy dziennie go pijesz i jaka dawka? Na pewno nie zaszkodzi, a 30 zł to dobra cena w porównaniu z suplementami NH
amberkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 08:51   #962
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Muszę koniecznie znaleźć ten syrop Ile razy dziennie go pijesz i jaka dawka? Na pewno nie zaszkodzi, a 30 zł to dobra cena w porównaniu z suplementami NH
W zaleceniach producenta na butelce pisze,że zalecana jest dzienna dawka syropu = 20 ml,pół godziny przed głównym posiłkiem.Pisze też żeby zużyć po otwarciu w ciągu 21 dni,tego aż tak rygorystycznie się nie trzymam,mi starcza na dłużej,przechowuję go po otwarciu w lodówce.
Do syropów dołączana jest książeczka z innymi propozycjami jeszcze,przymierzam się kolejnym razem do syropu goi-reguluje prawidłowy poziom cukru we krwi,poprawia trawienie.

Póki co waga trzyma się stabilnie,dla mnie sezon jesienno-zimowy raczej spadkom nie służy,zatem jak uda mi się dotrwać stabilnie do wiosny,to może spróbuję powalczyć jeszcze o jakieś - 5 kg .Tymczasem trzymam się zasad ogólnych i zdrowej dawki ruchu,utrwalam spadek - 7 kg z NT ....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:11   #963
malinka1978
Przyczajenie
 
Avatar malinka1978
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dobrodzień
Wiadomości: 28
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale teraz wrócilam wiec z nh nie udalo mi sie schudnac tego czego oczekiwalam kupe kasy mi poszlo a waga nie ruszyla sie wiec bylam na stabilizacji a w miedzy czasie sprobowalam kuracji ktora stosowala moja kuzynka i w ciagu 21 dni w odstepach 5 tyg schudla tyle samo co ja z nh w ciagu 5 miesiecy wiec postanowilam tez zrobic ta kuracje i sa efekty i w ciagu 7 dni schudlam 4.5 kg bez cwiczen z tym ze nic nie jadlam tylko pilam i dalo to efekt .. polecam kuracje nerra jakby któras chciala zobaczyc na sobie jak sie oczyszcza organizm bo to nie jest na odchudzanie tylko na oczyszczenie organizmu .. pozdrawiam
malinka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:15   #964
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

przez 7 dni NIC nie jadłaś? :O
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 18:46   #965
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
w ciagu 7 dni schudlam 4.5 kg bez cwiczen z tym ze nic nie jadlam tylko pilam i dalo to efekt .. polecam kuracje nerra jakby któras chciala zobaczyc na sobie jak sie oczyszcza organizm bo to nie jest na odchudzanie tylko na oczyszczenie organizmu ..
Tak jak napisałaś,to co pogrubione....głodówka to nie odchudzanie na dłuższą metę,można w ten sposób oczyścić ogranizm,ale takie sposoby na dłuższą metę,raczej nie są zalecane.Osobiście kiedyś wypróbowałam tej metody,spadek był szybki,a jo-jo jeszcze szybsze ....osobiście dziękuję,więcej nie skorzystam .
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:03   #966
malinka1978
Przyczajenie
 
Avatar malinka1978
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dobrodzień
Wiadomości: 28
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Tak nic nie jadlam i nie chcialo mi sie jesc jak dla mnie to bylo dobre narazie nic nie przybralam .. zobaczymy pózniej jak bedzie
malinka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:06   #967
amberkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
W zaleceniach producenta na butelce pisze,że zalecana jest dzienna dawka syropu = 20 ml,pół godziny przed głównym posiłkiem.Pisze też żeby zużyć po otwarciu w ciągu 21 dni,tego aż tak rygorystycznie się nie trzymam,mi starcza na dłużej,przechowuję go po otwarciu w lodówce.
Do syropów dołączana jest książeczka z innymi propozycjami jeszcze,przymierzam się kolejnym razem do syropu goi-reguluje prawidłowy poziom cukru we krwi,poprawia trawienie.

