Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-27, 17:30   #1171
amarylis80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam wszystkich

Tak sobie przeglądam te wszystkie posty bo też zastanawiam się nad wizytą w NH (nadwaga ponad 15kg ) Ale mam takie pytanie do Was, z tego co rozumiem jadłospis dostanę od dietetyczki? Bo kiedyś byłam już u dietetyka takiego zwykłego, nie z NH i dostałam jadłospis, ale był on strasznie monotonny, a nie lubię jeść co drugi dzień tego samego na obiad czy kolacje... Jak to wygląda tutaj? Czy te posiłki się często powtarzają np w takim jadłospisie dwutygodniowym?
amarylis80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 20:32   #1172
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Nie dostajesz gotowego jadłospisu. Tylko wytyczne co możesz jeść, czego nie możesz. W jakich porach co zjadać. Do tego w tygodniu dostajesz "uderzeniówki". U mnie są to najczęściej 2x po 2 dni w tygodniu ściśle określonego jedzenia. Miedzy jedną a drugą ma normalną dietę ogólną którą mogę sobie dowolnie komponować
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 21:53   #1173
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez amarylis80 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Tak sobie przeglądam te wszystkie posty bo też zastanawiam się nad wizytą w NH (nadwaga ponad 15kg ) Ale mam takie pytanie do Was, z tego co rozumiem jadłospis dostanę od dietetyczki? Bo kiedyś byłam już u dietetyka takiego zwykłego, nie z NH i dostałam jadłospis, ale był on strasznie monotonny, a nie lubię jeść co drugi dzień tego samego na obiad czy kolacje... Jak to wygląda tutaj? Czy te posiłki się często powtarzają np w takim jadłospisie dwutygodniowym?
Zapisz się na pierwszą i niezobowiązującą wizytę w NH i zobaczysz, co Ci dietetyczka powie. Pierwsza wizyta zazwyczaj jest ogólna, wywiad z Tobą, opowiadasz o swoich nawykach żywieniowych, co lubisz jeść, a co nie itd.

Ogólnie w NH jest różnie, ja chodziłam do dwóch w odstępie roku i praktycznie byłam zadowolona. Swoją ostatnią przygodę z NH zakończyłam po 1,5 roku w sierpniu br. I co chyba najważniejsze- miałam dietetyczki z prawdziwego zdarzenia- panie po studiach kierunkowych, z odpowiednią wiedzą i podejściem do tematu- co nie wszędzie się zdarza Owszem były takie rzeczy, które lubię, ale musiałam je ograniczyć. Dostałam wytyczne, a na każde zmiany omawiałyśmy z dietetyczką i podpasowałyśmy pod mój rozkład dnia i pracy. Jadłospis- ja takowy miałam, bo dla mnie to był rozkład posiłków na każdy poszczególny dzień tygodnia. I wcale w moim przypadku monotonii nie było, bo np. kaszę gryczaną zamieniałam z ryżem albo później z makaronem. A między owocami na II śniadanie i podwieczorek też miałam pole manewru
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 18:34   #1174
amarylis80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

dzięki Wam za odpowiedzi Idę w poniedziałek. Zdam relację jak było
amarylis80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 18:51   #1175
Katelina
Przyczajenie
 
Avatar Katelina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam
Zapisałam się na wizytę w NH w Zawierciu mam pytanko czy jest ktoś z Zawiercia, aby podpowiedzieć kto tam przyjmuje i czy zna się na tym co oferuje???
Martwią mnie te wydatki cotygodniowe bo jak na 100 zł mnie jeszcze stać to na 200 czy więcej już nie. Ciekawa jestem co powie na to Pani dietetyk nastawiona na zyski z mojej osoby czy przegoni mnie czy też pomoże schudnąć te 8 kilo.....

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez amarylis80 Pokaż wiadomość
dzięki Wam za odpowiedzi Idę w poniedziałek. Zdam relację jak było

