Glycopeel- pomogło!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-01, 09:41   #1
Neta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 31

Glycopeel- pomogło!!!


Witajcie Drogie Wizażanki!
Chciałam się z Wami podzielić moją nieskrywaną radością -
pięć zabiegów złuszczania kwasem glikolowym w gabinecie kosmetycznym ( za tydzień szósty), sześć tygodni, które sprawiło że moja twarz po raz pierwszy od lat wygląda ładnie - kolor ujednolicony, pory zwężone, grudki zniknęły, zaskórników o około 60% mniej, a te które zostały ledwo widać. Mogę nareszcie obyć się bez podkładu.
Aha, zapomniałam dodać, że pomiędzy zabiegami miałam zalecenie zeby smarować twarz glyco-a . Rany, jak ja się cieszę!!
Pozdrawiam ciepło!
Dziękuję Wam, bo to dzięki Wizażowidowiedziałam się że istnieje coś takiego jak kwasy
Neta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 10:00   #2
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Glycopeel- pomogło!!!

czy te zabiegi są drogie i na czym to polega? Mnie też by sie przydalo cos takiego bo mam rozszerzone por i zaskórniki i bez podkładu nie moge sie obejsc Gdzie robia takie zabiegi i czy sa jakies przeciwskazania (np.solarium)?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 10:56   #3
Neta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 31
Re: Glycopeel- pomogło!!!

Niestety drogie 140 zł każdy. Ale biję się w pierś- pierwszy raz nie pożałowałam że wydałam tyle pieniędzy - było warto! Nawiasem mówiąc zimę przechodzę w starych butach ale z nową buźką
Nie twierdzę, że mam teraz cerę jak pupcia niemowlaka, ale jak dotąd żaden krem, maść, preparat, specyfik apteczno/drogeryjny nie pomógł mojej cerze tak jak te zabiegi. Nie wiem tylko czy na każdej skórze kwasy dają tak spektakularne efekty, ale moja w każdym razie zniosła je wyjątkowo dobrze
I jeszcze jedno - żadne solarium, żadne słońce, żadne wyjście z domu bez ochrony skóry wysokim filtrem!
Neta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 18:33   #4
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Glycopeel- pomogło!!!

Dzięki za odpowiedz Szkoda że to takie drogie. Może nie mam az tak brzydkiej cery?! (tak sobie tłumaczę ) Może kiedys bede mogla sobie na to pozwolic?! Pozdrawiam
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:22   #5
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glycopeel- pomogło!!!

Hej , ty mialas robiony ten zabieg , zwiazku z tym chcilabym sie zapytac cos , dwa dni temu bylam na tym zabiegu i czy mialas tesz tak ze miaalas gdzxie niegdzie strupki na twarzy takie male ranki ???? odpisz plisss
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.