Póki co waga trzyma się stabilnie,dla mnie sezon jesienno-zimowy raczej spadkom nie służy,zatem jak uda mi się dotrwać stabilnie do wiosny,to może spróbuję powalczyć jeszcze o jakieś - 5 kg .Tymczasem trzymam się zasad ogólnych i zdrowej dawki ruchu,utrwalam spadek - 7 kg z NT ....
Dziękuję za informację Widziałam ten syrop w aptece Gemini (internetowej) po 16,49 zł

http://www.aptekagemini.pl/karczoch-sok-500.html

Jakbyś wypróbowała jeszcze jakieś fajne syropy wrzucaj please tutaj

Pozdrawiam
amberkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 21:08   #968
malinka1978
Przyczajenie
 
Avatar malinka1978
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dobrodzień
Wiadomości: 28
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ale ja nie bylam na glodówce bo ten syrop mnie sycil pilam do 10 szklanek dziennie i bylam pelna nie chcialo mi sie jesc moze byc ze bedzie jakis powrót tak jak w nh tez sie cos przytyje .. ja narazie jestem zadowolona i za jakis czas znowu chce ale na 10 dni wtedy spadek jest od 4 do 7 kg czas pokaze pozdrawiam
malinka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:25   #969
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

No ja też nie czułam głodu,bo piłam ile chciałam,organizm jest pokorny do czasu i się przyzwyczai do tego co mu zafundujemy ....,ale potem się upomni o swoje....To moje doświadczenie,może inni reagują inaczej,moje posunięcie nie było przez nikogo nadzorowane,wtedy byłam młoda i bardziej na żywioł wszystko brałam,ale teraz też widzę,że jak zalecenia ogólne idą w kąt,to waga już tak pokorna nie jest....Tak czy siak,wszystkim powodzenia życzę,bez jo-jo oczywiście.Ale na same płyny już nie dam się przekonać,chyba że w ramach oczyszczenia pojedyńcze dni.Ale niech każdy dzieli się tym co jemu sprzyja....może ktoś skorzysta.

Amberkaa...no widzisz,warto poszperać tu i tam,to jeszcze taniej sie wywęszy.Ja na razie mam syrop z karczocha,w smaku niezbyt,ale raz dziennie da się wypić.Inne mam w planie kosztować,zobaczymy co ztego wyjdzie.
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 14:37   #970
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