I jakie wrażenia?????
Katelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 07:36   #1176
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja bylam w NH w Zawierciu. Srednie zadowolenie... niestety suplementy bardzo drogie byly i bylo wiecej niz 100 zl na tydzien. Choc trzymalam sie ostro wytycznych to nie udalo mi sie schudnac a mialam niewiele I jakos nie bylam przekonana ze oferowana diete jest dobrana indywiduanie do upodoban. Lecz dodam ze koleanki inne chodzily i byly zadowoline. Moze tylko ja jestem kaprysna
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 11:56   #1177
yokio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Stabilizacja polega na wprowadzeniu zakazanych rzeczy do jedzenia i stopniowemu WYPROWADZENIU suplementów.
Ja bym bardziej podkreśliła słowo "stopniowemu". Mi w tym centrum na Mokotowie powtarzali, że nic nie można robić gwałtownie, wszystko zawsze z rozmysłem i rozwagą. Dlatego moim zdaniem słowo "stopniowy" jest tu kluczowe.
yokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 10:59   #1178
ania261104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam wszystkich. od miesiąca odwiedzam Natur House w Gorzowie Wlkp. na ul. Sikorskiego. W ciągu tych 4 tygodni schudłam 6 kg, więc jestem bardzo zadowolona. Polecam . Mam pytanie, czy macie jakieś fajne przepisy? Jeżeli tak to będę wdzięczna za udostępnienie. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości
ania261104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 16:40   #1179
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Oni reklamują się indywidualnym podejściem i dietami układanymi pod klienta, a już z pierwszej wizyty wychodzi się z dietą na dwa tygodnie. Co to za indywidualne podejście skoro dostaję diete taką jak wszyscy. Chociaż to nie problem. Większym problemem jest to, ze otrzymana dieta zawiera produkty, których się nie lubi i o których powiedziało się w trakcie wywiadu żywieniowego.

Nie lepiej pójść do prawdziwego dietetyka?
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 08:41   #1180
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez msabu Pokaż wiadomość
Oni reklamują się indywidualnym podejściem i dietami układanymi pod klienta, a już z pierwszej wizyty wychodzi się z dietą na dwa tygodnie. Co to za indywidualne podejście skoro dostaję diete taką jak wszyscy. Chociaż to nie problem. Większym problemem jest to, ze otrzymana dieta zawiera produkty, których się nie lubi i o których powiedziało się w trakcie wywiadu żywieniowego.

Nie lepiej pójść do prawdziwego dietetyka?
Po pierwsze ja po pierwszej wizycie miałam czas do namysłu- co dalej, czy się decyduję, żadnej diety mi nie dano. A potem ułożono dietę dla mnie, z czasem na posiłki, bo miałam to dopasowane do swojego trybu dnia i pracy. I wszystkie diety miałam dopasowane pod siebie, jadłam wszystko, co lubię, co mi smakuje.
Najwidoczniej trafiłaś na nieodpowiednią osobę.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:43   #1181
Zuzia953
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Natur hause to ściema!!! Wyciąganie kasy od klienta.

Byłam w NH bo chcę schudnąć, wiem doskonale że to nie będzie proste, ale udając się tam miałam nadzieję że mi w tym pomogą.

Pierwsza wizyta OK ważenie, mierzenie, obliczenie BMI, co można jeść a co nie oraz ustalenie godzin jedzenia.

Cała wiedza o tym co można jeść a czego nie to żadna tajemnica nic nowego. Każda z nas wie czego unikać, ale jak to zrobić aby nie czuć głodu i żeby było smacznie. Pierwszy tydzień to była katastrofa! Sałata filet sałata filet obrzydlistwo. Byłam twarda stwierdziłam ze musi się udać. Byle do następnej wizyty dostanę jadłospis i będzie lepiej. W pierwszym tygodniu schudłam 2,1 kg. Czy byłam szczęśliwa? NIE bo wyrzeczenia i uczucie głodu było tak potężne ze odechciało mi się wszystkiego. Druga wizyta zważenie i jadłospis na JEDEN dzień!!!!!! Myśle sobie co to ma być ???? Ktoś kot chce schudnąć 20kg dostaje menu na 1 dzień???? Masakra podejście do dupy "można sobie wziąć przepisy z internetu".

Stwierdziłam ze nie będę nabijać im kabzy. Poszłam do normalnego dietetyka podejście super, wywiad bardzo obszerny. Pani dietetyczka stwierdziła ze mogę wiele rzeczy jeść nie tylko sałatę i fileta i ze dieta która stosowałam ( pisałam codziennie co i onktorej jem) jest wysokobiałkowa i nie nadaje się dla mnie . Niestety ja nie potrafiłam inaczej wyeliminowałem wszystko co było w spisie. Na to wychodzi ze nie każdy jest taki sam.

Ja na przykład nie jem słodyczy i nie mam z tym problemu, ale sposób mojego jedzenia które wyniosłam z domu jest zbyt ciężki.

Dla mnie jest to logiczne i zgadzam się z tym.

Chcecie schudnąć????? Idźcie do normalnego dietetyka zapłacisz o wiele mniej a skutek będzie rewelacyjny.

