SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 09:16   #1111
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Kurs wizażu

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Co za bzdury, znam wiele wizażystek, które pracuja i radzą sobie całkiem nieźle, bez ukończonych szkół i certyfikatów
Na własną rękę, bo do pracy w firmie kosmetycznej bez szkoły ciężko się dostać, a skądś trzeba się nauczyć teorii. Prawda jest taka, że szkoła kosztuje i też nie każdemu się chce tyle czasu... a kurs to każdy może zrobić, dziewczyny mają swoje wizję ale z wiedzą to się nie zawsze krzyżuje.
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:33   #1112
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kurs wizażu

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Na własną rękę, bo do pracy w firmie kosmetycznej bez szkoły ciężko się dostać, a skądś trzeba się nauczyć teorii. Prawda jest taka, że szkoła kosztuje i też nie każdemu się chce tyle czasu... a kurs to każdy może zrobić, dziewczyny mają swoje wizję ale z wiedzą to się nie zawsze krzyżuje.
Co masz na myśli pisząc, do pracy w firmie kosmetycznej? Jaki charakter pracy?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:43   #1113
madziulka63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Hej,
wiem że moje pytanie może trochę odbiegać od tematu, ale czy któraś z Was jest już zdecydowana na studia we Wrocławiu w trybie zaocznym w roku 2012/2013 i jest dojezdna? Bo szukam osoby do pokoju do Hostelu we Wrocku( też jestem dojezdna, im więcej osób tym taniej) na weekendy. Sama wybieram się do Akademii Fryzjerstwa Filmowego i Kreatywnego. Dajcie znać jak któraś ma takie plany. Pozdrawiam .
madziulka63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:44   #1114
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Szkoła Wizażu w Białymstoku

odswiezam, wybieram się do szkoly visage ale moze zna ktos inna dobra szkole ktora poleca?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 11:20   #1115
cytryna6412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Szkoła policealna Kosmetyka Częstochowa

Wiem, że taki wątek się pojawił, ale chciałam prosić o małą aktualizację którą szkołę polecacie w Częstochowie Słyszałam, że cosinus ma świetną pracownię ale i że później krzywo się patrzą jeśli ma się papierek z cosinusa. Czy jest jakaś zależność czy to tylko ludzie gadają? :P Academicus ? Żak?
Polećcie mi bo chciałabym miło spędzić te 2 lata
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam oczywiście gorąco
cytryna6412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:16   #1116
VogueBeauty
Przyczajenie
 
Avatar VogueBeauty
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 19
Dot.: Szkoła policealna Kosmetyka Częstochowa

Hejka Ja skończyłam w tym roku Cosinusa w Czestochowie właśnie. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć i jesteś przygotowana na nauke polecam - jest to jedna z najlepszych szkół kosmetycznych w Czestochowie. U mnie na pierwszym roku było aż 110 dziewczyn, w trakcie sesji (a nawet wcześniej jak większośc dowiedziała się, że w szkole policealnej nie nauczą się robić tipsów) odeszła. Jak dla mnie najgorszym przedmiotem była dermatologia, duży nacisk kładziony jest na kosmetologię. Praownia super wyposażona (Bielenda, Farmona itp) ciagle nowe dostawy kosmetyków, dobre zaopatrzenie w sprzety (aparat do mikro, darsonwala, lampy, sonoforeza, ultradźwięki), zajęcia praktyczne z fizykoterapii - masaże. Ogólnie jestem zadowolona z wyboru tej szkoły, choć była dla mnie męczaca bo jednocześnia miałam studia dzienne i szkołe zaoczną wiec bywalo, że w szkole spędzałam 7 dni w tygodniu. Osobiście polecam tą szkołę mimo wszystko Jeśli masz jakieś pytania - pisz śmiało
__________________
Mój blog!

http://ewulette.blogspot.com/
VogueBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:58   #1117
ejna
Raczkowanie
 
Avatar ejna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 100
GG do ejna
Dot.: Szkoła Wizażu w Białymstoku

hej,
nie mogę znaleźć podobnego wątku żeby dotyczył mojego regionu,
też mam dylemat szukam jakiejś szkoły tarnów lub rzeszów...
tyle tego jest .....
może potrafi ktoś coś powiedzieć na temat którejś
__________________
Naprzód marsz !!!
ejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 14:17   #1118
123tola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs wizażu