W kwestii walki ze "słodyczomanią"....trafił am na wypowiedź dietetyka która ,wydaje mi się być sensowna ,bo chociaż suplementy jakby ciut hamowały pokusę na słodycze,to chyba ich ograniczenie było tu decydującym czynnikiem,który nie dawał potrzeby ciągłego sięgania po nie,stale tkwi mi w głowie myśl,którą słyszałam wielokrotnie...wytrzymaj tydzień,a będzie dobrze,i faktycznie tak jest ,gorzej jak znowu zaczynamy po słodycze codziennie sięgać.....
Dzisiaj wychodząc z pracy zaczepił mnie znajomy pytając "czy się odchudzam",bo jakoś tak inaczej wyglądam.... Myślę sobie...no zobacz babo,ograniczysz słodycze i zaraz inni to widzą,bo żadnej diety się póki co nie imam.....zasady ogólne NH,ale na zawartość tłuszczu w kupowanych produktach białkowych już nie patrzę tak rygorystycznie,wkładam do koszyka na zakupach,te produkty,które lubię po prostu....też żółte sery i pleśniowe .
Poniżej artykuł,o suplementacji,okiem dietetyka nie związanego z NH.Zaglądnijcie do linka i przeczytajcie też komentarze,bowiem:
Cytat:
"Skuteczność diety ocenia się nie na podstawie ubytku kilogramów, tylko tego jak się na niej czujemy, a także, czy jej okresowe odstawienie nie powoduje wzrostu wagi".
.....bo to jest moim wykładnikiem codziennosci ,,,,po diecie
:http://www.dobrydietetyk.pl/forum/dieta-z-nh/1162/
Cytat:
"W tym przypadku nie chodzi o bezpieczeństwo zdrowotne stosowanych suplementów, gdyż ryzyko ewentualnych niekorzystnych reperkusji z tytułu ich stosowania jest niewielkie. Chodzi przede wszystkim o to, że takowa suplementacja nie ma żadnego większego znaczenia w łagodzeniu wymienionych zachowań i jest w większości przypadków po prostu bezsensowna. Poza utratą pieniędzy, nie pozbędziemy się tym sposobem niczego więcej. Nasze upodobania do słodyczy mogą być kwestią pewnych zależności metabolicznych lub psychologicznych. Jeżeli dieta jest niewłaściwie dopasowana do potrzeb żywieniowych, zarówno pod kątem energetycznym jak i odżywczym, wzmożony pociąg do słodyczy jest zjawiskiem dość częstym. Z tego tytułu istniała by konieczność zweryfikowania obecnego sposobu żywienia, aby taką ewentualność ograniczyć. Jeżeli celem jest sprzedaż preparatów a dieta jest jedynie dodatkiem który ma uwiarygadniać wizytę, efektywność tego typu działań na ogół nigdy nie przynosi trwalszych efektów, gdyż nie są to działania medyczne, lecz czysto handlowe. Drugą przyczyną mogą być pewne uwarunkowania natury psychologicznej, wynikające np. z większej wrażliwości na czynniki stresowe czy różnego rodzaju emocje. Chciałem zaakcentować, że opanowanie nadmiernego pociągu do słodyczy jest możliwe, ale muszą być spełnione dwa kryteria: po pierwsze musi być właściwie dopasowana dieta do potrzeb, po drugie musimy wykazać się odrobiną silnej woli zwłaszcza przez okres pierwszych dwóch tygodni. Jeżeli to przetrzymamy, jest bardzo duża szansa, że wyjdziemy z tej walki zwycięsko."
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2014-11-23 o 14:41
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 07:46   #971
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

malinka i jak po tym syropie?
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 09:37   #972
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malinka1978 Pokaż wiadomość
Ale ja nie bylam na glodówce bo ten syrop mnie sycil pilam do 10 szklanek dziennie i bylam pelna nie chcialo mi sie jesc moze byc ze bedzie jakis powrót tak jak w nh tez sie cos przytyje .. ja narazie jestem zadowolona i za jakis czas znowu chce ale na 10 dni wtedy spadek jest od 4 do 7 kg czas pokaze pozdrawiam
a później szpital i kroplówka ze względu na osłabienie organizmu. a jeszcze później efekt jojo
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:30   #973
malinka1978
Przyczajenie
 
Avatar malinka1978
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dobrodzień
Wiadomości: 28
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Czesc nic mi nie bylo czulam sie bardzo dobrze nie chcialo mi sie jesc i w szpitalu zadnym nie wyladowalam a waga nie powrócila jak dla mnie ten syrop jest bardzo dobry ps juz 3 miesiece jestem po tym syropie i nic nie przybralam

Edytowane przez malinka1978
Czas edycji: 2014-11-27 o 19:34
malinka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 21:30   #974
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A ja walczę dalej. Moze spadki mojej wagi nie są oszałamiające, ale są. Chudnę. Stosuję się do zaleceń. Przygotowuję według przepisów potrawy. No, jest staranie, jest wynik.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:22   #975
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej

możecie mi przybliżyć w jakiej cenie mniej więcej są suplementy? Przymierzam się do wizyty i nie wiem na jaką kwotę się nastawić
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:33   #976
Aranel Inglorion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 11
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