Będę pisać jak mi idzie, mam nadzieje ze będzie łatwiej i nauczę się inaczej gotować.
Zuzia953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 10:49   #1182
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moja koleżanka odchudzała się z NH.Schudła 4 kg.Teraz bardzo dużo przepisów z diety NH można znalesć w internecie
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 08:13   #1183
linusmati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cześć
chcę zacząć dietę w NH czy może mi ktoś polecić dobrego dietetyka w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc.
I mam pytanie czy różnią się ceny w różnych punktach NH?
pytam ponieważ cienko u mnie z kasą.

Edytowane przez linusmati
Czas edycji: 2015-11-30 o 08:24
linusmati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 08:52   #1184
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez linusmati Pokaż wiadomość
Cześć
chcę zacząć dietę w NH czy może mi ktoś polecić dobrego dietetyka w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc.
I mam pytanie czy różnią się ceny w różnych punktach NH?
pytam ponieważ cienko u mnie z kasą.
U mnie mając porównanie do dwóch NH ceny się nie różniły wcale.
Jak pójdziesz na wizytę, to powiedz, że masz okrojony budżet i wolisz tańszy wariant. Tak samo zrobiłam i problemu nie było
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 07:51   #1185
linusmati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

super dzięki za pomoc
linusmati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:45   #1186
Nat89alia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez linusmati Pokaż wiadomość
Cześć
chcę zacząć dietę w NH czy może mi ktoś polecić dobrego dietetyka w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc.
I mam pytanie czy różnią się ceny w różnych punktach NH?
pytam ponieważ cienko u mnie z kasą.
hej, ja z doswiadczenia z Naturhousem wiem, ze b. ważny jest dobór dietetyka i osobiscie odchudzalam sie u pani Pauliny przy metrze Marymont, ulica Gdanska o ile sie nie myle.. jestem zachwycona bo w koncu schudłam bez efektu jojo a dietetyk widac ze zna sie na rzeczy a i osobowościowo super finansowo podchodze do tego tak: lepiej raz a dobrze nawet jesli troche to kosztuje, zreszta w tym przypadku nie placisz tylko za suplementy, bo cena obejmuje: opieke dietetyka z pomiarami, suplementy NATURALNE , i dietę na każdy tydzien. a co najwazniejsze czuje sie lepiej i mam poczucie ze zrobilam to dla zdrowia, nie tylko fizycznego ale tez psychicznego. polecaaam!
Nat89alia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:34   #1187
dunia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam, czy ktoś korzystał z natur house w Zduńskiej Woli. Podobno mają nową dietetyczkę i jest sensowna sensowną? Jak byłam tam z rok temu to była pani Donatka i jakaś taka dziwna była. Teraz się wybieram i czytałam na ich facebooku, że jest ktoś nowy- psychodietetyk. Pójdę spróbuję ma ktoś jakieś doświadczenia????
dunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 15:40   #1188
MissSupernova
Raczkowanie
 
Avatar MissSupernova
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moja mam się odchudzała z NH. Dietetyczka stopniowo obcinała jej kalorie aż do 600 bo przestała chudnąć dziewczyny to była masakra. Albo dobór diet śmiechu wart, koniec wiosny wszystko piękne, świeże na straganach a dietka jesienno-grzybowo-konserwowa o.o. Także przede wszystkim patrzcie do kogo idziecie!!
MissSupernova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 22:35   #1189
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez MissSupernova Pokaż wiadomość
Moja mam się odchudzała z NH. Dietetyczka stopniowo obcinała jej kalorie aż do 600 bo przestała chudnąć dziewczyny to była masakra. Albo dobór diet śmiechu wart, koniec wiosny wszystko piękne, świeże na straganach a dietka jesienno-grzybowo-konserwowa o.o. Także przede wszystkim patrzcie do kogo idziecie!!
Taka osoba raczej z dietetyką nie ma wiele wspólnego...
Odchudzałam się dwukrotnie w dwóch różnych NH i nigdy mój jadłospis dnia nie miał poniżej 1100-1300kcal. Tak samo z dostępnością do owoców czy warzyw, nie mówiąc już o moich upodobaniach kulinarnych i smakowych.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2015-12-05 o 23:09 Powód: lit.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 16:56   #1190
dunia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

W Zduńskiej to mają fachowców ale ta p. Donatka to taka jakaś wolna była i nie kierowała zbyt silnie ja potrzebuje konkretu i przestałam chodzić. ale diety to super w pierwszym miesiacu schudłam 5 kg i smacznie było. Jakiś beton z 600 kaloriami a później co liść sałaty i woda????
dunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 11:20   #1191
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cześć