Szkoła wizażystki niekoniecznie musi być płatna. Ja właśnie zapisałam się do omegi w gliwicach na technika usług kosmetycznych i mam nadzieję, że wszystko bedzie tak jak przedstawiła mi pani w sekretariacie. Szkoła jest bezpłatna i maja nie tylko wyklady ale tez zajecia praktyczne. Takze mam nadzieje ze duzo rzeczy sie naucze i spokojnie bede mogla znalezc gdzies prace.
123tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:23   #1119
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Szkoła wizażu Fam - Kraków

ponawiam
jest ktos kto uczy/ł sie w tej szkole ???? pomóżcie
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:34   #1120
Alicja Borawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to Alicja Borawska
Dot.: opinie o szkołach wizażu

Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem szkoły z dziedziny wizażu i stylizacji, jako tegoroczna absolwentka, mogę polecić szkołę Beauty Art w Gdańsku. Jeszcze rok temu sama stałam przed wyborem odpowiedniej szkoły. W moim przypadku zadecydowała bogata oferta praktyk proponowanych przez Beauty Art Gdańsk, profesjonalizm i doświadczenie wykładowców oraz możliwość pracy na najwyższej jakości profesjonalnych kosmetykach firmy MakeUp Studio. W trakcie nauki miałam przyjemność uczestniczyć w eventach organizowanych przez samą szkołę, jak i w wydarzeniach, w których Beauty Art zapewniał wyłączne profesjonalne poradnictwo oraz wykonanie makijaży (m.in. Wybory Miss AWF-ów, Wybory Miss Politechniki Gdańskiej i In.). Szkoła umożliwia
również elastyczne podejście w kwestii praktycznego nabywania umiejętności, osoby z mojego rocznika uczestniczyły między innymi w nagraniach do wideoklipu, ja natomiast brałam udział w projekcie Banku osobowości statystów i modeli, który stanowi bazę do tworzenia m.in. animacji do gier komputerowych. Każdorazowo po odbyciu praktyki, słuchacz otrzymuje podziękowanie oraz fotki będące elementem profesjonalnego portfolio. Na zakończenie szkoły absolwenci otrzymują dyplom oraz portfolio z profesjonalnymi zdjęciami z sesji studyjnej i plenerowej. Jako absolwentka mogę również zachęcić do podjęcia nauki w Beauty Art Gdańsk ze względu na fantastyczną atmosferę panującą na zajęciach.
Alicja Borawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 08:27   #1121
ankulka505
Raczkowanie
 
Avatar ankulka505
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 33
Dot.: Szkoła Wizażu Warszawa

Cytat:
Napisane przez dorota2585 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Poszukuję dobrej szkoły wizażu. Waham się aktualnie między Dziewulskimi a Beauty Art. Znacie jeszcze jakieś??. Możecie coś polecić??.
* ja niestety nic nie mogę polecić, ale mnie z kolei polecono szkołę Studio Sztuki - zarówno charakteryzatorka z dłuższym stażem, jak i mój sąsiad, który pracuje w tv i zrobił rozeznanie specjalnie dla mnie.

http://www.studiosztuki.pl/

Edytowane przez ankulka505
Czas edycji: 2013-04-04 o 09:43 Powód: zmiana opinii
ankulka505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 08:09   #1122
blackpearlkrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Kurs wizażu

Witam dziewczyny prosze o wasze porady chce zaczac na powaznie swoja przygodnez makijazem znacie jakies godne polecenia szkoly w Krakowie gdzie warto zrobic kurs? nie wiem kompletnie jak szukac bo w internecie jest ich mase a opini o krakowie nie moge znalesc same o warszawce.prosze o odpowiedzi konkretne gdyz na forum bardzo zadko jestem .Dziekuje
blackpearlkrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 07:20   #1123
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Szkoła wizażu Fam - Kraków

Ja słyszałam o tej szkole same pozytywne opinie - również się nad nią zastanawiam i możliwe, że w przyszłym roku się do niej wybiorę. Jaki kierunek Was interesuje?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 07:46   #1124
blackpearlkrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoła wizażu Fam - Kraków

Ło matko jak zobaczylam jakie maja ceny za szkole to sie za glowe zlapalam nie znacie jakis innych tanszych godnych polecenia?
blackpearlkrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 07:18   #1125
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Szkoła wizażu Fam - Kraków

Przy wyborze szkoły warto kierować się jej opiniami. Wiadomo, że wszystko się liczy, cena też. Jednak jest wiele szkół, które nie mają pojęcia o makijażu a jednak się tym zajmują. Dlatego sprawdź opinie uczniów, na jakich kosmetykach dana szkoła bazuje, bo czytałam, że do niektórych szkół musisz sama sobie kupić kosmetyki. Jakie certyfikaty otrzymasz itp.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:07   #1126
84malgosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kurs wizażu

Posiadam kupon na 6- tygodniowy kurs wizażu w szkole Aesthetic II stopień ważny do marca 2013 roku. Byłam na I stopniu. Jest ciekawy, ale niestety z powodu wyjazdu nie będę mogła raczej go odbyć. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt gg 44588678
84malgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:14   #1127
Matylda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs makijażu na grouponie - czy warto?