@Wronia - byłam na pierwszej wizycie w poniedziałek, zapłaciłam 145 zł, ale powiedziała mi pani dietetyk, że następne suplementy będą w cenie około 70 - 100 zł
Aranel Inglorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:54   #977
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Hej

możecie mi przybliżyć w jakiej cenie mniej więcej są suplementy? Przymierzam się do wizyty i nie wiem na jaką kwotę się nastawić
Bardzo dużo zależy od tego,do jakiego punktu trafisz i ile będą chcieli Ci wcisnąć. Ze mną dietetyczka ustaliła na pierwszej wizycie ile chcę mniej więcej płacić; ale jak przeglądałam wtedy kafeterię (jest bardzo duży wątek o NH tam) to u niektórych praktycznie nie było górnego limitu i szybko rezygnowali z powodu zbyt wysokich kosztów.

Jeśli dobrze pamiętam płaciłam zwykle ok. 70 zł od wizyty.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 23:10   #978
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Dzięki za odpowiedzi
Kurczę trochę niefajnie że ceny się różnią w zależności od punktu i chęci osób tam pracujących
No nic, idę w piątek to się przekonam
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 06:49   #979
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Przez święta waga zatrzymała się, a nawet wzrosła. Stosowałam suplementy ale z dietą było gorzej. Jak tu nie spróbować przygotowanych samodzielnie świątecznych delikatesów? No i wineczko, naleweczki też zrobiły swoje. Ale teraz zgodnie z noworocznym postanowieniem biorę się ostro do pracy nad sobą.
Jeśli chodzi o koszt, to rzczywiście zostawiłam już w NH spora sumkę. Tygodniowo 90-150 złotych. Nie jest to mało, ale gdziekolwiek indziej koszty są porównywalne. Odchudzanie kosztuje. Ale dla samopoczucia i zdrowia - warto.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 08:27   #980
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malytrzmiel Pokaż wiadomość
Przez święta waga zatrzymała się, a nawet wzrosła. Stosowałam suplementy ale z dietą było gorzej. Jak tu nie spróbować przygotowanych samodzielnie świątecznych delikatesów? No i wineczko, naleweczki też zrobiły swoje. Ale teraz zgodnie z noworocznym postanowieniem biorę się ostro do pracy nad sobą.
Jeśli chodzi o koszt, to rzczywiście zostawiłam już w NH spora sumkę. Tygodniowo 90-150 złotych. Nie jest to mało, ale gdziekolwiek indziej koszty są porównywalne. Odchudzanie kosztuje. Ale dla samopoczucia i zdrowia - warto.
O właśnie. Bo suplementy nie będą za Ciebie trzymać diety. Gdybyś je odstawiła i przestrzegała wytycznych pewnie szłoby Ci porównywalnie.

Potraktuj to jako jednorazowy wyskok i walcz dalej, trochę już masz zgubione i szkoda to zaprzepaścić. Powodzenia
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:47   #981
mariolcia12345
Raczkowanie
 