Zastanawiam się nad NH tylko nigdzie nie ma cenników. Jak to wygląda? Wiem, że co tydzien się płaci podczas kontroli za wykupienie suplementów u nich a co z kosztem samej wizyty itp?
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 11:56   #1192
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez new_life Pokaż wiadomość
Cześć

Zastanawiam się nad NH tylko nigdzie nie ma cenników. Jak to wygląda? Wiem, że co tydzien się płaci podczas kontroli za wykupienie suplementów u nich a co z kosztem samej wizyty itp?
Za wizytę nie płacisz, jedynie za suplementy.
Ceny w NH są różne, niedawno były dwa warianty- tańszy (ok.250zł/m-c) lub droższy. I nie zawsze podczas każdej tygodniowej wizyty kupujesz suplementy.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 16:46   #1193
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Dziewczyny - trochę asertywności Ja podczas pierwszej wizyty konkretnie sprecyzowałam czego oczekuję, w jakim czasie chciałabym schudnąć i jaką kwotę miesięcznie mogę na to przeznaczyć. Szczerze nakreśliłam ramy z jednoczesnym pytaniem czy to ma wg dietetyczki ręce i nogi a przede wszystkim szansę sukcesu. Zrzuciłam 2 lata temu 12 kg w ciągu niecałych 3 miesięcy wydając tygodniowo ok 80-90 zł (nie kupowałam ciastek, przekąsek naturhousowych, konfitur itp. bo miałam prostą kalkulację: to albo np. fiolki). Aktualnie kilka kilogramów mi przybyło z powodu stanu ciążowego ale za kilka miesięcy zamierzam drugi raz oddać się pod opiekę pani z NH. Jak się chce to da się radę bez zbędnych wyrzeczeń!
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 10:02   #1194
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Biorąc pod uwagę fakt, że te diety nie są układane indywidualnie dla każdego tylko system wybiera taka która niby powinna pasować to chyba troche się przeceniają.
W NH brakuje indywidualnego podejścia, które jest tak ważne w procesie odchudzania.
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 11:07   #1195
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez msabu Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę fakt, że te diety nie są układane indywidualnie dla każdego tylko system wybiera taka która niby powinna pasować to chyba troche się przeceniają.
W NH brakuje indywidualnego podejścia, które jest tak ważne w procesie odchudzania.
To raczej zależy gdzie i na kogo się trafi. Tak samo z dietetyczkami tam pracującymi, bo jedne to pierwsze lepsze panie po zwykłym przeszkoleniu, a inne to dietetyczki po studiach.
Chodziłam do dwóch NH i za każdym razem traktowano mnie jako indywidualnego klienta, a nie masówkę

Od niedawna stwierdziłam, że pora się znów wziąć za siebie, bo ostatnio się zaniedbałam, a że nie mam możliwości chodzenia do NH, to zaczęłam to robić na własną rękę. I tak... robiłam wszystko, jak ostatnio, gdy odchudzałam się z NH, oczywiście prócz suplementów. Jednym był karczoch zażywany okazjonalnie przed głównym posiłkiem. Jadłam wszystko zgodnie z ułożoną wcześniej dla mnie dietą, te same proporcje, dużo wody, przestrzeganie czasu posiłków itd. Wytrzymałam 1,5 m-ca i dałam sobie spokój, bo efektów było brak, waga stała w miejscu. Wnioskuję, że cały sekret tkwi właśnie w suplementach, które jakby nie patrzeć dziennie przed każdym posiłkiem musisz zażywać....
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 11:55   #1196
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
=21kasia21;56729181 Jadłam wszystko zgodnie z ułożoną wcześniej dla mnie dietą, te same proporcje, dużo wody, przestrzeganie czasu posiłków itd. Wytrzymałam 1,5 m-ca i dałam sobie spokój, bo efektów było brak, waga stała w miejscu. Wnioskuję, że cały sekret tkwi właśnie w suplementach, które jakby nie patrzeć dziennie przed każdym posiłkiem musisz zażywać....
Kasiu.... ale nie zawsze suplementy do chudnięcia są niezbędne....ja ostatnio korzystam z internetowej współpracy z dietetykiem,gdzie też po części schematy dietę układają/bez suplementacji (płacąc 43 zł/miesięcznie) i mam podobne efekty spadkowe jak z NH i suplemantacją (a kosztowało mnie to 240 zł/miesięcznie).