Witam
Ty pewnie jesteś już po, ale napiszę ku przestrodze dla innych... Też słyszałam, że szkoła jest dobra, poszłam na ten kurs z grouponu i... TRAGEDIA! Podstawa podstawy dla ludzi zupełnie niepotrafiących posługiwać się kosmetykami. Prosiłam o zaświadczenie o ukończeniu kursu, bo było mi potrzebne do pracy i nic, prosiłam i dzwoniłam kilka razy, mówiłam, że mogę zapłacić za przesyłkę lub odebrać osobiście i nie otrzymałam do tej pory. Dyrektor poinformowała mnie, że sytuacja w której miesiąc czasu nie mogę doprosić się o zaświadczenie nie jest żenująca, natomiast ja jestem. Panie prowadzące kurs- ok. Dyrektor- kiepsko wychowana, nieuprzejma, nie mająca pojęcia co się u niej w placówce dzieje pani niepotrafiejąca załatwić żadnej sprawy. Stanowczo odradzam, jak się przychodzi z grouponu to robią wszystko jak nogami. Lepiej zapłacić niewiele więcej w Artystycznej Alternatywie i zostać potraktowanym jak człowiek. Pozdrwiam
Matylda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:19   #1128
Matylda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła wizażu Fam - Kraków

Ja byłam tylko na kursie, ale mogę Ci powiedzieć, że zarząd tej szkoły (przynajmniej w Krakowie) jest nie do życia. Sekretarka robi łaskę, że Cię zapisuje, a dyrektorka to już całkowicie tragedia, nieuprzejma, poniżająca (nie mogłam doprosić się o zaświadczenie o ukończeniu i dowiedziałam się, że jestem żenująca)... Jeśli taki stosunek mają do ludzi, którzy płacą grubą kasę za byle jaki kurs, to nie chcę wiedzieć, jak traktują uczniów.
Matylda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:28   #1129
Matylda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Witam. Na pewno nie poleciłabym krakowskiego FAMu. Dyrektor jest okropna i nie można się niczego doprosić... Zależało mi na dokumentach do pracy i zostałam potraktowana... nawet nie umiem powiedzieć jak. Oczywiście dokumentów nie otrzymałam. Szkoda pieniędzy... Za to bardzo dobre opinie słyszałam o Artystycznej Alternatywie
Matylda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 21:50   #1130
mongolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Kurs makijażu

Witam, mam pytanie skierowane do osób, które odbyły kursy makijażu w różnych szkołach w Krakowie. Chciałabym się zapisać i bardzo mi zależy żeby odbyć ten kurs w szkole, która mnie profesjonalnie nauczy, od podstaw. Tych szkół jest bardzo dużo w Krakowie. Jestem animatorką, więc ciężko mi ocenić.
Za wszelką pomoc, bardzo dziękuje!
mongolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:58   #1131
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Podbijam watek,

Ktoras z was uczeszczala moze na kurs wizazu i stylizacji w AWIS i moze cokolwiek o nim napisac? Kiedy sa zapisy, ile sie placi i jak z nauczaniem?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:22   #1132
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kurs makijażu

Jest duży wątek odnośnie kursów i szkół wizażu, tam powinnaś pytać i poczytać, zamiast zakładać kolejny wątek.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:31   #1133
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Kurs makijażu

Dokładnie, później w tych wątkach odnaleźć się nie można.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 08:31   #1134
truskawka0505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Konkursy makijażowe

Witajcie,
jeśli wiecie coś na temat konkursów makijażowych, piszcie w tym poście. Chętnie wzięłabym udział.