Avatar mariolcia12345
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 48
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja do świąt trzymałam dietę a od wigilii do nowego roku 4 kg na plusie :-( ale od nowego roku znów wkraczam w dietę i obym zgubiła szybko te 4 kg :-( no i więcej jeszcze !
__________________
kliknij prosze --->
Wybieram grupę Color!
mariolcia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:44   #982
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Od Nowego Roku wróciłam do diety i jest efekt - 1,3 kg na minusie... Oby tak dalej. Dostałam nowe suplementy: ampułki FLUICIR oraz kapsułki z papają (razem 120 pln). Dalej dieta zróżnicowana i dwudniowa uderzeniowa z zupą z papryki. Ważne, że są efekty, więc jest i motywacja do dalszej walki.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:40   #983
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja zrezygnowałam z suplementów NH (tą kase przeznaczam na zdrowe jedzenie),a sama zakupuję suplementy w cenie 40 zł/miesiąc głównie syropy z karczochem,owocem goji....trzymam się zasad ogólnych i ograniczam słodkie.....i zobaczę co będzie się działo bliżej wiosny,bo zimą cieszę się jak wzrostów nie ma (po świętach z dwa kilo do zrzuty jak nic ).Pozdrowionka i powodzenia .....z nowym rokiem trzymajcie fason dzielnie .
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2015-01-09 o 18:43
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 07:23   #984
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja nadal chodzę do NH, w kwietniu będzie rok, gdy zaczęłam się z nimi odchudzać. Ostatnie kilka miesięcy, to jest tylko kontrola wagi, wizyty co miesiąc czasu, brak suplementów. Ostatnio, gdy byłam na kontroli waga pokazała 57,9kg, przytyłam i to wiem, zmiana trybu żywienia, święta i te sprawy i nie trzymałam się w ogóle zaleceń i dałam sobie z dietetyczką 2 tygodnie czasu na dojście do starych nawyków żywieniowych, a potem zobaczymy, co będzie dalej...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:17   #985
miss_dominikana
Przyczajenie
 
Avatar miss_dominikana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cześć dziewczyny,

byłam dzisiaj na pierwszej wizycie w Natur House (Kraków). Moja mama umówiła się na tą samą godzinę tyle, że w Kielcach I wrażenia są następujące:
- w obydwu Natur Housach miałyśmy do czynienia z baaardzo młodymi dziewczynami, odniosłam wrażenie, że pani "dietetyczka" u której byłam była w moim wieku (22l), albo rok starsza. Wiem, że to jest biznes i liczy się $$$, ale zatrudnianie takich, bądźmy szczere, amatorów średnio wpływa według mnie na pozytywny wizerunek firmy.
- pani u której byłam mówiła do mnie o tak banalnych rzeczach typu: u kobiet przed miesiączką zatrzymuje się woda, pytała czy wiem co to jest BMI Wiecie no, przecież jak ktoś walczy z kilogramami i ma podstawową wiedzę z zakresu biologii i własnej anatomii to raczej takie rzeczy wie
- analiza tłuszczów: zostałam zmierzona i zważona, wyniki pokrywają mi się z tym co sama sobie zmierzyłam jakieś 2 tygodnie temu na takiej bajeranckiej wadze. Jedyne co mnie martwi na wydruku z NH to: brak masy mięśniowej No fajnie, to w takim razie skąd mam siłę podnosić kilkadziesiąt kilogramów na siłowni?
- suplementy: cena jaką mi zaproponowano to 130zł tygodniowo. Jak już wiecie nie ma możliwości chodzenia na wizyty bez kupowania tych suplementów. Dodajmy, że te suplementy można kupić kilkadziesiąt razy taniej w pierwszej lepszej aptece internetowej.
- banalna dieta: mama mi przed chwilą przeczytała jaką dostała dietę (no niestety, dała się namówić na zakup za bagatela 130zł, przemyślała sprawę i jutro ma odwołać następną wizytę), są tam naprawdę mega proste rzeczy, typu kanapki z szynką na ciemnym pieczywie, owoce. Taką dietę to sobie może każdy ułożyć sam w domu. Idąc do dietetyka chyba oczekujemy czego więcej niż listy wydrukowanej z komputera jak dla każdej innej osoby i zakreślonych rzeczy, co można jeść a co nie można.