Jak kogoś na to stać niech korzysta....ale kto się zmaga z finansami,niech tez ma wybór decydowania....ja osobiście wolę tańsze rozwiązania,z podobnymi efektami spadkowymi ( ale na szczęście z nadwagą do 10 kg się mieszczę ,to nie muszę być stale pod scisłym nadzorem)....Pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia bez jo-jo
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-03 o 11:59
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 12:01   #1197
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Kasiu.... ale nie zawsze suplementy do chudnięcia są niezbędne....ja ostatnio korzystam z internetowej współpracy z dietetykiem,gdzie też po części schematy dietę układają/bez suplementacji (płacąc 43 zł/miesięcznie) i mam podobne efekty spadkowe jak z NH i suplemantacją (a kosztowało mnie to 240 zł/miesięcznie).

Jak kogoś na to stać niech korzysta....ale kto się zmaga z finansami,niech tez ma wybór decydowania....ja osobiście wolę tańsze rozwiązania,z podobnymi efektami spadkowymi ( ale na szczęście z nadwagą do 10 kg się mieszczę ,to nie muszę być stale pod scisłym nadzorem)....Pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia bez jo-jo
Możesz na pw przesłać jakiś kontakt do tego internetowego dietetyka?

Paskud jadł to co ja, ja z suplami on bez. Efekty miał miał lepsze niż ja. I gdzie tu sprawiedliwość?
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 12:03   #1198
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Kasiu.... ale nie zawsze suplementy do chudnięcia są niezbędne....ja ostatnio korzystam z internetowej współpracy z dietetykiem,gdzie też po części schematy dietę układają/bez suplementacji (płacąc 43 zł/miesięcznie) i mam podobne efekty spadkowe jak z NH i suplemantacją (a kosztowało mnie to 240 zł/miesięcznie).

Jak kogoś na to stać niech korzysta....ale kto się zmaga z finansami,niech tez ma wybór decydowania....ja osobiście wolę tańsze rozwiązania,z podobnymi efektami spadkowymi ( ale na szczęście z nadwagą do 10 kg się mieszczę ,to nie muszę być stale pod scisłym nadzorem)....Pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia bez jo-jo
Tak tak, wiem o tym, ale chodziło mi o sam fakt i porównanie, ile dają suplementy od nich. A że kosztują, to już inna kwestia, z czegoś trzeba mieć zysk

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Możesz na pw przesłać jakiś kontakt do tego internetowego dietetyka?

Paskud jadł to co ja, ja z suplami on bez. Efekty miał miał lepsze niż ja. I gdzie tu sprawiedliwość?
Także poproszę, mogą się przydać

Nusiolek, w odchudzaniu nie ma sprawiedliwości
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:49   #1199
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Nusiolek,Kasia.... wysłałam linka na priv ,żeby nie robić tu konkurencji,skoro tej diecie wątek poświęcony.....a sa osoby zadwolone i mogące sobie na nią pozwolić.

Ja mam bardzo podobne efekty spadkowe (za 1/6 tej ceny co wydawałam w NH).... czyli 2 stówy które oszczędzam, idą na jedzonko po prostu a nie na suplementy. Ale niech każdy ma prawo wyboru.... Niektórzy twierdzą że spotkanie z dietetyczką w cztery oczy bardziej mobilizuje,mi akurat trochę ciążyły te cotygodniowe spotkania ,bo pracuję zmianowo i sporo wyjeżdżam. Internetowo mogę się komunikować z każdego miejsca... ale samemu trzeba narzucać sobie bata .

Ale za to podoba mi się,że mam segregator z przepisami dostosowanymi do wyliczonych wartości odżywczych i kaloryczności posiłków,a to zawsze było dla mnie kłopotliwe do samodzielnego prowadzenia .

Tak czy siak....na każdej ścieżce bądźcie dzielne i czujne,by jo-jo nas nie dopadało
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-03 o 14:15
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 19:14   #1200
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

barbra66, doszło, dziękuję

U mnie największym problemem jest motywacja.
Raz ją mam, a za dwie godziny już nie
Na razie mam nieco zawirowań w życiu, ale jak się wszystko wyprostuje, to chcę znów zacząć bardziej dbać o siebie...
Chociaż mój ślubny mówi mi, że wyglądam dobrze, to jednak jakoś źle się czuję w swojej skórze. To pewnie dlatego, że całe życie miałam mnóstwo kompleksów nt. swojego ciała i jak ja to mówię "całe życie się odchudzam"

Nie ważę wiele, bo aktualnie 60,5kg, a więc mam na plusie jakieś +/-3/4kg odkąd skończyłam przygodę z NH. Optymalnie czułam się dobrze, jak miałam te 57/58kg, więc do takiej wagi też będę chciała wrócić, jak się zmobilizuję
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.