Na chwilę obecną wiem o konkursie:
Yves Rocher, gdzie należy wykorzystać 3 kosmetyki tej firmy i opisać które dokładnie.
Na stronie piek niejsza.com - http://piekniejsza.com/pozostale/jes...rs-makijazowy/

a czy Wy wiecie o innych konkursach?
truskawka0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:17   #1135
anizali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: Konkursy makijażowe

Ponawiam pytanie

Też bym chciała w takich konkursach sprawdzić swoje siły.
anizali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:40   #1136
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Konkursy makijażowe

Z tego się orientuję na stronie pedzlemmalowane.blogspot jest konkurs makijażowy
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 06:52   #1137
ella92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Studio wizażu Laurel Rzeszów- opinie.

Witam.
Chciałabym się dowiedzieć od Was drogie panie czy miałyście styczność z studiem wizażu Laurel w Rzeszowie? Planuje wykonać kurs wizażu i prosiłabym o opinie/ recenzje tej firmy. Może znacie inne studia które polecacie? Na które mam uważać? O co pytać i czego wymagać?
Z góry wielkie dzieki
Pozdrawiam Ela
ella92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 11:05   #1138
ella92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Studio wizażu Laurel Rzeszów- opinie.

Dużo wyświetleń a zero odzewu.....
ella92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 18:08   #1139
promiranda
Przyczajenie
 
Avatar promiranda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: szkola wizazu Beauty art

Odnawiam temat
Chętnie poczytam opinie dziewczyn które uczęszczały bądź obecnie chodzą na zajęcia bo w przyszłym roku mam zamiar zapisać się na zajęcia w Krakowie. Pozdrawiam
promiranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:13   #1140
nataliaaa_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoła wizażu Fam - Kraków

Hej dziewczyny, ja zamierzam zaczac naukę w FAM w Krakowie od pazdziernika 2013r. Wczoraj byłam tam na dniu otwartym, jedyne, co mi się nie podoba, to dojazd do szkoły, ale myślę, że to nie jest żadnym konkretnym minusem, szkoła mieści się na ul. Nowohuckiej 44 (w budynku TVP Kraków koło centrum handlowego M1). Pani dyrektor była dla mnie bardzo uprzejma, a przede wszystkim szczera, podobało mi się to, że do każdego podchodziła bardzo indywidualnie, była przystępna, chciała rozmawiać a co najważniejsze - nie zachwalała sztucznie szkoły, nie ściemniała, byłam w kilku szkołach i żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia, bo nie lubię jeśli ktoś ślepo zachwala coś, by tylko pozykać klientów. Spotkałam się z miłym odbiorem, pod portiernię wyszła po mnie Pani sekretarka, zaprowadziła na miejsce, bo droga za pierwszym razem jest trochę zawiła, korytarze itp. ;-) Szkoła składa się z biura p. Dyrektor i sporej sali, w której pracują poszczególne grupy, tam znajdują się stanowiska do pracy i ćwiczeń, szkoła kładzie nacisk na praktykę, co ważne - uczy języka angielskiego w dziedzinie wizażu i charakteryzacji, uwierzcie, że piękny wygląd sal i bogactwa na pokaz to nie wszystko! Ważne jest serce szkoły, chęć pomocy uczniom w razie potrzeby i chęć nauki! Ja słyszałam same dobre opinie i nie mam wątpliwości. ;-) Co do kosmetyków - wszystko zapewnia szkoła, należy tylko zaopatrzyć się w podkład, który mamy sprawdzony, by koleżanki z grupy malowały nas naszym sprawdzonym podkładem. Jest też możliwość przyjścia na zajęcia w dowolnym terminie, aby zobaczyć, jak są one prowadzone, jak to wszystko wygląda, czy się spodoba. ;-) Ja po pierwszym wrażeniu serdecznie polecam!!! ;-)
Ja wybieram się na zaoczną charakteryzację z wizażem, która trwa 2 lata, będę dojeżdżać z Trzebini, ale uważam, że warto i mam wielką determinację! Po ukończeniu szkoły otrzymujemy tytuł PLASTYKA charakteryzatora stylisty. Co bardzo ważne: SZKOŁA JEST PRYWATNA, ALE JEST POD PATRONATEM MINISTERSTWA! PROWADZI MINISTERIALNY PROGRAM NAUCZANIA, KTÓRY MUSI ZGADZAĆ SIĘ Z WYMOGAMI KULTURY I OŚWIATY!!! uważam to za wielki plus! ;-)


tu znajdziecie opinię osoby, która się tam uczyła: http://www.wizazonline.pl/dlaczego-o...rzygoda-z-fam/

Edytowane przez nataliaaa_r
Czas edycji: 2012-12-30 o 17:19
nataliaaa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-22 15:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.