Uważam, że lepiej jest wybrać dietetyka, który naprawdę ułoży nam taki jadłospis, że będzie to wyglądać ciekawie i smacznie przede wszystkim i będzie dopasowane do nas. Mam do zrzucenia 10kg, ale nie zamierzam wydawać setek złotych na tabletki- a na tym opiera się filozofia NH. Chodzę na siłownię, a dietę ułożę sobie sama Rozpisałam się strasznie, ale powiem, że byłam troszkę zażenowana słuchając tych banałów serwowanych przez niby panią dietetyczkę i uważam, że można ulokować te pieniążki lepiej, np. kupując dobrej jakości produktu. Jeśli ktoś ma pytania, śmiało proszę pisać. To tyle, dziękuję za uwagę
miss_dominikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:47   #986
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez miss_dominikana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

byłam dzisiaj na pierwszej wizycie w Natur House (Kraków). Moja mama umówiła się na tą samą godzinę tyle, że w Kielcach I wrażenia są następujące:
- w obydwu Natur Housach miałyśmy do czynienia z baaardzo młodymi dziewczynami, odniosłam wrażenie, że pani "dietetyczka" u której byłam była w moim wieku (22l), albo rok starsza. Wiem, że to jest biznes i liczy się $$$, ale zatrudnianie takich, bądźmy szczere, amatorów średnio wpływa według mnie na pozytywny wizerunek firmy.
- pani u której byłam mówiła do mnie o tak banalnych rzeczach typu: u kobiet przed miesiączką zatrzymuje się woda, pytała czy wiem co to jest BMI Wiecie no, przecież jak ktoś walczy z kilogramami i ma podstawową wiedzę z zakresu biologii i własnej anatomii to raczej takie rzeczy wie
- analiza tłuszczów: zostałam zmierzona i zważona, wyniki pokrywają mi się z tym co sama sobie zmierzyłam jakieś 2 tygodnie temu na takiej bajeranckiej wadze. Jedyne co mnie martwi na wydruku z NH to: brak masy mięśniowej No fajnie, to w takim razie skąd mam siłę podnosić kilkadziesiąt kilogramów na siłowni?
- suplementy: cena jaką mi zaproponowano to 130zł tygodniowo. Jak już wiecie nie ma możliwości chodzenia na wizyty bez kupowania tych suplementów. Dodajmy, że te suplementy można kupić kilkadziesiąt razy taniej w pierwszej lepszej aptece internetowej.
- banalna dieta: mama mi przed chwilą przeczytała jaką dostała dietę (no niestety, dała się namówić na zakup za bagatela 130zł, przemyślała sprawę i jutro ma odwołać następną wizytę), są tam naprawdę mega proste rzeczy, typu kanapki z szynką na ciemnym pieczywie, owoce. Taką dietę to sobie może każdy ułożyć sam w domu. Idąc do dietetyka chyba oczekujemy czego więcej niż listy wydrukowanej z komputera jak dla każdej innej osoby i zakreślonych rzeczy, co można jeść a co nie można.

Uważam, że lepiej jest wybrać dietetyka, który naprawdę ułoży nam taki jadłospis, że będzie to wyglądać ciekawie i smacznie przede wszystkim i będzie dopasowane do nas. Mam do zrzucenia 10kg, ale nie zamierzam wydawać setek złotych na tabletki- a na tym opiera się filozofia NH. Chodzę na siłownię, a dietę ułożę sobie sama Rozpisałam się strasznie, ale powiem, że byłam troszkę zażenowana słuchając tych banałów serwowanych przez niby panią dietetyczkę i uważam, że można ulokować te pieniążki lepiej, np. kupując dobrej jakości produktu. Jeśli ktoś ma pytania, śmiało proszę pisać. To tyle, dziękuję za uwagę

Hej
Z paroma rzeczami się zgadzam a z paroma nie.
Chodziłam pare miesięcy do nh i schudłam prawie 10kg. Nie czułam się w ogóle jakbym była na diecie. Na następnych wizytach dostajesz przepisy, plus uderzeniówki (cały jadłospis na dwa dni). Racja- kasy dużo na to idzie, niestety. Ale wielkim motywatorem są cotygodniowe wizyty, warzenie, mierzenie, "spowiedź" z tego co się jadło.
Osobiście zrezygnowałam z nh przez koszty no i całkowity brak motywacji (problemy itp). Teraz zaczynam od nowa już bez nh ale z ich poradami, przepisami i zaleceniami.
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:15   #987
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez miss_dominikana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,


... Mam do zrzucenia 10kg, ale nie zamierzam wydawać setek złotych na tabletki- a na tym opiera się filozofia NH. Chodzę na siłownię, a dietę ułożę sobie sama Rozpisałam się strasznie, ale powiem, że byłam troszkę zażenowana słuchając tych banałów serwowanych przez niby panią dietetyczkę i uważam, że można ulokować te pieniążki lepiej, np. kupując dobrej jakości produktu. Jeśli ktoś ma pytania, śmiało proszę pisać. To tyle, dziękuję za uwagę
Powodzenia! Daj znać za miesiąc, jak Ci idzie.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 09:02   #988
miss_dominikana
Przyczajenie
 
Avatar miss_dominikana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malenka92_ Pokaż wiadomość
Hej
Z paroma rzeczami się zgadzam a z paroma nie.
Chodziłam pare miesięcy do nh i schudłam prawie 10kg. Nie czułam się w ogóle jakbym była na diecie. Na następnych wizytach dostajesz przepisy, plus uderzeniówki (cały jadłospis na dwa dni). Racja- kasy dużo na to idzie, niestety. Ale wielkim motywatorem są cotygodniowe wizyty, warzenie, mierzenie, "spowiedź" z tego co się jadło.
Osobiście zrezygnowałam z nh przez koszty no i całkowity brak motywacji (problemy itp). Teraz zaczynam od nowa już bez nh ale z ich poradami, przepisami i zaleceniami.
Wiadomo, każdy ma prawo do swojej opinii. Tak jak napisałam, dla mnie wydawanie 130zł na porady amatora jest wyrzucaniem kasy w błoto. Zanim tam poszłam przekopałam fora w internecie i widzę, że ludzie są zadowoleni i chudną. Nie jestem też zwolenniczką spożywania dużych ilości różnego rodzaju suplementów, a na tym opiera się ta cała "filozofia" NH.
miss_dominikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 09:07   #989
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez miss_dominikana Pokaż wiadomość
Wiadomo, każdy ma prawo do swojej opinii. Tak jak napisałam, dla mnie wydawanie 130zł na porady amatora jest wyrzucaniem kasy w błoto. Zanim tam poszłam przekopałam fora w internecie i widzę, że ludzie są zadowoleni i chudną. Nie jestem też zwolenniczką spożywania dużych ilości różnego rodzaju suplementów, a na tym opiera się ta cała "filozofia" NH.
Może felernie trafiłaś, bo moja dietetyk jest kompetentna i potraktowała mnie inaczej niż Twoja Ciebie.

A co do suplementów to wcale tak dużo ich nie ma

Ps. jak ktoś jest chory, ma np zaburzenia tarczycy itp to schudnięcie każdego kilograma jest ciężkie i na własną rękę bardzo frustrujące.
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:47   #990
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Z Natur House miałam krótką przygodę i nie wspominam jej dobrze - mam alergię na parę produktów spożywczych (np. surowe pomidory, jajka), a pani dietetyk nie była tym specjalnie zachwycona ;/ Sama przyznała, że "raczej nie układają jadłospisu pod konkretne osoby, bo to bardzo dużo roboty" (!!!!).
Dietetyk, który wciska mi suplementy i "jakąś tam" dietę to w sumie dobra opcja dla osób, które nie mają silnej woli i potrzebują minimalnej motywacji. Cała otoczka, badania, suplementy, pozorne dbanie o klienta sprawia bardzo dobre wrażenie. No i przy takich kosztach wręcz szkoda oszukiwać na "diecie" :P

Ostatecznie zdecydowałam się na "niesieciowego" dietetyka współpracującego z endokrynologiem i jestem zadowolona. Bez cyrków, gigantycznych kosztów, wciskania kitu i robienia łaski z jadłospisem.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.